Νέα

Έχετε προσπαθήσει να κάνετε σεξ με συνάδελφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greekm7530
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 268
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.064
Κριτικές
49
Like
5.241
Πόντοι
2.846
Ναι , αλλα το μετανιωσα πικρά. Αρχισε να κάνει σκηνές ζήλειας στη δουλειά , τη σούταρα , η κατάσταση έγινε ακόμα χειρότερη , αναγκάστηκα να παραιτηθώ για να βρω τη ησυχία μου. Ποτέ ποτέ ποτέ ξανά.
Αυτό είναι όντως πρόβλημα γιατί οι γυναίκες συνήθως δεν αρκούνται στο πήδημα.
Έτσι και τις καρφώσεις 2-3 φορές μετά αρχίζουν τα "τι θα γίνει με μας" και οι καταστάσεις Αρλεκιν.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
7
Like
4.497
Πόντοι
736
Το έχω κάνει μία φορά έως τώρα και αυτό όταν πήγαμε μαζί διακοπές στα φιλικά. Φιλικά ξεκίνησε και τα γκολ δεν σταματούσαν. Ήταν καλή φάση αλλά μετά στην δουλειά δεν μπορούσε να κρυφτεί το σκηνικό. Αποτέλεσμα ? Μας έδιωξε και τους δύο ο εργοδότης :cheesy::P:cheesy:
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.260
Κριτικές
2
Like
765
Πόντοι
96
ΔΥΟ, οχι μια!
ΔΥΟ φορες!

η πρωτη ηταν κατω απο μενα, αμεσα και ενω δεν επαιζε τιποτα, βρεθηκα στο σπιτι της να την γαμαω μεχρι λιποθυμιας μετα απο μια δυσκολη εβδομαδα.
Κρατησε κατι μηνες και την εκανα με ελαφρα πηδηματακια, γιατι ηθελε γαμους και τετοια στα 25 μου...!!

η δευτερη ηρθε λιγο μετα, οπου την εφεραν για δουλεια σε αλλο τμημα και την την επεσε οτι ανεπνεε... γιατι πολυ απλα ηταν μουναρα!
οργανωμενα την επεσα αφου ειχε μοιρασει δυο παλλετες χυλοπιτες σε ολους και εκατσε....

μηδεν παρενεργειες στην δουλεια και απο τις δυο γιατι πολυ απλα δεν αφησα περιθωριο
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
667
Like
1.134
Πόντοι
206
Γειά σάς φίλοι μου έχετε στην δουλειά σας συνάδελφο που να την βλέπετε και να καυλωνετε τέρμα πόσοι από εσάς έχετε προσπαθήσει να την γαμησετε και πόσοι το έχετε καταφέρει.
Επικίνδυνο
 

Demonaz

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2020
Μηνύματα
120
Like
420
Πόντοι
21
Έχει τύχει με ένα καυλακι. Τριβοταν αρκετά, στην αρχή νόμιζα εκανε πλάκα. Τελικά βρεθήκαμε έξω, έπαιξε χοντρό φάσωμα, αλλά δεν τη γαμησα. Είχε σχέση τότε κ δεν ήθελε μάλλον να το φτάσει στα άκρα. Στο χώρο που ήμασταν, λόγω μετακόμισης υπήρχαν κάποια άδεια γραφεία στα οποία αράζαμε ή καπνιζαμε. Όποτε την πετύχαινα γίνονταν σκηνικά, αλλα και πάλι όχι πηδημα.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536
ελα βρε μουνοπανο να παμε σε ποιοτικα νηματα:coffee:
Έλα ωραίο θέμα αυτό...
Δεν έχω αγγίξει συνάδελφο....
Μαλακία μου τελικά....
Μία το είχε μεγάλη ανάγκη να πάρει κωλάντερο στο χέρι....
Που πάμε?
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.822
Πόντοι
12.756
Έλα ωραίο θέμα αυτό...
Δεν έχω αγγίξει συνάδελφο....
Μαλακία μου τελικά....
Μία το είχε μεγάλη ανάγκη να πάρει κωλάντερο στο χέρι....
Που πάμε?
λιγο Μπαογκ αξιζει να παμε για αρχη:coffee:
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.927
Κριτικές
5
Like
7.996
Πόντοι
2.306
1998. Μούναρα παντρεμένη, ιδιαίτερα του Γενικού Διευθυντή.
Ξανθιά 1.80 τούμπανο .
Δεν θα σας πω πως κολλήσαμε...
Ένα ΣΚ θα έλειπε ο άντρας της ταξίδι . Παρασκευή πρωί μου λέει "Έχουμε ένα ΣΚ δικό μας "
Σάββατο πρωί φύγαμε για Εύβοια σε ένα καταπληκτικό ξενοδοχείο.
Κάναμε sex όλο το ΣΚ . Δεν θα το ξεχάσω ποτέ αυτό το ΣΚ !!!!
Στη Giant δουλεύατε τύπε;
images (1) (25).jpeg
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.927
Κριτικές
5
Like
7.996
Πόντοι
2.306
Πάντως ο νηματοθέτης ήταν κάπως αόριστος και άστοχος.
Σεξ με συνάδελφο από τον ίδιο χώρο;
Με συνάδελφο από άλλον χώρο;
Σεξ στον χώρο εργασίας;
Ή γνωριμία στην εργασία και σεξ εκτός;
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.433
Πόντοι
456
Μόνο αν η συνάδελφος βλέπει το σεξ σαν κάτι το φυσικό και όχι σαν εργαλείο, το οποίο δεν παίζει με την καμία.
Το 99,9% των γυναικών βλέπουν το σεξ σαν εργαλείο για να πετύχουν κάτι. Ακόμη και οι φακλάνες.
Ακόμα και καμιά γεροντοκόρη να γαμήσεις που ξέρεις από τη δουλειά για ψυχικό κάποια στιγμή θα γυρίσει και θα σε δαγκώσει.

Όσες περιπτώσεις ξέρω που έπαιξε φάση στη δουλειά είτε παντρεύτηκαν στο τέλος είτε έγινε μεγάλο κάζο και ο άντρας ειδικά έγινε τσιμπούκι.
Αν κάποιος ξέρει να έπαιξε φάση στη δουλειά και να μην έγινε κάτι από τα παραπάνω εδώ είμαστε και συζητάμε.
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
4
Like
2.782
Πόντοι
456
Ναι , αλλα το μετανιωσα πικρά. Αρχισε να κάνει σκηνές ζήλειας στη δουλειά , τη σούταρα , η κατάσταση έγινε ακόμα χειρότερη , αναγκάστηκα να παραιτηθώ για να βρω τη ησυχία μου. Ποτέ ποτέ ποτέ ξανά.
δυο γραμμές , όλη η πραγματικότητα… μακριά..
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.927
Κριτικές
5
Like
7.996
Πόντοι
2.306
Φυσικά και έχω κάνει σεξ με συνάδελφο. Και σχέση έχω κάνει με συνάδελφο, αλλά ΔΕΝ ήμασταν στον ίδιο χώρο, στην ίδια στέγη.
Όταν δεν είσαι στο ίδιο μαγαζί/ γραφείο/ υπηρεσία / εργοστάσιο και ΔΕΝ σας βλέπουν μαζί, μπορείς να το κάνεις.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.281
Like
9.279
Πόντοι
2.306
Στην προηγούμενη δουλειά μου , όταν ήξερα ότι έφευγα άρχισα να χώνομαι και έφαγα δυο μουνια κιόλας.

Τώρα σε αυτή που είμαι , είμαι στρατιώτης , αλλα σιγά σιγά σκέφτομαι να φεύγω…..βλέπω και κάτι πορνακια 20-25 και σκέφτομαι ηλικιακά και χρηματικά είμαι στην τελευταία φάση της ζωής μου που μπορώ να φάω τέτοιες ηλικίες
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.927
Κριτικές
5
Like
7.996
Πόντοι
2.306
Στην προηγούμενη δουλειά μου , όταν ήξερα ότι έφευγα άρχισα να χώνομαι και έφαγα δυο μουνια κιόλας.

Τώρα σε αυτή που είμαι , είμαι στρατιώτης , αλλα σιγά σιγά σκέφτομαι να φεύγω…..βλέπω και κάτι πορνακια 20-25 και σκέφτομαι ηλικιακά και χρηματικά είμαι στην τελευταία φάση της ζωής μου που μπορώ να φάω τέτοιες ηλικίες
Πόσο είσαι τύπε;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.820
Πόντοι
9.297
1998. Μούναρα παντρεμένη, ιδιαίτερα του Γενικού Διευθυντή.
Ξανθιά 1.80 τούμπανο .
Δεν θα σας πω πως κολλήσαμε...
Ένα ΣΚ θα έλειπε ο άντρας της ταξίδι . Παρασκευή πρωί μου λέει "Έχουμε ένα ΣΚ δικό μας "
Σάββατο πρωί φύγαμε για Εύβοια σε ένα καταπληκτικό ξενοδοχείο.
Κάναμε sex όλο το ΣΚ . Δεν θα το ξεχάσω ποτέ αυτό το ΣΚ !!!!
Τυχερός...αλλά κι εσύ ήσουν κοντά στο Διοικητικό.
Δεν νομίζω να ησουν στην παραγωγή η τεχνικός.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom