Νέα

τι app έχετε στο κιννητό σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
προτείνατε χρήσιμες εφαρμογές γενικο΄ενδιαφέροντος
 

Επισκέπτης
έχω το fuelgr που μου δείχνει όλα τα βενζιννάδικα της περιοχής με τις τιμές τους
δε ξέρω κατά πόσο είναι ακριβές δε το το έχω τσεκάρει

έχω το καιρός,εφαρμογή που δείχνει τον καιρό στο σημείο που β΄ρισκομαι

έχω μια πυξίδα για την αλητεία
έχω το faceapp και ένα soundmeter
 

ΠυρΚαυλος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
441
Like
1.052
Πόντοι
201
:think:
έχω το fuelgr που μου δείχνει όλα τα βενζιννάδικα της περιοχής με τις τιμές τους
δε ξέρω κατά πόσο είναι ακριβές δε το το έχω τσεκάρει

έχω το καιρός,εφαρμογή που δείχνει τον καιρό στο σημείο που β΄ρισκομαι

έχω μια πυξίδα για την αλητεία
έχω το faceapp και ένα soundmeter
:think:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
έχω το fuelgr που μου δείχνει όλα τα βενζιννάδικα της περιοχής με τις τιμές τους
δε ξέρω κατά πόσο είναι ακριβές δε το το έχω τσεκάρει

έχω το καιρός,εφαρμογή που δείχνει τον καιρό στο σημείο που β΄ρισκομαι

έχω μια πυξίδα για την αλητεία
έχω το faceapp και ένα soundmeter
Στα αρχίδια μας!!Δεν είναι εφαρμογή αλλά εφαρμόζεται στο θεματάκι σου.
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Εγω εχω το monitor your weight και aktiBMI για καταγραφη της ημερισιας απωλειας λιπους. Εχω το couch to 5k που σε βαζει να τρεχεις μιση ωρα με διαλειμματακια. Εχω το female fitness για ασκησεις με το σωμα του βαρους στο σπιτι.
Εχω zedge για ringtones και  wallpapers. Faceapp φυσικα, groupon, greek tv, netflix, tiny scanner για να σκαναρω τα εγγραφα μου, shazam για να αναγνωριζω οποιο τραγουδι δε ξερω και μαρεσει, uber φυσικα γτ εδω εχουμε! Φυσικα lady pill reminder να μου θυμιζει ποτε να παιρνω τα αντισυλληπτικα μου, spotify για μουσικουλα και clean master για τα cookies και τους ιους. Εχω app του πανεπιστημιου και oyster app για την εισοδο στο μετρο. Επισης εχω Gp app για να κλεινω τα ραντεβου στο γιατρο σε ενα 1 λεπτο. Τελος διαφορες τραπεζες και social media.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.891
Like
522
Πόντοι
36
Εγω εχω το monitor your weight και aktiBMI για καταγραφη της ημερισιας απωλειας λιπους. Εχω το couch to 5k που σε βαζει να τρεχεις μιση ωρα με διαλειμματακια. Εχω το female fitness για ασκησεις με το σωμα του βαρους στο σπιτι.
Εχω zedge για ringtones και  wallpapers. Faceapp φυσικα, groupon, greek tv, netflix, tiny scanner για να σκαναρω τα εγγραφα μου, shazam για να αναγνωριζω οποιο τραγουδι δε ξερω και μαρεσει, uber φυσικα γτ εδω εχουμε! Φυσικα lady pill reminder να μου θυμιζει ποτε να παιρνω τα αντισυλληπτικα μου, spotify για μουσικουλα και clean master για τα cookies και τους ιους. Εχω app του πανεπιστημιου και oyster app για την εισοδο στο μετρο. Επισης εχω Gp app για να κλεινω τα ραντεβου στο γιατρο σε ενα 1 λεπτο. Τελος διαφορες τραπεζες και social media.
Σωστη και ενημερωμενη, ευγε !!!
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Εγω εχω το monitor your weight και aktiBMI για καταγραφη της ημερισιας απωλειας λιπους. Εχω το couch to 5k που σε βαζει να τρεχεις μιση ωρα με διαλειμματακια. Εχω το female fitness για ασκησεις με το σωμα του βαρους στο σπιτι.
Εχω zedge για ringtones και  wallpapers. Faceapp φυσικα, groupon, greek tv, netflix, tiny scanner για να σκαναρω τα εγγραφα μου, shazam για να αναγνωριζω οποιο τραγουδι δε ξερω και μαρεσει, uber φυσικα γτ εδω εχουμε! Φυσικα lady pill reminder να μου θυμιζει ποτε να παιρνω τα αντισυλληπτικα μου, spotify για μουσικουλα και clean master για τα cookies και τους ιους. Εχω app του πανεπιστημιου και oyster app για την εισοδο στο μετρο. Επισης εχω Gp app για να κλεινω τα ραντεβου στο γιατρο σε ενα 1 λεπτο. Τελος διαφορες τραπεζες και social media.
ζωη δεν εχεις,ουτε καμια σοβαρη ψωλη να σε οργωνει οποτε κλαφτα χαραλαμπε..
 

chris-ypo

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2018
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
2 στοιχηματικα apps, fantasy premier league app, ενα διαχειρισης λεφτων, 1 της τραπεζας, skyview, gazzeta για ενημερωση, netflix, booking, sudoku και το yummly που εχει συνταγες, titroo και sleep cycle
 

North_Face

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2019
Μηνύματα
321
Like
231
Πόντοι
21
Airbnb, booking, Ryanair, Facebook, Instagram, viber, what'sup, YouTube, yahoomail, winbank, eurobank, revolut, anytimebuythemile, kodi, skroutz, efood, bet365, Poseidonweather, ebay, Skype, TripAdvisor, είναι πάρα πάρα πολλές θα γράφω όλη νύχτα
 

Burbor1

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
14
Like
13
Πόντοι
0
Ένα που μ αρέσει αρκετά είναι το pocket. Περνάς άρθρα απ το ίντερνετ, τα έχεις συγκέντρωμενα και μπορείς να τα διαβάζεις ακόμα και offline.
 

geny24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2012
Μηνύματα
28
Κριτικές
10
Like
297
Πόντοι
290
tinder badoo sdc yareel
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom