Νέα

Έχετε προσπαθήσει να κάνετε σεξ με συνάδελφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greekm7530
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 268
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.927
Κριτικές
5
Like
7.996
Πόντοι
2.306
κοντά στα δευτερα αντα. Πιθανόν ήδη να είναι πολύ μικρές για μένα και να μην το έχω αποδεχτεί , το σκέφτομαι και αυτό
Χώσου, αλλά είσαι οριακά να σε πουν "θείο" τύπε.
:grin::buck2:
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.281
Like
9.279
Πόντοι
2.306
Χώσου, αλλά είσαι οριακά να σε πουν "θείο" τύπε.
:grin::buck2:
Το ξέρω ρε τύπε , τι με χτυπάς και εσυ τώρα αλύπητα.

Το ωραίο είναι ότι Κολομβια , Ασία χτυπάω για πλάκα τέτοιες ηλικίες ,χωρίς να πουν τίποτα.

Και εδώ ακόμα και κάτι 29αρες κάνουν πνεύμα
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.490
Like
11.458
Πόντοι
2.256
Μου έχει τύχει. Δύο φορές. Τη πρώτη εγώ παντρεμένος η άλλη ελεύθερη. Με τη συγκεκριμένη πηδιόμαστε δυο χρόνια όσο δουλεύαμε στο γραφείο και άλλο ένα εκτός, γιατί είχα αλλάξει εταιρεία. Τη δεύτερη, εγώ χωρισμένος εκείνη παντρεμένη. Και οι δυο φορές απροβλημάτιστες και χωρίς προβλήματα, έτυχε να πέσω σε περιπτώσεις που ήταν πολύ διακριτικές και καλοί χαρακτήρες. Μάλλον στάθηκα πολύ τυχερός, δεν ξέρω αν είναι ο κανόνας.
 

Punter_13

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2024
Μηνύματα
123
Like
216
Πόντοι
21
Γειά σάς φίλοι μου έχετε στην δουλειά σας συνάδελφο που να την βλέπετε και να καυλωνετε τέρμα πόσοι από εσάς έχετε προσπαθήσει να την γαμησετε και πόσοι το έχετε καταφέρει.
Το πουλι σου μην το βαζεις στο ψωμι σου
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
2
Like
5.901
Πόντοι
1.056
Εξωτερικός συνεργάτης μετράει;
 

11ismynumber

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
226
Κριτικές
1
Like
449
Πόντοι
21
Στη Giant δουλεύατε τύπε;
images (1) (25).jpeg
Που είναι το περίεργο πες μου . Τόσο απίστευτο σου κάνει ??
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
24
Like
9.932
Πόντοι
3.446
Όχι βέβαια!! στην δουλειά μου έχει μόνο άντρες :D:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.819
Πόντοι
9.297
Μόνο αν η συνάδελφος βλέπει το σεξ σαν κάτι το φυσικό και όχι σαν εργαλείο, το οποίο δεν παίζει με την καμία.
Το 99,9% των γυναικών βλέπουν το σεξ σαν εργαλείο για να πετύχουν κάτι. Ακόμη και οι φακλάνες.
Ακόμα και καμιά γεροντοκόρη να γαμήσεις που ξέρεις από τη δουλειά για ψυχικό κάποια στιγμή θα γυρίσει και θα σε δαγκώσει.

Όσες περιπτώσεις ξέρω που έπαιξε φάση στη δουλειά είτε παντρεύτηκαν στο τέλος είτε έγινε μεγάλο κάζο και ο άντρας ειδικά έγινε τσιμπούκι.
Αν κάποιος ξέρει να έπαιξε φάση στη δουλειά και να μην έγινε κάτι από τα παραπάνω εδώ είμαστε και συζητάμε.
Το κλασικό είναι με γιατρούς και νοσοκόμες.
Δεν νομίζω να τους θεωρούν απαραίτητα εμφανίσιμους αλλά είναι το πρεστίζ....δεν αποκλείω και να τις χρηματοδοτούν κιόλας.
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Να την χύνεις εσύ μέσα ενώ έξω την περιμένει ο σύζυγος να την παραλάβει...... Να την πάει σπίτι να του βάλει να φάει με τα χέρια που στον έπαιζε μισή ώρα πριν ....... τρομερή ιδεα
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
4
Like
2.782
Πόντοι
456
Να την χύνεις εσύ μέσα ενώ έξω την περιμένει ο σύζυγος να την παραλάβει...... Να την πάει σπίτι να του βάλει να φάει με τα χέρια που στον έπαιζε μισή ώρα πριν ....... τρομερή ιδεα
τι είναι ρε τύπε η γυναίκα , νήπιο να το παραλάβει ? έχεις πολλές τέτοιες στη δουλειά σου ?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.444
Πόντοι
2.406
Στην προηγούμενη δουλειά μου , όταν ήξερα ότι έφευγα άρχισα να χώνομαι και έφαγα δυο μουνια κιόλας.

Τώρα σε αυτή που είμαι , είμαι στρατιώτης , αλλα σιγά σιγά σκέφτομαι να φεύγω…..βλέπω και κάτι πορνακια 20-25 και σκέφτομαι ηλικιακά και χρηματικά είμαι στην τελευταία φάση της ζωής μου που μπορώ να φάω τέτοιες ηλικίες
Σου κάθονται σε τέτοια ηληκια 25αρες?
Κι αν ναι με άριστα το 10 πόσο τους βάζεις?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να την χύνεις εσύ μέσα ενώ έξω την περιμένει ο σύζυγος να την παραλάβει...... Να την πάει σπίτι να του βάλει να φάει με τα χέρια που στον έπαιζε μισή ώρα πριν ....... τρομερή ιδεα
Μην βλέπεις πολλές τσόντες και φρόντισε να μην είσαι ο σύζυγος στο έργο της ζωής σου
 

Feodor

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
48
Like
12
Πόντοι
0
Πιστεύετε στο Δημόσιο είναι εύκολο να γαμησεις συναδελφο;
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
4.491
Πόντοι
1.706
τι είναι ρε τύπε η γυναίκα , νήπιο να το παραλάβει ? έχεις πολλές τέτοιες στη δουλειά σου ?
Όντως νηπιωδης κατάσταση...πρώτα η ζωή με τον πατέρα της σαν σκιά πάνω της και μετά με έναν σύζυγο αδιάφορο πάλι να κάνει ότι ο πρώτος.....φυσικά φάση θα γίνει όταν στο τέλος αποχωρούν όλοι στον χώρο εργασίας και μένεις μόνος μαζί της για συγκεκριμένα.λεπτα της ώρας....γρήγορα και οργανωμένα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.819
Πόντοι
9.297
Πιστεύετε στο Δημόσιο είναι εύκολο να γαμησεις συναδελφο;
Παραδοσιακά στο Δημόσιο υπάρχει μεγάλος μέσος όρος ηλικίας οπότε μόνο τίποτα άτακτοι διευθυνταδες ίσως έχουν τύχη...οι υπόλοιποι είναι μια ζωή παντρεμένοι άρα αντίο ζωή...οι εκπαιδευτικοί είναι άλλη φαση διότι πολλοί εξ αυτών είναι κάθε χρόνο με την βαλίτσα ανά χείρας και έχουν μια πιο ριψοκίνδυνη νοοτροπία εξ 'ορισμου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom