Νέα

Τί βρίσκουν όμορφοι άντρες σε αδιάφορες γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Man29_Athens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 318
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Οπως και να δει μου κανει εντυπωση που κανενας σας δεν εχει να πει παραδειγμα ωραιου φιλου του που το κανει αυτον τον εχει ρωτησει το λογο κτλπ ωστε να μας πει τι του ειπε
εγω δεν εχω παραδειγμα τετοιο που λες μονο ενας γνωστος μου το εκανε οι αλλοι κανεις και αυτος ηταν αχρηστος ναυαγιο δε δουλευε και δε ειχε αυτοπεποιθηση και ηταν τεμπελης,και οι 2 κοπελες που ειχε βρει ηταν ασχημες αλλα ειχαν αυτοπεποιθηση δε γεροντοκοριζαν οπως η θεια μου πχ που γεροντοκοριζει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
ρε μαγκιτες γιατι το κουραζεται το θρεντακι ?
1) βγαζουν γουστα
2) εχουν ανασφαλειες και ψαχνουν κατωτερες εμφανισιακα
σο σιμπλ
(το ιδιο συμβαινει και για τις γυναικες πανω κατω)
λιγοι τετοιοι τρομπες υπαρχουν οχι οπως λεει εδω αυτος που ανοιξε το θρεντ οτι ειναι πολυ συχνο φαινομενο εκτος και αν θεωρει ωραιο τον κατελη που δε βλεπεται τι να πω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Απλα καθοντε με την άσχημη γιατί δεν μπορούν να βρούνε άλλη. Απλά τα πράγματα.. Άμα δεν έχεις κύκλο, παρέες με. Μουνια,κοινούς γνωστούς με μουνια, τι θα κάνεις? Η μπακούρια θα μείνεις μια ζωή η θα παντρεφτες το πρώτο μπαζο που θα βρεις.
δεν ειναι ετσι ακριβως η θεια μου τοτε γιατι δεν εβρισκε?η απαντηση ειναι οτι εκτος απο ασχημη γεροντοκοριζε αυτες οι ασχημουλες που πανε αυτοι οι λιγοι ειναι τουλαχιστον αυτοπεποιθησατες και δε γεροντοκοριζουν,δλδ θα πανε με μια ασχημη αλλα θα τραβαει καπου αλλου δε θα γεροντοκοριζει,ενας γνωστος μου οπου ειναι και ο μοναδικος που γνωριζω που πηγαινε με ασχημοτερες αυτες οι ασχημοτερες ολες ειχαν αυτοπεποιθηση και ειχαν κατι να τραβηξουν δλδ μπορει να ηταν ασχημες αλλα τραβαγαν αλλου δλδ δε γεροντοκοριζαν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Αυτο που νομιζετε πως ανακαλυψατε τον Αρη με τετοια σχολια ενω εγω ουτε προσπαθησα να το κρυψω ουτε με νοιαζει να το παραδεχτω. Αλλα το οτι ειμαι σε επαφη με τα συναισθηματα μου δεν σημαινει πως δεν μου φαινεται και το φαινομενο πολυ περιεργο.
το φαινομενο ρε φιλε δεν ειναι μεγαλο μιλαμε για κατι λιγους μαλακες που το κανουν και ειναι ναυαγια και προφανως αυτες οι τυπισες εχουν αυτοπεποιθηση τσακπινια δε γεροντοκοριζουν και τους τραβανε γιατι ασχημη και γεροντοκορε στιλ ποιος παει?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οι ελλεινιδες είναι πολύ ευκολες να γαμιθουν, Μ αυτός είναι από την κοινή παρέας της, κύκλο της.. Ακόμα και να μην της αρέσει, Μα είναι της παρέας της.. Θα του κάτσει.. Άμα δεν ειναι πουτανα τότε τι είναι αυτό? ??
συμφωνω αμα εισαι στη παρεα ολο κοντα σου ειναι αμα κανεις καμακι εκτος ολο απο μακρια λες και εχεις λεπρα.
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Πάντα όμορφοι άνδρα με άσχημες γυναίκες και το αντίστροφο είναι κανόνας αυτό
που ζεις ρε φιλε?δε εισαι συχνο το φαινομενο αυτο καποιοι λιγοι τελειωμενοι το κανουν μη λετε οτι να ναι εδω μεσα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ISINAS

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Βασικά είναι η αγαμία και η έλλειψη κατά μέσο όρο όμορφων γυναικών .Οι ελεεινίδες είναι μη μου άπτου αν δεν έχεις κοιλιακούς καλβιν Κλάιν και επιχείρηση, προσόντα και προϋποθέσεις απαραίτητες. Άσχετο αν η ζυγαριά δείχνει 90 συν αν ανέβει πάνω,

Και τρέχει από πίσω ο Έλλην και παρακαλάει την κάθε πατσαβούρα. Για να χτυπήσει πολύ όμορφη γκόμενά πρέπει να χει τα παραπάνω προσόντα.Πόσοι τα χουν.

Στην τελική γιατί δεν ρωτάς την κολλητή σου αν θα πήγαινε με άσχημο άντρα; Πες μας και τί βάρος και φάρδος έχει η κολλητή σου παρεμπιπτόντως.

το ίδιο πράγμα είναι
Αυτο το κανουν καποιοι λιγοι τελειωμενοι να πηγαινουν με ασχημοτερες και αυτοι οι λιγοι ριχνουν τα στανταρ αλλα τα ριχνουν μεχρι ενα σημειο δλδ θα πανε με ασχημοτερη αλλα θα τραβαει αλλου δλδ δεν θα ειναι γεροντοκορε στιλ αλλα αυτοπεποιθησατο και τσακπινια κλπ δε θα πανε και με καμια σα τη θεια μου που και ασχημουλα ηταν του 5 και γεροντοκορε στιλ γιατι αν δε σε καυλωνει ουτε η φατσα ουτε αν το στιλ γεροντοκοριζει δε σε καυλωνει γιατι να πανε,γιαυτο και η θεια μου παντα μονη ηταν.
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Αγαπητέ νηματοθέτη
Κι εγώ παλιά είχα αναρρωτηθεί πως γίνεται την τάδε μουνάρα να την έχει κάποιος μέτριος
(Ίδιο ερώτημα με αντιστροφή των φύλων)
Νομίζω όμως ότι το θέμα σου είναι άκυρο.Με κάθε σεβασμό.
Ρίξε μια ματιά στα ζευγάρια γύρω σου και πες μου πόσο συχνά βλέπεις τον ωραίο με την ωραία.
Μερικοί νομίζουν πως το "ζευγάρωμα" είναι μια απλή διαδικασία επιλογής και τίποτα παραπάνω.
Αμ δε
Αν καθένας που είχε μεγάλη ιδέα για τον εαυτό του περίμενε τον Mr η την Mrs perfect για να ζευγαρώσει να σαι σίγουρος πως το ανθρώπινο είδος θα τελούσε υπό εξαφάνιση.

Οι άνδρες θέλουν να ραντίσουν χύσι οι γυναίκες θέλουν να γκαστρωθούν.
Ποιός/ποιά είναι διαθέσιμος/μη;
Αυτό κινεί τον κόσμο και όχι μια πασαρέλα εμφάνισης ή επίδειξης άλλων προσόντων.
λες βλακειες εγω που ειμαι εξω και βλεπω,ο ωραιος με την ωραια θα παει και ο μετριος με τη μετρια και αν υπαρχουν μερικοι μουνοδουλοι ελληνες αντρες που πανε με ασχημοτερες αυτες οι ασχημοτερες δε γεροντοκοριζουν εχουν τσακπινια και δεν ειναι ντροπαλες και κλειστες,οι ελληνιδες γυναικες παλι το κανουν να πανε με ασχημοτερο μονο αμα εχει καποια λεφτα ή αυτοπεποιθηση ειναι ανοιχτος οχι κλειστος και βγαζει κατι τσακπινικο ο αντρας δε ειναι ντροπαλος,μιλαμε για ελλαδα οχι εξωτερικο που δε κοιταν εμφανηση, καμια ελληνιδα δε θα παει με ασχημοτερο χωρις λογο,ο λογος ειναι ή τα λεφτα ή η αυτοπεποιθηση,οι αντρες επισης για να πανε με ασχημοτερη πρεπει αυτη να ειναι τσακπινα,αυτοπεποιθηση,και οχι γεροντοκορε στιλ.
 

sedigno

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2021
Μηνύματα
49
Like
26
Πόντοι
0
στο εξωτερικο δεν κοιταν την εμφανιση? πηγαινε με την κλασσικη ελληνικη εμφανιση με τα μουσα και την μαγκια σε κεντρο βορειες χωρες καμια δεν σε κοιταει.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Αυτο το κανουν καποιοι λιγοι τελειωμενοι να πηγαινουν με ασχημοτερες και αυτοι οι λιγοι ριχνουν τα στανταρ αλλα τα ριχνουν μεχρι ενα σημειο δλδ θα πανε με ασχημοτερη αλλα θα τραβαει αλλου δλδ δεν θα ειναι γεροντοκορε στιλ αλλα αυτοπεποιθησατο και τσακπινια κλπ δε θα πανε και με καμια σα τη θεια μου που και ασχημουλα ηταν του 5 και γεροντοκορε στιλ γιατι αν δε σε καυλωνει ουτε η φατσα ουτε αν το στιλ γεροντοκοριζει δε σε καυλωνει γιατι να πανε,γιαυτο και η θεια μου παντα μονη ηταν.
Πολύ το ψάχνεις τύπε …αυτά είναι τσουτσεκιστικα ..Σου είπα την γνώμη μου και τι έχω δει ..
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
στο εξωτερικο δεν κοιταν την εμφανιση? πηγαινε με την κλασσικη ελληνικη εμφανιση με τα μουσα και την μαγκια σε κεντρο βορειες χωρες καμια δεν σε κοιταει.
τι λες εδω οι ξενες πανε με κατι αραβες κατι χαλιες η ελληνικη εμφανηση θα τις πειραξει?
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Πολύ το ψάχνεις τύπε …αυτά είναι τσουτσεκιστικα ..Σου είπα την γνώμη μου και τι έχω δει ..
δε το ψαχνω πολυ αλλα μη λεμε οτι να ναι το οτι το κανουν καποιοι τελειωμενοι μουνοδουλοι δε σημαινει οτι το κανουν πολλοι,και επισης σου λεω οτι ολες αυτες οι ασχημες ειναι καταφερτζουδες δλδ δεν ειναι γεροντοκορε το στιλ τους αλλα εχουν αυτοπεποιθηση ειναι τσακπινες και οχι ντροπαλες κανεις δε θα παει με μια ασχημουλα και γεροντοκορε στιλ ντροπαλη χωρις αυτοπεποιθηση κλπ οπως ειναι η θεια μου η οποια ειναι ασχημη και γεροντοκορε στιλ και κανεις δε τη πλησιαζε ποτε.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
στο εξωτερικο δεν κοιταν την εμφανιση? πηγαινε με την κλασσικη ελληνικη εμφανιση με τα μουσα και την μαγκια σε κεντρο βορειες χωρες καμια δεν σε κοιταει.
Ναι ρε οι ξένες γουστάρουν πιο πολύ τους περιποιημένους άνδρες και όχι γενιά τρίχα παντού και η βρόμα συνεφο κτλ … Ξέρεις πως μυρίζει ο κωλος αν έχει φουλ τρίχα ; Σαν 10 ψοφιες γάτες μέσα σε κάδο σκουπιδιών ..
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
δε το ψαχνω πολυ αλλα μη λεμε οτι να ναι το οτι το κανουν καποιοι τελειωμενοι μουνοδουλοι δε σημαινει οτι το κανουν πολλοι,και επισης σου λεω οτι ολες αυτες οι ασχημες ειναι καταφερτζουδες δλδ δεν ειναι γεροντοκορε το στιλ τους αλλα εχουν αυτοπεποιθηση ειναι τσακπινες και οχι ντροπαλες κανεις δε θα παει με μια ασχημουλα και γεροντοκορε στιλ ντροπαλη χωρις αυτοπεποιθηση κλπ οπως ειναι η θεια μου η οποια ειναι ασχημη και γεροντοκορε στιλ και κανεις δε τη πλησιαζε ποτε.
Σοβαρά τώρα ο μουνοδουλος ενφανισιμος θα πάει με άσχημη ;; Όχι αδερφέ θα πάει μόνο για συμφέροντα ..ο μουνοδουλος θα πάει με εμφανίσιμη από καψούρα …. Θα τον κάνει ότι θέλει …θα τον κάνει και κερατά ….μετά θα πληρώνει διατροφές ….και θα είναι ένας μπυροκοιλιας καταθλιπτικός …Μην λέτε ότι σας κατέβει μάγκες
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Σοβαρά τώρα ο μουνοδουλος ενφανισιμος θα πάει με άσχημη ;; Όχι αδερφέ θα πάει μόνο για συμφέροντα ..ο μουνοδουλος θα πάει με εμφανίσιμη από καψούρα …. Θα τον κάνει ότι θέλει …θα τον κάνει και κερατά ….μετά θα πληρώνει διατροφές ….και θα είναι ένας μπυροκοιλιας καταθλιπτικός …Μην λέτε ότι σας κατέβει μάγκες
εκει κολλησες στο μουνοδουλος?η λογικη αυτη ειναι οτι πανε με καποιες ασχημες καποιοι λιγοι γιατι αυτες εχουν αυτοπεποιθηση δεν ειναι ντροπαλες και δε γεροντοκοριζουν στο στιλ αμα η αλλη ειναι ασχημουλα και γεροντοκοριζει και ειναι ντροπαλη,χωρις αυτοπεποιθηση θα ειναι σα τη θεια μου δλδ κατακτησεις γιοκ και λογικο ποιον καβλωνει μια ασχημουλα με γεροντοκορε στιλ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
εκει κολλησες στο μουνοδουλος?η λογικη αυτη ειναι οτι πανε με καποιες ασχημες καποιοι λιγοι γιατι αυτες εχουν αυτοπεποιθηση δεν ειναι ντροπαλες και δε γεροντοκοριζουν στο στιλ αμα η αλλη ειναι ασχημουλα και γεροντοκοριζει και ειναι ντροπαλη,χωρις αυτοπεποιθηση θα ειναι σα τη θεια μου δλδ κατακτησεις γιοκ και λογικο ποιον καβλωνει μια ασχημουλα με γεροντοκορε στιλ.
Συμφωνώ σε αυτό
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Ναι ρε οι ξένες γουστάρουν πιο πολύ τους περιποιημένους άνδρες και όχι γενιά τρίχα παντού και η βρόμα συνεφο κτλ … Ξέρεις πως μυρίζει ο κωλος αν έχει φουλ τρίχα ; Σαν 10 ψοφιες γάτες μέσα σε κάδο σκουπιδιών ..
χααχαχαχ ακου 10 ψωφιες γατες μεσα σε καδο σκουπιδιων καλο,αλλα μη το λετε τοτε κατι ξενες γιατι πανε με κατι αραβοσκουρους,η τριχα θα τις πειραξει?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
χααχαχαχ ακου 10 ψωφιες γατες μεσα σε καδο σκουπιδιων καλο,αλλα μη το λετε τοτε κατι ξενες γιατι πανε με κατι αραβοσκουρους,η τριχα θα τις πειραξει?
Στατιστικά λέω οι πιο πολλές
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
στο εξωτερικο δεν κοιταν την εμφανιση? πηγαινε με την κλασσικη ελληνικη εμφανιση με τα μουσα και την μαγκια σε κεντρο βορειες χωρες καμια δεν σε κοιταει.

Την κοιτάνε πιο πολύ στις γερμανοσκανδιναβικές χώρες.

Βαλκάνια,Μεσόγειος είναι όπως εδώ,μούσια κλπ

Ανατολική Ευρώπη (πλην Ρωσίας) θέλουν σβέρκους και ξυρισμένα κεφάλια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom