Νέα

Γαμήσια με γκόμενες από Badoo, Tinder, Dating

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Megaman18
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Megaman18

Megaman18

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2024
Μηνύματα
42
Like
115
Πόντοι
0
εχει και καλα μουνια ασε τι λεει ο ενας και ο αλλος εδω μεσα.Για ελλαδα λέω γιατι αν το παω παρακατω σε αλλες χωρες,αντε γεια...το εβαλα αγια πετρουπολη και δε πιστευα στα ματια μου.Τωρα θα μου πεις εκει βρηκες να βαλεις τιντερ? φλεβαρη που ειχα παει με -20 και ολες κλεισμενες μεσα,ειχε ενα νοημα
Έχω πάρει και τύπισσα που έπαιζε σε ερασιτεχνικό βίντεο και εννοείται το κατάλαβα αλλα έκανα ότι δεν ήξερα τίποτα. Κρητικια παντρεμένη και αυτή και μάλιστα την ώρα που την έπαιρνα κώλο την έπαιρνα τηλ ο μαλακας της να δει αν είναι καλά το μωρό του..
Επίσης δεν έχω λόγο να πω ψέματα ούτε έκανα κάποιο κατόρθωμα ούτε είμαι ο πιο όμορφος. Απλά είμαι δίχως σχέση χρόνια από επιλογή μου αρέσει να γαμαω διαφορετικές και μέσω αυτών των sites που μας βοηθάνε εμάς τους singles, έχω παρατηρήσει ότι το 80% είτε είναι παντρεμένες η έχουν σοβαρή σχέση με κάποιον σοβαρό μαλακα. Επίσης η αλήθεια ναι έχω πάρει άπειρα 7αρια και 8αρια και φολες και τσιμπουκοχοντρές αλλά μου έχουν τύχει και πάνω από 10 μωρά που τα πλήρωνες για 10αρια βυζητες. Σιγά το κατόρθωμα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.819
Πόντοι
456
Έχω πάρει και τύπισσα που έπαιζε σε ερασιτεχνικό βίντεο και εννοείται το κατάλαβα αλλα έκανα ότι δεν ήξερα τίποτα. Κρητικια παντρεμένη και αυτή και μάλιστα την ώρα που την έπαιρνα κώλο την έπαιρνα τηλ ο μαλακας της να δει αν είναι καλά το μωρό του..
Επίσης δεν έχω λόγο να πω ψέματα ούτε έκανα κάποιο κατόρθωμα ούτε είμαι ο πιο όμορφος. Απλά είμαι δίχως σχέση χρόνια από επιλογή μου αρέσει να γαμαω διαφορετικές και μέσω αυτών των sites που μας βοηθάνε εμάς τους singles, έχω παρατηρήσει ότι το 80% είτε είναι παντρεμένες η έχουν σοβαρή σχέση με κάποιον σοβαρό μαλακα. Επίσης η αλήθεια ναι έχω πάρει άπειρα 7αρια και 8αρια και φολες και τσιμπουκοχοντρές αλλά μου έχουν τύχει και πάνω από 10 μωρά που τα πλήρωνες για 10αρια βυζητες. Σιγά το κατόρθωμα.
εγω σε παντρεμενη δεν εχω πεσει ποτε εκει μεσα.Βεβαια προσπερναγα αυτες που ηταν με πλατη η δεν ειχαν φωτο...πολλες γατες,τοπια,μαλακιες
 
OP
OP
Megaman18

Megaman18

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2024
Μηνύματα
42
Like
115
Πόντοι
0
εγω σε παντρεμενη δεν εχω πεσει ποτε εκει μεσα.Βεβαια προσπερναγα αυτες που ηταν με πλατη η δεν ειχαν φωτο...πολλες γατες,τοπια,μαλακιες
Καλά δεν το συζητώ συναγωνιστή όταν βλέπεις θολές φωτογραφίες και τοπία και γατάκια η μόνο μια φωτο δεν πας.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.039
Κριτικές
9
Like
12.978
Πόντοι
3.836
Έχω πάρει και τύπισσα που έπαιζε σε ερασιτεχνικό βίντεο και εννοείται το κατάλαβα αλλα έκανα ότι δεν ήξερα τίποτα. Κρητικια παντρεμένη και αυτή και μάλιστα την ώρα που την έπαιρνα κώλο την έπαιρνα τηλ ο μαλακας της να δει αν είναι καλά το μωρό του..
Επίσης δεν έχω λόγο να πω ψέματα ούτε έκανα κάποιο κατόρθωμα ούτε είμαι ο πιο όμορφος. Απλά είμαι δίχως σχέση χρόνια από επιλογή μου αρέσει να γαμαω διαφορετικές και μέσω αυτών των sites που μας βοηθάνε εμάς τους singles, έχω παρατηρήσει ότι το 80% είτε είναι παντρεμένες η έχουν σοβαρή σχέση με κάποιον σοβαρό μαλακα. Επίσης η αλήθεια ναι έχω πάρει άπειρα 7αρια και 8αρια και φολες και τσιμπουκοχοντρές αλλά μου έχουν τύχει και πάνω από 10 μωρά που τα πλήρωνες για 10αρια βυζητες. Σιγά το κατόρθωμα.
Υπάρχουν και παντρεμένες που το κρύβουν, συμφωνώ ότι υπάρχουν παντρεμένες που ψάχνονται. Δύσκολο κάπως οι Ελληνίδες, εκεί θα βάλουν φωτογραφίες από μακριά ή χωρίς κεφάλι.

Ας πούμε ότι στα dating apps βρίσκεις τρεις κατηγορίες:
- Χωρισμένες με παιδί - ψάχνονται συνήθως για σεξ μόνο, και αν δουν ότι καψουρεύεσαι θα σου πασάρουν και τα παιδιά
- Παντρεμένες - σεξ και τίποτα άλλο
- Ελεύθερες - συχνά ψάχνουν την επιβεβαίωση και βρίσκουν κάποιον από την παρέα τους που είναι και πιο safe επιλογή.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.819
Πόντοι
456
Υπάρχουν και παντρεμένες που το κρύβουν, συμφωνώ ότι υπάρχουν παντρεμένες που ψάχνονται. Δύσκολο κάπως οι Ελληνίδες, εκεί θα βάλουν φωτογραφίες από μακριά ή χωρίς κεφάλι.
το πιθανοτερο να ειναι παντρεμενες οσες δε βαζουν φωτο.Παντως επειδη το εχω παιξει μπαλα σε πολλες χωρες,εδω ελλαδα τοση γατα σε φωτο δεν εχω ξανα δει
 

redtattoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2021
Μηνύματα
289
Like
1.213
Πόντοι
201
Ολοκληρα κατεβατα ατελειωτα λες και κατεχετε την απολυτη αληθεια η λες και υπαρχει μονο μια. Τιντερ, μπαντου, ξεμπαντου, ειναι οπως ο μικροκοσμος μας εξω. Υπαρχουν τα παντα ολα. Απο κει και περα, ειναι τι τραβαμε κι εμεις αναλογα με το τι γραφουμε.
Οι μεγαλυτερης ηλικιας ειναι λογικο να ναι παντρεμενες η με παιδια. Λογω ηλικιας. Ποιο το περιεργο; οι πιο νεες παλι θα θρλουν απλως η να κανουν χαβαλε η να καυλαντιζουν και να τρωνε και κανεναν. Σιγα το πρωτοτυπο.
Απ ολα εχει ο μπαξες
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.819
Πόντοι
456
Αδελφέ άλλη πρόθεση υπήρχε αλλά βλέπεις υπάρχουν οι κακόμοιροι κεραταδες που θίχτηκαν. Επειδή στα 30φεύγα τους δεν έχουν καταλάβει πως παρά πολλές παντρεμένες είναι περισσότερο ξεκωλιάρες από αδέσμευτες.
Σιγουρα ειναι οι πιο αγαμητες.Και εχει ενα νοημα αυτο..Τωρα αν ολες γαμιουνται απο δω και απο κει η οι περισσότερες,αυτο δεν μπορω να το ξερω
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Επίσκεψη στο Λονδίνο για λίγες μέρες και έχω ανοιχτό το Bumble.
Σε λίγες ώρες μαζεύω 6 likes.
Μπαίνω μετά από κάποιες ώρες και έγιναν 5.
Γίνεται να μου κάνει unlike κάποια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom