Νέα

Στην Αθήνα άνοιξαν μπουρδελα για να πηγαίνουν γυναίκες ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TERMINATOR_1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Χαχαχαχα...Εχετε ξεφυγει ρε....    :2funny:
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
  Μπήκα στο μπουρδελο ερευνητικά. Η τσατσα καθόταν στην πόρτα της κουζίνας και μου ανήγγειλε το πρόγραμμα του "τεμαχίου":

Σήμερα έχω τον Κώτσο! Παιδαράς, ψωλαράς, ελεύθερα πιασιματα, γλυφομουνάκι τελειωτικό, όλες οι στάσεις, στριφτό, βιδωτό, κόντρα παξιμάδι, ξυστό στο δόντι, γαμάει και κωλαράκι, κάνα δυο σκαμπίλια στα κωλομέρια να ανάψουν τα αίματα, κάνει κι αυταρχικό....!!"
  - Κώτσοοοο!! Έλα έξω να σε δει η κιουρία!
Αυτός είναι ο παιδαράς μας! Ποια κιουρία θα περάσει περικαλώ; Καλά καλά.... όσο και να γυρνάτε στη Φυλής τέτοιον παίδαρο δεν θα ξαναβρείτε!!!!

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:
Ξυστο στο δοντι????
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
" Αιγυπτιακός παράδεισος, κυπριακό σαλόνι, πιατάτο στην ανηφόρα, κοφινάτο στριφογυριστό..."

  Το ξυστό στο δόντι είναι passe πια...

  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:


Αμα εχει τετοια γκαμα ο Κωτσος τοτε θα τον τιμησουμε πολλες φορες....    :sunglasses:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Αμα εχει τετοια γκαμα ο Κωτσος τοτε θα τον τιμησουμε πολλες φορες....    :sunglasses:


  Λυσσάρες!  Μην ακούσετε για Κώτσο.... Τρέχετε αμέσως....!!

  Και τα άλλα τα καλά παιδιά που κάνουν τσάμπα γλυφομούνια ... τι θα απογίνουν;

  Δεν ντρέπεστε λίγο... Να τρώτε τα λεφτά σας στους πούτανους.... με τέτοια κρίση!!

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
  Λυσσάρες!  Μην ακούσετε για Κώτσο.... Τρέχετε αμέσως....!!

  Και τα άλλα τα καλά παιδιά που κάνουν τσάμπα γλυφομούνια ... τι θα απογίνουν;

  Δεν ντρέπεστε λίγο... Να τρώτε τα λεφτά σας στους πούτανους.... με τέτοια κρίση!!

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Οι πουτανοι ουτε σε πρηζουν ουτε σου στελνουν μηνυματα μετα...Πηδιεσαι και φευγεις....Απλα....    :sunglasses:


(Φανταζεσαι ναι ειναι οι μελλοντικοι διαλογοι του μπου αυτοι????  :2funny: :2funny:)
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Οι πουτανοι ουτε σε πρηζουν ουτε σου στελνουν μηνυματα μετα...Πηδιεσαι και φευγεις....Απλα....    :sunglasses:


(Φανταζεσαι ναι ειναι οι μελλοντικοι διαλογοι του μπου αυτοι????   :2funny: :2funny:)

    :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny:
 
 

gtp_x

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ναι καλα,πιο πιθανο ειναι να λενε οι ελεεινιδες 20 ευρω εδωσα και ουτε ποσο θεα εισαι μου ειπε. 50 εδωσα και ουτε μια προταση γαμου μου εκανε.
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
ναι καλα,πιο πιθανο ειναι να λενε οι ελεεινιδες 20 ευρω εδωσα και ουτε ποσο θεα εισαι μου ειπε. 50 εδωσα και ουτε μια προταση γαμου μου εκανε.


Απαπα ξινιλα και γκρινια....Ελλεηνιδα εισαι????    :birdman:
 

sadragino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2010
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
207
Πόντοι
511
" Κορίτσια help... χθές το βράδυ ένας πουτάνος μου έκανε γλυφομούνι χωρίς προφυλάξεις....Πήρα αμέσωσ στο ΚΕΕΛΠΝο...λέτε να κόλλησα AIDS??? "

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: έχουν ειπωθεί θεικές ατάκες σε αυτό το thread!!!

Και φαντάζεσαι το θέμα εντελώς τυχαία να αναρτάται Κυριακή!  :grin:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
θες να ρθεις σε μενα 5 ευρω παιρνω ειμαι φτηνος


 Κάτι τέτοιοι σαν κι εσένα κλείσανε τα μαγαζιά μας...
Μας ξεφτιλίσατε εμάς τους σκληρά εργαζόμενους call boys...

Άντε να δουλέψεις τώρα... Πολύ ακριβός είμαι... με 100 ευρώ συν ξενοδοχείο... πως θα βγω;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Ρε πατε καλα εχουνε αναγκη οι γυναικες απο μπουρδελα.
Ανα πασα ωρα και στιγμη μπορουνε ευκολα να κανουνε οτι θελουνε σιγα μην πληρωσουνε κιολας.
Εκτος και να μιλαμε για τιποτα χουφταλα.

Αμα το λες ετσι και το βλεπουνε φυσικα δεν θα εχουν αναγκη αμα τους πεις αλλιως ομως δηλαδη οτι το "εχουν αναγκη" να δεις που θα παρακαλανε  ;) και θα τρεχουν σαν τρελλες
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
  Λυσσάρες!  Μην ακούσετε για Κώτσο.... Τρέχετε αμέσως....!!

  Και τα άλλα τα καλά παιδιά που κάνουν τσάμπα γλυφομούνια ... τι θα απογίνουν;

  Δεν ντρέπεστε λίγο... Να τρώτε τα λεφτά σας στους πούτανους.... με τέτοια κρίση!!

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Με φωνάξατε; Διαταγάς!
(Ο Κώτσος) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

orgasmopsolos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2012
Μηνύματα
54
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχαχαχαα σκεψου γυναικεια κριτικη στο μπου:

"μεγαλος κομοδινος ο ερωτοκριτος"

"ο μικροτσουτσουνος ειχε ενα υφακι λες και ηταν ο τζο χολμς"

" η μαλακισμενη η τσατσα χτυπησε την πορτα ενω ακομα δεν μου ειχε πιασει ουτε τα βυζια"

" μολις τον ειδα νυσταγμενο στο σαλονι εφυγα και τοτε ο Σιλας με την τσα2 αρχισαν να με βριζουνε επειδη δεν μπηκα...


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny:
 

orgasmopsolos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2012
Μηνύματα
54
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Αμα γραψουνε κακες κριτικες μπορουνε να πουνε:

"Ενω πληρωσα για σταση 69 δεν με αφησε να του κανω τσιμπουκι παρα μονο για μερικα δευτερολεπτα και δεν με αφησε να του γλυψω τα αρχιδια! Αισχος! Αυτος δε, μου το εγλυψε λιγο περιφερειακα και αυτο ηταν ολο. Δεν εβγαλε τις καλτσες που φορουσε και στο πηδημα το εκανε ιεραποστολικα χωρις φιλακια στο λαιμο μου και τελειωσε στα 5 λεπτα. Σκουπιστηκε, με χαιρετησε και εφυγε! Ουτε σεξ σοου ουτε τιποτα! Ξεπετα του κερατα! Μαυρο!"
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

orgasmopsolos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2012
Μηνύματα
54
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
  Μπήκα στο μπουρδελο ερευνητικά. Η τσατσα καθόταν στην πόρτα της κουζίνας και μου ανήγγειλε το πρόγραμμα του "τεμαχίου":

Σήμερα έχω τον Κώτσο! Παιδαράς, ψωλαράς, ελεύθερα πιασιματα, γλυφομουνάκι τελειωτικό, όλες οι στάσεις, στριφτό, βιδωτό, κόντρα παξιμάδι, ξυστό στο δόντι, γαμάει και κωλαράκι, κάνα δυο σκαμπίλια στα κωλομέρια να ανάψουν τα αίματα, κάνει κι αυταρχικό....!!"
  - Κώτσοοοο!! Έλα έξω να σε δει η κιουρία!
Αυτός είναι ο παιδαράς μας! Ποια κιουρία θα περάσει περικαλώ; Καλά καλά.... όσο και να γυρνάτε στη Φυλής τέτοιον παίδαρο δεν θα ξαναβρείτε!!!!

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
"Πήγαμε με τα κορίτσια μπουρδελότσαρκα στη Φυλής.
Φυλής 66 πάνω: Μήτρος. 1.85 περίπου σαλονάρισε με τσαρούχι couleur local de Roumeli, με κόκκινη φούντα. Όμορφο κωλαράκι για ζούπηγμα, από όσο μπόρεσα να δω στο ημίφως του πορνοοίκου. Γυμνασμένος, μάλλον με αναβολικά, πουλί κανονικό, τσαχπίνης. Περνώντας μου έτριψε την ψωλή του πάνω στην κοιλιά μου και μου ψιθύρισε... "Ελα μέσα και θα χώσω τη γλώσσα μου στο μουνάκι σου..."
Φύγαμε καβλωμένες και οι τρεις στο επόμενο μπουρδέλο...
Φυλής 69Γ ισόγειο. Αλμπέρτο. Εισαγωγής από Αλβανία. Μπλιάχ... βρωμιάρης... απορώ πως πηγαίνουν ορισμένες εκεί...
Φυλής 85 πάνω. Μωχάμετ. Πάκι του κερατά... Ούτε να πλησιάσω.... Ο τσάτσος φώναζε να γυρίσουμε πίσω.... Το τελευταίο που άκουσα είναι πως την έχει 25 πόντους...
Φυλής 102 υπόγειο. Μαριάννος... Τραβέλι του κερατά... Από τότε που βρήκαν τον τρόπο να βάζουν πούτσες σε γυναίκες, χάλασαν όλα τα μπουρδέλα.
Φυλής 200 πάροδος. Στράτος... Κάβλα σκέτη 1,90, γυμνασμένος σαν τον ΡΟΚΥ, παίδαρος, μελαχρινός τούμπανο από τη γυμναστική, ψωλή παροιμιώδης. Μου κλεισε το μάτι ηδονικά στο σαλονάρισμα και εκεί αποφάσισα να μπω.
Εδωσα το μπλε εισιτήριο και μπήκα. Χώρος καθαρός, ούτε χύσια από προηγούμενη συναγωνίστρια, καθαρές παντόφλες μιας χρήσεως, σαπουνάκι και μωρομάντηλα...

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom