Νέα

Έχετε προσπαθήσει να κάνετε σεξ με συνάδελφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greekm7530
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 264
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Η mid-life crisis είναι κακός σύμβουλος. Aν είσαι ικανοποιημένος από τη ζωή σου (οικογένεια και δουλειά) είναι μεγάλη μαλακία να τα ρισκάρεις όλα για ένα κώλο.
Αν μέσα στην επόμενη χρονιά αλλάξω τμήμα ή εταιρεία που είναι υπό συζήτηση θα το κάνω χωρίς δεύτερη σκέψη... διαφορετικά έχεις απόλυτο δίκιο...
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
650
Κριτικές
26
Like
1.837
Πόντοι
1.196
Μέχρι να ξεστομίσω την ατάκα προχθές δεν της είχα δώσει άλλες πάσες... Απλά είναι καιρός που με καυλώνει με κουβέντες και κινήσεις... Επίσης είμαι ο μόνος από τη δουλειά που ξέρει τι συμβαίνει με τα προσωπικά της εδώ και ένα εξάμηνο τουλάχιστον,άρα με εμπιστεύεται...Σε επαγγελματικό ταξίδι το Μάρτιο που ταξιδεύαμε μαζί το αποφύγαμε με πολύ προσπάθεια κυρίως από μέρους μου...Τ
Μια ατάκα που ειπώθηκε προφορικά δε σημαίνει κάτι, αν θες το ξεκόβεις και αν σου πει κάτι το ρίχνεις στην πλάκα και λες ότι ήταν αστείο. Όπως το παρουσιάζεις, ακόμα είσαι σε σημείο που υπάρχει επιστροφή, σε λίγο μπορεί να μην είσαι.
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
650
Κριτικές
26
Like
1.837
Πόντοι
1.196
Αν μέσα στην επόμενη χρονιά αλλάξω τμήμα ή εταιρεία που είναι υπό συζήτηση θα το κάνω χωρίς δεύτερη σκέψη... διαφορετικά έχεις απόλυτο δίκιο...
Δεν είναι μόνο η εταιρία ρε παίκτη, αν χορτάσεις τον κώλο της και μετά θέλεις να ξεμπλέξεις, θα ζεις χεσμένος ότι μπορεί να πληγωθεί ο εγωισμός της και να τα ξεράσει στη γυναίκα σου. Αυτή την ιστορία την προχωράς μόνο αν είσαι αποφασισμένος ότι δε σε νοιάζει ο γάμος σου.
 

peinasmenos_pp

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2024
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
0
Γειά σάς φίλοι μου έχετε στην δουλειά σας συνάδελφο που να την βλέπετε και να καυλωνετε τέρμα πόσοι από εσάς έχετε προσπαθήσει να την γαμησετε και πόσοι το έχετε καταφέρει.
Τα είχα φτιάξει με μια ωραια κοπέλα αλλα κράτησε τρεις μηνες. Ε μην το κουραζω την βλεπω συχνα κ με πιανει καπως, δεν μπορω να την ξεχασω. Χθες καυλαντησα με μια χοντρη απιο την δουλεια αλλα το μετανιωσα μου ειπε δν ειμαι σαν τις αλλες δεν ξερω γιατι την εχω περασει. Επειδη της ελεγα να κανει τοπλες σε καμια παραλία κ της σχολιασα για το στηθος της. Τι βλακας ειμαι .. τωρα θα λεει βλακειες αν θελει να μου την φερει
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.358
Like
2.110
Πόντοι
456
Μέχρι να ξεστομίσω την ατάκα προχθές δεν της είχα δώσει άλλες πάσες... Απλά είναι καιρός που με καυλώνει με κουβέντες και κινήσεις... Επίσης είμαι ο μόνος από τη δουλειά που ξέρει τι συμβαίνει με τα προσωπικά της εδώ και ένα εξάμηνο τουλάχιστον,άρα με εμπιστεύεται...Σε επαγγελματικό ταξίδι το Μάρτιο που ταξιδεύαμε μαζί το αποφύγαμε με πολύ προσπάθεια κυρίως από μέρους μου...Τ
Άκου: Από τη στιγμή που πέταξες την ατάκα, δε μπορείς να κάνεις πίσω. Θα φανείς μαλάκας.
Το να προχωρήσεις όμως μπορεί να έχει κινδύνους που δεν τους ξέρεις ακόμα.
Όπως είπε και ο φίλος παραπάνω, αν είσαι ικανοποιημένος από γάμο και δουλειά, γίνε σοφός έστω και ας φανείς μαλάκας.
Αν δεν είσαι, πράξε ότι γουστάρεις.
Κάποιοι θα βγουν και θα πουν "κάνε συζήτηση με τη γκόμενα, να μην έχει απαιτήσεις μετά μπλα μπλα...".
Ποτέ δεν ξέρεις τι θα σου βγει ο άλλος.
Αν έβγαινε ότι βλέπεις εκείνη τη στιγμή, όλοι ευτυχισμένοι θα ήμασταν.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.358
Like
2.110
Πόντοι
456
Μια ατάκα που ειπώθηκε προφορικά δε σημαίνει κάτι, αν θες το ξεκόβεις και αν σου πει κάτι το ρίχνεις στην πλάκα και λες ότι ήταν αστείο. Όπως το παρουσιάζεις, ακόμα είσαι σε σημείο που υπάρχει επιστροφή, σε λίγο μπορεί να μην είσαι.
Ναι και σου βγαίνει αυτομάτως η φήμη του ηλίθιου πέφτουλα...Και κάποιος τα ξερνάει στη γυναίκα του.
 

ΑΕΚAEK

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2024
Μηνύματα
57
Like
241
Πόντοι
20
Ότι καλύτερο είχα τύχει όταν δούλευα σε μάρκετ αποθηκάριος!! Της κολάσεως!!!
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
650
Κριτικές
26
Like
1.837
Πόντοι
1.196
Ναι και σου βγαίνει αυτομάτως η φήμη του ηλίθιου πέφτουλα...Και κάποιος τα ξερνάει στη γυναίκα του.
Αν το μόνο που έχει γίνει είναι αυτή η χαζή ατάκα στο μιλητό, τι φήμη να βγει; Δεν μπορεί να αποδείξει κάτι η γκόμενα. Αν του πει κάτι μεταξύ τους θα το παίξει λίγο τρελίτσα, το είπα για πλάκα κλπ, ΟΚ, είναι λίγο καραγκιοζιλίκι αλλά νομίζω μαζεύεται το πράγμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: IOS13

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Αν το μόνο που έχει γίνει είναι αυτή η χαζή ατάκα στο μιλητό, τι φήμη να βγει; Δεν μπορεί να αποδείξει κάτι η γκόμενα. Αν του πει κάτι μεταξύ τους θα το παίξει λίγο τρελίτσα, το είπα για πλάκα κλπ, ΟΚ, είναι λίγο καραγκιοζιλίκι αλλά νομίζω μαζεύεται το πράγμα.
Διδασκόμενος και από τα δικά της πάθηματα με τον εν διαστάσει σύζυγό της(μεγάλη ιστορία για να την αναφέρω..) τίποτα δεν θα υπάρξει σε γραπτή μορφή και προφορικά εκτός τηλεφώνου για ευνόητους λόγους..
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.897
Πόντοι
17.785
Φυσικα !

Καλα δεν ησασταν εικοσαρηδες εσεις?

Κανεις δεν δουλεψε σεζον καπου στον τουρισμό?

Χαμος γίνετε εκει!

Τωρα σε πιο μεγαλες ηλικίες και πιο σοβαρες δοθλειες καλο ειναι να αποφευγεται για την αποφυγη δυσαρεστων επιπλοκων
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
34
Like
3.102
Πόντοι
5.355
Τα είχα φτιάξει με μια ωραια κοπέλα αλλα κράτησε τρεις μηνες. Ε μην το κουραζω την βλεπω συχνα κ με πιανει καπως, δεν μπορω να την ξεχασω. Χθες καυλαντησα με μια χοντρη απιο την δουλεια αλλα το μετανιωσα μου ειπε δν ειμαι σαν τις αλλες δεν ξερω γιατι την εχω περασει. Επειδη της ελεγα να κανει τοπλες σε καμια παραλία κ της σχολιασα για το στηθος της. Τι βλακας ειμαι .. τωρα θα λεει βλακειες αν θελει να μου την φερει
Γιατί τύπε είσαι τόσο πεινασμένος?
 

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Χρειάζεται και κάποια ή κάποιες αποδείξεις νομίζω...Σε κάθε περίπτωση αν δεν γαμήσεις θα χρεωθείς τσάμπα το φόνο..
 

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Χρειάζεται και κάποια ή κάποιες αποδείξεις νομίζω...Σε κάθε περίπτωση αν δεν γαμήσεις θα χρεωθείς τσάμπα το φόνο..
 

peinasmenos_pp

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2024
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
0
Γιατί τύπε είσαι τόσο πεινασμένος?
Εχω καιρό να εχω κατί καλό σε μόνιμη βάση! Και κάνω βλακείες μετα όταν πεινάω θέλω να φάω και σαβούρα.. και γίνομαι ρόμπα
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: nzg

kkgr38

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
11
Like
29
Πόντοι
0
Εξαρτάται το άτομο αλλα δεν ξέρεις πού θα πέσεις. Εμενα μου την έπεφτε για καιρό μια συνάδελφος και πέταγα χαρταετό γιατί κι εγώ αλλα κι εκείνη ειχαμε σχέση (αυτή εχει ακόμα) . Εν τέλει ενεδωσα, τραβηχτηκαμε κανενα χρόνο, καναμε την καυλαντα μας και το διαλυσαμε. Χωρίς δράματα, συνυπαρχουμε καθημερινα στον ιδιο χώρο χωρίς πρόβλημα απλώς κοψαμε την καλημέρα γιατί ειναι καργια και θίχτηκε που την έστειλα, θα μπορούσαμε να συνεχισουμε απλα να κάνουμε παρέα αλλά δεν... Στο να μην εχουμε δραματα φυσικα βοηθησε το οτι αγραφος νομος στην εταιρία ειναι οτι δεν επιτρέπονται σχεσεις μεταξυ συναδελφων οπότε ετσι κι αλλιως δεν υπήρχε περιθώριο για πολλα πολλά
 

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
134
Like
745
Πόντοι
81
Πρέπει να είναι και γαμώ τους μαλάκες κάποιος για να έχει θέσει ευθύνης και να κάνει κάτι με συνάδελφο - ειδικά υφιστάμενη του.
Τώρα σε δουλειές του κώλου προφανώς και χώνεσαι με τα μπούνια.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
34
Like
3.102
Πόντοι
5.355
Εξαρτάται το άτομο αλλα δεν ξέρεις πού θα πέσεις. Εμενα μου την έπεφτε για καιρό μια συνάδελφος και πέταγα χαρταετό γιατί κι εγώ αλλα κι εκείνη ειχαμε σχέση (αυτή εχει ακόμα) . Εν τέλει ενεδωσα, τραβηχτηκαμε κανενα χρόνο, καναμε την καυλαντα μας και το διαλυσαμε. Χωρίς δράματα, συνυπαρχουμε καθημερινα στον ιδιο χώρο χωρίς πρόβλημα απλώς κοψαμε την καλημέρα γιατί ειναι καργια και θίχτηκε που την έστειλα, θα μπορούσαμε να συνεχισουμε απλα να κάνουμε παρέα αλλά δεν... Στο να μην εχουμε δραματα φυσικα βοηθησε το οτι αγραφος νομος στην εταιρία ειναι οτι δεν επιτρέπονται σχεσεις μεταξυ συναδελφων οπότε ετσι κι αλλιως δεν υπήρχε περιθώριο για πολλα πολλά
Δεν ήταν δηλαδή καλή σεξουαλικη εμπειρία? Δεν σε καλυπτε?
 

kkgr38

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
11
Like
29
Πόντοι
0
Δεν ήταν δηλαδή καλή σεξουαλικη εμπειρία? Δεν σε καλυπτε?
Φυσικα και με κάλυπτε, υπερμουνο, 10 χρονια μικρότερη, αλογο, δεν εφτανα να τη γαμησω ορθια. Αλλά δεν είναι ολα στη ζωή το σεξ καποιες φορές, υπάρχουν και αλλες παράμετροι.
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
189
Like
338
Πόντοι
21
Πρέπει να είναι και γαμώ τους μαλάκες κάποιος για να έχει θέσει ευθύνης και να κάνει κάτι με συνάδελφο - ειδικά υφιστάμενη του.
Τώρα σε δουλειές του κώλου προφανώς και χώνεσαι με τα μπούνια.
Σωστός.
Κάτσε να ρισκάρεις θέση, μισθό, φήμη σαν επαγγελματίας για ένα γαμήσι.
Ειδικά για μια γκόμενα που δεν ξέρεις πώς θα αντιδράσει αργότερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom