Νέα

Τί βρίσκουν όμορφοι άντρες σε αδιάφορες γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Man29_Athens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 318
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Μια μεγάλη μερίδα γυναικών [ αλλά και ανδρών ] όταν βλέπουν κάποιον – κάποιαν , που τους αρέσει πολύ κτλ αλλά είναι ζευγαρωμένος – νη κτλ, το πρώτο πράγμα που κάνουν είναι το να υποβιβάζουν το ζευγάρι , να βρίσκουν κουσούρια [ ακόμη και ανύπαρκτα ],στον – στην σύντροφο , να κάνουν την τρίχα , τριχιά και ου το καθεξής .

Για να μην κοροϊδευόμαστε , το πρόβλημα σου είναι , ότι τον πολύ εμφανίσιμο δεν τον έχεις εσύ αλλά η τάδε .
 
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
Μια μεγάλη μερίδα γυναικών [ αλλά και ανδρών ] όταν βλέπουν κάποιον – κάποιαν , που τους αρέσει πολύ κτλ αλλά είναι ζευγαρωμένος – νη κτλ, το πρώτο πράγμα που κάνουν είναι το να υποβιβάζουν το ζευγάρι , να βρίσκουν κουσούρια [ ακόμη και ανύπαρκτα ],στον – στην σύντροφο , να κάνουν την τρίχα , τριχιά και ου το καθεξής .

Για να μην κοροϊδευόμαστε , το πρόβλημα σου είναι , ότι τον πολύ εμφανίσιμο δεν τον έχεις εσύ αλλά η τάδε .
Αυτο που νομιζετε πως ανακαλυψατε τον Αρη με τετοια σχολια ενω εγω ουτε προσπαθησα να το κρυψω ουτε με νοιαζει να το παραδεχτω. Αλλα το οτι ειμαι σε επαφη με τα συναισθηματα μου δεν σημαινει πως δεν μου φαινεται και το φαινομενο πολυ περιεργο.
 

sedigno

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2021
Μηνύματα
49
Like
26
Πόντοι
0
η γυναικα θελει ολο το πακετο , ποσο κλισε ειναι αυτο τι παει να πει να της κανει κλικ?
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Κάθε φορά λοιπόν που βγαίνω με την κολλητή μου βλέπουμε πάρα πολύ συχνά στους δρόμους πολύ όμορφους άντρες ή απλά πολύ σεξι να κρατούν το χέρι πραγματικά στην καλύτερη περίπτωση αδιάφορων γυναικών (μπροστά τους) και στην χειρότερη μπάζα (χοντρές ή ατσούμπαλες) και απορούμε πραγματικά . Απευθύνομαι λοιπόν σε εσάς που ''βλέπεστε'' εδώ μέσα ή που έχετε φίλους ωραίους με αδιάφορες γκόμενες, ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΧΕΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ? Είναι η χαμηλή αυτοεκτίμηση, η αίσθηση ασφάλειας που σας δίνει μια αδιάφορη γυναίκα (τύπου θα ναι πιστή) ? Επειδή κάνω χρόνια παρέα με γυναίκες ξέρω πως όταν συμβαίνει το αντίστροφο είναι είτε λόγω χοντρης τσέπης του άντρα, daddy issues ή πολυ απλά επειδή σε αντίθεση με τους ωραίους αυτοι ενδιαφέρονται να τις κάνουν να τελειώσουν? Με τους στρειτ άντρες όμως πέρα από αυτά που σας είπα πιο πάνω δεν μπορώ να βρω μια αιτία. Δηλαδή να μπορείς να έχεις δίπλα σου την Δούκισα Νομικου και να επιλέγεις την Βίκυ Σταυροπούλου? Πως καυλώνουν?
Αύριο θα βρεθω με την κολλητή μου και θα διαβάσουμε τις απόψεις σας. Το μυαλό το στρειτ αντρων μας ειναι άγνωστο
Επειδη ειμαι εξω καθε μερα παρα πολυ συχνο φαινομενο μην ειναι,μερικοι λιγοι αντρες το κανουν αυτο ναι αλλα προφανως αυτες οι χοντρες που λες ή ασχημες στη μουρη λογικα θα εχουν καποια καλα δλδ τσακπινια αυτοπεποιθηση δλδ δε γεροντοκοριζουν και δεν ειναι ξενερωτουλες αμα η αλλη ειναι ασχημουλα και γεροντοκοριζει δεν εχει αυτοπεποιθηση ουτε κατι σεξυ δε εχει περαση καθολου πχ η θεια μου οταν ηταν 20 εως 30 δεν ειχε καθολου κατακτησεις γιατι εκτος απο ασχημουλα γεροντοκοριζε και δεν ειχε τιποτα να τραβηξει,προφανως οι χοντρες που λες ή ασχημομουρες εχουν αυτοπεποιθηση κατι αλλο να τραβηξουν κλπ.
 
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
Επειδη ειμαι εξω καθε μερα παρα πολυ συχνο φαινομενο μην ειναι,μερικοι λιγοι αντρες το κανουν αυτο ναι αλλα προφανως αυτες οι χοντρες που λες ή ασχημες στη μουρη λογικα θα εχουν καποια καλα δλδ τσακπινια αυτοπεποιθηση δλδ δε γεροντοκοριζουν και δεν ειναι ξενερωτουλες αμα η αλλη ειναι ασχημουλα και γεροντοκοριζει δεν εχει αυτοπεποιθηση ουτε κατι σεξυ δε εχει περαση καθολου πχ η θεια μου οταν ηταν 20 εως 30 δεν ειχε καθολου κατακτησεις γιατι εκτος απο ασχημουλα γεροντοκοριζε και δεν ειχε τιποτα να τραβηξει,προφανως οι χοντρες που λες ή ασχημομουρες εχουν αυτοπεποιθηση κατι αλλο να τραβηξουν κλπ.
Οπως και να δει μου κανει εντυπωση που κανενας σας δεν εχει να πει παραδειγμα ωραιου φιλου του που το κανει αυτον τον εχει ρωτησει το λογο κτλπ ωστε να μας πει τι του ειπε
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.064
Κριτικές
123
Like
50.872
Πόντοι
27.261
ρε μαγκιτες γιατι το κουραζεται το θρεντακι ?
1) βγαζουν γουστα
2) εχουν ανασφαλειες και ψαχνουν κατωτερες εμφανισιακα
σο σιμπλ
(το ιδιο συμβαινει και για τις γυναικες πανω κατω)
 
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
ρε μαγκιτες γιατι το κουραζεται το θρεντακι ?
1) βγαζουν γουστα
2) εχουν ανασφαλειες και ψαχνουν κατωτερες εμφανισιακα
σο σιμπλ
(το ιδιο συμβαινει και για τις γυναικες πανω κατω)
Να μας πεις κανα παραδειγμα φιλου γνωστου που το κανε αυτο να το εμπεδωσουμε
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.064
Κριτικές
123
Like
50.872
Πόντοι
27.261

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Αγαπητέ νηματοθέτη
Κι εγώ παλιά είχα αναρρωτηθεί πως γίνεται την τάδε μουνάρα να την έχει κάποιος μέτριος
(Ίδιο ερώτημα με αντιστροφή των φύλων)
Νομίζω όμως ότι το θέμα σου είναι άκυρο.Με κάθε σεβασμό.
Ρίξε μια ματιά στα ζευγάρια γύρω σου και πες μου πόσο συχνά βλέπεις τον ωραίο με την ωραία.
Μερικοί νομίζουν πως το "ζευγάρωμα" είναι μια απλή διαδικασία επιλογής και τίποτα παραπάνω.
Αμ δε
Αν καθένας που είχε μεγάλη ιδέα για τον εαυτό του περίμενε τον Mr η την Mrs perfect για να ζευγαρώσει να σαι σίγουρος πως το ανθρώπινο είδος θα τελούσε υπό εξαφάνιση.

Οι άνδρες θέλουν να ραντίσουν χύσι οι γυναίκες θέλουν να γκαστρωθούν.
Ποιός/ποιά είναι διαθέσιμος/μη;
Αυτό κινεί τον κόσμο και όχι μια πασαρέλα εμφάνισης ή επίδειξης άλλων προσόντων.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Δε νομίζω να'χει λεφτά ο συγκεκριμένος,απλά στην επαρχία ειδικά,το κριτήριο των γυναικών είναι 99% παρέα/προξενιό-1% εμφάνιση/οικονομική κατάσταση.Ακόμα και οι εμφανίσιμες θα πάρουν τον σκατόφατσα,χοντρομπούτη αν είναι της παρέας τους.

Που αλλού γίνονται αυτά πλην ισλαμικού κόσμου;
Οι ελλεινιδες είναι πολύ ευκολες να γαμιθουν, Μ αυτός είναι από την κοινή παρέας της, κύκλο της.. Ακόμα και να μην της αρέσει, Μα είναι της παρέας της.. Θα του κάτσει.. Άμα δεν ειναι πουτανα τότε τι είναι αυτό? ??
 

Geiler12

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2021
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
508
Πόντοι
301
Πάλι θα σας μάθουμε το Α από την Αλφα Βήτα γαμω το σπιτάκι σας.
2 Ναρκισσοι μαζί σε μια σχέση δε χωράνε (εκτός αν μιλάμε για instagramικό ή καλλιτεχνικό ζευγάρι δλδ τέρμα επιφανειακό/εικόνα).
Ο χ ωραίος και η ψ(ώλα) ωραία είναι κατα 90% νάρκισσοι, νάρκισσος με νάρκισσο μαζί δε κάνουν μαζί διότι ποιόν θα εκμεταλεύονται και ποιόν θα κάνουν ότι θέλουν.
άμα είσαι ωραίος/α δεν ανεχεσαι μαλακίες και αναγκαστικά βρίσκεις κάποιον υπο εμφανισιακά να ανέχεται τις δικές σου.
Εννοείται ότι αφού κάνεις την υποχώρηση στην εμφάνιση θα κερδίσεις κάπου αλλού ανάλογα το τι ψάχνεις ( λεφτά, προσωπικότητα, πιστη, καλό γαμίσι κτλ)
Και ναι επειδή βλέπω να ρωτάς πάλι μαλακία το καλό γαμίσι δεν βγαίνει μόνο από την εμφάνιση, μπορεί μία ναναι μουνάρα και στο κρεβάτι ναναι μηδενικό μπορεί μια άλλη ναναι μέτρια και στο κρεβάτι να βγαζει γούστα και να σε κάνει κάγκελο.
Το πιάσες φίλος,έτσι ακριβώς παίζει...!!Και αυτόν που τον θεώρουν ωραίο η ώραια στην σημερινή σκατοκοινωνία κατα 99.999 ℅ σέρνουν μαζί τους τόνους ψυχολογικά,οπότε η ομορφιά δεν λέει τίποτα γιατί και η χοντρή μπατσόλα που κάθεται με τον ψηλο μαλάκα για να κάνει το ονειράκι της,μπορεί να τρώει και τις φαπίτσες της ποτέ δεν ξέρεις!Βλέπε νταή τζούντο της Αργυρούπολης.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Απλα καθοντε με την άσχημη γιατί δεν μπορούν να βρούνε άλλη. Απλά τα πράγματα.. Άμα δεν έχεις κύκλο, παρέες με. Μουνια,κοινούς γνωστούς με μουνια, τι θα κάνεις? Η μπακούρια θα μείνεις μια ζωή η θα παντρεφτες το πρώτο μπαζο που θα βρεις..
 

Geiler12

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2021
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
508
Πόντοι
301
εγω τι να πω που ειχα γνωρισει μια απτο ιντερνετ και μου εστελνε φωτογραφιες της αδερφης της που ειναι γαμευσιμη ενω η ιδια ειναι χοντρη?
Γάμα την αδερφή της και σκίσε την φωτο με την χοντρή ρε Εργάτη θέλει και ρώτημα...
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
410
Κριτικές
6
Like
2.231
Πόντοι
481
Ήμουν έτοιμος να γράψω μια παρόμοια απάντηση με τη δική σου, αλλά το σκέφτηκα περισσότερο, και τελικά κατέληξα να δώσω την ακριβώς αντίθετη (βλ. πιο πάνω)...
Προσπαθησα να σου στειλω προσωπικο μηνυμα για να μη γεμιζουμε τις σελιδες του νηματος με απαντησεις αλλά ακομη δεν εχεις συμπληρωσει τον απαραίτητο αριθμό δημοσιευσεων.
Οταν γινει αυτό συνεχιζουμε με πμ.

Δυο λογια μονο...
Χαιρομαι που μοιραστηκες την προσωπική σου εμπειρία. Μ'αρεσουν οσοι δεν δισταζουν να εκτιθενται.
Νομίζω παρερμηνευσες οσα εγραψα... ή μάλλον δεν ημουν αρκετα σαφής.
Ως Barbie εννοω αυτο το γελοιο συνολο του εξεζητημενου μανικιουρ, σιδερωμενου μαλλιου, τεχνητων βλεφαριδων κλπ.
Με κανενα τροπο δεν ενννοουσα να επιλεγουμε αχρωμες, αδιαφορες γυναικες, ειδικα αν είμαστε αντρες με εμφάνιση πολυ πάνω από το μεσο ορο, Απλά βρισκω τις γυναικες με εντονα χαρακτηριστικά πιο γοητευτικές σε σχεση με τα κουκλιστικα προτυπα που μας βομβαρδιζουν. Αυτο ειναι όλο.

Κι αν στυλίτευσα το νηματοθετη ο λογος ειναι προφανής νομιζω.
Τα λεμε παλι συντομα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.664
Κριτικές
6
Like
11.028
Πόντοι
3.936
Απευθύνομαι λοιπόν σε εσάς που ''βλέπεστε'' εδώ μέσα ή που έχετε φίλους ωραίους με αδιάφορες γκόμενες, ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΧΕΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ?

Μπορει καποιος να ειναι χορτατος απο αφραγκα νιαμου. Και να στοχευει καθαρα στην προικα, ιδιοτητα, χρημα. :sunglasses:
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
ειχα παει μια φορα μια βολτα στα μπιτολα, (καλα το τι μουνοθυελλα εχει στο πεζοδρομο δε λεγεται) και ειχα δει μια ψηλη ξανθια μουναρα με ροζ κωλ-αν, να κρατιεται χερι χερι με ενα τηγανοκεφαλο σκατοφατσα. και ειχαν και μικρο παιδι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom