Νέα

Τί σας καυλώνει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitz
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
986
Like
3.135
Πόντοι
446
εμένα με καυλώνουν φουλ οι γυναικίες κωλοτρυπιδες....πολλές φορές όταν γαμάω κάποια, την βάζω να στήνεται στα 4 και να ανοίγει τα κωλομέρια της, και τον παίζω κοιτάζοντας την κωλοτρυπίδα της
 

jerrybanana

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
136
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
21
Με καυλώνει πολύ να βλέπω καλλίγραμμες νεαρές κοπέλες να φοράνε άσπρες κάλτσες οποιουδήποτε ύψους και ακόμη καλύτερα αν είναι adidas η nike ♥
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Cheng

jerrybanana

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
136
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
21
εμένα με καυλώνουν φουλ οι γυναικίες κωλοτρυπιδες....πολλές φορές όταν γαμάω κάποια, την βάζω να στήνεται στα 4 και να ανοίγει τα κωλομέρια της, και τον παίζω κοιτάζοντας την κωλοτρυπίδα της
και ενδιάμεσα να ούμε την τραβάς και μερικές σπατουλιές στην κωλοτρυπίδα με την γλώσσα σου!
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
986
Like
3.135
Πόντοι
446
και ενδιάμεσα να ούμε την τραβάς και μερικές σπατουλιές στην κωλοτρυπίδα με την γλώσσα σου!

Εννοείται, το γλυφοκωλι είναι απαραίτητο συστατικό για το σωστό γαμιση
 

linear

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Κριτικές
17
Like
4.246
Πόντοι
2.836
. Είμαι τυχερός, γιατί έχω τέτοια γυναίκα μέσα στο σπίτι μου!
Φίλε δεν ξέρω πώς είναι η γυναίκα σου σαν άνθρωπος, όμως εμφανισιακά είναι μες την κάβλα. Να είστε καλά να το απολαμβάνετε.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.948
Κριτικές
8
Like
3.036
Πόντοι
506
Με καυλώνει πολύ η ζόρικη πίπα. Όταν ο πούτσος είναι τέρμα καυλωμένος όσο δε πάει, η γκόμενα να κάθεται στα γόνατα και εγώ αραχτός στον καναπέ. Να τον έχει γεμίσει με σάλια, πολλά σάλια και την μια να τον παίρνει δυνατά και την άλλη να τον ακουμπάει τόσο όσο με τα ακροδάχτυλα και τα νύχια. Να με κοιτάει με το πόρνικο βλέμμα, αυτό που έχει κατεβασμένο το πρόσωπο αλλά σηκωμένα τα μάτια προς εμένα και να με καρφώνει στα μάτια. Εκεί που μου τον έχει πνίξει στα σάλια και τον παίζει με τρόπο που ίσα ίσα τον ακουμπάει σε συνδυασμό με το βλέμμα που ανέφερα να την ακούσω να λέει "χύσε με". Εκείνη τη στιγμή κάνω κατάθεση ψυχής με το χύσιμο που ρίχνω
 

chrischris777

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2023
Μηνύματα
11
Like
21
Πόντοι
0
Οποίος θέλει να μιλήσουμε για την δικια μου ας μου στείλει μηνυμα
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
278
Like
1.259
Πόντοι
201
εμένα με καυλώνουν φουλ οι γυναικίες κωλοτρυπιδες....πολλές φορές όταν γαμάω κάποια, την βάζω να στήνεται στα 4 και να ανοίγει τα κωλομέρια της, και τον παίζω κοιτάζοντας την κωλοτρυπίδα της
Μαζί σου...Τσιμπούκι μπροστά στον καθρέφτη με το μουνί στα 4 και χαζεύεις κωλοτρυπίδα και κεφάλι να ανεβοκατεβαίνει πάνω στον πούτσο σου. Απίθανο θέαμα
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
658
Like
9.285
Πόντοι
1.046
Φίλε δεν ξέρω πώς είναι η γυναίκα σου σαν άνθρωπος, όμως εμφανισιακά είναι μες την κάβλα. Να είστε καλά να το απολαμβάνετε.
Και σαν άνθρωπος είναι εξαιρετική. Έχει βέβαια τις μέρες της με τις κλασσικές γυναικείες γκρίνιες, ιδίως όταν είναι κουρασμένη, αλλά εντάξει, αντέχω.
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
742
Like
1.001
Πόντοι
86
Οτι και να σας καυλώνει αν δεν εχετε εμφανιση και στυλ δεν εχει κανενα νοημα,γιατι δεν θα σας θελουν οι γυναικες και θα την βγαζετε με το πουλί στο χερι.
Εγω εχω το στυλ του μάγκα σε αυτη την φωτο και οι γκομενες μου την πεφτουν απο μόνες τους.οταν εχεις τοσο επιβλητικό στυλ περπατάς απλα με την γκομενα σου στο δρομο και νιωθεις οτι οι αλλοι ανδρες ειναι πολυ κατωτεροι σου και τρωνε την σκονη σου απλως
mavrikiou-main.jpg
 

abcxyz

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2013
Μηνύματα
302
Like
525
Πόντοι
81
Οτι και να σας καυλώνει αν δεν εχετε εμφανιση και στυλ δεν εχει κανενα νοημα,γιατι δεν θα σας θελουν οι γυναικες και θα την βγαζετε με το πουλί στο χερι.
Εγω εχω το στυλ του μάγκα σε αυτη την φωτο και οι γκομενες μου την πεφτουν απο μόνες τους.οταν εχεις τοσο επιβλητικό στυλ περπατάς απλα με την γκομενα σου στο δρομο και νιωθεις οτι οι αλλοι ανδρες ειναι πολυ κατωτεροι σου και τρωνε την σκονη σου απλως
mavrikiou-main.jpg
Χαλαρωσε ρε τυπε.. Στην μεγαλη αναγκη, παρε καποιο ταβορ..
 

XRHSTOS 31

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2023
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό που με καυλωνει είναι να συνομιλώ με άτομα και να μου λενε τι θα εκαναν στην δικια μου και να με κάνουν cuckold … (Στο τσατ πάντα !)
Καλημέρα και καλή εβδομάδα
Αν γουστάρειας στείλε μήνημα να τα πούμε!!!
 

Aprofilaktos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
184
Like
1.225
Πόντοι
201
Οι μαμαδίσιες πεσμένες βυζάρες με το σώμα που τα σημάδια του είναι εμφανέστατα στον χρόνο ηλικιακό range 40_50+
και σε συνδυασμό με περιποίηση και εκπομπή καύλας είναι ότι καλύτερο υπάρχει....
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.003
Like
2.186
Πόντοι
456
Οι μαμαδίσιες πεσμένες βυζάρες με το σώμα που τα σημάδια του είναι εμφανέστατα στον χρόνο ηλικιακό range 40_50+
και σε συνδυασμό με περιποίηση και εκπομπή καύλας είναι ότι καλύτερο υπάρχει....
Μαμαδίσιες μπορεί να χει κ στα 25. Αλλά γύρω στα 50 έχουν πέσει σίγουρα κ το θέαμα είναι χάλια. Πώς σαρέσει ρε τύπε?
 

Trifonbakatsoulias

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
3.521
Κριτικές
32
Like
12.197
Πόντοι
4.496
Με καυλωνει το θεαμα μιας γυναικας να καθεται στο καναπε ξυπολιτη με περιποιημενα ποδια παντα και να φοραει κολαν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cheng

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.686
Like
8.138
Πόντοι
1.056
Μαμαδίσιες μπορεί να χει κ στα 25. Αλλά γύρω στα 50 έχουν πέσει σίγουρα κ το θέαμα είναι χάλια. Πώς σαρέσει ρε τύπε?
Είναι τα βίτσια μας αυτά, όσο μεγαλύτερα και πιο πεσμένα τόσο αυξάνεται η καύλα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom