Νέα

Σεξ στη θάλασσα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
υπαρχουν κ χειροτερα.Ενας μου ελεγε οτι του αρεσει να κλανει τους παγκους κ τα μηχανηματα στο γυμναστηριο που πηγαινει :idiot:

Και γω καμιά φορά όταν ανεβάζω κιλά.... :rolleyes:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
θυμαμαι οταν ημουνα 10-12 χρονων πηγαινα το καλοκαιρι και εκλανα μπροστα στον ανεμιστηρα που εβαζε ο πατερας μου!μια φορα οταν κοιμοταν ειχα βαλει ενα πιατο στο σκυλακι οταν εχεζε και του εβαλα τα σκατα μπροστα στον ανεμηστηρα.στον υπνο του παραμιλαγε και ελεγε:βρωμαει δεν τραβηξανε το καζανακι!
 
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
109
Like
0
Πόντοι
1
εγω χεζω σε πιατο βοημιας και το βαζω στο φουρνο μικροκυματων
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.402
Κριτικές
61
Like
42.492
Πόντοι
22.785
ακομα δεν μ απαντησες για το φιαφι
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
εμενα μαρεσει να χεζω στη θαλασσα...
 

antpaklas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
Παιδια εγω κανω ψαροντουφεκο 5-6 ωρες. Παρα πολλες φορες εχει τυχη να μου ερθει χεσιμο μεσα στην θαλασσα. Φυσικα και θα χεσεις μεσα στην θαλασσα και θα κατουρησεις. Νομιζετε οταν πατε στις πλαζ στην παραλιακη και ειναι φουλ η θαλασσα απο κοσμο δεν κατουραει κανενας. Ολοι κατουρανε και πινετε λιγο απο τα κατουρα των αλλων , οπως και αυτοι τα δικα σας.
Τωρα οσο για την μαλακια underwater ειναι μια εμπειρια και αυτη που δεν πειραζει να την δοκιμασεις. Μολις χυσετε θα νομιζετε οτι βρισκεστε στο διαστημα γιατι τα χυσια σας θα αιορουνται σαν να εισασταν στην σεληνη. Μονο που θελει προσοχη μην κολησει κανενα χυσι στα μαλια ή στα φρυδια σας και βγειτε εξω στην παραλια και γινεται ρομπα.
Ειναι τοσο πολυ το νερο της θαλασσας που δεν υπαρχει προβλημα να χεζεται μεσα. Εξαλου σκεφτητε ποσοι βοθροι εκτος σχεδιου πολης καταληγουν στην θαλασσα.
Μια ατακα ( ΜΗΝ ΚΑΤΟΥΡΑΤΕ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΤΕ ΣΤΟ ΑΛΑΤΙ) !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom