Νέα

Τί βρίσκουν όμορφοι άντρες σε αδιάφορες γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Man29_Athens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 318
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Στην Ελλάδα παίζειεγαλο ρόλο ότι δεν μπορείς να βρεις εφκολα γκόμενά.. Λογικό είναι πχ κάποιος γυμνασμενος χωρίς κύκλο με μουνια, α πάρει την πρώτη που θα βρει, και ας ειναι και χοντρή και μπαζο.. Αφού η εναλλακτική θα είναι να είσαι μπακουρι για χρόνια τι θα κάνεις? Αναγκαστικά θα πάρεις τη χοντρη..
 

Morgan_F

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
426
Like
687
Πόντοι
81
Nτάξει ρε λεβέντη δεν λέω, σωστά θεωρητικολογείς, αλλά χόρτασε ο κοσμάκης θεωρίες και wannabe μουνοϊνστρούκτορες/pua's. Η αμείλικτη πραγματικότητα δείχνει ότι ο φτωχός, μέτριος εμφανισιακά θα μείνει στην απέξω σε ό,τι αφορά την εξεύρεση μουνιού εν ελλαδιστάν. Να στο θέσω και πιο χειροπιαστά.... Ένας σαν κι αυτόν που περιέγραψα ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ να δείξει τις όποιες άλλες αρετές του («χαρακτηριστικά» που λες εσύ), ή θα έχει ελάχιστες ευκαρίες, πολύ λιγότερες εν συγκρίσει με μια αντίστοιχης εμφανισιμότητας γυναίκα, διότι δεν θα πληρεί κανένα από τα προκαταρκτικά κριτήρια στη μακροσκελή λίστα τους. Τόσο λίγες ώστε να καθιστά ασύμφορη την εκτεταμένη ενασχόληση με το σπορ (χάσιμο χρόνου εν ολίγοις).
(Έπιασες και τη κατηγορία των «συγκροτημένων» και «με αρχές» τρομάρα τους, δηλαδή κάτι μεταξύ ψύλλων στ’ άχυρα και καρφιτσών στο χορτάρι)
Δεν διαφωνώ σε κάτι από αυτά που λες.
Δεν το παίζω ινστρούχτορας , απλά περιγράφω την κατάσταση μέσα από τα δικά μου μάτια.
Και ναι, έτσι όπως έχει γίνει η κατάσταση μεγάλο ποσοστό των ανδρών είναι χαμένοι από χέρι.
 

giorgio1234

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μια μέρα με καλό παντελόνι να φανεί ο κωλος και όλα αλλάζουν!
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
δεν τις κατακρινω καθολου εχω πληρωσει 23 φορες συνολο και ειμαι μονο 22χρονων αλλα μονο με τετοιες πας και το ξερεις τωρα μη ψευδεσαι καμια φυσιολογικη γυναικα εστω και οι καριολες εξω δε θα πανε με εναν που εχει το μυαλο σου οχι τα καλα κοριτσια να πανε ουτε οι καριολες ακομα και τις ιεροδουλες τις συμπονω οι οποιες ειναι κυριες γιατι πανε με σενα τον απαισιο,αλλα κοπελες εκτος χωρου δε εχεις παει και το ξερεις τωρα οχι σχεση ουτε ξεπετα,και δε κοβει μονο εκει το μυαλο μου οταν λες ειναι ολες καριολες και κερατωνουν δειχνει πολλα δε ξερεις τιποτα απολυτως εχω φιλους που οι κοπελες ηταν αριστες αλλα αυτοι εχουν κανει και σχεσεις και τα παντα και ξερουν εσυ δε ξερεις που πας μονο με ιεροδουλες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


να σαι καλα μπρο αστον ο τυπος μονο τη παλαμη του εχει γαμησει και ιεροδουλες και το παιζει ιστορια.
Μου αρέσει που τις μετράς ρε τύπε τις φορές που πλήρωσες για να γαμήσεις

Είναι αρκετές πάντως για να σε πεί κάποιος πουτανιάρη

Αλήθεια πες μας με κάθε ειλικρίνεια με πόσες ''κανονικές'' γυναίκες(που δε χρειάστηκε να πληρώσεις δηλαδή)έχεις πάει?

Είμαι σίγουρος με καμμία,άντε το πολύ με 1...αν και χλωμό

Σε προκαλώ να απαντήσεις πιτσιρίκο

Κατά τ άλλα ο τρόπος που γράφεις είναι τόσο...νοοτροπίας παρθένου που θεωρεί μεγάλή παρακμή να γαμάει κάποιος πουτάνες γιατί οι πουτάνες δεν είναι ''κανονικές γκόμενες'' να τις πάρει αγκαλιά να πανε σινεμα να δουν καμμια ταινία,να πάνε καμμιά βόλτα κτλ και να γαμηθούν όλο έρωτα ώστε να επιβεβαιώσουν την ''ανύπαρκτη'' ακόμη αξία του ως αρσενικό.

Μιλάς σαν αμούστακο αγόρι τύπε και μάλλον είσαι.

Μετά από πολλά πολλά χρόνια όταν γίνεις ΑΝΔΡΑΣ και αποκτήσεις τις εμπειρίες σου από κανονικές και μη γκόμενες θα διαπιστώσεις τι μαλακίες λες στο σήμερα

Αλλά στο συγχωρώ γιατί είσαι άμαθος ρε τύπε
Προς το παρών παίξε με τα Τζι Αι Τζο σου και το πουλί σου και απαντα ειλικρινα ΠΟΣΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΕΧΕΙΣ ΓΑΜΗΣΕΙ ΣΤΑ 22 ΣΟΥ?
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Μου αρέσει που τις μετράς ρε τύπε τις φορές που πλήρωσες για να γαμήσεις

Είναι αρκετές πάντως για να σε πεί κάποιος πουτανιάρη

Αλήθεια πες μας με κάθε ειλικρίνεια με πόσες ''κανονικές'' γυναίκες(που δε χρειάστηκε να πληρώσεις δηλαδή)έχεις πάει?

Είμαι σίγουρος με καμμία,άντε το πολύ με 1...αν και χλωμό

Σε προκαλώ να απαντήσεις πιτσιρίκο

Κατά τ άλλα ο τρόπος που γράφεις είναι τόσο...νοοτροπίας παρθένου που θεωρεί μεγάλή παρακμή να γαμάει κάποιος πουτάνες γιατί οι πουτάνες δεν είναι ''κανονικές γκόμενες'' να τις πάρει αγκαλιά να πανε σινεμα να δουν καμμια ταινία,να πάνε καμμιά βόλτα κτλ και να γαμηθούν όλο έρωτα ώστε να επιβεβαιώσουν την ''ανύπαρκτη'' ακόμη αξία του ως αρσενικό.

Μιλάς σαν αμούστακο αγόρι τύπε και μάλλον είσαι.

Μετά από πολλά πολλά χρόνια όταν γίνεις ΑΝΔΡΑΣ και αποκτήσεις τις εμπειρίες σου από κανονικές και μη γκόμενες θα διαπιστώσεις τι μαλακίες λες στο σήμερα

Αλλά στο συγχωρώ γιατί είσαι άμαθος ρε τύπε
Προς το παρών παίξε με τα Τζι Αι Τζο σου και το πουλί σου και απαντα ειλικρινα ΠΟΣΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΕΧΕΙΣ ΓΑΜΗΣΕΙ ΣΤΑ 22 ΣΟΥ?
το ξερω οτι ειναι αρκετες και ψεματα δε λεω τοσες ειναι δε θελω να απαντησω σε προσωπικες ερωτησεις φιλε οπως δε μου εχεις πει εμενα τα προσωπικα σου ετσι δε θελω να στα πω και εγω,συγγνωμη που μου αρεσει η σχεση και τη προτιμω περισσοτερο απολα,εγω μπορει να ειμαι αμουστακο λογο ηλικιας αλλα εσυ εισαι ανωριμος σα 16χρονο και να ξερεις φαινεται απο το στιλ σου οτι βλεπεις τις γυναικες ως πουτανες ολες και οτι αυτο αποδεικνιει οτι εχεις παει μονο με ιεροδουλες γιατι αμα πηγαινες με κανονικη δε θα τις ελεγες ολες ετσι απλα εισαι απειρος απο κοπελες εκτος αγοραιου,εγω ειμαι συγουρος πως οι περισσοτεροι εδω με ιεροδουλες πατε μονο και εγω εχω παει πολλες φορες σε ιεροδουλες και δε το θεωρω παρακμη αλλα το προσπαθω και με το καμακι ενω εσυ οχι,αληθεια καθε ποτε πας σε ιεροδουλες και ποσες φορες εχεις πληρωσει για να σου πω αμα πας μονο με ιεροδουλες ή οχι.Εγω θα παιξω τα τζι αι τζο μου και εσυ πηγαινε σε κανα καφενειο να ξεχαστεις απο τη στεναχωρια σου που εχεις να εξιστορεις μονο γαμησια απο ιεροδουλες και ουτε μια κανονικη.Εμπειριες απο κανονικες μπορει να εχω λιγα πραγματα αλλα απο ιεροδουλες εχω αρκετες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
το ξερω οτι ειναι αρκετες και ψεματα δε λεω τοσες ειναι δε θελω να απαντησω σε προσωπικες ερωτησεις φιλε οπως δε μου εχεις πει εμενα τα προσωπικα σου ετσι δε θελω να στα πω και εγω,συγγνωμη που μου αρεσει η σχεση και τη προτιμω περισσοτερο απολα,εγω μπορει να ειμαι αμουστακο λογο ηλικιας αλλα εσυ εισαι ανωριμος σα 16χρονο και να ξερεις φαινεται απο το στιλ σου οτι βλεπεις τις γυναικες ως πουτανες ολες και οτι αυτο αποδεικνιει οτι εχεις παει μονο με ιεροδουλες γιατι αμα πηγαινες με κανονικη δε θα τις ελεγες ολες ετσι απλα εισαι απειρος απο κοπελες εκτος αγοραιου,εγω ειμαι συγουρος πως οι περισσοτεροι εδω με ιεροδουλες πατε μονο και εγω εχω παει πολλες φορες σε ιεροδουλες και δε το θεωρω παρακμη αλλα το προσπαθω και με το καμακι ενω εσυ οχι,αληθεια καθε ποτε πας σε ιεροδουλες και ποσες φορες εχεις πληρωσει για να σου πω αμα πας μονο με ιεροδουλες ή οχι.Εγω θα παιξω τα τζι αι τζο μου και εσυ πηγαινε σε κανα καφενειο να ξεχαστεις απο τη στεναχωρια σου που εχεις να εξιστορεις μονο γαμησια απο ιεροδουλες και ουτε μια κανονικη.Εμπειριες απο κανονικες μπορει να εχω λιγα πραγματα αλλα απο ιεροδουλες εχω αρκετες.
Εσυ με προγκηξες τυπε και πεταχτηκες απο το πουθενα σα την πουτσα.
Ξαναλες τα ιδια και τα ιδια.
Την παιδικη καραμελα "αν ειχες παει με κανονικη δε θα τις ελεγες πουτανες" κτλ
Ειναι τοσο αθωος και αβγαλτος ο τροπος σκεψης σου που νοιωθω σα να κλεβω εκκλησια
Τι νοημα εχει να σου μιλαω για ολοκληρωματα ενω δεν ξερεις καν προσθεση...
Φυσικα και δεν περιμενα να απαντησεις στην ερωτηση μου
Καλα κανεις και το προσπαθεις με το καμακι
Συνεχισε το
Εχει αλλη γευση το κρεας απο κυνηγι.
Αλλα παραμενει κρεας.
Αυτα μικρε
Το μονο που εχεις αξιοζηλευτο ειναι η ηλικια σου,οχι το μυαλο σου
Θα θελα να ξαναημουν 22 να παιξω με τα τζι αι τζο μου αλλα να μην ημουν ρομαντικος και ευαισθητος.
Να ημουν οπως τωρα.
Κακια δε σου κρατω ομως σταματα να βλεπεις τοσο στενοκεφαλα.
Και σταματα να κατακρινεις την αλλη αποψη.
Εδω μεσα θα δεις και αλλα παιδια ρομαντικα και ευαισθητα αλλα οχι στενομυαλα.
Θα δεις ανθρωπους να εκφραζουν την αποψη τους που ειναι αποτελεσμα της εμπειριας τους και ξερουν να σεβονται την αλλη αποψη οπως ο αγαπητος @alex71 με τον οποιο εχω σχεδον εκ διαμετρου αντιθετη αποψη για τον ερωτα αλλα σεβομαστε ο ενας τον αλλο
Αυτα νεαρο τυπακι
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Εσυ με προγκηξες τυπε και πεταχτηκες απο το πουθενα σα την πουτσα.
Ξαναλες τα ιδια και τα ιδια.
Την παιδικη καραμελα "αν ειχες παει με κανονικη δε θα τις ελεγες πουτανες" κτλ
Ειναι τοσο αθωος και αβγαλτος ο τροπος σκεψης σου που νοιωθω σα να κλεβω εκκλησια
Τι νοημα εχει να σου μιλαω για ολοκληρωματα ενω δεν ξερεις καν προσθεση...
Φυσικα και δεν περιμενα να απαντησεις στην ερωτηση μου
Καλα κανεις και το προσπαθεις με το καμακι
Συνεχισε το
Εχει αλλη γευση το κρεας απο κυνηγι.
Αλλα παραμενει κρεας.
Αυτα μικρε
Το μονο που εχεις αξιοζηλευτο ειναι η ηλικια σου,οχι το μυαλο σου
Θα θελα να ξαναημουν 22 να παιξω με τα τζι αι τζο μου αλλα να μην ημουν ρομαντικος και ευαισθητος.
Να ημουν οπως τωρα.
Κακια δε σου κρατω ομως σταματα να βλεπεις τοσο στενοκεφαλα.
Και σταματα να κατακρινεις την αλλη αποψη.
Εδω μεσα θα δεις και αλλα παιδια ρομαντικα και ευαισθητα αλλα οχι στενομυαλα.
Θα δεις ανθρωπους να εκφραζουν την αποψη τους που ειναι αποτελεσμα της εμπειριας τους και ξερουν να σεβονται την αλλη αποψη οπως ο αγαπητος @alex71 με τον οποιο εχω σχεδον εκ διαμετρου αντιθετη αποψη για τον ερωτα αλλα σεβομαστε ο ενας τον αλλο
Αυτα νεαρο τυπακι
εσυ ομως δε με σεβεσαι ρε φιλε με λες αγαμητο ενω το προσπαθω και με το καμακι και παω σε μπουρδελα επισης δε μαρεσει που τις βλεπεις ολες ως κρεας γιατι εχει κοπελες σωστες που δεν αξιζει να εισαι ετσι απεναντι τους θεωρω πως απλα εισαι λαθος,αμα ειχες σωστο μυαλο ησουν σωστος και ελεγες οτι πρεπει να σεβομαι τη γυναικα γιατι απο αυτη βγηκα και να μη τη λεω πουτανα θα ηταν καλυτερα τα πραγματα,εσυ μισεις τις γυναικες αρα πως περιμενεις να σου πω πως σου αξιζει εστω μια εκτος χρηματων να σου κατσει?δε σου αξιζει καποια γιατι δεν σεβεσαι ουτε τη φυση που σε γεννησε ουτε τιποτα δε κοιταμε μονο να γαμησουμε και να την κανουμε γιατι τοτε ειμαστε σαρκικοι κοιταμε να κανουμε και καμια σχεση εισαι λαθος γενικα αρα σου αξιζει καποια πιστευεις?επισης δε σεβεσαι εμενα λεγοντας με αγαμητο ενω και σε μπουρδελα παω και με το καμακι εχω προσπαθησει και εχω βγει με καποιες βολτες ραντεβου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
εσυ ομως δε με σεβεσαι ρε φιλε με λες αγαμητο ενω το προσπαθω και με το καμακι και παω σε μπουρδελα επισης δε μαρεσει που τις βλεπεις ολες ως κρεας γιατι εχει κοπελες σωστες που δεν αξιζει να εισαι ετσι απεναντι τους θεωρω πως απλα εισαι λαθος.
Εσυ ξεκινησες να με χαρακτηριζεις
Εγω ουδεποτε σε ειπα "αγαμητο" πριν με προγκηξεις
Τελος παντων
Οκ δεκτη η αποψη σου απο μενα
Αρκει να σεβεσαι κι εσυ εμενα
Δικαιωμα σου να πιστευεις οτι ειμαι λαθος
Αν εγω σε εθιξα καπου ζητω συγνωμη
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Εσυ ξεκινησες να με χαρακτηριζεις
Εγω ουδεποτε σε ειπα "αγαμητο" πριν με προγκηξεις
Τελος παντων
Οκ δεκτη η αποψη σου απο μενα
Αρκει να σεβεσαι κι εσυ εμενα
Δικαιωμα σου να πιστευεις οτι ειμαι λαθος
Αν εγω σε εθιξα καπου ζητω συγνωμη
με εθιξες πολλες φορες μεχρι που δε πιστεψες οτι παω σε μπουρδελα ενω ολο φυλης ημουν ξερω γω και παω φουλ γενικα γιατι μαρεσουν και οι ιεροδουλες καθονται σε ολους και δεν ειναι περιεργες σα τις εξω που καθονται σε οποιους θελουν αυτες αλλα και παλι δε θα βρισω τη φυση που με εκανε γιατι ειναι σα να βριζω τη μανα μου πουτανα,αλλα οκ συγγνωμη αν σε εθιξα και εγω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
με εθιξες πολλες φορες μεχρι που δε πιστεψες οτι παω σε μπουρδελα ενω ολο φυλης ημουν ξερω γω και παω φουλ γενικα γιατι μαρεσουν και οι ιεροδουλες καθονται σε ολους και δεν ειναι περιεργες σα τις εξω που καθονται σε οποιους θελουν αυτες αλλα και παλι δε θα βρισω τη φυση που με εκανε γιατι ειναι σα να βριζω τη μανα μου πουτανα,αλλα οκ συγγνωμη αν σε εθιξα και εγω.
Οκ τυπε δεκτη :hi:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.608
Πόντοι
3.346
Παντως για γυναικα δεν μαλωνεις με αλλον αντρα..γιατι ερχεται ενας ξεκαρφωτος και μεσα στην αναμπουμπουλα στην παιρνει και φευγει. ?

Ακουστε σκηνικο σε καμπινγκ στη μυκονο με ιταλους.
Φορτωνει ενας απο το μπιτσ μπαρ. ιταλος ωραιος, μια μουναρα ιταλιδα.
την φερνει στην σκηνη, διπλα απο την δικια μας..και αρχιζει να την πηδαει..ειναι και οι δυο ψιλοσουρα..
οπως καταλαβαινετε ειχε μαζευτει αρκετος κοσμος γυρω απο την σκηνη..αυτος εκει βαρουσε στ @@ του
οσπου ηρθε ενας ψιλο ασχημος, φωνακλας ιταλος και αρχισε να κανει μλκιες μεχρι και την σκηνη τραβουσε..εκει καπου τα παιρνει ο αλλος που ηταν μεσα και βγαινει με φορα να τον χτυπησει..ψιλο επεσαν καποιες αλλα περισσοτερο φωναζαν και οι δυο.. τοτε μες την αναμπουμπουλα γιατι ειχαν μπει και διαφοροι αλλοι, μαλλον φιλοι αυτου που πηδαγε, ειναι ενα παλικαρι και πιανει κουβεντα την γκομενα, και μεσα σε λιγα λεπτα την παιρνει και φευγει..? ενταξει ο τυπος κορυφη..εριξα πολυ γελιο με τον αλλον μετα που εψαχνε την γκομενα.
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Στην Ελλάδα παίζειεγαλο ρόλο ότι δεν μπορείς να βρεις εφκολα γκόμενά.. Λογικό είναι πχ κάποιος γυμνασμενος χωρίς κύκλο με μουνια, α πάρει την πρώτη που θα βρει, και ας ειναι και χοντρή και μπαζο.. Αφού η εναλλακτική θα είναι να είσαι μπακουρι για χρόνια τι θα κάνεις? Αναγκαστικά θα πάρεις τη χοντρη..
να ξερεις ομως οτι αυτες οι χοντρες ή ασχημομουρες που θα πανε μερικοι λιγοι αντρες θα πανε γιατι αυτες θα εχουν ειτε αυτοπεποιθηση δε θα ειναι ντροπαλες και δε θα γεροντοκοριζουν κανενας αντρας δε θα παει με ασχημοτερη του η οποια γεροντοκοριζει και δεν εχει αυτοπεποιθηση γιατι αμα δε τον καυλωνει η εμφανηση,δε το καυλωνει και οτι γεροντοκοριζει απλα δε θα παει κανενας με τετοια,ενω αμα δε το καυλωνει η εμφανηση ομως εχει αυτο το κατι να τραβηξει αυτοπεπποιθηση και δε γεροντοκοριζει θα παει γιατι θα τον τραβαει οτι δε γεροντοκοριζει και εχει αυτοπεποιθηση.
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Ποιός ξέρει τί περνάει απ'το μυαλό του καθενός? Κι'εμένα για κάποιο περίεργο λόγο ο ξάδερφος μου που είναι 1.95, μυώδης και αντικειμενικά όμορφο παιδί έχει σχέση πόσα χρόνια τώρα με μια κοπέλα 1.60 και 20 κιλά υπέρβαρη.Την έχει κερατώσει βέβαια 2-3 φορές αλλά μόνο αρπαχτές. Να ψαχτεί για καλύτερη σχέση ούτε λόγος. Απ'ότι φαίνεται περνάει καλά μαζί της αλλά σίγουρα μπορεί να βρεί πολύ καλύτερα. Μάλλον είναι αυτό που είπες η αίσθηση ασφάλειας και η βαρεμάρα του κυνηγιού της γκόμενας. Το στανταράκι έχει ομολογουμένως και τα καλά του.
αμα αυτη η υπερβαρη που λες ηταν καμια που γεροντοκοριζε ή ηταν χωρις αυτοπεποιθηση και ντροπαλη δε θα πηγαινε μαζι της,ποιος παει με μια που γεροντοκοριζει και ειναι ασχημοτερη του,αμα τον αντρα δε τον καυλωνει ουτε η εμφανηση ουτε το στιλ δλδ γεροντοκοριζει η κοπελα απλα δε παει γιατι ολοι σκεφτονται για να κανουν σχεση μια που να εχει ενα απο τα 2 τραβιχτηκο δεν μπορει να ειναι και ασχημοτερη του αντρος και να γεροντοκοριζει αμα δε εχει κανενα απο τα 2 δλδ και ασχημοτερη του και να γεροντοκοριζει απλα δε παει κανεις,αμα ειναι καμια σα τη θεια μου πχ που και ασχημουλα τη λες δλδ ενα 5 και γεροντοκοριζει γιαυτο τοσα χρονια ειναι μονη και εχει κανει στη ζωη της μια σχεση και αυτη με αγγλο οχι ελληνα,μιλανε τα γεγονοτα δε τα βγαζω απο το κεφαλι μου.
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Ποια κολλητή σου ,φίλες ειστε;

Για να σου απαντήσω στην απορία σου,πιθανως για τον ίδιο λόγο που πανέμορφες γυναικες πηγαίνουν με κακάσχημους. Ξέρουν να γαμάνε.

Επιπλέον στην Ελλάδα βρισκόμαστε, η κάθε ελεεινή βοιδόκωλη ελεεινίδα είναι υπερεκτιμημένη και με τεράστια ιδέα για τον εαυτό της και πλήθος σαβουρογάμηδων που τρέχουν από πίσω και τις παρακαλάνε.

Σε άλλες χώρες όλες αυτές τις πατσόλες δεν θα τις κοιτούσε κανένας.
ισχιει αυτο που λες στη ελλαδα για να παει μια ομορφη με εναν ασχημοτερο αυτος εχει τετοια στοιχεια δλδ αυτοπεποιθηση ειναι κοιωνικος ή καλος στο σεξ ή απλα εχει λεφτα επισης οι αντρες που πανε με ασχημοτερες πανε γιατι η τυπισα θα εχει αυτοπεποιθηση τσακπινια δε θα γεροντοκοριζει και δε θα ειναι ντροπαλη,καμια γυναικα δε θα παει με ασχημοτερο της αμα ειναι ντροπαλος χωρις αυτοπεποιθηση και δεν εχει λεφτα και δε ειναι καλος στο σεξ το ιδιο και οι αντρες κανεις δε θα παει με μια ασχημοτερη η οποια γεροντοκοριζει και δε εχει τσακπινια,δεν εχει αυτοπεποιθηση κλπ.Παραδειγμα η θεια μου που τη λες ασχημουλα του 5 στα 10 και γεροντοκοριζει δεν ειναι τσακπινα ειναι απειρα χρονια μονη της μια σχεση εχει κανει στη ζωη της και αυτη οχι με ελληνα αλλα με αγγλο.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.729
Like
3.112
Πόντοι
506
Στην Ελλάδα παίζει μεγαλο ρόλο ότι δεν μπορείς να βρεις εφκολα γκόμενά.. Αναγκαστικά θα πάρεις τη χοντρη..
Αναγκαστικα;;; Εδω λεμε πως και πως να βρουμε καμια καλοθρεμμενη.....

49698586_2246317115638914_7422495770297524976_n.jpg.ce16205259f590cd3c91315dc0714b8b.jpg
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Στην Ελλάδα παίζειεγαλο ρόλο ότι δεν μπορείς να βρεις εφκολα γκόμενά.. Λογικό είναι πχ κάποιος γυμνασμενος χωρίς κύκλο με μουνια, α πάρει την πρώτη που θα βρει, και ας ειναι και χοντρή και μπαζο.. Αφού η εναλλακτική θα είναι να είσαι μπακουρι για χρόνια τι θα κάνεις? Αναγκαστικά θα πάρεις τη χοντρη..
Αν η χοντρή σαβούρα είναι η αναγκαστική επιλογή καλύτερα να παίρνω συνεχεια όμορφες πουτάνες. Και στα παπάρια μου τι επιβάλει η κενωνία,να βρεις γκόμενά δηλαδή κι ας είναι και παλιοπατσαβούρα.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Αν η χοντρή σαβούρα είναι η αναγκαστική επιλογή καλύτερα να παίρνω συνεχεια όμορφες πουτάνες. Και στα παπάρια μου τι επιβάλει η κενωνία,να βρεις γκόμενά δηλαδή κι ας είναι και παλιοπατσαβούρα.
Αυτο εννοείτε βέβαια οι πιο πολλοί είναι πυρφοροι, σου λέει χοντρή μπαζο ότι να είναι, μια γκομενα να έχωκαι θα κάνω ότι θέλει αυτη από το να είμαι μπακουρι..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ποιός ξέρει τί περνάει απ'το μυαλό του καθενός? Κι'εμένα για κάποιο περίεργο λόγο ο ξάδερφος μου που είναι 1.95, μυώδης και αντικειμενικά όμορφο παιδί έχει σχέση πόσα χρόνια τώρα με μια κοπέλα 1.60 και 20 κιλά υπέρβαρη.Την έχει κερατώσει βέβαια 2-3 φορές αλλά μόνο αρπαχτές. Να ψαχτεί για καλύτερη σχέση ούτε λόγος.
Τι εννοεις "καλυτερη σχεση"? Επειδη εχει παραπανω κιλα δηλαδη η κοπελα δεν θα ειναι καλη η σχεση? Μπορεί να εχουν την καλυτερη σχεση του κοσμου και να αγαπιουνται τρελα. Κι ερχεσαι εσυ και αναρωτιεσαι τι στραβο συμβαινει στο κεφαλι του ξαδερφου σου, επειδη δεν την χωριζει για να βρει μια πιο λεπτη, ενω μπορει να τους συνδεουν αληθινα εκατο πραγματα. Μαλλον το στραβο δεν ειναι στο κεφαλι του ξαδερφου σου, ούτε υπαρχει κανενας περιεργος λογος που την κραταει. Περνανε καλα και αγαπιουνται. Ελπιζω να μην εισαι πανω απο 19-20 χρονων γιατι ειναι ντροπη ενας ενηλικος να σκεφτεται ετσι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom