Νέα

Έχετε προσπαθήσει να κάνετε σεξ με συνάδελφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greekm7530
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 268
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
143
Like
828
Πόντοι
81
Σωστός.
Κάτσε να ρισκάρεις θέση, μισθό, φήμη σαν επαγγελματίας για ένα γαμήσι.
Ειδικά για μια γκόμενα που δεν ξέρεις πώς θα αντιδράσει αργότερα.

Μα να έχεις καλή θέση και οικογένεια και να πας σαν τελειωμένος λιγούρης να μπλέξεις με την κάθε πατσαβούρα που μπορεί να σε καταστρέψει μετά;
Ειδικά στην εποχή του metoo, δικαιωματισμού, believe all women;
Καλά να πάθεις μετά εάν τα χάσεις όλα.
 

wavemaster69

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2011
Μηνύματα
346
Like
594
Πόντοι
81
Το επιδιωκω μεν χωρις να προσπαθω δε, δηλαδη οχι με επιμονη και με μια λογικη να "πεταξω αδεια να πιασω γεματα" γιατι θελει προσοχη. Με αποτελεσμα να εχω γαμησει μονο μια συναδελφο για ενα διαστημα 7-8 μηνων και χωρις να το μαθει κανεις αλλος συναδελφος. Ηταν ωραιο αφροδισιακο παντως το να βλεπω την αλλη κυρια στο γραφειο το πρωι και το βραδυ να της πηδαω στα τεσσερα τον κωλο στον καναπε μου. Στον εργασιακο χωρο δεν επιχειρησαμε παντως τιποτα πονηρο
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.961
Κριτικές
1
Like
2.651
Πόντοι
606
Βλέπω όλοι οι συμπουρδελιαριδες έχετε γαμησει και από μια (τουλάχιστον) συνάδελφο.
Το μπου, είναι μαγικό :headbaning1:
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
476
Like
676
Πόντοι
81
Και γω ξέρω μια περίπτωση εργένη που πήδαγε εργαζόμενη στο dept του σε εταιρία. Θεωρούσε ότι η φάση ήταν safe επειδή εκείνη πήγαινε για γάμο (μεγάλη καριόλα), τελικά μαθεύτηκε το πράγμα με ευθύνη της καριόλας και έγινε της πουτάνας.
Εγινε της πουτανας=? Δωσε πιπερατες λεπτομερειες στο πιστο κοινο
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
202
Like
380
Πόντοι
21
Το επιδιωκω μεν χωρις να προσπαθω δε, δηλαδη οχι με επιμονη και με μια λογικη να "πεταξω αδεια να πιασω γεματα" γιατι θελει προσοχη. Με αποτελεσμα να εχω γαμησει μονο μια συναδελφο για ενα διαστημα 7-8 μηνων και χωρις να το μαθει κανεις αλλος συναδελφος. Ηταν ωραιο αφροδισιακο παντως το να βλεπω την αλλη κυρια στο γραφειο το πρωι και το βραδυ να της πηδαω στα τεσσερα τον κωλο στον καναπε μου. Στον εργασιακο χωρο δεν επιχειρησαμε παντως τιποτα πονηρο
Αυτό δεν καταλαβαίνετε κάποιοι.
Το ότι δε μαθεύτηκε πριν μερικούς μήνες, δε σημαίνει ότι δεν θα μαθευτεί ποτέ.
 

Eros82

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
804
Κριτικές
47
Like
9.108
Πόντοι
6.236
Αν το επιχειρήσετε μόνο με παντρεμενη. Οι άλλες θα σας πρήζουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: IOS13

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.489
Like
11.458
Πόντοι
2.256
Ηταν ωραιο αφροδισιακο παντως το να βλεπω την αλλη κυρια στο γραφειο το πρωι και το βραδυ να της πηδαω στα τεσσερα τον κωλο στον καναπε μου.
Από τα κορυφαία που ένα αρσενικό θα χει να θυμάται στη πιρνοκαριέρα του.
 

cymann

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2024
Μηνύματα
78
Like
469
Πόντοι
20
17946881.gif
 

wavemaster69

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2011
Μηνύματα
346
Like
594
Πόντοι
81
Αυτό δεν καταλαβαίνετε κάποιοι.
Το ότι δε μαθεύτηκε πριν μερικούς μήνες, δε σημαίνει ότι δεν θα μαθευτεί ποτέ.

Εχουμε αλλαξει και οι 2 δουλεια πλεον και ουτε φορουσαμε κερατα σε καποια/ον τοτε οποτε και να μαθευτει η να εχει μαθευτει σε πρωην συναδελφους, καρφι δε μου καιγεται (φανταζομαι και για την δεσποινιδα το ιδιο ισχυει)
 

ALKA

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
7
Like
59
Πόντοι
0
Νέα συνάδελφος 15 χρόνια μικρότερη μου.
Είναι σε διάσταση με τον άντρα της και μένει μόνη πλέον με τη κόρη τους.
Έχουμε περάσει πολύ χρόνο μαζί γιατί την εκπαίδευα όταν ήρθε στη δουλειά.
Πολύ διαχυτική , αλλά μάλλον είναι έτσι ο χαρακτήρας της.
Μου έχει πει πολλές φορές ότι δεν έχω καμιά σχέση με την ηλικία μου και ότι πάει μόνο με μεγαλύτερος.
Την περασμένη εβδομάδα συζητώντας για μαλακίες στο γραφείο, Αύγουστος είναι εξάλλου, με ρωτάει μεταξύ και αστείου "Ξέρεις αν κάνεις από την εταιρεία έχει πάει με συνάδελφο?"
Τους πιο παλιούς εννοώντας..
"Δεν έχω ακούσει κάτι...Θες να κάνουμε εμείς την αρχή?"
Παγώνει για λίγο...λέω τι μαλακία πέταξα... αλλά κλείνει μάτι και χαμογελάει...
Την επόμενη μέρα πέταξε το "Δεν πάμε για κάνα καφέ αφού χαλαρά είμαστε στη δουλειά?"...
Έχω αρχίσει να το σκέφτομαι σοβαρά ... έχοντας λάβει υπόψη και όλα αυτά που έχουν γραφτεί παραπάνω...
Αλλά η κωλάρα της και το κάτω κεφάλι είναι κακοί σύμβουλοι..
Παντρεμένος και εγώ με παιδιά...
Λοιπόν άκου τον σοφό γέροντα που έχει περάσει πολλά και έχει δει τον Χάρο κατάματα. Αν μπορείς να το αποφύγεις καλώς!!!

Επειδή όμως been there - done that, πιστεύω ότι θα χωθείς... οπότε και έχω να σου δώσω μόνο μια συμβουλή. Αν την βάλεις στο παλμαρέ και το το πράγμα κάποια στιγμή στραβώσει το ΜΟΝΟ πράγμα που θα έχει σημασία θα είναι τι μπορεί να αποδείξει, όχι τι ισχυρίζεται. Με λίγα λόγια δεν πρέπει να έχει κανένα δικό σου μύνημα. ΚΑΝΕΝΑ. Και να θυμάσαι ότι αν δεν έχει σκληρές αποδείξεις μειώνεις και τις πιθανότητες να σχεδιάσει περιπέτειες.

Γενικώς κάποιος που αποφασίζει να χωθεί πρέπει να κάνει τα παρακάτω:
α) Απόλυτη σοβαρότης στη δουλειά. Τσιλιμπουρδίσματα, Ξεμοναχιάσματα κλπ... είναι χειρότερα κι απ το να σε δουν να τη πηδάς.
β) Ξεκαθαρίζουμε στη γκόμενα ότι μονο περνάμε καλά και τίποτα άλλο (λέμε τώρα....)
γ) Εξασφαλίζουμε υλικό που να αποδεικνύει στο μέλλον αν χρειαστεί, ότι το γαμήσι ήταν συναινετικό και το ήθελε πολύ...
δ) Σε αυτόν που προίσταται αφήνουμε χαλαρά υπονοούμενα ότι η λεγάμενη έχει μια δόση μυθομανίας κάποιες φορές. (Βρώμικο αλλά....)
ε) Κάνουμε τα αδύνατα - δυνατά να το τελειώσει αυτή και όχι εμείς. Και μάλιστα πρέπει να γίνει ξεκάθαρο το πόσο μας πλήγωσε και να νιώθει βέβαιη ότι την θέλουμε πίσω. Να νιώσει δηλαδή νικήτρια!
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.489
Like
11.458
Πόντοι
2.256
Γενικώς κάποιος που αποφασίζει να χωθεί πρέπει να κάνει τα παρακάτω:
α) Απόλυτη σοβαρότης στη δουλειά. Τσιλιμπουρδίσματα, Ξεμοναχιάσματα κλπ... είναι χειρότερα κι απ το να σε δουν να τη πηδάς.
β) Ξεκαθαρίζουμε στη γκόμενα ότι μονο περνάμε καλά και τίποτα άλλο (λέμε τώρα....)
γ) Εξασφαλίζουμε υλικό που να αποδεικνύει στο μέλλον αν χρειαστεί, ότι το γαμήσι ήταν συναινετικό και το ήθελε πολύ...
δ) Σε αυτόν που προίσταται αφήνουμε χαλαρά υπονοούμενα ότι η λεγάμενη έχει μια δόση μυθομανίας κάποιες φορές. (Βρώμικο αλλά....)
ε) Κάνουμε τα αδύνατα - δυνατά να το τελειώσει αυτή και όχι εμείς. Και μάλιστα πρέπει να γίνει ξεκάθαρο το πόσο μας πλήγωσε και να νιώθει βέβαιη ότι την θέλουμε πίσω. Να νιώσει δηλαδή νικήτρια!
Βασικές αρχές (εκτός του δ, που δεν μετράει και πολύ, ειδικά σε μεγάλες εταιρίες που τέτοια θέματατα προωθούν στο HR όταν "σκάσουν").
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.133
Κριτικές
14
Like
4.356
Πόντοι
3.715
το αξίωμα λέει πως δεν πρέπει να χέζεις εκεί που τρώς κι αν το χέσιμο είναι σχετικό με την ηδονή της κένωσης, το σεξ έχει κι αυτό κένωση που αφορά το ζωογόνο ζουμί των όρχεων το οποίο και μας ταλαιπωρεί, όσους είμαστε ακόμη αρσενικά.
Υπό αυτό το πρίσμα το φλέρτ που μπορεί να εξελιχθεί σε πιο καυτές καταστάσεις εμπεριέχει ρίσκο. Ο καθείς βέβαια αισθάνεται ασφαλής με τα δικά του μέτρα έκθεσης σε ριψοκίνδυνες καταστάσεις, επομένως είναι καθαρά προσωπική επιλογή που αν υπάρχει αρκετό μυαλό, για να λειτουργήσουν και τα δύο κεφάλια, η απόφαση είναι μακριά και δεν παίζουμε με συναδέλφους, συνεργάτες, υπαλλήλους κλπ. δεν οδηγούν σε ανθόσπαρτα μονοπάτια.

σας το γράφω ως πρωταγωνιστής σε μερικά τέτοια δράματα, μετά έβαλα αντεπίστροφο και λειτούργησε η λογική του πάνω κεφαλιού.
Καλύτερα οι κοπέλες του αγοραίου από τις συνεργάτριες, συναδέλφισες...πιο ξεκάθαρη κατάσταση.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.134
Πόντοι
201
Λοιπόν άκου τον σοφό γέροντα που έχει περάσει πολλά και έχει δει τον Χάρο κατάματα. Αν μπορείς να το αποφύγεις καλώς!!!

Επειδή όμως been there - done that, πιστεύω ότι θα χωθείς... οπότε και έχω να σου δώσω μόνο μια συμβουλή. Αν την βάλεις στο παλμαρέ και το το πράγμα κάποια στιγμή στραβώσει το ΜΟΝΟ πράγμα που θα έχει σημασία θα είναι τι μπορεί να αποδείξει, όχι τι ισχυρίζεται. Με λίγα λόγια δεν πρέπει να έχει κανένα δικό σου μύνημα. ΚΑΝΕΝΑ. Και να θυμάσαι ότι αν δεν έχει σκληρές αποδείξεις μειώνεις και τις πιθανότητες να σχεδιάσει περιπέτειες.

Γενικώς κάποιος που αποφασίζει να χωθεί πρέπει να κάνει τα παρακάτω:
α) Απόλυτη σοβαρότης στη δουλειά. Τσιλιμπουρδίσματα, Ξεμοναχιάσματα κλπ... είναι χειρότερα κι απ το να σε δουν να τη πηδάς.
β) Ξεκαθαρίζουμε στη γκόμενα ότι μονο περνάμε καλά και τίποτα άλλο (λέμε τώρα....)
γ) Εξασφαλίζουμε υλικό που να αποδεικνύει στο μέλλον αν χρειαστεί, ότι το γαμήσι ήταν συναινετικό και το ήθελε πολύ...
δ) Σε αυτόν που προίσταται αφήνουμε χαλαρά υπονοούμενα ότι η λεγάμενη έχει μια δόση μυθομανίας κάποιες φορές. (Βρώμικο αλλά....)
ε) Κάνουμε τα αδύνατα - δυνατά να το τελειώσει αυτή και όχι εμείς. Και μάλιστα πρέπει να γίνει ξεκάθαρο το πόσο μας πλήγωσε και να νιώθει βέβαιη ότι την θέλουμε πίσω. Να νιώσει δηλαδή νικήτρια!
Ε λοιπόν το ε) όσο εύκολο κι αν φαίνεται, τόσο δύσκολο είναι..... Όταν πραγματικά θέλουμε να φύγει μια γκόμενα, τότε κολλάει τρελά..... Ίσως η μόνη λύση είναι να το παίξουμε χαζοί και να της ζητήσουμε γάμο (ακόμα κι αν είμαστε ήδη παντρεμένοι)..... Εκεί όντως μπορεί να ξενερώσει...
Το δ) δεν ξέρω πόσο μπορεί να πείσει τους άλλους....Παίζει να έχει τα αντίθετα αποτελέσματα....
Το γ) με τι τρόπο.....? Ηχογραφήσεις κλπ νομίζω πως δεν ευσταθούν σε πιθανό δικαστήριο.....
Το β) είναι δώρο άδωρο..... Όσο ξεκαθαρίζεις κάτι τέτοιο σε μια γκόμενα τόσο θέλει το αντίθετο.... Παθώς και μαθώς......!
 

Ex-Loverman

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2022
Μηνύματα
72
Like
172
Πόντοι
0
Καλημερα.
Εικοσι χρονια στην ιδια δουλειά,εχω γαμησει πολλες συναδελφισες και καποιες πελατισες .
Συμβουλη που εχω να δωσω;
Βαρατε αβερτα με την μονοκανη καραμπινα σας.Πολυ προσοχη στα γραπτα μηνυματα μεταξυ σας .Πολυ προσοχη οταν ειστε στη δουλεια .Μην σας ψυλλιαστει κανεις.Οι ευκαιριες αυτες δεν ξαναρχονται οσο περνανε τα χρονια .Αν δεν εχουν μηνυματα ή δεν σας εχουν δει μαζι,δεν υπαρχει καμια αποδειξη για να σας κανουν κακο Γαμηστε χωρίς έλεος.Απλα οι πιο ευαίσθητοι και οι πιο μουνοειλωτες, προσεξτε λιγο πιο πολυ και μην τις εμπιστεύεστε!
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
274
Like
1.246
Πόντοι
201
Σαν το τσιμπούκι που θα σου κάνει η γραμματέας σου Παρασκευή απόγευμα πριν πάει σπίτι της δεν υπάρχει...Φεύγει χυμένη και ταισμένη κι εσύ ανακουφισμένος. Αλλά θέλει προσοχή και τρόπο.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.587
Κριτικές
19
Like
13.767
Πόντοι
3.246
Σαν το τσιμπούκι που θα σου κάνει η γραμματέας σου Παρασκευή απόγευμα πριν πάει σπίτι της δεν υπάρχει...Φεύγει χυμένη και ταισμένη κι εσύ ανακουφισμένος. Αλλά θέλει προσοχή και τρόπο.
Της δίνεις και ειδικό επίδομα κατάποσης? :2funny:
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
375
Like
637
Πόντοι
21
Αν το επιχειρήσετε μόνο με παντρεμενη. Οι άλλες θα σας πρήζουν.
ραδιο αρβυλα των ερασιτεχνων ειναι. Εχει λιγα χρονια που ολος μου ο κυκλος το αναπαραγει κατα λεξη και κανεις τους δεν γαμησε, ουτε καν προσπαθησε με παντρεμενη.
Αν δεν σου καθεται ελευθερη που εχει χρονια να γαμηθει, σιγουρα δεν βγαζει νοημα να σου κατσει μια που γαμηθηκε προχθες κι εχει το ρισκο να χαλασει τον γαμο της.
Αν θες pro συμβουλες για μεγαλους δες τι εγραψε ο ALKA πιο κατω
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.130
Like
15.711
Πόντοι
2.256
Λοιπόν άκου τον σοφό γέροντα που έχει περάσει πολλά και έχει δει τον Χάρο κατάματα. Αν μπορείς να το αποφύγεις καλώς!!!

Επειδή όμως been there - done that, πιστεύω ότι θα χωθείς... οπότε και έχω να σου δώσω μόνο μια συμβουλή. Αν την βάλεις στο παλμαρέ και το το πράγμα κάποια στιγμή στραβώσει το ΜΟΝΟ πράγμα που θα έχει σημασία θα είναι τι μπορεί να αποδείξει, όχι τι ισχυρίζεται. Με λίγα λόγια δεν πρέπει να έχει κανένα δικό σου μύνημα. ΚΑΝΕΝΑ. Και να θυμάσαι ότι αν δεν έχει σκληρές αποδείξεις μειώνεις και τις πιθανότητες να σχεδιάσει περιπέτειες.

Γενικώς κάποιος που αποφασίζει να χωθεί πρέπει να κάνει τα παρακάτω:
α) Απόλυτη σοβαρότης στη δουλειά. Τσιλιμπουρδίσματα, Ξεμοναχιάσματα κλπ... είναι χειρότερα κι απ το να σε δουν να τη πηδάς.
β) Ξεκαθαρίζουμε στη γκόμενα ότι μονο περνάμε καλά και τίποτα άλλο (λέμε τώρα....)
γ) Εξασφαλίζουμε υλικό που να αποδεικνύει στο μέλλον αν χρειαστεί, ότι το γαμήσι ήταν συναινετικό και το ήθελε πολύ...
δ) Σε αυτόν που προίσταται αφήνουμε χαλαρά υπονοούμενα ότι η λεγάμενη έχει μια δόση μυθομανίας κάποιες φορές. (Βρώμικο αλλά....)
ε) Κάνουμε τα αδύνατα - δυνατά να το τελειώσει αυτή και όχι εμείς. Και μάλιστα πρέπει να γίνει ξεκάθαρο το πόσο μας πλήγωσε και να νιώθει βέβαιη ότι την θέλουμε πίσω. Να νιώσει δηλαδή νικήτρια!
Πολύ σωστά όλα τα γραφόμενα αλλά αυτά τα σκεφτόμαστε με το επάνω κεφάλι!!! Συνήθως όταν συμβεί το μοιραίο, ήταν απόφαση του κάτω!
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
274
Like
1.246
Πόντοι
201
Της δίνεις και ειδικό επίδομα κατάποσης? :2funny:
Παλιότερα σε πιο "αθώες" εποχές. Τώρα θέλει μεγάλη προσοχή γιατί οι περισσότερες είναι κακοπροαίρετες και όλα γίνονται συνήθως για προσωπικό συμφέρον και μόνο. Θυμάμαι τότε την έφτιαχνε η ιδέα ότι πήγαινε στον γκόμενο ή σπίτι της με χυμένο λαρύγγι. Η φαντασίωση πηδιέμαι με το αφεντικό είναι must τελικά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom