Νέα

Μενέδημος: Αναζήτηση εργασίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.563
Κριτικές
31
Like
13.151
Πόντοι
5.097
@ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ παραιτησου απο security σου εχω θεσαρα ζητανε εδω web developers,ευκαιρια. :sunglasses:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.568
Like
11.444
Πόντοι
2.406
Ναι να πάει Κύπρο να τον εκμεταλλευονται οι αραβοβλαχοι.. Που έχουν οι Κύπριοι 10 σπίτια ο καθένας και δίνουν 700καθαρα στους ξένους υπαλλήλους.. Βρε.. Δεν κουρευεστε λέω εγώ..
Σε αυτό δεν έχεις πολύ άδικο
Απλά αν αξίζει κάτι παραπάνω τον βοηθά η γλώσσα....
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Ναι να πάει Κύπρο να τον εκμεταλλευονται οι αραβοβλαχοι.. Που έχουν οι Κύπριοι 10 σπίτια ο καθένας και δίνουν 700καθαρα στους ξένους υπαλλήλους.. Βρε.. Δεν κουρευεστε λέω εγώ..
Οδηγοί λεωφορεων βγάζουν πάνω από 1200ευρώ στην Κύπρο.
Το ίδιο σερβιτόροι, πωλητές με εμπειρία κλπ.
Μην γράφεις ό,τι ναναι, καταντάει κουραστικό μετά από δεκάδες ποστ που το παίζεις γνωστικός και τελικά είσαι εντελώς άσχετος.
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Οδηγοί λεωφορεων βγάζουν πάνω από 1200ευρώ στην Κύπρο.
Το ίδιο σερβιτόροι, πωλητές με εμπειρία κλπ.
Μην γράφεις ό,τι ναναι, καταντάει κουραστικό μετά από δεκάδες ποστ που το παίζεις γνωστικός και τελικά είσαι εντελώς άσχετος.
ασε μας ρε τυπε εδω η κυπρος ειναι τοσο μπανανια που δεν εχουνε ουτε κατωτατο μισθο..πας στο βλαχο σου λεει τοσα δινω και αν σ αρεσει..και τα 1200που λες μιλας για 12ωρα,εχουν παρει οι κυπριοι τους ρωσοποντιους και τους βουλγαρους και τους στιβουνε ολη μερα για 1000καθαρα και εαν..
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
ασε μας ρε τυπε εδω η κυπρος ειναι τοσο μπανανια που δεν εχουνε ουτε κατωτατο μισθο..πας στο βλαχο σου λεει τοσα δινω και αν σ αρεσει..και τα 1200που λες μιλας για 12ωρα,εχουν παρει οι κυπριοι τους ρωσοποντιους και τους βουλγαρους και τους στιβουνε ολη μερα για 1000καθαρα και εαν..
Εσυ τυπε μας τρολαρεις σιγουρα.Μια γραφεις σαν ανθρωπος την αλλη γραφεις σαν νεατερνταλ...:2funny:

Συνεχισε το ηλιθιο γραψιμο να γελαμε...:tooth:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Η ελπίδα είναι να επεκταθεί και άλλο η ΕΕ με ενσωμάτωση δυτικών Βαλκανίων κτλ ώστε να πάρει ακόμα ένα boost η Δύση και να τη βγάλουμε καθαρή την επόμενη δεκαετία.Μετά τη γλιτώσαμε.Αλλιώς θα μας πιάσει η κρίση.
Θα πάρει boost η ΕΕ με ενσωμάτωση Σκοπιων, Αλβανίας;
 
OP
OP
ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.434
Κριτικές
2
Like
5.689
Πόντοι
2.356
@ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ τελικά προχώρησε το θέμα δουλειά; Είσαι κάπου τώρα;
Προχώρησε το θέμα αδερφλε George. Εργάζομαι ως Yπάλληλος Ασφαλείας - Υποδοχής - Ρεσεψιον σε μια εταιρεία σχετικά κοντά στο σπίτι μου. Σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον αδερφέ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom