Νέα

Θα πηδούσατε γυναίκα φίλου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotos71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 548
  • Εμφανίσεις 81K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα πηδούσατε τη γυναίκα φίλου σας;

  • Ναι, χωρίς κανένα ενδοιασμό, θα τη σκίσω.

    Ψήφοι: 128 26,4%
  • Θα το κάνω, αλλά ξέρω ότι ίσως το μετανοιώσω.

    Ψήφοι: 73 15,1%
  • Με τίποτα! Η φιλία δε σπάει και θα του τα πω όλα.

    Ψήφοι: 116 24,0%
  • Με τίποτα! Η φιλία δε σπάει και δε θα του πω τίποτα.

    Ψήφοι: 167 34,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    484

Loyki

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2024
Μηνύματα
15
Like
64
Πόντοι
0
Γυναίκα φίλου ποτέ! Απ' την αλλη βέβαια, τις 3 τελευταίες σχέσεις μου τις έχω πάρει με τον κολλητό μου παρέα, και μόνος του κάποιες φορές. Όπως επίσης και με έναν ξάδερφο.
 

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
286
Κριτικές
9
Like
646
Πόντοι
301
Εξαρτάται πόσο φίλος.
 

Roulino

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
48
Like
198
Πόντοι
20
Εννοείται πως όχι. Οι πραγματικοί φίλοι είναι σπάνιοι. Από πουτανες έχουμε γεμίσει
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
557
Like
645
Πόντοι
86
Οχι, ρε μαγγες, σε γυναικα φιλου δεν θα την επεφτα. Μονο καποιο αγαμητο ληγουρι θα εκανε κατι τετοιο. Αν μου την επεφτε αυτη, ναι θα την πηδουσα, γιατι οποια και να ειναι η σταση μου, η φιλια θα χαλασει. Αν αρνηθω, μαλλον θα του πει, οτι της την επεσα. Αν την πηδηξω, καποια στιγμη θα το μαθει. Οποτε και στις δυο περιπτωσεις, τερμα η φιλια
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Σε καμία περίπτωση
Βγήκα με γκόμενα φίλου για μπύρα να πούμε νέα καλοκαίρι και με καβλαντιζε μέχρι να την πάω σπίτι με το αμάξι.

Έκοψα επαφές με αυτην και το έπαιζα αδιάφορος η ότι έχω δουλειες για να μην ξαναβρεθούμε ποτέ ξανά ή αν βρισκόμασταν σε κάποια παρέα μεγάλη.
Είχα φτάσει στον σημείο να χαλαρώσουν οι σχέσεις μας και με τον φίλο.
Δεν είπα τίποτα και δεν θα έλεγα τίποτα γιατί ο φτεχτης θα έβγαινα εγώ και κάτω από συναισθηματική φόρτιση ίσως άλλαζε στάση και ο φίλος απέναντι μου ότι βάζω διαβάσματα στην σχέση κλπ.

Πιστεύω πως αν κάποια είναι άπιστη αργά η γρήγορα θα φανει. Μέσα από διάφορα πράγματα στάσεις και γεγονότα

Χορησαν μετά από λίγο καιρό ,έστω και αν ο φίλος ήθελε παρέα δεν του είπα κάτι αλλά στήριξα την σωστή επιλογή που χορησε με την τύπισσα σε άλλα γεγονότα.ειναι ζητήματα που θέλουν προσοχή.



Αν ήταν ελεύθερη η συγκεκριμένη θα της τίναζαν τα κωλομερια γιατί ήταν πολύ καβλιαρα
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Υπάρχουν χιλιάδες γυναίκες,αν έχει κάποιος καβλες επιλέγει η πάει σε κανένα μπουρδέλο η βαράει καμία μαλακια.

Σε τέτοιες περιπτώσεις κόβουμε από την τύπισσα,δεν επικοινωνούμε αν είμαστε όλοι παρέα,αν προσπαθήσει να επικοινωνήσει κόβουμε τη κουβέντα ευγενικά και δε λέμε τίποτα παραπάνω ούτε σε αυτήν ούτε στον φίλο,ακόμα κι αν η τύπισσα το θέσει απλά.
Για να φτάσει η κατάσταση σε τέτοιο σημείο τα πράγματα φαίνεται ότι έχουν πάρει το δρόμο τους στο ζευγάρι.
Ακόμα κι αν χωρίσουν κι ο φίλος θέλει στήριξη δεν του λέμε τίποτα.θα βγούμε μαλακές να το ξερετε

Πρώτα και κύρια θα του κάνουμε κακό
2ον η επίδραση της γυναίκας είναι μεγαλύτερη θα ξεκινήσει ο φίλος τις σκέψεις και θα μας κοιτάει με μισό μάτι
Θα μας κατηγορεί μέσα στην απελπισία του γιατί δεν του είπαμε τίποτα έγκαιρα.

Οπότε γενικά δεν ασχολούμαστε γιατί μαλακές θα βγούμε εμεις
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.223
Like
24.132
Πόντοι
6.056
οι 8,5/10 θα την ξεκωλιαζαν σαν να τους χρωστουσε 3 νοικια

"νταξ ευτυχως εδω μεσα στα γραφτα ειναι ολοι βραχοι ηθικης αλλα εξω με το μουνι μεσα στην μαπα σου live ειναι πιο δυσκολα τα πραγματα
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Για να πάει κάποιος με γυναίκα η γκόμενα φίλου του παίζει να είναι πόλη μπάσταρδος.ας τραβήξει μαλακια.
Είχα φίλη που ήθελα να τη γαμησω γιατί είχε εξελιχθεί πολύ άσχημα.πηγα ερηξα έναν πουτσο στην Έμμα από ***** που ήταν σχεδόν ίδιες και τέλος χαχαχχα
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Έχω φίλη που έχουμε να βρεθούμε καιρό από κοντά ,μιλάμε για διάφορα πράματα έχουμε μια επικοινωνία με μνμτ κλπ δουλειές καλημέρα κλπ όχι καβλαντες.ειναι παντρεμένη.
Σίγουρα θα γαμιοταν μαζί μου αν ήταν ελεύθερη και σίγουρα θα είμαι ο επόμενος αν γίνει κατιμεινει ελεύθερη και μείνω ελεύθερος κι εγω
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.418
Κριτικές
1
Like
7.376
Πόντοι
2.306
Θα την ξέσκιζα πάνω στο κρεβάτι του ενώ αυτός λείπει. Ίσως μετά έτριβα και τον πούτσο μου στα μαξιλάρια του με μανία.
Αυτο το με μαξιλαρια φιλε δειχνει οτι καποια στιγμη , στο παρελθόν, η φιλια σας υπεστη μια ρηξη.
Ισως τον κερασες μια μπυρα και δεν ανταπεδωσε ή ησασταν στο περιπτερο και δεν ειχες ψιλα και δεν προσφερθηκε να σου δανεισει…
Ειναι ρε παιδι μου αυτα τα μικρα πραγματα που διογκωνονται και καποια στιγμη βρισκεις τον εαυτο σου κοντρα σ’ ενα μαξιλαρι.
Οχι τιποτα αλλο, θα φρικαρει και η γκομενα του τυπου που ηλθε για ν’ αρπαξει ενα π@υτσο και της ετυχε το πρωτοπαλλικαρο του Φροϋντ.
Βεβαια, αν εισαι παντελονατος εξηγεις στον φιλο τη κατασταση και σε μια ενδοξη πραξη συμφιλιωσης πατε μαζι και του αγοραζεις καινουργιες μαξιλαροθηκες στο χρωμα που του αρεσουν.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.614
Like
67.999
Πόντοι
11.956
οι 8,5/10 θα την ξεκωλιαζαν σαν να τους χρωστουσε 3 νοικια

"νταξ ευτυχως εδω μεσα στα γραφτα ειναι ολοι βραχοι ηθικης αλλα εξω με το μουνι μεσα στην μαπα σου live ειναι πιο δυσκολα τα πραγματα
Όπως ακριβώς τα λες είναι...η πρώτη φαντασίωση εάν είναι και μουναρα είναι η γυναίκα φίλου...πόσοι έχουμε τραβήξει μαλακιά γιαχαυτες ...η έχουμε χύσει στριγκ από τα άπλυτα τους χαχαχα
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
476
Like
676
Πόντοι
81
Σε καμία περίπτωση
Βγήκα με γκόμενα φίλου για μπύρα να πούμε νέα καλοκαίρι και με καβλαντιζε μέχρι να την πάω σπίτι με το αμάξι.

Έκοψα επαφές με αυτην και το έπαιζα αδιάφορος η ότι έχω δουλειες για να μην ξαναβρεθούμε ποτέ ξανά ή αν βρισκόμασταν σε κάποια παρέα μεγάλη.
Είχα φτάσει στον σημείο να χαλαρώσουν οι σχέσεις μας και με τον φίλο.
Δεν είπα τίποτα και δεν θα έλεγα τίποτα γιατί ο φτεχτης θα έβγαινα εγώ και κάτω από συναισθηματική φόρτιση ίσως άλλαζε στάση και ο φίλος απέναντι μου ότι βάζω διαβάσματα στην σχέση κλπ.

Πιστεύω πως αν κάποια είναι άπιστη αργά η γρήγορα θα φανει. Μέσα από διάφορα πράγματα στάσεις και γεγονότα

Χορησαν μετά από λίγο καιρό ,έστω και αν ο φίλος ήθελε παρέα δεν του είπα κάτι αλλά στήριξα την σωστή επιλογή που χορησε με την τύπισσα σε άλλα γεγονότα.ειναι ζητήματα που θέλουν προσοχή.



Αν ήταν ελεύθερη η συγκεκριμένη θα της τίναζαν τα κωλομερια γιατί ήταν πολύ καβλιαρα
Ρε φιλε γιατι να βγεις εσυ αρσενικος με γκομενα φιλου μονοι? Δεν το βρισκω λογικο. Ποτε δεν εχω βγει ουτε για καφε με γκομενα η γυναικα φιλου
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Ρε φιλε γιατι να βγεις εσυ αρσενικος με γκομενα φιλου μονοι? Δεν το βρισκω λογικο. Ποτε δεν εχω βγει ουτε για καφε με γκομενα η γυναικα φιλου
Γιατί ήμασταν φιλαράκια παρέα ολοι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom