Νέα

Όσες πέφτουν αμέσως και οι άλλες ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
εγω προσωπικα το μονο που κοιταω ειναι το να με φτιαχνει εγκεφαλικα ο αλλος και να ειναι πιο ψηλος :grin:

Έτσι είναι όπως τα λες, οι περισσότερες αυτό λένε! :) Αλλά το βασικό είναι το πορτοφόλι! Money talks and bullshit walks! Και δεν παίζει ρόλο αν ένας bullshit έχει γερό πορτοφόλι! Trust me ;) Απλά δεν σου έτυχε ακόμα!
 

Piopo

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μεγαλη κουβεντα......καταρχας διαφωνω οτι τα χαζογκομενακια συχναζουν στα μπουζουκια.....απλα ισως επειδη τα μπουζουκια ειναι ο πιο λαικος και μαζικος χωρος διασκεδασης εκει φαινονται πιο πολυ και πιο εντονα........εχω κολλητες που γουσταρουν μπουζουκια αλλα δεν ειναι χαζογκομενες........κατα ταλλα δηθεν γκομενες και χαζογκομενες υπαρχουν σε ολα μα ολα τα ειδη μουσικης.......

απο κει και περα τωρα νομιζω οτι ειναι πολλες αυτες που κοιτανε τον αντρα στη δουλεια, το πορτοφολι, το αμαξι ή το τραπεζι στα μπουζουκια.....το γιατι δεν το γνωριζω......εγω προσωπικα το μονο που κοιταω ειναι το να με φτιαχνει εγκεφαλικα ο αλλος και να ειναι πιο ψηλος :grin:

οσο για τα ειδη μουσικης αυτο ειναι μια τεραστια κουβεντα που δε μπορει να συζητηθει στο συγκεκριμενο τοπικ νομιζω.....ακουω τα παντα και παω παντου και περναω καλα......δεν μπορω ομως τους απολυτους ανθρωπους που ακουνε ή πανε μονο σε ενα πραγμα και απορριπτουν ολα τα υπολοιπα....

......καταρχας διαφωνει με τα χαζογκομενακια μιας κι αυτη ειναι κατι βαθυτερο..... καμιά εικαστικιά ας πουμε.... :dancing:
.....τι σκατα το παιζουμε οτι παραμορφωνομαστε στο λαντον ? :dancing: :dancing:
......επειτα, οι κολητες της που γοταρουν μπουζουκια δεν ειναι χαζογκομενες..... (μην τα βαζουμε ολα στον ιδιο ντορβα..!!)..... :dancing:
......εννοειται βεβαια πως εχει ακουσει να λενε πως οι ανθρωποι που ειναι απολυτοι ειναι κατι κακο (φτου κακα......!!!), κι ας ειναι αυτη η απολυτοτητα τους αποσταγμα εμπειριας και περπατηματος (γενικα μιλωντας), οποτε ας το αναφερουμε κι αυτο να μην καρφωνομαστε οτι ειμαστε μαριδες...... :2funny:
......και βεβαια το κορυφαιο..........................''ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ'' και ''ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ'' κτλ κτλ...... σφνγδνζεγκεφαλικάπσμφγσλγγσγναειναιπιοψηλοςφσνγδσφσκατά!
........μιλαμε οτι εχουμε για πολλα κιλα γελια.......!!!!!! :2funny: :2funny:
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Μα πως περνάς καλά όταν σε ποτίζουν δηλητήρια, βάζουν δυνατά τα κλαπατσίμπανα ώστε να μουδιάζεις και να πίνεις περισσότερο ώστε να χάνεις τον έλεγχο σου και να σκορπάς ακόμα περισσότερα και το χειρότερο, κάποιος από την σκηνή παίζει με τα συναισθήματα σου με τον φτηνότερο τρόπο? Το να παίζουν ετσιθελικά με την καψούρα του καθενός είναι ό,τι πιο φτηνό, ίσως ισάξιο με αυτό που κάνουν οι κωλούδες. Παίζουν με τον ψυχικό σου κόσμο.
Η αλήθεια είναι ότι διασκέδαση και νύχτα στην Αθήνα είναι έννοιες αντισυμβατικές πλέον. Ούτε μουσικές ακούγονται, ούτε ο κόσμος είναι στα σύγκαλά του αλλά και μουσικές να ακούγονται, τα μέρη είναι χάλια και τα ποτά μπόμπες. ʼσε που δεν είμαστε 18 να τα πίνουμε όλα και να πηγαίνουμε σερί πλέον.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
επειδη μαλλον ζω σε αλλο κοσμο....
Θα ηθελα να μου απαντησεις--->γιατι ολες,μα ολες οσες γυναικες ξερω ειτε προσωπικα...ειτε απο συνεργασια στη δουλεια...ειτε...ειτε...ειτε θα σε παω κ στα χρονια του σχολειου + αυτες που απλα βλεπω κ ακουω τριγυρω μου...κοιτανε με σειρα....(εστω βαλε δικη σου σειρα!!!)!
1.ομορφια...(καθοτι ολες ειναι υπερ-γκομενες,αυτοαποκαλουμενες μεν...αλλα...οπτ θελουμε εναν κουκλο με γαλαζια ματια...)
2.δουλεια ειτε δικη του ειτε της οικογενειας...αφου καποια περιουσια θα χει...(ο μαλακας παντα...με τις φιλες...)!
3.αμαξι/μηχανη...αμα εχει κ κανενα βαρκακι 5 μετρα καλα ειναι...(να μη περνουμε ταξι...αφου με τις δοσεις ολοι εχουν αμαξι...)
4.τα κονε....(γνωριμιες με τους ιν-τρεντυ-μουρατους κλπ δηθεν..)...

Γιατι???????????????????????????????????????????????????????Ελα ντε....
(Ηξερα κ αλλα....αλλα πρεπει να φυγω για δουλεια....οποτε εχε γεια!!!!)...


Να σου πω.....
1) η ομορφια δε με πολυαπασχολει και δεν την θεωρω κατι βασικο....με απασχολει να μου κανει κλικ ο αλλος και συνηθως οι well groomed αντρες μου ειναι ξενερωτοι.Αν ειναι να ειναι ωραιος ο αλλος και μολις ανοιγει το στομα του να πεταει βατραχια δε θα παρω....αν τα συνδυαζει και τα δυο τι να πω μαννα εξ ουρανου :grin: απο τα δυο ομως προτιμω το να ανοιγει το στομα του και να γουσταρω αυτα που λεει....

2)Δουλεια.....δε θα πω οτι δε με ενδιαφερει γιατι θα ειναι ψεμμα...αλλα η ουσια ειναι οτι με ενδιαφερει ενας ανθρωπος με τον οποιο μπορω να συζητησω πεντε πραγματα.....τωρα θα ειναι δικηγορος? θα ειναι μηχανικος αυτοκινητων? δε με νοιαζει αυτο.....αρκει να υπαρχει ενα κοινο πεδιο στο οποιο να μπορουμε να συζητηαμε......αρα υπο αυτην την εννοια δε με ενδιαφερει

3) Αμαξι εχω οποτε δε με κοφτει ιδιαιτερα αν εχει ο αλλος :grin:

4) Κοννε........αυτο δεν καταλαβα γιατι πρεπει να με ενδιαφερει? γνωριμιες ως προς τι? στα μαγαζια εννοεις? αδιαφορον....εντελως......

γιωργοπαπαρα ειναι απλο το θεμα........αν ειχα εστω και μια φιλη χαζογκομενα αυτοματως θα επαυε να ειναι φιλη μου :) δηλαδη εσυ εχεις πολλους φιλους μλκες και λιγουρια? :)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.......ποσο, πες μου ποσο μεσα πεφτω και σπευδεις να μου απαντησεις.........???????????????
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Δεν εσπευσα :grin: ειδα την απαντηση σου και ειπα να σου δωσω μια απαντηση και εγω.......ποσο μα ποσο μαλακας μπορει να νιωθεις για να ανταπαντησεις τοσο γρηγορα???? και συγγνωμη εχεις δικιο μολις τωρα προσεξα οτι εγραψες σημερα το πρωι ειχα την την εντυπωση οτι εγραψες χτες βραδυ..... :cheesy:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....αφου τα ξαναειπαμε...... γιου χαβ δε ραι του ριμειν σαιλεντ βρε κουτο....... μαζωχαααα.........!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Πανταααααααα μαζωχαααααα...... :grin:

κατα ταλλα? ολα καλα? σου λειψα καθολου? :P
 

Επισκέπτης
Να σου πω.....
1) η ομορφια δε με πολυαπασχολει και δεν την θεωρω κατι βασικο....με απασχολει να μου κανει κλικ ο αλλος και συνηθως οι well groomed αντρες μου ειναι ξενερωτοι.Αν ειναι να ειναι ωραιος ο αλλος και μολις ανοιγει το στομα του να πεταει βατραχια δε θα παρω....αν τα συνδυαζει και τα δυο τι να πω μαννα εξ ουρανου :grin: απο τα δυο ομως προτιμω το να ανοιγει το στομα του και να γουσταρω αυτα που λεει....

2)Δουλεια.....δε θα πω οτι δε με ενδιαφερει γιατι θα ειναι ψεμμα...αλλα η ουσια ειναι οτι με ενδιαφερει ενας ανθρωπος με τον οποιο μπορω να συζητησω πεντε πραγματα.....τωρα θα ειναι δικηγορος? θα ειναι μηχανικος αυτοκινητων? δε με νοιαζει αυτο.....αρκει να υπαρχει ενα κοινο πεδιο στο οποιο να μπορουμε να συζητηαμε......αρα υπο αυτην την εννοια δε με ενδιαφερει

3) Αμαξι εχω οποτε δε με κοφτει ιδιαιτερα αν εχει ο αλλος :grin:

4) Κοννε........αυτο δεν καταλαβα γιατι πρεπει να με ενδιαφερει? γνωριμιες ως προς τι? στα μαγαζια εννοεις? αδιαφορον....εντελως......

γιωργοπαπαρα ειναι απλο το θεμα........αν ειχα εστω και μια φιλη χαζογκομενα αυτοματως θα επαυε να ειναι φιλη μου :) δηλαδη εσυ εχεις πολλους φιλους μλκες και λιγουρια? :)
1.οσες γυναικες λενε πως δν τους ενδιαφερει η ομορφια...ειτε ειναι σαυρες/μπαζα αντε μετριοτατες εξωτερικα...ειτε λενε κουλτουριαρικα ψεματα ανωτεροτητας (κ καλα ξεφευγω απ την εικονα)...διαλεγεις...
2.Σε ενδιαφερει η δουλεια...γιατι φανταζομαι πως ενας μηχανικος αυτοκινητων κ ενας δικηγορος δν εχουν την ιδια γνωση αφενως κ αφετερου αν την εχουν δν θα την εκφρασουν με τον ιδιο τροπο...(φυσικα υπαρχουν εξαιρεσεις..)..οποτε εσυ κ ολες οι αλλες ψαχνετε τον φραγκατο-κουλτουριαρη που μιλαει κολωνακιωτικα κ με το σεις κ με το σας κ κανει κ την κοτα...ενω οι αλλοι που τα χωνουν που κ που δν κανουν...αφου ειναι βαρβαροι!!!!
3.αμαξι εχεις...αλλα αμα ερθει καποιος με καλυτερο/φανταχτεροτερο=ακριβωτερο δν θα σε χαλαγε να σε πηγαινει με το δικο του...κ να εισαι κ βασιλισσα μεσα...
4.Κονε γενικοτερα....οι δημοσιες σχεσεις δν ειναι μονο για τα μαγαζια...αλλο ειναι να σε χαιρεταει προσωπικα ακομη κ ο θεος....κ αλλο να μη σε βλεπει ουτε κ αυτος......
 

Επισκέπτης
Να με συγχωράτε για την παρεμβολή ...

Το θέμα εδώ είναι αν έχει αμάξι ή όχι η μουνίτσα ή η κάθε σαβουρίτσα , αν το έχει ξυρισμένο ή αν τον έφαγε χθές;

Γιατί προσωπικά έχω γραμμένη την κάθε σαβουρίτσα που μπαίνει εδώ στα αρχίδια μου και θα γούσταρα θεωρητική κουβέντα μεταξύ ανδρών όχι μαλακίες της κάθε καμμένης ...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
1.οσες γυναικες λενε πως δν τους ενδιαφερει η ομορφια...ειτε ειναι σαυρες/μπαζα αντε μετριοτατες εξωτερικα...ειτε λενε κουλτουριαρικα ψεματα ανωτεροτητας (κ καλα ξεφευγω απ την εικονα)...διαλεγεις...
2.Σε ενδιαφερει η δουλεια...γιατι φανταζομαι πως ενας μηχανικος αυτοκινητων κ ενας δικηγορος δν εχουν την ιδια γνωση αφενως κ αφετερου αν την εχουν δν θα την εκφρασουν με τον ιδιο τροπο...(φυσικα υπαρχουν εξαιρεσεις..)..οποτε εσυ κ ολες οι αλλες ψαχνετε τον φραγκατο-κουλτουριαρη που μιλαει κολωνακιωτικα κ με το σεις κ με το σας κ κανει κ την κοτα...ενω οι αλλοι που τα χωνουν που κ που δν κανουν...αφου ειναι βαρβαροι!!!!
3.αμαξι εχεις...αλλα αμα ερθει καποιος με καλυτερο/φανταχτεροτερο=ακριβωτερο δν θα σε χαλαγε να σε πηγαινει με το δικο του...κ να εισαι κ βασιλισσα μεσα...
4.Κονε γενικοτερα....οι δημοσιες σχεσεις δν ειναι μονο για τα μαγαζια...αλλο ειναι να σε χαιρεταει προσωπικα ακομη κ ο θεος....κ αλλο να μη σε βλεπει ουτε κ αυτος......

Δεν με προσεχεις......δεν ειπα οτι δε με ενδιεφερει παντελως η ομορφια......αλλα προσωπικα προτιμω να εχω εναν αντρα που εχει κατι αναμεσα στα αυτια του παρα εναν "ωραιο" γκομενο....ασεπ ου το ωραιο ειναι υποκειμενικο.....εμενα ας πουμε δε μου αρεσουν οι Baby face γλυκουληδες αντρες που καποια αλλη μπορει να θεωρει πολυ ομορφο....

οσο για το θεμα της δουλειας.......παρεξηγεις αυτα που γραφω και κοτσαρεις τα δικα σου απο κατω......ποιος σου ειπε οτι ενας δικηγορος θα μου ηταν πιο ενδιαφερων για παραδειγμα? νομιζεις εχω ορεξη να ακουω καθημερινα τι κανει στο δικαστηριο και να κοκορευεται?μιλησα για κοινα ενδιαφερονα, να μπορεις να πεις μια κουβεντα ρε παιδι μου..... επισης το αν τα χωνει καποιος ή οχι και το αν μιλαει κολωνακιωτικα ή οχι δεν εχει καμια σχεση με το αν μπορουμε να συζητησουμε!!!!! γιατι τα μπλεκεις αυτα τα δυο???αλλα ναι θιλω εναν ανθρωπο με τον οποιο να μπορεις να μιλησεις για τα παντα και να εχει καποια κοινα στοιχεια με μενα!!! ε δε μπορω να μιλαω για κατι και ο αλλος να μην καταλαβιανει για ποιο πραγμα μιλαω!!! αλλα μη νομιζεις οτι αν ειναι δικηγορος ή γιατρος θα το καταλαβει σωνει και ντε......επικοινωνια λεω να υπαρχει ειναι δυσκολο να το αντιληφθεις αυτο? δεν κανουν τα πτυχια τον ανθρωπο.....αν ο αλλος εχει την ορεξη και τη διαθεση να μαθαινει πραγματα μπορει να ειναι σκουπιδιαρης και να εχει μια σφαιρικοτατη αντιληψη για τα πραγματα και να οταν μπαινει σε συζητησεις να μην καταλαβαινεις τι δουλεια κανει......δε θελω αντρα αμπαζουρ κοινως....οκ? το λυσαμε αυτο?

το αμαξι.........μια χαρα ειναι το αμαξακι μου.......ενταξει θα ηθελα να μπω σε κατι πολυ γρηγορο (το πολυ ακριβο δε μου λεει κατι) γιατι μου αρεσουν τα γρηγορα αυτοκινητα οπως θα ηθελα φυσικα να μπω και σε ferrari αν μου δινοταν η ευκαιρια αλλα αν ειναι να εχω γκομενο που ειναι γενικοτερα "αλλης κλασης" απο εμενα θα ενιωθα αβολα......μου αρκει να εχει κατι φυσιολογικο......μια ομορφια δε θα ειμαστε? εγω με το γκολφακι και εκεινος με την αμαξαρα? θα νιωθα κομπλεξικα και το λεω ειλικρινα αυτο......οπως δε θα νιωθα ανετα αν ειχα ΤΟΝ φραγκατο γκομενο που εχει συνηθισει σε τελειως αλλο τροπο ζωης και διασκεδασης απο μενα.......οπως και να το κανουμε δεν εχω μεγαλωσει τρωγοντας μπελουνγκες στο σπιτι μου.........

αυτο με τα κονε ακομα παραμενει αδιφορο......χστηκα ποιος θα με χαιρετησει :grin: ειναι τοσο σημαντικο για σενα δηλαδη???

 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
το Golfακι ειναι αμαξαρα Mounitsa...
Το τελειο αυτοκινητο! Ολα τα αλλα απλα δεν ειναι Golf...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αχχχχχχχχχ το ξερω.........χαχαχαχαχα ξερεις ποσα χρονια το ηθελα αυτο το αμαξακι??? αλλα ειναι 1400 κυβικα......γιαυτο λεω οτι δε θα με χαλαγε να μπω σε κατι πιο γρηγορο ετσι για την εμπειρια της ταχυτητας (και φυσικα να οδηγω εγω ε.....)  :grin:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
μμ... καλο ειναι το γκολφ δεν λεω
αλλα εγω θελω τον σκαραβαιο (τον καινουριο) η το μινι κουπερ
παμφθηνα κ τα 2 :grin: :grin:  :grin:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Χεχεχεχεχεχε ο σκαραβαιος ειναι το αλλο αμαξι της ζωης μου.....ο παλιος ομως......δε μου αρεσειο καινουργιος........ειχα δει εναν σκαραβαιο με μια απιστευτη αερογραφια στη βουλιαγμενης και τον ζηλευα..........

(το ξερεις οτι ειναι αμαξι στο οποιο ταιριαζει απολυτα η μηχανη της Porsche? :grin: )
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Κατι που δεν καταλαβαινω........γιατι θα πρεπει να χαιρομαι οταν εχει ο γκομενος αμαξαρα (λεμε τωρα) αμα δεν την εχω εγω και δεν την οδηγω εγω? :grin: :grin: :grin:

αμα την ειχα εγω το καταλαβαινω να χαρω.....λοοοοοοοοοολ

 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
οχι δεν το ηξερα για τη μηχανη της πορσε... πολυ ενδιαφερον δε λεω αλλα μου διεφυγε :grin:
δεν μ αρεσουν οι πορσε παντως εν γενει

ο σκαραβαιος ο παλιος ειναι χαλια .-
ενω ο αλλος ειναι ενα κουκλι :P


κ εγω αναρωτιεμαι... τι να το κανω αμα ο αλλος εχει τ αμαξι
ασεεεε που δεν μας εμπιστευονται κιολας να οδηγησουμε τ αμαξια τους πφφφ  >:(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom