Νέα

Όσες πέφτουν αμέσως και οι άλλες ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Κι εγω θελω ενα Golf VR6 αλλα...

Έχω ένα biturbo.Αν έχεις το αμάξωμα του GOLF MK3, μπορεί να φτιαχτεί εύκολα. Μοτέρ βρίσκονται στη Λιοσσίων εύκολα και σε καλές τιμές πλέον γιατί δεν είναι και φρέσκα. Ψάξε το αξίζει καλύτερα από καινούργιο!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
.......ωωωωωωωωπ, ναι μαι κι εγω βρε κουτο......!!!!!!!
....εγω σου λειψα ? εσυ σου λειψες.....!!!!!

Γουτσου γουτσου......φυσικα και μου λειψες :cheesy: η δικια μου ερωτηση ηταν ρητορικη οπως καταλαβαινεις......ειμαι βεβαία οτι σου λειψα...... :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ετσι........ο αντρας ο σωστος ο προστυχος ο μπρουταλ ο καραμπουζουκλης που την εχει τη γυναικα σουζα.......ετσι λεμε :cheesy:

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
......ε σταματα τωρα βρε κουτο, μη δινεις δικαιωματα, θα νομιζουν οτι μου την πεφτεις.. :headbang:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ε, που εισαι ρε dalton ?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Τι τον θες τον νταλτον τωρα.........μητσο αι νιντ μπακαπ??? :grin:
τι δικαιωματα λες παιδι μου......εγω να στην πεφτω? jamais των jamwn......αλλωστε εσυ εισαι το σερνικο το σωστο......εγω απλα ειμαι σουζα :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.....εχε χαρη που δεν εχει φατσουλα που να δειχνει πως κοβουν το παλαμαρι..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.....ο dalton ξερει....
......ε που εισαι ρε παληκαρι dalton.....? εχεις χαιρετισματα..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
......παλι μεσα εισαι ρε πουστη μου..... δεν πιανεσαι με τιποτα..
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Πως δεν πιανομαι......εχω εξογκοματα :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....ελπιζω καλοήθη..... ;)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ε καλοηθεις κακοηθεις οπως το παρει κανεις........σε αλλους αρεσουν σε αλλους οχι :grin:
 

Επισκέπτης
Δεν με προσεχεις......δεν ειπα οτι δε με ενδιεφερει παντελως η ομορφια......αλλα προσωπικα προτιμω να εχω εναν αντρα που εχει κατι αναμεσα στα αυτια του παρα εναν "ωραιο" γκομενο....ασεπ ου το ωραιο ειναι υποκειμενικο.....εμενα ας πουμε δε μου αρεσουν οι Baby face γλυκουληδες αντρες που καποια αλλη μπορει να θεωρει πολυ ομορφο....
οσο για το θεμα της δουλειας.......παρεξηγεις αυτα που γραφω και κοτσαρεις τα δικα σου απο κατω......ποιος σου ειπε οτι ενας δικηγορος θα μου ηταν πιο ενδιαφερων για παραδειγμα? νομιζεις εχω ορεξη να ακουω καθημερινα τι κανει στο δικαστηριο και να κοκορευεται?μιλησα για κοινα ενδιαφερονα, να μπορεις να πεις μια κουβεντα ρε παιδι μου..... επισης το αν τα χωνει καποιος ή οχι και το αν μιλαει κολωνακιωτικα ή οχι δεν εχει καμια σχεση με το αν μπορουμε να συζητησουμε!!!!! γιατι τα μπλεκεις αυτα τα δυο???αλλα ναι θιλω εναν ανθρωπο με τον οποιο να μπορεις να μιλησεις για τα παντα και να εχει καποια κοινα στοιχεια με μενα!!! ε δε μπορω να μιλαω για κατι και ο αλλος να μην καταλαβιανει για ποιο πραγμα μιλαω!!! αλλα μη νομιζεις οτι αν ειναι δικηγορος ή γιατρος θα το καταλαβει σωνει και ντε......επικοινωνια λεω να υπαρχει ειναι δυσκολο να το αντιληφθεις αυτο? δεν κανουν τα πτυχια τον ανθρωπο.....αν ο αλλος εχει την ορεξη και τη διαθεση να μαθαινει πραγματα μπορει να ειναι σκουπιδιαρης και να εχει μια σφαιρικοτατη αντιληψη για τα πραγματα και να οταν μπαινει σε συζητησεις να μην καταλαβαινεις τι δουλεια κανει......δε θελω αντρα αμπαζουρ κοινως....οκ? το λυσαμε αυτο?
το αμαξι.........μια χαρα ειναι το αμαξακι μου.......ενταξει θα ηθελα να μπω σε κατι πολυ γρηγορο (το πολυ ακριβο δε μου λεει κατι) γιατι μου αρεσουν τα γρηγορα αυτοκινητα οπως θα ηθελα φυσικα να μπω και σε ferrari αν μου δινοταν η ευκαιρια αλλα αν ειναι να εχω γκομενο που ειναι γενικοτερα "αλλης κλασης" απο εμενα θα ενιωθα αβολα......μου αρκει να εχει κατι φυσιολογικο......μια ομορφια δε θα ειμαστε? εγω με το γκολφακι και εκεινος με την αμαξαρα? θα νιωθα κομπλεξικα και το λεω ειλικρινα αυτο......οπως δε θα νιωθα ανετα αν ειχα ΤΟΝ φραγκατο γκομενο που εχει συνηθισει σε τελειως αλλο τροπο ζωης και διασκεδασης απο μενα.......οπως και να το κανουμε δεν εχω μεγαλωσει τρωγοντας μπελουνγκες στο σπιτι μου.........
αυτο με τα κονε ακομα παραμενει αδιφορο......χστηκα ποιος θα με χαιρετησει :grin: ειναι τοσο σημαντικο για σενα δηλαδη???
1.ενας αντικειμενικα ωραιος αντρας ειναι κ υποκειμενικα...(δν μ'απασχολει το προσωπικο σου γουστο...οποτε ακυρο το baby face κ τα ρεστα...)!!!!
2.μαλλον εσυ δν καταλαβες τι εγραψα...στα κοινα ενδιαφερονται κ την απλη επικοινωνια που ζητας κ καλα...υπαρχει μια διαφορα παρουσιασης....αλλιως την παρουσιαζει ετσι κ αλλιως καθε ανθρωπος,ομως μεγαλο ρολο σ'αυτο παιζει η μορφωση του...οπως σε μια περιγραφη ενος πινακα/τοπιου για παραδειγμα...επισης θα σου θεσω ενα ερωτημα...οσον αφορα την πολιτικη..λες ενας σκουπιδιαρης κ ενας δικηγορος να εχουν την ιδια αποψη???(παραδειγμα κοινου θελω να πιστευω ενδιαφεροντος κ προβληματισμου..)!!!
3.το πολυ γρηγορο ειναι κ ακριβο για αρχη...για συνεχεια...ανεφερες πολυ νωριτερα σ'αλλο ποστ..εχω αμαξι τι να το κανω να χει ο γκομενος αμαξι...τοτε δν ειστε μια ομορφια που αναφερεις εδω...εισαι υπερανω...το οποιο καλλιστα θα επιζητουσες για να ναι στο βρακα''κι'' σου μεσα ο γκομενος...ενω αν εχει φερραρι θα σαι μεσα στα @@ του + γραμμενη...(γιατι απλα θα στεναχωρηθει περισσοτερο αν παθει κατι η φερραρι παρα εσυ...χοχοχοχο...)!!!
4.για μενα δν εχει σημασια τι ειναι σημαντικο....το ζητημα με το κονε το κανεις πολυ ρηχο...παρ'ολο που αν ζεις την καθημερινοτητα ομαλα ολο κ καπου το χρησιμοποιεις εφοσον σε παιρνει...οποτε υποθετω πως δν χεστηκες...γιατι κ δουλεια να θες να βρεις...ολο κ καποιον γνωστο του γνωστου θα βαλεις να σε βολεψει καπου...ετσι δν ειναι???

Μ'αρεσει το στυλακι της ανετης που περνας...γι αυτο κ συνεχιζω να απαντω στα λεγομενα σου...εχει μεγαλη φαση να τα λες...ελπιζω πραγματικα να εισαι εξαιρεση οπως διατυμπανιζεις κ ας εισαι μονο μεσα σ'ενα φορουμ υπαρκτη...μου κανει να ζω με την ελπιδα...(λεεεεεεμε τωρα...)!!!!:):):):):):)!!!!
 

Επισκέπτης
λες ενας σκουπιδιαρης κ ενας δικηγορος να εχουν την ιδια αποψη???(παραδειγμα κοινου θελω να πιστευω ενδιαφεροντος κ προβληματισμου..)!!!

Το τι απόψεις θα έχει καθένας από αυτούς σηκώνει πολύ κουβέντα.

Μπορεί πάντως ένας σκουπιδιάρης που τέλειωσε σχολείο να είναι αντικειμενικά πιο μορφωμένος, να γνωρίζει καλύτερα Ελληνικά και να γράφει Ελληνικά με καλύτερη ορθογραφία από έναν βλάκα Ιατρό, Οδοντίατρο ή Δικηγόρο που αγόρασε πτυχία Ιατρικής/Οδοντιατρικής/Νομικής αντίστοιχα από τη Ρουμανία του Τσαουσέσκου, τη Σερβία, τη Βοσνία, την Αλβανία τη Βουλγαρία.

Το έχω ζήσει αυτό. Φοιτητής Ιατρικής που ήρθε με μεταγραφή από  τη Ρουμανία όπου είχε περάσει το 70% των μαθημάτων της Ιατρικής εκεί να προσπαθεί να παρακολουθήσει και να μην γνωρίζει ποιό είναι το κοίλο και ποιό το κυρτό μιας καμπύλης. Από ορθογραφία δε ή συντακτικό ΓΑΜΑ ΤΑ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ !!!!

Φυσικά τώρα ο τύπος δηλώνει πτυχιούχος Ιατρικής Αθηνών και ... είναι !  ʼσχετα αν τα περισσότερα μαθήματα τα πέρασε στη Ρουμανία!

Από όσους αποφοίτησαν από Ιατρική και Οδοντιατρική στην Ελλάδα από το 1981 ως το 2000 το 70% είχε μπει στις σχολές αυτές από το παράθυρο στα τελευταία έτη, έχοντας περάσει την πλειοψηφία των μαθημάτων στις χώρες εκείνες.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom