Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Ντρεπομαι που ειμαι Ελληνας με αυτα που διαβαζω. Η στενοκεφαλια και ο κομπλεξισμος σε αυτη τη χωρα δεν εχει οριο!

Και μετα διαμαρτυρομαστε οτι οι Ελληνιδες ειναι κομπλεξικιες και δεν μας καθονται. Πως να χαρουν ελευθερα το σεξ οταν μεγαλωνουν με τετοιες αντιληψεις απο την κοινωνια γυρω τους?

Στον ανεπτυγμενο δυτικο κοσμο οι γυναικες δεν ντρεπονται να πουν οτι κανουν σεξ, αντιθετα εδω φοβουνται και τον ισκιο τους. Γι' αυτο γινονται τοσο δυσκολα σχεσεις, γι' αυτο οι πουτανες μονο εδω ειναι απαραιτητες!

Αλλα τι περιμενεις οταν πας στο γηπεδο και τα μονα συνθηματα που ακους ειναι "γαμιεται ο ενας" και "τον παιρνει ο αλλος"? Εμεις κανουμε τις γυναικες κομπλεξικιες και τους δημιουργουμε το συναισθημα της κατωτεροτητας του παθητικου και αν δεν αλλαξουμε μυαλα θα ζουμε μια ζωη μεσα στο ψεμα και τη μαλακια.

Ξυπνηστε ρεεε!  :jerking:

καλε τι λες εδω λεμε για κρεμυδια.... θα μου παρεις ενα κεμπαπ;
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
11
Like
3.383
Πόντοι
4.615
Το θέμα που τίθεται δεν είναι απλό να απαντηθεί μονολεκτικά με ένα ναι ή ένα όχι πιστεύω. Θα πρέπει να συνεκτιμηθούν διάφοροι παράγοντες. Συγκεκριμένα:
1)Το να βρει κάποιος παρθένα γυναίκα σήμερα είναι λιγότερο πιθανό από το να κερδίσει το τζόκερ. Από εκεί και πέρα και να τη βρει και να είναι ο πρώτος της άντρας, τίποτε δεν του εξασφαλίζει ότι θα είναι και ο τελευταίος, και δεν αποκλείεται καθόλου το να θυμηθεί κάποια στιγμή αφού βάλει την κουλούρα ότι έχασε τα χρόνια της χωρίς να ζήσει τίποτε και να αρχίσει να διάγει παράλληλο ή και παράλληλους βίους, ενώ ο άντρας της να είναι πανευτυχής επειδή παντρεύτηκε παρθένα σε αντίθεση με τους άλλους φίλους του. Προσωπικά, δύο φορές έμπλεξα με παντρεμένες, και οι δύο ήταν μικροπαντρεμένες με τον πρώτο άντρα που γνώρισαν στη ζωή τους, και επίσης και οι δύο ήταν από τις πλέον έκφυλες γυναίκες που έχω γνωρίσει μέχρι σήμερα.
2)Το πόσους άντρες έχει γνωρίσει μία γυναίκα πριν το γάμο της ενέχει μία σχετικότητα, και ούτε κατανάγκην την χαρακτηρίζει ως καλή ή καλή. Δε μιλάω για ακραίες περιπτώσεις όπου μία γυναίκα έχει καβαλήσει ό,τι κινείται, μιλάω για φυσιολογικές καταστάσεις. Το θέμα είναι ασχέτως του πόσους σεξουαλικούς συντρόφους είχε πριν το γάμο, το τι όντως θέλει και εάν όντως την καλύπτει απόλυτα και σε όλους τους τομείς ο σύζυγός της. Εάν κάνει απλά ένα γάμο για να τον κάνει και να μην έχει το στίγμα της γεροντοκόρης, με όσους και να έχει πάει πριν το γάμο, το πιο πιθανό είναι να ρίξει το κέρατό της.
3)Τέλος, ασχέτως του με πόσους άντρες έχει πάει μία γυναίκα πριν το γάμο της, στη μετέπειτα συμπεριφορά της σημαντικό ρόλο θα παίξει και η εν γένει συμπεριφορά του άντρα απέναντί της. Εάν παντρευτεί τον άντρα που θέλει την πιστή Πηνελόπη στο σπίτι, ενώ αυτός έχει την μικρή πιπινογκομενίτσα που τον ξεζουμίζει γενικώς και σε όλα, ενώ θέλει να κάνει και μερικές επισκέψεις σε κανένα στουντιάκι για να δοκιμάζει τα προϊόντα, παραμελώντας την πιστή Πηνελόπη του σαν γυναίκα, το πλέον πιθανό είναι ότι θα φάει το κέρατό του, και δεν θα έχει να κάνει σε καμία περίπτωση με το σεξουαλικό παρελθόν της γυναίκας του αλλά με την δική του αδιαφορία προς εκείνη σαν γυναίκα.
Επομένως, το θέμα είναι πιο σύνθετο και η πρόκληση είναι πιστεύω στην πλευρά του άντρα, αφενός μεν να βρει μία όντως συνειδητοποιημένη γυναίκα που έχει αυτοσεβασμό, αφετέρου ο ίδιος ο άντρας να φροντίζει ώστε η γυναίκα του να μην νιώθει σε καμία περίπτωση παραμελημένη.
 

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
Και μετα διαμαρτυρομαστε οτι οι Ελληνιδες ειναι κομπλεξικιες και δεν μας καθονται. Πως να χαρουν ελευθερα το σεξ οταν μεγαλωνουν με τετοιες αντιληψεις απο την κοινωνια γυρω τους?

Στον ανεπτυγμενο δυτικο κοσμο οι γυναικες δεν ντρεπονται να πουν οτι κανουν σεξ, αντιθετα εδω φοβουνται και τον ισκιο τους. Γι' αυτο γινονται τοσο δυσκολα σχεσεις, γι' αυτο οι πουτανες μονο εδω ειναι απαραιτητες!

καλά τα λες αλλά έπεσες στην ώρα
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Το θέμα που τίθεται δεν είναι απλό να απαντηθεί μονολεκτικά με ένα ναι ή ένα όχι πιστεύω. Θα πρέπει να συνεκτιμηθούν διάφοροι παράγοντες. Συγκεκριμένα:
1)Το να βρει κάποιος παρθένα γυναίκα σήμερα είναι λιγότερο πιθανό από το να κερδίσει το τζόκερ. Από εκεί και πέρα και να τη βρει και να είναι ο πρώτος της άντρας, τίποτε δεν του εξασφαλίζει ότι θα είναι και ο τελευταίος, και δεν αποκλείεται καθόλου το να θυμηθεί κάποια στιγμή αφού βάλει την κουλούρα ότι έχασε τα χρόνια της χωρίς να ζήσει τίποτε και να αρχίσει να διάγει παράλληλο ή και παράλληλους βίους, ενώ ο άντρας της να είναι πανευτυχής επειδή παντρεύτηκε παρθένα σε αντίθεση με τους άλλους φίλους του. Προσωπικά, δύο φορές έμπλεξα με παντρεμένες, και οι δύο ήταν μικροπαντρεμένες με τον πρώτο άντρα που γνώρισαν στη ζωή τους, και επίσης και οι δύο ήταν από τις πλέον έκφυλες γυναίκες που έχω γνωρίσει μέχρι σήμερα.
2)Το πόσους άντρες έχει γνωρίσει μία γυναίκα πριν το γάμο της ενέχει μία σχετικότητα, και ούτε κατανάγκην την χαρακτηρίζει ως καλή ή καλή. Δε μιλάω για ακραίες περιπτώσεις όπου μία γυναίκα έχει καβαλήσει ό,τι κινείται, μιλάω για φυσιολογικές καταστάσεις. Το θέμα είναι ασχέτως του πόσους σεξουαλικούς συντρόφους είχε πριν το γάμο, το τι όντως θέλει και εάν όντως την καλύπτει απόλυτα και σε όλους τους τομείς ο σύζυγός της. Εάν κάνει απλά ένα γάμο για να τον κάνει και να μην έχει το στίγμα της γεροντοκόρης, με όσους και να έχει πάει πριν το γάμο, το πιο πιθανό είναι να ρίξει το κέρατό της.
3)Τέλος, ασχέτως του με πόσους άντρες έχει πάει μία γυναίκα πριν το γάμο της, στη μετέπειτα συμπεριφορά της σημαντικό ρόλο θα παίξει και η εν γένει συμπεριφορά του άντρα απέναντί της. Εάν παντρευτεί τον άντρα που θέλει την πιστή Πηνελόπη στο σπίτι, ενώ αυτός έχει την μικρή πιπινογκομενίτσα που τον ξεζουμίζει γενικώς και σε όλα, ενώ θέλει να κάνει και μερικές επισκέψεις σε κανένα στουντιάκι για να δοκιμάζει τα προϊόντα, παραμελώντας την πιστή Πηνελόπη του σαν γυναίκα, το πλέον πιθανό είναι ότι θα φάει το κέρατό του, και δεν θα έχει να κάνει σε καμία περίπτωση με το σεξουαλικό παρελθόν της γυναίκας του αλλά με την δική του αδιαφορία προς εκείνη σαν γυναίκα.
Επομένως, το θέμα είναι πιο σύνθετο και η πρόκληση είναι πιστεύω στην πλευρά του άντρα, αφενός μεν να βρει μία όντως συνειδητοποιημένη γυναίκα που έχει αυτοσεβασμό, αφετέρου ο ίδιος ο άντρας να φροντίζει ώστε η γυναίκα του να μην νιώθει σε καμία περίπτωση παραμελημένη.


+50
 

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
Το θέμα που τίθεται δεν είναι απλό να απαντηθεί μονολεκτικά με ένα ναι ή ένα όχι πιστεύω. Θα πρέπει να συνεκτιμηθούν διάφοροι παράγοντες. Συγκεκριμένα:
1)Το να βρει κάποιος παρθένα γυναίκα σήμερα είναι λιγότερο πιθανό από το να κερδίσει το τζόκερ. Από εκεί και πέρα και να τη βρει και να είναι ο πρώτος της άντρας, τίποτε δεν του εξασφαλίζει ότι θα είναι και ο τελευταίος, και δεν αποκλείεται καθόλου το να θυμηθεί κάποια στιγμή αφού βάλει την κουλούρα ότι έχασε τα χρόνια της χωρίς να ζήσει τίποτε και να αρχίσει να διάγει παράλληλο ή και παράλληλους βίους, ενώ ο άντρας της να είναι πανευτυχής επειδή παντρεύτηκε παρθένα σε αντίθεση με τους άλλους φίλους του. Προσωπικά, δύο φορές έμπλεξα με παντρεμένες, και οι δύο ήταν μικροπαντρεμένες με τον πρώτο άντρα που γνώρισαν στη ζωή τους, και επίσης και οι δύο ήταν από τις πλέον έκφυλες γυναίκες που έχω γνωρίσει μέχρι σήμερα.
2)Το πόσους άντρες έχει γνωρίσει μία γυναίκα πριν το γάμο της ενέχει μία σχετικότητα, και ούτε κατανάγκην την χαρακτηρίζει ως καλή ή καλή. Δε μιλάω για ακραίες περιπτώσεις όπου μία γυναίκα έχει καβαλήσει ό,τι κινείται, μιλάω για φυσιολογικές καταστάσεις. Το θέμα είναι ασχέτως του πόσους σεξουαλικούς συντρόφους είχε πριν το γάμο, το τι όντως θέλει και εάν όντως την καλύπτει απόλυτα και σε όλους τους τομείς ο σύζυγός της. Εάν κάνει απλά ένα γάμο για να τον κάνει και να μην έχει το στίγμα της γεροντοκόρης, με όσους και να έχει πάει πριν το γάμο, το πιο πιθανό είναι να ρίξει το κέρατό της.
3)Τέλος, ασχέτως του με πόσους άντρες έχει πάει μία γυναίκα πριν το γάμο της, στη μετέπειτα συμπεριφορά της σημαντικό ρόλο θα παίξει και η εν γένει συμπεριφορά του άντρα απέναντί της. Εάν παντρευτεί τον άντρα που θέλει την πιστή Πηνελόπη στο σπίτι, ενώ αυτός έχει την μικρή πιπινογκομενίτσα που τον ξεζουμίζει γενικώς και σε όλα, ενώ θέλει να κάνει και μερικές επισκέψεις σε κανένα στουντιάκι για να δοκιμάζει τα προϊόντα, παραμελώντας την πιστή Πηνελόπη του σαν γυναίκα, το πλέον πιθανό είναι ότι θα φάει το κέρατό του, και δεν θα έχει να κάνει σε καμία περίπτωση με το σεξουαλικό παρελθόν της γυναίκας του αλλά με την δική του αδιαφορία προς εκείνη σαν γυναίκα.
Επομένως, το θέμα είναι πιο σύνθετο και η πρόκληση είναι πιστεύω στην πλευρά του άντρα, αφενός μεν να βρει μία όντως συνειδητοποιημένη γυναίκα που έχει αυτοσεβασμό, αφετέρου ο ίδιος ο άντρας να φροντίζει ώστε η γυναίκα του να μην νιώθει σε καμία περίπτωση παραμελημένη.

Στο 3 διαφωνώ, ναι ίσως για ξένη.
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
πως φαινονται οσοι την πατησαν κ φορτωθηκαν τις χιλιοχυμενες..
χαχαχαχαχα ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ταγαριααααα

LIΟΝ34 σωστος
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Η γυναικα καλο ειναι να εχει παρελθον και ο αντρας μελλον
Τα παρελθον και μελλον ειναι υποκειμενικές παραμετροι! διαλεγετε και βάζετε.
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
11
Like
3.383
Πόντοι
4.615
Solaria σεβαστή η διαφωνία σου, απλά δεν κατάλαβα σε τι διαφωνείς και ειλικρινά θα με ενδιέφερε να μάθω.
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ο άντρας ρε μάγκες δεν είναι η φύση του να παντρεύεται είναι για να πηδάει και να φεύγει, μιλάω για τα πρωτεύοντα αρσενικα, τι με λετε τώρα. Εκτός αν συναντήσει κάποια ανώτερη απο αυτόν
 
  • Like
Αντιδράσεις: qertq

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
Η νοοτροπία της "παραδοσιακής" Ελληνίδας, είναι λίγο πιο πολύπλοκη.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
πως φαινονται οσοι την πατησαν κ φορτωθηκαν τις χιλιοχυμενες..
χαχαχαχαχα ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ταγαριααααα

LIΟΝ34 σωστος

το κακο δεν ειναι να εχεις μια χιλιοχυμενη απο την στιγμη που αυτο ειναι επιλογη σου και δεν σε πειραζει, το κακο ειναι να ειναι χιλιοχυμενη και να την εχεις για παρθενα και να καμαρωνεις σαν γυφτος και να σε δουλευει κι απο πανω.
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
το κακο δεν ειναι να εχεις μια χιλιοχυμενη απο την στιγμη που αυτο ειναι επιλογη σου και δεν σε πειραζει, το κακο ειναι να ειναι χιλιοχυμενη και να την εχεις για παρθενα και να καμαρωνεις σαν γυφτος και να σε δουλευει κι απο πανω.

μαρεσεις γιατι ΠΑΝΤΑ καταλαβαινεις τι γραφω απο πριν..
ετσι ακριβως
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
11
Like
3.383
Πόντοι
4.615
Δεν διαφωνώ ότι είναι πολύπλοκη η νοοτροπία της παραδοσιακής ελληνίδας, που έχει κορώνα στο κεφάλι της τον άντρα της όσο κέρατο και ξύλο και αν φάει, πλην όμως νομίζω ότι αρχίζει να εκλείπει μία τέτοια νοοτροπία. Πάντως, και εγώ συμφωνώ ότι το νούμερο 3 δεν ισχύει για τις απόλυτα παραδοσιακές ελληνίδες.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Δεν διαφωνώ ότι είναι πολύπλοκη η νοοτροπία της παραδοσιακής ελληνίδας, που έχει κορώνα στο κεφάλι της τον άντρα της όσο κέρατο και ξύλο και αν φάει, πλην όμως νομίζω ότι αρχίζει να εκλείπει μία τέτοια νοοτροπία. Πάντως, και εγώ συμφωνώ ότι το νούμερο 3 δεν ισχύει για τις απόλυτα παραδοσιακές ελληνίδες.

ρε παιδια ομως εμενα το 3 μου φαινεται το πιο λογικο απ ολα... αμα ο αλλος δεν μου κανει λαδιες γτ να του κανω εγω;;; για να εχω το λιγοτερο ενα καρο τυψεις;
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Η γυναικα καλο ειναι να εχει παρελθον και ο αντρας μελλον
Τα παρελθον και μελλον ειναι υποκειμενικές παραμετροι! διαλεγετε και βάζετε.
άσε μην αρχίζω να αναλύω για την σχετικότητα και την θερμοδυναμική τώρα :sunglasses:
 

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια ομως εμενα το 3 μου φαινεται το πιο λογικο απ ολα... αμα ο αλλος δεν μου κανει λαδιες γτ να του κανω εγω;;; για να εχω το λιγοτερο ενα καρο τυψεις;

:2funny: είσαι "παραδοσιακή" Ελληνίδα; μικρή eva
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Ο άντρας ρε μάγκες δεν είναι η φύση του να παντρεύεται είναι για να πηδάει και να φεύγει, μιλάω για τα πρωτεύοντα αρσενικα, τι με λετε τώρα. Εκτός αν συναντήσει κάποια ανώτερη απο αυτόν
Μάθε φίλε Ypsolon που βιάζεσαι να κρίνεις, οτι στην φύση το θηλυκό διαλέγει με ποιό αρσενικό θα κάνει απογόνους. Δυστυχώς, όπως είπα και αρκετές μέρες πριν και αμφισβήτησες με τόσο ώριμο τρόπο σήμερα www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,6068.msg637242#msg637242]ΕΔΩ[/url], η γυναίκα είναι βιολογικά πλασμένη έτσι ώστε να δοκιμάζει πολλούς αρσενικούς ώστε να επιλέξει στο τέλος (βάσει κριτηρίων γονιδιακής ανωτερώτητας), με ποιόν από όλους θα κάνει δυνατά και υγειή παιδιά και θα δημιουργήσει οικογένεια. Την ατάκα βέβαια που θέλει τον άντρα "γενικό γαμάω" που "πηδάει και φεύγει" και "δεν γουστάρει να παντρεύεται" την λέω κι εγώ και την έχω χρησιμοποιήσει αρκετές φορές για παραμύθα!

...έλα όμως που δεν είναι αλήθεια!

Να υπενθυμίσω επίσης, πως στην φύση ΠΟΛΛΕΣ φορές τα αρσενικά τσακώνονται και σκοτώνονται μεταξύ τους για να γοητευσουν ένα θηλυκό. ΚΑΙ στην δική μας "πολιτισμένη" κοινωνία, σκοτωνόμαστε μια ζωή για το πως θα αποκτήσουμε δύναμη, εξουσία και χρήμα για να γοητευσουμε την καλή της καρδιάς μας και να εξασφαλίσουμε οτι δεν θα αλλάξει γνώμη και θα πηδηχτεί με κάποιον καλύτερο μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom