Νέα

Σεξ στην θάλασσα : Μύθοι και πραγματικότητα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Michael Scott
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.034
Πόντοι
11.956
Κυριακή σήμερα .....πριν χρόνια στο Λαγανά εκεί πήγαινα για χρόνια λόγο καταγωγής....είμαι μέσα στην θάλασσα φουλ καυλωμενος και στην παραλία βλέπεις ότι βυζί κώλο θες ...αρχίζω την μαλακιά....πολύ καύλα όπως τον παίζω έρχεται ένα ψάρι και βεντούζα στην πουτσα ωχ λέω προσπαθώ να το βγαλω και από τα πολλά τραβήγματα χύνω στο στόμα του ψαριού και ελευθερία.... πωπωπω τι έπαθα λέω ... περνά λίγη ώρα ξανακαυλωνω αρχίσω την μαλάκια βλέποντας βυζιά και ένα χταπόδι μου σφίγγει το εργαλείο με τα πλοκάμια...να μην λέω πολλά τραβ;γα να βγάλω το πλοκάμι και έτσι ειρθε το δεύτερο τελείωμα....μετά από λίγο βλέπω 3-4 ψάρια γύρω μου ...ίσως ήταν το πρώτο ψάρι που πέρασε καλά και έφερε τους φίλους του....φυσικά δεν μπορούσα αλλά χύσιμο και βγήκα έξω ......η ιστορία με την γοργόνα μμ αζι με την καρέτα καρέτα άλλη Κυριακή
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
1
Like
7.419
Πόντοι
2.306
Κυριακή σήμερα .....πριν χρόνια στο Λαγανά εκεί πήγαινα για χρόνια λόγο καταγωγής....είμαι μέσα στην θάλασσα φουλ καυλωμενος και στην παραλία βλέπεις ότι βυζί κώλο θες ...αρχίζω την μαλακιά....πολύ καύλα όπως τον παίζω έρχεται ένα ψάρι και βεντούζα στην πουτσα ωχ λέω προσπαθώ να το βγαλω και από τα πολλά τραβήγματα χύνω στο στόμα του ψαριού και ελευθερία.... πωπωπω τι έπαθα λέω ... περνά λίγη ώρα ξανακαυλωνω αρχίσω την μαλάκια βλέποντας βυζιά και ένα χταπόδι μου σφίγγει το εργαλείο με τα πλοκάμια...να μην λέω πολλά τραβ;γα να βγάλω το πλοκάμι και έτσι ειρθε το δεύτερο τελείωμα....μετά από λίγο βλέπω 3-4 ψάρια γύρω μου ...ίσως ήταν το πρώτο ψάρι που πέρασε καλά και έφερε τους φίλους του....φυσικά δεν μπορούσα αλλά χύσιμο και βγήκα έξω ......η ιστορία με την γοργόνα μμ αζι με την καρέτα καρέτα άλλη Κυριακή
Καλο που μας το ειπες και εχουμε ψαρι σημερα, θα φαω μονο σαλατα…:confused:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Σίγουρα. Μέχρι την «πράξη» ποτέ δεν είχε πρόβλημα κανένας από τους δυο μας.
Την επομένη μέρα άρχισαν τα τρεχάματα. Πρώτα για αυτήν. Αργότερα και με εμένα.



Κολυμπούσαμε γυμνοί. Ξεκίνησε και τελείωσε μέσα στο νερό.
εκεί που ήθελα να καταλήξω είναι κατά πόσο φταίει το σεξ στο νερό ή η άμμος . Συνήθως από άμμο κολλάνε πολλές χωρίς σεξ (ούτε στην άμμο, ούτε στο νερό , ούτε πουθενά)
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom