Νέα

Τί βρίσκουν όμορφοι άντρες σε αδιάφορες γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Man29_Athens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 318
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Δεν είναι η ορθογραφία τύπε, αλλά η παντελής απουσία στίξης· θρυμματίζει τον ειρμό του λόγου σου και κουράζει. Γίνεσαι ακατάληπτος όταν ο άλλος προσπαθεί να αποκρυπτογραφήσει τον χάρτη του γραπτού σου.

Αν γράφεις έτσι στο online ψηστήρι, χαμένος κόπος.
Εντάξει τα σημεία στίξης δε τα έχω τόσο γιατί γράφω βιαστικά εδώ αλλά μη το κάνουμε θέμα ο σκοπός είναι να καταλάβετε τι λέω και όχι να κρίνουμε ορθογραφία ή προτάσεις λες και είμαι με τη φιλόλογο στο σχολείο.
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Αδιάφορο αν προσπαθήσεις μέσω τσατ ή μέσω live, τύπε. Το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο. Ούτε μαθητής του δημοτικού δεν γράφει κατ αυτόν τον τρόπο.
Κάποια αιτία υπάρχει που σου δημιουργεί γενικότερο πρόβλημα.

Καλή τύχη
Η αιτία είναι ίσως το ότι δε έχω μιλήσει σε πολλές στο πραγματικό κόσμο 10 σύνολο όπου με τη μια μόνο έκανα κάτι μικρό.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Εντάξει τα σημεία στίξης δε τα έχω τόσο γιατί γράφω βιαστικά εδώ αλλά μη το κάνουμε θέμα ο σκοπός είναι να καταλάβετε τι λέω και όχι να κρίνουμε ορθογραφία ή προτάσεις λες και είμαι με τη φιλόλογο στο σχολείο.
Είναι θέμα, τύπε, όχι τόσο ορθογραφικό, όπως νομίζεις, όσο ενδεικτικό μίας ψυχολογίας άγχους που θα φαίνεται και στις προσεγγίσεις με γκόμενες.

Καλόβουλα σου δίνω κάτι παρόμοιο σε προφορική μορφή για να δεις τι εικόνα βγάζει :grin:

 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Είναι θέμα, τύπε, όχι τόσο ορθογραφικό, όπως νομίζεις, όσο ενδεικτικό μίας ψυχολογίας άγχους που θα φαίνεται και στις προσεγγίσεις με γκόμενες.

Καλόβουλα σου δίνω κάτι παρόμοιο σε προφορική μορφή για να δεις τι εικόνα βγάζει :grin:

εσυ πρεπει να γινεις ψυχολογος ο δοκτορ καλογερο βγαλάμε ψυχολογο για το μπου.κομ
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Είναι θέμα, τύπε, όχι τόσο ορθογραφικό, όπως νομίζεις, όσο ενδεικτικό μίας ψυχολογίας άγχους που θα φαίνεται και στις προσεγγίσεις με γκόμενες.

Καλόβουλα σου δίνω κάτι παρόμοιο σε προφορική μορφή για να δεις τι εικόνα βγάζει :grin:

:2funny:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Εντάξει τα σημεία στίξης δε τα έχω τόσο γιατί γράφω βιαστικά εδώ αλλά μη το κάνουμε θέμα ο σκοπός είναι να καταλάβετε τι λέω και όχι να κρίνουμε ορθογραφία ή προτάσεις λες και είμαι με τη φιλόλογο στο σχολείο.
Καταλάβαμε... Ψάχνεις μια σα τη θεία σου και ότι είσαι 22...εε? Τα λέω καλά?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Δεν είναι η ορθογραφία τύπε, αλλά η παντελής απουσία στίξης· θρυμματίζει τον ειρμό του λόγου σου και κουράζει. Γίνεσαι ακατάληπτος όταν ο άλλος προσπαθεί να αποκρυπτογραφήσει τον χάρτη του γραπτού σου.

Αν γράφεις έτσι στο online ψηστήρι, χαμένος κόπος.
Είναι και μερικοί που στο online μιλάνε άψογα αλλά μόλις βγουν τετ-α-τετ, χάνουν τη μπάλα. Είναι πολλα στη μέση δεν είναι μόνο να ξέρεις να μιλάς η να γράφεις .
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Είναι θέμα, τύπε, όχι τόσο ορθογραφικό, όπως νομίζεις, όσο ενδεικτικό μίας ψυχολογίας άγχους που θα φαίνεται και στις προσεγγίσεις με γκόμενες.

Καλόβουλα σου δίνω κάτι παρόμοιο σε προφορική μορφή για να δεις τι εικόνα βγάζει :grin:

Άσε μας ρε φίλε σιγά μη μάθουμε να γράφουμε ελληνικά σιγά τη σιμαντικη γλώσσα. Ξέρω αγγλικά καλά, αφτο ινε που μετράει, στα παπάρια μου τώρα τα ελληνικά και τα σουαχιλι??
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
ρίξε μια ματια στο παραπανω ποστ του ελβις...και πες μου τι ειδους ζωο σχηματίζεται στα γραφόμενα του.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

επίσης αν δεν βλέπεις κατι περιεργο η παράλογο,τοτε εισαι σε καλο δρομο στη ζωη σου
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
ρίξε μια ματια στο παραπανω ποστ του ελβις...και πες μου τι ειδους ζωο σχηματίζεται στα γραφόμενα του.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

επίσης αν δεν βλέπεις κατι περιεργο η παράλογο,τοτε εισαι σε καλο δρομο στη ζωη σου
Θα διαφωνήσω απόλυτα μαζί του τα ελληνικά είναι η πιο ωραία γλώσσα σιγά μη κάνω τα αγγλικά καλύτερα από τα ελληνικά,άσχετα που εγώ δυσκολεύομαι στις μεγάλες προτάσεις ορθογραφία ξέρω άριστη όμως.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356
Θα διαφωνήσω απόλυτα μαζί του τα ελληνικά είναι η πιο ωραία γλώσσα σιγά μη κάνω τα αγγλικά καλύτερα από τα ελληνικά,άσχετα που εγώ δυσκολεύομαι στις μεγάλες προτάσεις ορθογραφία ξέρω άριστη όμως.
αν και εγω δεν το πηγαινα σύμφωνα με το αν ειναι ωραια γλώσσα η οχι.Για την ακρίβεια ειναι απο τις δυσκολότερες γλωσσες στο κόσμο...τωρα θα μου πεις τις ξέρεις ολες τις γλώσσες και το λες αυτο? οχι..εγω ομως περισσότερο ηθελα να σταθω στον ρατσισμό.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Δε νομίζω να έγινα αγενής μαζί σου ποτέ για να γίνεις εσύ τώρα.
Το ότι άλλοι σε έχουν πάρει με τις λεμονόκουπες από την αρχή, ενώ εγώ σε αντιμετώπισα σαν ίσος προς ίσο, προσπαθώντας υπομονετικά να σου εξηγώ πράγματα και κατέληξες να με ειρωνεύεσαι σαν ψυχολόγο του μπου, είναι λίγο ε;

Τύπε, επειδή γενικώς αντιμετωπίζεις τους συνομιλητές σου με αλαζονικό ύφος, τέρμα η ανοχή κι από μένα και θα πέφτει καρπαζιά. Ο λόγος, λοιπόν, που δεν βρίσκεις γκόμενες είναι επειδή είσαι γκάου στο μυαλό.
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
410
Κριτικές
6
Like
2.231
Πόντοι
481
Γιατί συνεχίζετε να απαντάτε στον καθε εξοργιστικό ηλίθιο?..
αγνοήστε τους, κάνοντας το απαραίτητο κλικ, και ησυχάσαμε
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Το ότι άλλοι σε έχουν πάρει με τις λεμονόκουπες από την αρχή, ενώ εγώ σε αντιμετώπισα σαν ίσος προς ίσο, προσπαθώντας υπομονετικά να σου εξηγώ πράγματα και κατέληξες να με ειρωνεύεσαι σαν ψυχολόγο του μπου, είναι λίγο ε;

Τύπε, επειδή γενικώς αντιμετωπίζεις τους συνομιλητές σου με αλαζονικό ύφος, τέρμα η ανοχή κι από μένα και θα πέφτει καρπαζιά. Ο λόγος, λοιπόν, που δεν βρίσκεις γκόμενες είναι επειδή είσαι γκάου στο μυαλό.
Δε σε ειρωνεύτηκα καθόλου ένα αστείο έκανα αλλά νομίζεις πως σε ειρωνεύτηκα και όχι δε με αντιμετώπισες ως ίσο εδώ με αντιμετώπισε ως ίσο ο Έλβις ο φαραο,και ο thundercat,και δε θα σου δώσω αναφορά αν βρίσκω γκόμενες η όχι εσύ πάντως δε βρίσκεις συγουρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Γιατί συνεχίζετε να απαντάτε στον καθε εξοργιστικό ηλίθιο?..
αγνοήστε τους, κάνοντας το απαραίτητο κλικ, και ησυχάσαμε
Φίλε τι με λες ηλίθιο είπα κάτι που σε σου άρεσε?
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
αν και εγω δεν το πηγαινα σύμφωνα με το αν ειναι ωραια γλώσσα η οχι.Για την ακρίβεια ειναι απο τις δυσκολότερες γλωσσες στο κόσμο...τωρα θα μου πεις τις ξέρεις ολες τις γλώσσες και το λες αυτο? οχι..εγω ομως περισσότερο ηθελα να σταθω στον ρατσισμό.
Καταλαβαινω τι εννοείς και συμφωνώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom