Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Αν ειναι γκομενα μου ε με πειραζει. :cheesy: Δεν εχω προβλημα να γαμαω Call Girls και πουτανες αλλα αν μιλαμε για την γυναικα που θα κανεις σοβαρο δεσμο και ισως γινει και γυναικα σου ε τοτε δεν θαθελα να ειναι πουτανα.Πιο το νοημα? :idiot:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ΕΡΩΤΗΣΗ προς όλους: Yπάρχει κανείς που στ' αλήθεια πιστεύει πως μια όμορφη κοπέλα σήμερα (ας πούμε μια ηλικία γύρω στα 25), έχει κάνει sex με λιγότερους από 30 άντρες?

30; κι ακομα καθομαι; εχω πολυ δουλεια ακομα.
ρε μας δουλευετε;;;
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Eva εντάξει εσύ είσαι δικό μας κορίτσι...

Φυσιολογικό όμως είναι μία νέα γυναίκα στην εποχή μας να γεύεται τον έρωτα όσο γουστάρει και να μαμιέται με όποιον γουστάρει.

Απλά, στη μίζερη και αγχωμένη ελληνική κοινωνία ακόμη και ο έρωτας ζαβά γίνεται! Θες το παραφουσκωμένο "Εγώ", η κλασική Ελληνική "μούρη", το ανικανοποίητο, μία κοπέλα είτε για να ξεπεράσει την προηγούμενη σχέση της (στην οποία είχε μπει για να ξεπεράσει την προ-προηγούμενη) είτε για να πάρει τον κούκλο της παρέας πριν προλάβει και της τον πάρει η φίλη της είτε για να πειραματιστεί και να βρει το σωστό άντρα που τελικά θα παντρευτεί καταλήγει άνετα να έχει πλαγιάσει με μερικές δεκάδες αντρών.

Δεν το μέμφομαι, χαίρομαι που και η γυναίκα κατέκτησε αυτή την ικανότητα να έχει πολλούς ερωτικούς συντρόφους. Απλά λέω ότι το όλο σκηνικό είναι κάπως ζαβό και ακόμη και οι ίδιες  οι γυναίκες δεν είναι τελικά ευτυχισμένες. 
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Eva εντάξει εσύ είσαι δικό μας κορίτσι...

Φυσιολογικό όμως είναι μία νέα γυναίκα στην εποχή μας να γεύεται τον έρωτα όσο γουστάρει και να μαμιέται με όποιον γουστάρει.

Απλά, στη μίζερη και αγχωμένη ελληνική κοινωνία ακόμη και ο έρωτας ζαβά γίνεται! Θες το παραφουσκωμένο "Εγώ", η κλασική Ελληνική "μούρη", το ανικανοποίητο, μία κοπέλα είτε για να ξεπεράσει την προηγούμενη σχέση της (στην οποία είχε μπει για να ξεπεράσει την προ-προηγούμενη) είτε για να πάρει τον κούκλο της παρέας πριν προλάβει και της τον πάρει η φίλη της είτε για να πειραματιστεί και να βρει το σωστό άντρα που τελικά θα παντρευτεί καταλήγει άνετα να έχει πλαγιάσει με μερικές δεκάδες αντρών.

Δεν το μέμφομαι, χαίρομαι που και η γυναίκα κατέκτησε αυτή την ικανότητα να έχει πολλούς ερωτικούς συντρόφους. Απλά λέω ότι το όλο σκηνικό είναι κάπως ζαβό και ακόμη και οι ίδιες  οι γυναίκες δεν είναι τελικά ευτυχισμένες. 

γι αυτο κι εγω παντα ειμαι υπερ της ποιοτητας κι οχι της ποσοτητας κι ας με λενε οτι θελουν
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
eva μπορω να σε σκίσω για να σε βοηθήσω να πίασεις το όριο των 30 , αλλα δεν ξέρω πως είσαι ρε γμτ.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
eva μπορω να σε σκίσω για να σε βοηθήσω να πίασεις το όριο των 30 , αλλα δεν ξέρω πως είσαι ρε γμτ.

κοντη χοντρη (100 κιλα μονο τα μπουτια μου) με κρεατοελιες στην μουρη και λαδωμενο μαλλι. η ανασα μου μυριζει μονιμως κρεμυδιλα απο τα κεμπαπ που τροω καθημερινα για να διατηρω τα κιλα μου και τα βρακια μου ειναι ολα χεσμενα γτ δεν μπορω να σκυβω συχνα να τα αλλαζω :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
Καλά ρε παιδάκι μου και δε σκέφτεσαι να κοιτάξεις λίγο τον εαυτό σου; Αύριο μεθαύριο πως θα γνωρίσεις κάνα παληκάρι;
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
κοντη χοντρη (100 κιλα μονο τα μπουτια μου) με κρεατοελιες στην μουρη και λαδωμενο μαλλι. η ανασα μου μυριζει μονιμως κρεμυδιλα απο τα κεμπαπ που τροω καθημερινα για να διατηρω τα κιλα μου και τα βρακια μου ειναι ολα χεσμενα γτ δεν μπορω να σκυβω συχνα να τα αλλαζω :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
αααχ σταμάτα μην λες άλλα με γκαβλωσες  :-*
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
εεε , δεν ξερω αν είμαι έτοιμος για τέτοια δέσμευση , είμαι ακόμη πολυ μικρός και δεν έχω ακομη τις εμπειρίες που θέλω. Ίσως μέχρι να ράψουν το νυφικό στα μέτρα σου , 5-10 χρόνια δηλαδη , να έχω κατασταλάξει. Εξάλου δεν δουλεύω ακόμη πως θα σου παίρνω κεμπαμπ.
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
κοντη χοντρη (100 κιλα μονο τα μπουτια μου) με κρεατοελιες στην μουρη και λαδωμενο μαλλι. η ανασα μου μυριζει μονιμως κρεμυδιλα απο τα κεμπαπ που τροω καθημερινα για να διατηρω τα κιλα μου και τα βρακια μου ειναι ολα χεσμενα γτ δεν μπορω να σκυβω συχνα να τα αλλαζω :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
τελειωσα...

ευακι δεν ξερω πως εισαι αλλα εχεις ΓΑΜΩ ΤΑ ΧΙΟΥΜΟΡ,σε παω πολυ...
καποιες ατακες σου ειναι ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΕΣ..
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Δοκίμασες dating site στη Τανζανία; Εδώ χάνεσαι

μαλλον θα δοκιμασω  :grin: :grin:


εεε , δεν ξερω αν είμαι έτοιμος για τέτοια δέσμευση , είμαι ακόμη πολυ μικρός και δεν έχω ακομη τις εμπειρίες που θέλω. Ίσως μέχρι να ράψουν το νυφικό στα μέτρα σου , 5-10 χρόνια δηλαδη , να έχω κατασταλάξει. Εξάλου δεν δουλεύω ακόμη πως θα σου παίρνω κεμπαμπ.

αλλη μια χυλοπιτα. παω να πνιξω τον πονο μου σε κεμπαπ με διπλο τζατζικι και τριπλα κρεμυδια   :'( :'( :'( :'(

I'm on a highway to heeeeeeeeeeeeeeeeeell
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Ντρεπομαι που ειμαι Ελληνας με αυτα που διαβαζω. Η στενοκεφαλια και ο κομπλεξισμος σε αυτη τη χωρα δεν εχει οριο!

Και μετα διαμαρτυρομαστε οτι οι Ελληνιδες ειναι κομπλεξικιες και δεν μας καθονται. Πως να χαρουν ελευθερα το σεξ οταν μεγαλωνουν με τετοιες αντιληψεις απο την κοινωνια γυρω τους?

Στον ανεπτυγμενο δυτικο κοσμο οι γυναικες δεν ντρεπονται να πουν οτι κανουν σεξ, αντιθετα εδω φοβουνται και τον ισκιο τους. Γι' αυτο γινονται τοσο δυσκολα σχεσεις, γι' αυτο οι πουτανες μονο εδω ειναι απαραιτητες!

Αλλα τι περιμενεις οταν πας στο γηπεδο και τα μονα συνθηματα που ακους ειναι "γαμιεται ο ενας" και "τον παιρνει ο αλλος"? Εμεις κανουμε τις γυναικες κομπλεξικιες και τους δημιουργουμε το συναισθημα της κατωτεροτητας του παθητικου και αν δεν αλλαξουμε μυαλα θα ζουμε μια ζωη μεσα στο ψεμα και τη μαλακια.

Ξυπνηστε ρεεε!  :jerking:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
κοντη χοντρη (100 κιλα μονο τα μπουτια) με κρεατοελιες στην μουρη και λαδωμενο μαλλι, η ανασα μυριζει μονιμως κρεμυδιλα απο τα κεμπαπ που τρωω καθημερινα για να διατηρω τα κιλα μου και τα βρακια μου ειναι ολα χεσμενα γτ δεν μπορω να σκυβω συχνα να τα αλλαζω :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

η περιγραφή της τυπικής Ελλεεινίδας... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom