Νέα

Όσες πέφτουν αμέσως και οι άλλες ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Todok απλα μην δινεις τροφη για ανουσιους διαπληκτισμους!
Ποτε δεν θα οδηγησει σε λυση μια συζητηση "καφενειου".
Απλα σε εκτονωση των συνομιλητων!
 

powerline75

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
249
Like
2
Πόντοι
1
"Οι αναρχοαυτόνομοι , χασικλοανάρχες, αντιεξουσια στές και λοιπά φρούτα είναι μικρό ποσοστό στον πληθυσμό. Στα Ελληνικά φόρουμ όμως το ποσοστό τους δεν είναι ίδιο με αυτό του πληθυσμού. Είναι υπέρπολλαπλ άσιο. Αυτό έχεις πολλές εξηγήσεις.Α πλά κάνε μια έρευνα σε φόρουμ που γίνονται πολιτικές συζητήσεις και θα το επαληθεύσει ς.Μεταξύ άλλων φαίνεται ότι είναι και ... πολυγραφότατοι στα φόρουμ ίσως και λόγω αεργίας ..."
Αυτά είναι τα δικά σου λόγια. Με έχεις κατατάξει στους "Χασικλοαναρχοκουμμουνιστές-πουστρόνια" που τόσο μισείς. Αν λοιπόν ανήκω σε αυτή την κατηγορία, μου λες σε παρακαλώ πολύ γιατί, ενώ είμαι μέλος πολύ περισσότερο καρό απο εσένα, έχεις καταφέρει και έχεις κάνει τόσα πολλά περισσότερα post;
Τα δικά μου στατιστικά είναι:
Είμαι μέλος απο: 03/02/06
Έχω σύνολο μυνημάτων: 57
Έχω συνολικό χρόνο σύνδεσης στο site: 1 ημέρα, 6 ώρες και 13 λεπτά

Τα δικά σου στατιστικά είναι:
Είσαι μέλος απο: 25/04/06
Έχεις σύνολο μυνημάτων: 288
Έχεις συνολικό χρόνο σύνδεσης στο site: 2 ημέρες, 11 ώρες και 14 λεπτά

Ποιός απο τους δύο μας έχει περισσότερο χρόνο για σκότωμα, απόρροια της "αεργίας" που ο ίδιος ενέφερες;
 

Επισκέπτης
Τα δικά μου στατιστικά είναι:
Είμαι μέλος απο: 03/02/06
Έχω σύνολο μυνημάτων: 57
Έχω συνολικό χρόνο σύνδεσης στο site: 1 ημέρα, 6 ώρες και 13 λεπτά

Τα δικά σου στατιστικά είναι:
Είσαι μέλος απο: 25/04/06
Έχεις σύνολο μυνημάτων: 288
Έχεις συνολικό χρόνο σύνδεσης στο site: 2 ημέρες, 11 ώρες και 14 λεπτά

Ποιός απο τους δύο μας έχει περισσότερο χρόνο για σκότωμα, απόρροια της "αεργίας" που ο ίδιος ενέφερες;

Όταν μπω στο site, όπως και σε άλλα site , δεν κλείνω το browser και φυσικά ούτε τη σύνδεση. Χρησιμοποιώ δύο υπολογιστές, που είναι μονίμως συνδεδεμένοι και δεν κλείνουν ποτέ. Οι χρόνοι μου μπορεί να είναι ακόμη μεγαλύτεροι. Το χρονόμετρο αν δεν πατήσεις αποσύνδεση και ο υπολογιστής έχει ενεργή σύνδεση δεν παύει να μετρά.

Δεν απολογούμαι. Δεν σε κατηγόρησα ότι έχεις συνεχή παρουσία στο site. Αλλά οι αναρχικοί γενικώς έχουν παρούσια στα φόρουμ πολλαπλάσια του ποσοστού τους στην κοινωνία και αυτό μπορείς να το διαπιστώσεις με μια απλή περιήγηση σε φόρουμ με πολιτικές συζητήσεις.

 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Αλλά οι αναρχικοί γενικώς έχουν παρούσια στα φόρουμ πολλαπλάσια του ποσοστού τους στην κοινωνία και αυτό μπορείς να το διαπιστώσεις με μια απλή περιήγηση σε φόρουμ με πολιτικές συζητήσεις.

Λάκη θα μπορούσες σε παρακαλώ να παραθέσεις τον προσωπικό σου ορισμό του αναρχικού;

Ευχαριστώ
 

Sprout

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Ρε σεις εχετε τρελαθει???
Εχετε ξεφυγει τελειως λεμε!!!!
Τι σκατα ειναια αυτα που λετε σε ενα topic που μονο για πολιτικο-ιδεολογικες θεσεις δεν αναφερεται!
Για συμμαζευτειτε!!
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Πώς γίνεται κάθε φορά να ξεφυτρώνουν μερικοί με πολιτικο-ιδεολογικές ανησυχίες και να μας γαμάνε thread άσχετα με τις ανησυχίες τους.. Αν θέλετε να το συζητήσετε τόσο πολύ πια, στείλτε pm ή μαζευτείτε σε κανα καφενέ να τα πείτε επιτέλους!!
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Ρε παιδιά πολύ σπαστικό αυτο, να γαμιούνται έτσι τα διάφορα τόπικ....
Μαζευτείτε κάπου να τα πείτε , ή ανοίξτε ένα ειδικό τόπικ να τελειώνουμε !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom