Νέα

Έχετε προσπαθήσει να κάνετε σεξ με συνάδελφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greekm7530
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 264
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Σκέτο σκουπιδαριο οι πιτσιρίκες...τα μιλφονια,αν δεν έχουν σαλταρει από τα ορμονικά ,είναι πιο αξιόπιστα...κάνουν και κάνα φαγητό!
Οι πιτσιρίκες ψωφανε για τους τραπερ έλεος τα ναυάγια τους παράνομους,επίσης και οι μεγάλες σκατα είναι δες τη σωλομου 52 χρόνων τα έχει με τραπερ.Επισης οι γυναικοκτονιες οι περισσότερες είναι 40-50 χρόνων και αν δεις τους μαλακες που τις σκοτώνουν είναι σα αληταμπουρες.Το έχουν οι Ελληνίδες φίλε μικρές και μεγάλες να μπλέκουν με αλητοφατσες.Δυστιχως το καλό παιδί το κλασσατο είναι φλώρος για τις Ελληνίδες γιατί έχουν χαμηλό επίπεδο καλύτερα να κάνουμε σχέση με ξένη ειλικρινά.
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Ρε mate, από τις τόσες 20χρονες που έχει η όποια σχολή εσύ διάλεξες την παντρεμένη 26άρα αιώνια φοιτήτρια για να την πέσεις;
Δε είναι αιώνια φοιτήτρια τελείωνε τη σχολή επίσης στη σχολή έχουμε πολλούς που είναι 24-25 χρόνων και έχουν πέρασει 15-18/54 μαθήματα που έχει η σχολή μας.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
672
Like
292
Πόντοι
26
Aν μιλάμε για σοβαρή δουλειά με προοπτική ούτε να το σκέφτεσαι, μπορεί να μπλέξεις πολύ άσχημα για ένα σωρό λόγους. Αν είσαι κανένας φοιτητής και είναι summer job για μερικές εβδομάδες αλλάζει.
Aυτό ακριβώς.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.490
Πόντοι
8.530
Οι πιτσιρίκες ψωφανε για τους τραπερ έλεος τα ναυάγια τους παράνομους,επίσης και οι μεγάλες σκατα είναι δες τη σωλομου 52 χρόνων τα έχει με τραπερ.Επισης οι γυναικοκτονιες οι περισσότερες είναι 40-50 χρόνων και αν δεις τους μαλακες που τις σκοτώνουν είναι σα αληταμπουρες.Το έχουν οι Ελληνίδες φίλε μικρές και μεγάλες να μπλέκουν με αλητοφατσες.Δυστιχως το καλό παιδί το κλασσατο είναι φλώρος για τις Ελληνίδες γιατί έχουν χαμηλό επίπεδο καλύτερα να κάνουμε σχέση με ξένη ειλικρινά.
Η Σολωμού είναι σαν να το έσκασε από τρελαδικο...βρήκε το ιδανικό της ταίρι...όπως οι μύγες πάνω από τα σκατα.
Δεν είναι όλες οι άνω των 40 έτσι...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.490
Πόντοι
8.530
Δεν τις ξέρεις τις ανατολικές...ψοφανε για κουβέντα. Είναι εσωτερικές και μόλις βρουν ευκαιρία ξεδινουν. Χαλαρά κατέβαινε να στείλει λεφτά... Δεν θέλει κόπο, τρόπο θέλει.

Δεν θα το συνεχίσω...μελέτησε το μήνυμά μου, κάντο εικόνα προσάρμοσε το στο στυλ σου και καλό βόλι. Έλα να μας πεις αποτελέσματα...
Ενημέρωσε μας για το..αποτελεσμα... :zfuck:...good luck and good fuck!
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Η Σολωμού είναι σαν να το έσκασε από τρελαδικο...βρήκε το ιδανικό της ταίρι...όπως οι μύγες πάνω από τα σκατα.
Δεν είναι όλες οι άνω των 40 έτσι...
Οι περισσότερες γυναίκες που έχουν δολοφονηθεί είναι 40-50 χρόνων και αν δεις αυτούς που τις δολοφόνησαν θα καταλάβεις ειλικρινά βρωμοφατσες τα κλασσικά κακα παιδιά καγκουρογεροι.Οι Ελληνίδες είναι ότι χειρότερο μικρές μεγάλες σου λέω.Απλα οι μεγάλες θέλουν τους καλούς κλασσικούς όχι μοντέρνους φλώρους ενώ οι μικρές θέλουν και τους κακους και τους φλωρομοντερνους αυτή είναι η διαφορά.Γενικα Ελληνίδες οτι χειρότερο μικρές μεγάλες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Που εγιναν όλα αυτά?στο λεωφορείο ειδικά καμία δεν εχει όρεξη να μιλαει σε αγνωστους..ποσο μάλλον με επιβάτες που το πιο πιθανό είναι ότι είναι ναυάγια που δεν θα εχουν ουτε πέντε ευρώ στη τσέπη τους..
Γεωργιανή σου λέει όχι Ελληνίδα όμως οπότε υπάρχει πιθανότητα να λέει αλήθεια.
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Καλά μη φανταστείς ότι θα είναι και καμια μουναρα.καμια θειτσα θα είναι 55χρονων..για να του μίλησε τόσο ευκολα
Μου έχει τύχει και εμένα στη στάση μια θειτσα με μαύρα μαλλιά καμία 60 μου έπιασε κουβέντα και ειδικά όταν της είπα 25 επέκτεινε άλλο τόσο τη κουβέντα
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Οι περισσότερες γυναίκες που έχουν δολοφονηθεί είναι 40-50 χρόνων και αν δεις αυτούς που τις δολοφόνησαν θα καταλάβεις ειλικρινά βρωμοφατσες τα κλασσικά κακα παιδιά καγκουρογεροι.Οι Ελληνίδες είναι ότι χειρότερο μικρές μεγάλες σου λέω.Απλα οι μεγάλες θέλουν τους καλούς κλασσικούς όχι μοντέρνους φλώρους ενώ οι μικρές θέλουν και τους κακους και τους φλωρομοντερνους αυτή είναι η διαφορά.Γενικα Ελληνίδες οτι χειρότερο μικρές μεγάλες.
Ήθελα να πω οι μεγάλες θέλουν τους κακους κλασσικούς όχι μοντέρνους φλώρους ενώ οι μικρές θέλουν και τους κακους και τους φλωρομοντερνους αυτή είναι η διαφορά.
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Πιο μεγάλες από 50?Ε καλά είπαμε να βρούμε γκόμενα αλλά να μην είναι καμία γριά.εγω μόνο κάτι θείες βλέπω έξω στο.δρομο να παίζει το ματι τους αλλά ειναι όλες από 45 και πάνω..οι μικρές κλασικα στο κόσμο τους..λες.και.τις ψεκάζουν..Οσες έχουν μείνει δηλαδή Αθήνα..και δεν εχουν πάει νησιά με το χορηγό τους..
Αφού ρε οι καθυστερημένες οι μικρές ψωφανε για τους σιχαμενους τραπερ και γενικά τους φλωρους στιλ αργυρου μόνο σε τέτοιους κάνουν κινήσεις.Η Ελληνίδα θέλει αλητεία δυστυχως αλλά οι μικρές το παραχεζουν πάνε και με μη άντρες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.490
Πόντοι
8.530
Καλά μη φανταστείς ότι θα είναι και καμια μουναρα.καμια θειτσα θα είναι 55χρονων..για να του μίλησε τόσο ευκολα
Από τις πιτσιρίκες με την τσίχλα στο στόμα και το βλέμμα ντίβας( τρομάρα τους) πολύ καλύτερες οι μεγάλες...
 

ALKA

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
7
Like
59
Πόντοι
0
Εργαζόμουν επί 15 χρόνια σε επιχείρηση που απασχολούσε κυρίως γυναίκες. Αρχικά είχα πολύ υψηλή θέση και μετά ήμουν no1. Παντρεμένος.

Οι ευκαιρίες πάρα πολλές και έμπλεξα με συνολικά 6. Σε καμία δεν έταξα αγάπες και λουλούδια και σε όλες έλεγα απολύτως ξεκάθαρα ότι δεν χαλάω το σπίτι μου. Ακολουθεί απολογισμός και σκέψεις. Ξεκινάω από τα εύκολα και προχωράω...

1η περίπτωση. Ελεύθερη 35 ετών, ζούσε με 6-7 γάτες και ένα σκυλάκι. Βρεθήκαμε 3-4 φορές και μετά κάπως έσβησε η ιστορία.

2η + 3η περίπτωση. Ελεύθερες 40άρες. Ακόμα και σήμερα παραμένει χαλαρά φιλική σχέση και κάθε τόσο έχει και καμιά «Αθλητική Κυριακή».

4η περίπτωση. Χωρισμένη 40άρα. Μόλις βρήκε επίσημο γκόμενο μου δήλωσε ότι σταματάμε. Παραμένει αόριστα φιλική σχέση του τύπου «χρόνια πολλά» κλπ.

5η περίπτωση. Χωρισμένη 35άρα. Μετά από ένα διάστημα που βρισκόμασταν άρχισε να ονειρεύεται γάμους και λουλούδια. Ενώ της είχα ξεκαθαρίσει ότι αυτό δε θα γίνει ποτέ, αυτή έψαχνε νυφικά... Τελικά επειδή δεν άντεχε άλλο την αδικία... παραιτήθηκε αλλά μια μέρα πριν φύγει μάζεψε καμιά 10αριά άλλες (meeting) και ανακοίνωσε ότι είχε σχέση μαζί μου. Επειδή είχα προβλέψει ότι θα κάνει μαλακία, είχα προετοιμαστεί και έκανα damage control. Δύσκολες καταστάσεις.

6η περίπτωση. Παντρεμένη 35άρα με παιδί. Εδώ ηττήθηκα κατά κράτος! Και αυτή στην επιχείρηση σε υψηλή θέση. Την θεωρούσα πανέξυπνη αυτό που λαικά λέμε «γάτα». Επί 2 χρόνια γνωρίζαμε και οι δύο ότι γουστάραμε και εκ των πραγμάτων υπήρχε πολύ φλερτ. Κρατιόμασταν, αλλά αυτό απλά φούντωνε την κατάσταση. Τελικά μπλέξαμε. Ένιωθα σχετικά ασφαλής λόγω του ότι και αυτή ήταν παντρεμένη και θα πρόσεχε και λόγω του ότι τη θεωρούσα και «γάτα». Τελικά τη γάτα την πήρε χαμπάρι ο δικός της! All hell broke loose… Αυτή αναγκάστηκε να παραιτηθεί και στη δουλειά δεν έμαθε κανένας τίποτα. Εγώ νόμιζα ότι την γλύτωσα αλλά ο δικός της αποφάσισε να μου κάνει τη ζωή δύσκολη (επί μακρόν). Δε θα μπω σε λεπτομέρειες απλά θα πω ότι ο τύπος έπρεπε να βρει κάποιον να φταίει και φυσικά αυτός ο κάποιος δεν ήταν ούτε η γυναίκα του –με την οποία δεν χώρισε τότε- ούτε ο ίδιος! Τελικά 4-5 χρόνια μετά χώρισαν.

Ακολουθούν τα συμπεράσματα του σοφού γέροντα:

Αν είσαι ελεύθερος και σε χαμηλή ή μεσαία θέση.

Μπορείς να βρεις γκόμενα στη δουλειά. Άλλο πράγμα όμως το βρήκα γκόμενα από τη δουλειά και άλλο το τσιλιμπουρδίζω μέσα στη δουλειά. Εξηγώ: Αν είσα τυπικός, κάνεις τη δουλειά σου σωστά και δε δίνεις δικαιώματα, δεν μπορεί κανένας να σου πει το παραμικρό. Τα προβλήματα ξεκινάνε όταν γίνεσαι σάλιας μέσα στο χώρο εργασίας. Επίσης όταν χωρίσεις με τη γκόμενα (και καλό είναι να φροντίσεις να σε χωρίσει αυτή και όχι εσύ) ακόμα και αν η «τρελλή» αρχίσει τα δικά της εσύ δεν σχολιάζεις, δεν απαντάς, δεν δίνεις τροφή στο θηρίο! Κάνεις τη δουλειά σου. Η τρελλή συνήθως θα επιδιώξει την ίντριγκα, θα μιλάει πολύ και θα δημιουργεί πρόβλημα στη δουλειά. Αν εσύ μείνεις ψύχραιμος και αποδοτικός, αυτή θα φύγει.

Αν είσαι ελεύθερος σε υψηλή θέση.

Το να βρεις γκόμενα στη δουλειά είναι συνήθως εύκολο. Και πολύ προβληματικό. Εξηγώ: Το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι η ζήλια. Μόλις μαθευτεί (και θα μαθευτεί σίγουρα, διότι η γκόμενα ΘΕΛΕΙ να μαθευτεί) θα συμβούν 2 πράγματα. Οι γκόμενες στη δουλειά θα ζηλέψουν την δικιά σου και θα της κάνουν πόλεμο. Επίσης θα την πέφτουν σε εσένα. Επειδή λογικά εσύ δεν θα ανταποκριθείς, θα σου κάνουν τρέλες. Επίσης κάποιοι από τους άντρες στη δουλειά θα σε χαρούν, πολλοί όμως θα σε ζηλέψουν. Δεν θα κάνουν τρέλες αλλά θα χαλάσει η συνταγή.

Αν είσαι δεσμευμένος.

Τα σενάρια είναι ατελείωτα και τα περισσότερα φρικώδη. Κινδυνεύεις με συνολική (οικογενειακή και επαγγελματική) ανατίναξη!



Είμαι πλέον μακριά από όλα αυτά αλλά υπάρχει μια παράμετρος που πλέον κάνει το γκομενιλίκι στη δουλειά ακόμα πιο επίφοβο. Η νέα μόδα της παρενόχλησης και η παπαριά του me too. Φαντάσου να εμφανιστεί η τρελή που τη την κουτούπωνες κάποτε και να ισχυριστεί μετά από 10 χρόνια ότι.... (βάλε τη φαντασία σου να δουλεύει). Χρειάζεσαι σκληρές και διαρκείς αποδείξεις ότι γούσταρε και ιδανικά να γνωρίζει ότι όντως έχεις τις αποδείξεις για να μην της μπαίνουν ιδέες.
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Ο Αργυρός είναι μεγάλος μαλακας.ο ρακ είναι ωραίο Τυπακκι..άκουγα πριν το φαβελα το τραγούδι του ρακ..ο ρακ είναι κλασικός άντρας γυμνασμενος με πλατες και μαγκάκος.τον παω πολύ..ο Αργυρός είναι φλορουμπας..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δηλαδή τη πέφτεις μόνο σε.μεγαλες.?σε καμία πιο μικρή την έχεις πεσει στο λεωφορείο μέσα?
Ο ρακ είναι μεγάλος μαλακας όπως είναι όλοι οι τραπερ.Αλητες παράνομοι και σιχαμένοι και όσες πάνε με τραπερ είναι ξεφτυλισμενες.Ο ρακ είναι ο πιο εμφανησιμος από τους τραπερ αλλά δε έχει σημασία είναι τραπερ και τελειώνει εκεί,τραπερ ότι χειρότερο.
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.813
Κριτικές
10
Like
2.529
Πόντοι
3.187
Γειά σάς φίλοι μου έχετε στην δουλειά σας συνάδελφο που να την βλέπετε και να καυλωνετε τέρμα πόσοι από εσάς έχετε προσπαθήσει να την γαμησετε και πόσοι το έχετε καταφέρει.
νομίζω οτι το εργασιακό περιβάλλον είναι οτι πιο αντι-ερωτικό υπάρχει γιατί μαζί με τις αιθέριες (πιθανών) υπάρξεις να υπάρχει το αγχος η πίεση και όλα αυτά που δεν σε αφήνουν να δεις τα πράγματα αλλιώς. Οπότε και συ να θέλεις δεν υπάρχει ανταπόκριση από την άλλη πλευρα. Δηλαδή η άλλη να εργάζεται και πας να της μιλήσεις και εκείνη απασχολημένη με άλλα να σου απαντάει " ελα πες μου γρηγορα γιατί έχω δουλειά". Εκεί τι θα της πεις? Πάμε στην τουαλέτα για ένα στα όρθια? Θα σε στείλει σε κανένα διαολο πρωι πρωι
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
650
Κριτικές
26
Like
1.837
Πόντοι
1.196
Εργαζόμουν επί 15 χρόνια σε επιχείρηση που απασχολούσε κυρίως γυναίκες. Αρχικά είχα πολύ υψηλή θέση και μετά ήμουν no1. Παντρεμένος.

Οι ευκαιρίες πάρα πολλές και έμπλεξα με συνολικά 6. Σε καμία δεν έταξα αγάπες και λουλούδια και σε όλες έλεγα απολύτως ξεκάθαρα ότι δεν χαλάω το σπίτι μου. Ακολουθεί απολογισμός και σκέψεις. Ξεκινάω από τα εύκολα και προχωράω...

1η περίπτωση. Ελεύθερη 35 ετών, ζούσε με 6-7 γάτες και ένα σκυλάκι. Βρεθήκαμε 3-4 φορές και μετά κάπως έσβησε η ιστορία.

2η + 3η περίπτωση. Ελεύθερες 40άρες. Ακόμα και σήμερα παραμένει χαλαρά φιλική σχέση και κάθε τόσο έχει και καμιά «Αθλητική Κυριακή».

4η περίπτωση. Χωρισμένη 40άρα. Μόλις βρήκε επίσημο γκόμενο μου δήλωσε ότι σταματάμε. Παραμένει αόριστα φιλική σχέση του τύπου «χρόνια πολλά» κλπ.

5η περίπτωση. Χωρισμένη 35άρα. Μετά από ένα διάστημα που βρισκόμασταν άρχισε να ονειρεύεται γάμους και λουλούδια. Ενώ της είχα ξεκαθαρίσει ότι αυτό δε θα γίνει ποτέ, αυτή έψαχνε νυφικά... Τελικά επειδή δεν άντεχε άλλο την αδικία... παραιτήθηκε αλλά μια μέρα πριν φύγει μάζεψε καμιά 10αριά άλλες (meeting) και ανακοίνωσε ότι είχε σχέση μαζί μου. Επειδή είχα προβλέψει ότι θα κάνει μαλακία, είχα προετοιμαστεί και έκανα damage control. Δύσκολες καταστάσεις.

6η περίπτωση. Παντρεμένη 35άρα με παιδί. Εδώ ηττήθηκα κατά κράτος! Και αυτή στην επιχείρηση σε υψηλή θέση. Την θεωρούσα πανέξυπνη αυτό που λαικά λέμε «γάτα». Επί 2 χρόνια γνωρίζαμε και οι δύο ότι γουστάραμε και εκ των πραγμάτων υπήρχε πολύ φλερτ. Κρατιόμασταν, αλλά αυτό απλά φούντωνε την κατάσταση. Τελικά μπλέξαμε. Ένιωθα σχετικά ασφαλής λόγω του ότι και αυτή ήταν παντρεμένη και θα πρόσεχε και λόγω του ότι τη θεωρούσα και «γάτα». Τελικά τη γάτα την πήρε χαμπάρι ο δικός της! All hell broke loose… Αυτή αναγκάστηκε να παραιτηθεί και στη δουλειά δεν έμαθε κανένας τίποτα. Εγώ νόμιζα ότι την γλύτωσα αλλά ο δικός της αποφάσισε να μου κάνει τη ζωή δύσκολη (επί μακρόν). Δε θα μπω σε λεπτομέρειες απλά θα πω ότι ο τύπος έπρεπε να βρει κάποιον να φταίει και φυσικά αυτός ο κάποιος δεν ήταν ούτε η γυναίκα του –με την οποία δεν χώρισε τότε- ούτε ο ίδιος! Τελικά 4-5 χρόνια μετά χώρισαν.

Ακολουθούν τα συμπεράσματα του σοφού γέροντα:

Αν είσαι ελεύθερος και σε χαμηλή ή μεσαία θέση.

Μπορείς να βρεις γκόμενα στη δουλειά. Άλλο πράγμα όμως το βρήκα γκόμενα από τη δουλειά και άλλο το τσιλιμπουρδίζω μέσα στη δουλειά. Εξηγώ: Αν είσα τυπικός, κάνεις τη δουλειά σου σωστά και δε δίνεις δικαιώματα, δεν μπορεί κανένας να σου πει το παραμικρό. Τα προβλήματα ξεκινάνε όταν γίνεσαι σάλιας μέσα στο χώρο εργασίας. Επίσης όταν χωρίσεις με τη γκόμενα (και καλό είναι να φροντίσεις να σε χωρίσει αυτή και όχι εσύ) ακόμα και αν η «τρελλή» αρχίσει τα δικά της εσύ δεν σχολιάζεις, δεν απαντάς, δεν δίνεις τροφή στο θηρίο! Κάνεις τη δουλειά σου. Η τρελλή συνήθως θα επιδιώξει την ίντριγκα, θα μιλάει πολύ και θα δημιουργεί πρόβλημα στη δουλειά. Αν εσύ μείνεις ψύχραιμος και αποδοτικός, αυτή θα φύγει.

Αν είσαι ελεύθερος σε υψηλή θέση.

Το να βρεις γκόμενα στη δουλειά είναι συνήθως εύκολο. Και πολύ προβληματικό. Εξηγώ: Το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι η ζήλια. Μόλις μαθευτεί (και θα μαθευτεί σίγουρα, διότι η γκόμενα ΘΕΛΕΙ να μαθευτεί) θα συμβούν 2 πράγματα. Οι γκόμενες στη δουλειά θα ζηλέψουν την δικιά σου και θα της κάνουν πόλεμο. Επίσης θα την πέφτουν σε εσένα. Επειδή λογικά εσύ δεν θα ανταποκριθείς, θα σου κάνουν τρέλες. Επίσης κάποιοι από τους άντρες στη δουλειά θα σε χαρούν, πολλοί όμως θα σε ζηλέψουν. Δεν θα κάνουν τρέλες αλλά θα χαλάσει η συνταγή.

Αν είσαι δεσμευμένος.

Τα σενάρια είναι ατελείωτα και τα περισσότερα φρικώδη. Κινδυνεύεις με συνολική (οικογενειακή και επαγγελματική) ανατίναξη!



Είμαι πλέον μακριά από όλα αυτά αλλά υπάρχει μια παράμετρος που πλέον κάνει το γκομενιλίκι στη δουλειά ακόμα πιο επίφοβο. Η νέα μόδα της παρενόχλησης και η παπαριά του me too. Φαντάσου να εμφανιστεί η τρελή που τη την κουτούπωνες κάποτε και να ισχυριστεί μετά από 10 χρόνια ότι.... (βάλε τη φαντασία σου να δουλεύει). Χρειάζεσαι σκληρές και διαρκείς αποδείξεις ότι γούσταρε και ιδανικά να γνωρίζει ότι όντως έχεις τις αποδείξεις για να μην της μπαίνουν ιδέες.
Αν αυτό είναι true story και κατάφερες να μη το μάθει η γυναίκα σου και να μη χαλάσεις το γάμο σου πρέπει να είσαι φοβερός στο ψέμα και πολύ κωλόφαρδος, respect. Εκτός αν η γυναίκα σου σε έχει καταλάβει και τα ανέχεται επειδή φέρνεις το χρήμα στο σπίτι.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.013
Κριτικές
9
Like
12.910
Πόντοι
3.836
Το δίλημμα προς ψηφοφορία είναι ένα: Ποιος θα βρει πρώτος γκόμενα, ο leader ή ο Sub Zero;
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.965
Κριτικές
5
Like
8.928
Πόντοι
2.586
Παντρεμενος , σε υψηλη θεση πολυεθνικης ..
Καινουργια γραματεα του CEO που με γυροφερνε δηθεν να της μαθω τον τροπο λειτουργιας της εταιρίας κλπ κλπ
πεσανε κανα δυο ¨φιλικα" αλλα δεν κραταγε το στομα της κλειστο
Μας απελυσαν και τους δυο με διαφορα 10 ημερων και κινδυνεψα να χαλασω και το σπιτι μου
Συμπερασμα never mix business with pleasure
 

ALKA

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
7
Like
59
Πόντοι
0
Αν αυτό είναι true story και κατάφερες να μη το μάθει η γυναίκα σου και να μη χαλάσεις το γάμο σου πρέπει να είσαι φοβερός στο ψέμα και πολύ κωλόφαρδος, respect. Εκτός αν η γυναίκα σου σε έχει καταλάβει και τα ανέχεται επειδή φέρνεις το χρήμα στο σπίτι.
2 φορές έχω υπαρξει πολύ τυχερός. Απλα ενημερώνωότι φοβήθηκα πάρα πολύ. Με τη σημερινή μου επειρία με κρίνω για τότε ως τέρμα παπάρα.
 

ALKA

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
7
Like
59
Πόντοι
0
Παντρεμενος , σε υψηλη θεση πολυεθνικης ..
Καινουργια γραματεα του CEO που με γυροφερνε δηθεν να της μαθω τον τροπο λειτουργιας της εταιρίας κλπ κλπ
πεσανε κανα δυο ¨φιλικα" αλλα δεν κραταγε το στομα της κλειστο
Μας απελυσαν και τους δυο με διαφορα 10 ημερων και κινδυνεψα να χαλασω και το σπιτι μου
Συμπερασμα never mix business with pleasure
Κλασικά! Σχεδόν όλες θέλουν να μαθευτεί. Η απόλυση σου βέβαια μου κάνει εντύπωση. Πολυεθνική και ασχολήθηκε με τα γκομενιλίκια; Μπορείς να εξηγήσεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom