Νέα

Μπουρδελα για γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mantw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 255
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.653
Like
5.447
Πόντοι
2.306
Στην ζωή μου δεν έχω δει γυναίκα με τρίχες στην πλάτη
Ούτε εγώ ευτυχώς!!!!
Εγώ είμαι μέσα παντως όταν έχεις καυλες και ψάχνεις να πηδηχτεις άμεσα θα νοικιάσω ένα χώρο να μου έρθεις...
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Mantw

kokoretsakias93

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2019
Μηνύματα
269
Like
996
Πόντοι
81
Υπάρχουν πολλοί άντρες που εκδίδονται και έχουν πελατεία αντιλαμβάνομαι ότι είναι εύκολο και φαντασίωση για κάποιες δεν το κατακρίνω αλλά αντικειμενικά για εμάς τους άντρες είναι πολύ πιο δύσκολο να βρούμε όποτε πιο πολλή ζήτηση πιο πολλή προσφορά.
 

kokoretsakias93

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2019
Μηνύματα
269
Like
996
Πόντοι
81
Προσωπικά στα 20 μου μου την είχε πέσει τύπισσα ανω των 40 και τη γάμησα. Σε αντίστροφη περίπτωση η κοπελίτσα δεν θα πήγαινε με τον μεγάλο χωρίς κέρδος .
 

gamaomilfares

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
182
Πόντοι
280
Σωπα ρε που θα το θεωρησει ταπεινωτικο.
Αν θελει μια 65αρα να γαμηθει με ενα 30ρη ωραιο γυμνασμένο δεν θα πληρώσει?.εγω πηδαω ανετα μεγαλες επι πληρωμη
Εγώ και μικρές πηδάω αν με πληρώνουν
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
935
Κριτικές
31
Like
10.013
Πόντοι
3.436
Όταν οι λέξεις "σεξ" και "χρήματα" μπαίνουν η μία δίπλα στην άλλη, εξυπακούεται ότι ο αγοραστής υπηρεσιών είναι άντρας. Ωστόσο πιστεύω ότι υπάρχουν πολλές γυναίκες έτοιμες να πληρώσουν για (καλό) σεξ. Γυναίκες μόνες, γυναίκες πετυχημένες και ανεξάρτητες ή γυναίκες που έχουν περάσει την ηλικία των 45,οχι τόσο ελκυστικές και ντροπαλές. Το βλέπετε να είναι περιττό? Είναι αποδεκτό ή ταπείνωτικό για μια γυναίκα να καταφεύγει σε τέτοιο είδος υπηρεσιών?
η μονη περιπτωση που θα μπορουσε ενα τετοιο "μπουρδελο" να λειτουργησει θα ηταν ο ανδρας να μην χυνει καθολου με καμια πελατισσα ωστε να εχει ενεργεια να βγαλει τη βαρδια....να χυνει μονο μια φορα στο τελος της βαρδιας ή καθε δυο μερες με ειδικη χρεωση εννοηται!
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.434
Πόντοι
456
Νομιζω φτανει σιγα σιγα και η στιγμη οπου γυναικες θα πρεπει να πληρωνουν για να δουν πουτσο
Μη σκας το κάνουν ήδη...αλλά έβαλαν πλώρη για Αφρική. Φαίνεται η σαβουρογαμία είναι μόνο ελληνικό φαινόμενο

Sex Tourism: This African Nation Is Fed Up With UK Grandmothers Hunting For Toy Boys
Since the 1990s, the Gambia has become a preferred destination for European women seeking sexual pleasure :jade:with available African ‘toy’ boys. It all started when international travel agencies from the UK introduced cheap package tours to this tiny West African country. After more than 30 years of receiving thousands of middle-aged women:woldman: that arrived with this sex tourism intention :fuck1:, the Gambia government is tired of these UK women :2funny:. Now, the former Briitish colony is seeking to attract “quality” visitors as this tiny African nation works to change its reputation as a sex tourism destination.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Μη σκας το κάνουν ήδη...αλλά έβαλαν πλώρη για Αφρική. Φαίνεται η σαβουρογαμία είναι μόνο ελληνικό φαινόμενο

Sex Tourism: This African Nation Is Fed Up With UK Grandmothers Hunting For Toy Boys
Since the 1990s, the Gambia has become a preferred destination for European women seeking sexual pleasure :jade:with available African ‘toy’ boys. It all started when international travel agencies from the UK introduced cheap package tours to this tiny West African country. After more than 30 years of receiving thousands of middle-aged women:woldman: that arrived with this sex tourism intention :fuck1:, the Gambia government is tired of these UK women :2funny:. Now, the former Briitish colony is seeking to attract “quality” visitors as this tiny African nation works to change its reputation as a sex tourism destination.
Δεν τους αφορα η ομορφια
Αλλα πανε για το μεγεθος μονο
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Νομιζω φτανει σιγα σιγα και η στιγμη οπου γυναικες θα πρεπει να πληρωνουν για να δουν πουτσο
Θα συμφωνήσω μαζί σου...αυτή η εποχή εκεί οδηγεί πλέον και τα δυο φύλλα( εμείς οκ παραδοσιακά πληρώναμε από καταβολής κόσμου)..Με τους άντρες να περιορίζονται σιγά σιγά σε μια αμυντηκη ,και απολογιτικη συμπεριφορά απέναντι σε αυτό που λέμε σεξουαλικη ζωή,και απ την άλλη μια μεγάλη μερίδα γυναικών να ψάχνεται διακαος για κάτι σκληρό και χοντρό γεμάτο από πάθος για το φλογερό αιδιο τους ,τότε..τη στιγμή που θα το θελήσουν πολύ θα πρεπη να πληρώσουν και μάλιστα αδρά, γιατί ένα τετιο πέος γι αυτές θα είναι κάτι σπάνιο και συνάμα εξοτικο...
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Θα συμφωνήσω μαζί σου...αυτή η εποχή εκεί οδηγεί πλέον και τα δυο φύλλα( εμείς οκ παραδοσιακά πληρώναμε από καταβολής κόσμου)..Με τους άντρες να περιορίζονται σιγά σιγά σε μια αμυντηκη ,και απολογιτικη συμπεριφορά απέναντι σε αυτό που λέμε σεξουαλικη ζωή,και απ την άλλη μια μεγάλη μερίδα γυναικών να ψάχνεται διακαος για κάτι σκληρό και χοντρό γεμάτο από πάθος για το φλογερό αιδιο τους ,τότε..τη στιγμή που θα το θελήσουν πολύ θα πρεπη να πληρώσουν και μάλιστα αδρά, γιατί ένα τετιο πέος γι αυτές θα είναι κάτι σπάνιο και συνάμα εξοτικο...
Να προσθεσω οτι ευκολα ενα γαμησι μπορει να θεωρηθει πια απο μια γυναικα βιασμος,κακοποιηση, γι αυτο και η αμυντικη σταση απο τους αντρες...χωρις επισημη σχεση(αρραβωνας,γαμος,συμφωνο)δε γαμας.
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Πολλές οι τυχερές αν υπήρχε αυτή η επιλογή...Μου το έχουν εξομολογιθει αρκετές.Θα πηγεναν...Διοτι θα ήταν και καλά και φτηνά !... Και είναι πλέον πολλες πια οι μοναχικές τυπισες,.Αμ έλα μου ντε που δεν έχουν αυτή την επιλογή ..Και όσες το θέλουν έτσι ,θα πρεπη να ψαχτούν,και να πληρώσουν ακριβά...Δυστηχος έτσι όπως τα έχουν κάνει ,το σκληρό και βαρβάτο πέος γίνεται πράγμα σπάνιο και εξωτικό!..καλημέρα!!!
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Πολλές οι τυχερές αν υπήρχε αυτή η επιλογή...Μου το έχουν εξομολογιθει αρκετές.Θα πηγεναν...Διοτι θα ήταν και καλά και φτηνά !... Και είναι πλέον πολλες πια οι μοναχικές τυπισες,.Αμ έλα μου ντε που δεν έχουν αυτή την επιλογή ..Και όσες το θέλουν έτσι ,θα πρεπη να ψαχτούν,και να πληρώσουν ακριβά...Δυστηχος έτσι όπως τα έχουν κάνει ,το σκληρό και βαρβάτο πέος γίνεται πράγμα σπάνιο και εξωτικό!..καλημέρα!!!
Και οι περισσότεροι εδώ μέσα το διαθέτουν (σκληρό και πρόθυμο) αλλά το παίζουν μόνοι τους!!! Δυστυχώς!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom