Νέα

Είστε ικανοποιημένοι από τη ζωή σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sad_man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 567
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Η αυτοπεποίθηση τυπε αν συνδυαζεται και με εμφανηση εχεις ως αποτελεσμα πολλα μουνια στο πουτσο σου..ολα τ αλλα ειναι να χαλε να λεγαμε για τους αγαμητους που ψαχνουν δικαιολογιες γιατι δεν τους καθεται κανα μουνι

Ετσι ειναι τυπε,αν εχεις μια καλη εξωτερικη εμφανιση και εισαι νορμαλ τυπος,εχεις επιλογες.Πολλα μουνια στον πουτσο σου δεν θα το ελεγα αλλα περνας καλα.Πολλα μουνια στον πουτσο σου εχεις οταν εισαι μεχρι 25 ξερω γω γιατι τοτε παιζεις με 20χρονες πανω κατω οι οποιες μονο για πουτσα νοιαζονται ή αν εχεις αφθονο χρημα.Οταν εισαι πχ 35 οπως εγω,θα παιξεις με 30αρες και πανω.Αυτες δεν νοιαζονται για πουτσο μονο,θελουν αλλα πραγματα.Εγω θυμαμαι οταν ημουν 20-25,επαιζα με παρα πολλες επιλογες.Ειλικρινα θυμαμαι το να βρεις γκομενα ηταν πιο ευκολο και απο το να βρεις πετρα.Θυμαμαι οι κοπελες που ηταν τοτε 18-22 ηταν πολυ διαχειρισιμες.Οσο μεγαλωνει η γυναικα αυξανονται και τα ψυχολογικα δυστυχως.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.844
Πόντοι
8.346
Μια χαρα ευχαριστημένος ειμαι. Σίγουρα θα μπορούσε να ειναι καλυτερα αλλα δν πρέπει να ξεχναμε οτι θα μπορούσε να ειναι πολυ χειρότερα.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Σαντμαν,σε οποιο νημα μπαινεις,το γαμας με τις ιδιες και τις ιδιες μαλακιες.Δεν σε σωνει φιλε ουτε η μεγαλη πολη,ουτε ο κυκλος,ουτε οι Ουκρανες προσφυγοπουλες.Παρτο αποφαση και μην μας σκοτιζεις αλλο τ αρχιδια.
Ρε μαλάκες το έχω ξαναπεί και παλιότερα δυο φορες.
Ο σαντμαν πιθανότατα μας τρολάρει...μη γαμάει κσι περισσότερο από όλους εδώ μέσα...
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.844
Πόντοι
8.346
Ετσι ειναι τυπε,αν εχεις μια καλη εξωτερικη εμφανιση και εισαι νορμαλ τυπος,εχεις επιλογες.Πολλα μουνια στον πουτσο σου δεν θα το ελεγα αλλα περνας καλα.Πολλα μουνια στον πουτσο σου εχεις οταν εισαι μεχρι 25 ξερω γω γιατι τοτε παιζεις με 20χρονες πανω κατω οι οποιες μονο για πουτσα νοιαζονται ή αν εχεις αφθονο χρημα.Οταν εισαι πχ 35 οπως εγω,θα παιξεις με 30αρες και πανω.Αυτες δεν νοιαζονται για πουτσο μονο,θελουν αλλα πραγματα.
Μπορείς να παίξεις και με 25αρες. Γενικά κατά πλειοψηφία, ο 35αρης εχει πολλα pros που ενας 20αρης δεν εχει
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Ετσι ειναι τυπε,αν εχεις μια καλη εξωτερικη εμφανιση και εισαι νορμαλ τυπος,εχεις επιλογες.Πολλα μουνια στον πουτσο σου δεν θα το ελεγα αλλα περνας καλα.Πολλα μουνια στον πουτσο σου εχεις οταν εισαι μεχρι 25 ξερω γω γιατι τοτε παιζεις με 20χρονες πανω κατω οι οποιες μονο για πουτσα νοιαζονται ή αν εχεις αφθονο χρημα.Οταν εισαι πχ 35 οπως εγω,θα παιξεις με 30αρες και πανω.Αυτες δεν νοιαζονται για πουτσο μονο,θελουν αλλα πραγματα.Εγω θυμαμαι οταν ημουν 20-25,επαιζα με παρα πολλες επιλογες.Ειλικρινα θυμαμαι το να βρεις γκομενα ηταν πιο ευκολο και απο το να βρεις πετρα.Θυμαμαι οι κοπελες που ηταν τοτε 18-22 ηταν πολυ διαχειρισιμες.Οσο μεγαλωνει η γυναικα αυξανονται και τα ψυχολογικα δυστυχως.
Από 30 μέχρι 42 αν σου κόβει, εισαι εμφανησιακά αξιοπρεπής και με μια νορμάλ δουλειά-εισόδημα, παίζεις ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ.
ΑΠΟ 18 ΕΩΣ ΟΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Μπορείς να παίξεις και με 25αρες. Γενικά κατά πλειοψηφία, ο 35αρης εχει πολλα pros που ενας 20αρης δεν εχει

Εξαρταται φιλε,σιγουρα μπορεις αλλα το βλεπω πιο δυσκολο.Μου εχουν τυχει και 25αρες που ηθελαν φαση,η μια περισυ και καλο μουνακι μαλιστα αλλα γενικα απο κουβεντες που κανω με κοπελες τετοιας ηλικιας,θελουν να ειναι κοντα σχετικα με το αγορι τους.

Από 30 μέχρι 42 αν σου κόβει, εισαι εμφανησιακά αξιοπρεπής και με μια νορμάλ δουλειά-εισόδημα, παίζεις ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ.
ΑΠΟ 18 ΕΩΣ ΟΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ

Εγω προσωπικα αυτη τη στιγμη εχω δυο επιλογες,μια 25 χρονων αρκετα καλο γκομενακι αλλα δεν μου κανει κλικ γενικα ο χαρακτηρας της και μια 27 χρονων,ελαχιστα κατωτερη σε εμφανιση αλλα γαμω τα ατομα.Δεν θα παρω καμια μαλλον.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.898
Πόντοι
9.297
Για τους Ταύρους τι έχεις να πεις?
Δεν έχω άποψη...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Από 30 μέχρι 42 αν σου κόβει, εισαι εμφανησιακά αξιοπρεπής και με μια νορμάλ δουλειά-εισόδημα, παίζεις ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ.
ΑΠΟ 18 ΕΩΣ ΟΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ
Σε διαδίκτυο πουλώντας παπατζηλικι διάρκειας;;;;Ναι καλά...δεν θα πάρω!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.898
Πόντοι
9.297
Η αυτοπεποίθηση τυπε αν συνδυαζεται και με εμφανηση εχεις ως αποτελεσμα πολλα μουνια στο πουτσο σου..ολα τ αλλα ειναι να χαλε να λεγαμε για τους αγαμητους που ψαχνουν δικαιολογιες γιατι δεν τους καθεται κανα μουνι
Αν είσαι φοιτητακος μέσα στα μωρά είσαι....οσοί μεγαλώνουν και βγαίνουν σε άλλα περιβάλλοντα που δεν είναι ολα στρωμένα μπροστά τους λειτουργούν αλλιώς.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.898
Πόντοι
9.297
Συμφωνώ,η αυτοπεποίθηση πολλές γυναίκες τις τρομάζει,ειδικά αν συνοδεύεται και από καλή εμφάνιση.Νιώθουν ότι δεν μπορούν να έχουν του χεριού τους έναν τέτοιο και ψάχνουν κανα μουνοδουλάκο έστω και κατώτερης εμφάνισης
Και μην ξεχνάμε ΠΑΝΤΑ εντός του κύκλου τους....οι κομπλεξαρες είτε στο χωριό είτε στην πόλη το ίδιο μυαλό κουβαλάνε.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Η αυτοπεποίθηση τυπε αν συνδυαζεται και με εμφανηση εχεις ως αποτελεσμα πολλα μουνια στο πουτσο σου..ολα τ αλλα ειναι να χαλε να λεγαμε για τους αγαμητους που ψαχνουν δικαιολογιες γιατι δεν τους καθεται κανα μουνι

Η καλή δουλειά,το κοινωνικό στατους,το καλο ινσταγκραμ,αυτά φέρνουν μουνιά,όχι η αυτοπεποίθηση.

Και ένας εργάτης μπορεί να έχει αυτοπεποίθηση και να την πέφτει,αλλά να τον φτύνουν όλες

Αν είσαι πχ εμφανίσιμος μπαρμαν,σερβιτόρος,γυμναστής,δάσκαλος κλπ θα μετράς μουνιά στον πούτσο σου,μικρές,μεγάλες,μιλφ,όλες θα σου την πέφτουν
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
1
Like
6.141
Πόντοι
2.356
Εσεις γενικά είστε ικανοποιημένοι από τη ζωή και την καθημερινότητά σας;Και αφήνω έξω κορονοιούς και μαλακίες,μιλάω για την κανονική ζωή πριν και μετά,γιατί κάποια στιγμή θα τελειώσει αυτό.Αν πάτε πχ σ'ένα ψυχολόγο και σας ρωτήσει αυτό το πράγμα,πόσοι θα πείτε ότι η ζωή μου είναι όπως τη θέλω;
Απολύτως.

Το μόνο πρόβλημα στο Ελλαδιστάν είναι τα κουμμούνια (τα κανονικά, αλλά και τα μεταλλαγμένα) και οι γαύροι.

Κουμμούνια και γαύροι.

Τα 2 σιχάματα της Ελλάδας.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.898
Πόντοι
9.297
Απολύτως.

Το μόνο πρόβλημα στο Ελλαδιστάν είναι τα κουμμούνια (τα κανονικά, αλλά και τα μεταλλαγμένα) και οι γαύροι.

Κουμμούνια και γαύροι.

Τα 2 σιχάματα της Ελλάδας.
:smiling-face-with-heart-eyes:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.714
Like
14.214
Πόντοι
3.506
Μόνο που ξεχωρίζω από τις κομπλεξικες και ανασφαλείς μάζες νιώθω ανώτερος,αλήθεια.Ως Λέων ♌ ανήκω στα ζώδια που πραγματικά δεν έχουν πρόβλημα να είναι μόνοι.Οι Καρκίνοι η οι Ιχθείς δεν νομίζω να αντεχαν μόνοι....
Οχι οτι πιστεύω στα ζώδια αλλά είμαι Ιχθύς :rockon:
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.227
Κριτικές
4
Like
2.838
Πόντοι
456
Η ζωή είναι γλυκιά … αλλά τα έχει με άλλον…..

Γενικά ως άνθρωποι με ελαττώματα ποτε δεν είμαστε ευχαριστημένοι με αυτά που έχουμε , υλικά και μη.
Το θέμα είναι να μη το βάζουμε κάτω και να προσπαθούμε να κάνουμε το καλύτερο για τον εαυτό μας , για τους γύρω μας και να περνάμε ευχάριστα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.898
Πόντοι
9.297
μίλησε κανείς για διαδίκτυο?
Ελπίζω να είσαι μια εξαίρεση....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η ζωή είναι γλυκιά … αλλά τα έχει με άλλον…..

Γενικά ως άνθρωποι με ελαττώματα ποτε δεν είμαστε ευχαριστημένοι με αυτά που έχουμε , υλικά και μη.
Το θέμα είναι να μη το βάζουμε κάτω και να προσπαθούμε να κάνουμε το καλύτερο για τον εαυτό μας , για τους γύρω μας και να περνάμε ευχάριστα.
Αχ ζωή
Κάτι μου κρύβεις
Κάτι μαγικό
Που το ποθω...
 

mixaliss

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
299
Like
247
Πόντοι
21
Μια ζωή την έχουμε και αν δεν την γλεντήσουμε.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.050
Κριτικές
9
Like
12.996
Πόντοι
3.836
Ευτυχία είναι να βάλεις ένα στόχο και να τον πετύχεις. Η επιτυχία σε εξελίσσει ,σε πάει πιο μακριά. Η ευτυχία όμως δε διαρκεί για πάντα. Ο άλλος δηλώνει ερωτευμένος και μετά από χρόνια χωρίζει και λέει "δε θέλω ούτε να την ξαναδώ την καριόλα".
Τα λεφτά έρχονται και πάνε.
Είσαι νέος φοιτητής και παραπονιέσαι "γιατί να μην έχω κι εγώ φράγκα να βάλω ακριβά ρούχα, να πηγαίνω διακοπές στη Μύκονο, να έχω δικό μου αυτοκίνητο...". Είσαι 40 χρονών δουλεύεις όλη μέρα μες στο άγχος για να βγάλεις λεφτά και λες "κοίτα ρε μαλάκα, αυτά τα 20χρονα γαμάνε σαν τα κουνέλια όλη μέρα, δεν ξέρουν ποια να πρωτογαμήσουν κι εγώ έχω 40 πουκάμισα και δεν έχω χρόνο να βγω να τα φορέσω".

Πολλές φορές έχω πει καλύτερα να ήμουν χαζός ,να μη με απασχολούσε τίποτα. Γιατί όσο την ψάχνεις ,τόσο απελπίζεσαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom