Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6

Για τον 2ο νομο της Θερμοδυναμικης λες? Δεν μου φενεται και τοσο πολυπλοκο το θεμα Αλμπερτ!
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.526
Κριτικές
11
Like
3.384
Πόντοι
4.615
Evabb συμφωνείς με το νούμερο 3 μάλλον διότι δεν εμπίπτεις στην κατηγορία ''παραδοσιακή ελληνίδα'' όπως την οριοθετεί ο φίλος solaria.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
άσε μην αρχίζω να αναλύω για την σχετικότητα και την θερμοδυναμική τώρα :sunglasses:

σε παρακαλω τωρα αυτα ειναι δικη μου ειδικοτητα

:2funny: είσαι "παραδοσιακή" Ελληνίδα; μικρή eva

δεν νομιζω. καλυτερα ομως ας μιλησουν αλλοι για μενα

 

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
σε παρακαλω τωρα αυτα ειναι δικη μου ειδικοτητα

δεν νομιζω. καλυτερα ομως ας μιλησουν αλλοι για μενα

:cheesy: :cheesy:  τρελλό γέλιο στο forum. Αυτά που γράφεις σε ποια κατηγορία σε εντάσσουν; Στα συνοικέσια ο Παυσανίας;
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Για τον 2ο νομο της Θερμοδυναμικης λες? Δεν μου φενεται και τοσο πολυπλοκο το θεμα Αλμπερτ!
Ο δεύτερος νόμος που ορίζει το πέρασμα του χρόνου ,την μονόδρομη φορα της ζωής, την μοίρα του σύμπαντος, την πηγή της αδιάφορης ισορροπιας, αλλα και την απαρχή του χάους και της τάξης ταυτόχρονα. Ίσως είσαι σοφός Ίσως πρέπει να διαβάσεις κανένα βιβλίο.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Evabb συμφωνείς με το νούμερο 3 μάλλον διότι δεν εμπίπτεις στην κατηγορία ''παραδοσιακή ελληνίδα'' όπως την οριοθετεί ο φίλος solaria.

ααααααααααα και εδω εχω ενα τεραστιο θεμα..... λοιπον
2-3 φορες εχει τυχει να πω σε καποιον "εχω σχεση με καποιον και δεν θελω να πηγαινω με αλλους" και να μου απανταει ο αλλος "ε αμα τον κερατωσεις μια φορα δεν εγινε και τπτ" και μετα αναρωτιεμαι ποιος φταιει τελικα.... αμα σου λενε οτι δεν πειραζει μονο και μονο για να γαμησει εκεινη την ωρα αλλα αμα τους το κανει αυτο η γκομενα τους θα κλαψουν μανουλες :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
:cheesy: :cheesy:  τρελλό γέλιο στο forum. Αυτά που γράφεις σε ποια κατηγορία σε εντάσσουν; Στα συνοικέσια ο Παυσανίας;

στο ασυστολο σπαμ  :grin: :grin: :grin: ειμαι η σπαμ κουιν του σαιτ :grin: :grin: :grin:


Ο δεύτερος νόμος που ορίζει το πέρασμα του χρόνου ,την μονόδρομη φορα της ζωής, την μοίρα του σύμπαντος, την πηγή της αδιάφορης ισορροπιας, αλλα και την απαρχή του χάους και της τάξης ταυτόχρονα. Ίσως είσαι σοφός Ίσως πρέπει να διαβάσεις κανένα βιβλίο.


εσυ χρειαζεσαι ιδιαιτερα
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
σε παρακαλω τωρα αυτα ειναι δικη μου ειδικοτητα
Δεν είναι δικιά σου ειδικότητα, δεν είναι δυνατον να έχεις αποψη για όλα.
Εγώ θα μιλάω μονο για τέτοια πράγματα εσυ αν θες γράψε στο θρεντ για τις κωλότριχες.
 

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
ααααααααααα και εδω εχω ενα τεραστιο θεμα..... λοιπον
2-3 φορες εχει τυχει να πω σε καποιον "εχω σχεση με καποιον και δεν θελω να πηγαινω με αλλους" και να μου απανταει ο αλλος "ε αμα τον κερατωσεις μια φορα δεν εγινε και τπτ" και μετα αναρωτιεμαι ποιος φταιει τελικα.... αμα σου λενε οτι δεν πειραζει μονο και μονο για να γαμησει εκεινη την ωρα αλλα αμα τους το κανει αυτο η γκομενα τους θα κλαψουν μανουλες :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S

:cheesy: :cheesy: αστεία τα γράφεις. Και τι περίμενες να σου πει ότι είσαι "κακό κορίτσι";
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.526
Κριτικές
11
Like
3.384
Πόντοι
4.615
Evabb έχεις δίκιο. Προσωπικά ποτέ δεν ενοχλώ μία γυναίκα που έχει σχέση. Από την άλλη εάν έρθει από μόνη της, για να είμαι ειλικρινής, δεν θα τη διώξω κιόλας....
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Δεν είναι δικιά σου ειδικότητα, δεν είναι δυνατον να έχεις αποψη για όλα.
Εγώ θα μιλάω μονο για τέτοια πράγματα εσυ αν θες γράψε στο θρεντ για τις κωλότριχες.

προσεχε πως μιλας σε ενα μελος με 2300+ μηνυματα. στην τελικη κουκια σπερνω στο πολυτεχνειο;

:cheesy: :cheesy: αστεία τα γράφεις. Και τι περίμενες να σου πει ότι είσαι "κακό κορίτσι";

α δλδ η απαντηση "οκ ευα αφου εισαι καπαρωμενη δεν πειραζει" δεν υπαρχει περιπτωση να μου την πουν ποτε ε;; κι εγω τι ειμαι ρε συ;; πουτανα να πηγαινω με οποιον εχει καβλες εχω δεν εχω σχεση;
 

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
προσεχε πως μιλας σε ενα μελος με 2300+ μηνυματα. στην τελικη κουκια σπερνω στο πολυτεχνειο;

α δλδ η απαντηση "οκ ευα αφου εισαι καπαρωμενη δεν πειραζει" δεν υπαρχει περιπτωση να μου την πουν ποτε ε;; κι εγω τι ειμαι ρε συ;; πουτανα να πηγαινω με οποιον εχει καβλες εχω δεν εχω σχεση;

:cheesy: ε μη πας
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
παδια μην την πεφτετε στο ευακι..το κοριτσι ΑΞΙΖΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ RESPECT μονο κ μονο για το avatar της κ το χιουμορ της κ για τις αποψεις της εδω μεσα..
κ μην πει κανενας οτι την γλυφω,γιατι μας χωριζουν χιλιαδες κμ :P :P :P  :rockon: :boobies: :-*
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Evabb έχεις δίκιο. Προσωπικά ποτέ δεν ενοχλώ μία γυναίκα που έχει σχέση. Από την άλλη εάν έρθει από μόνη της, για να είμαι ειλικρινής, δεν θα τη διώξω κιόλας....

ε αμα ερθει μονη της παει να πει οτι τα θελει ο κωλος της. αλλα οχι να σου λεει δεν θελω και να την πιεζει ο αλλος να ριξει κερατο! ρε σεις εδω χερακι χερακι ημουνα με ενα παιδι και ουτε κι εκει σταματαγαν το καμακι κατι ξεμπαρκοι τελειως :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

σπαμ κουιν..δε πας να πλύνεις και κάνα πιάτο να γίνεις παραδοσιακή :2funny: :2funny:

τι να πλυνω δεν εχει και τπτ ενα μαχαιρι ειναι στον νεροχυτι μονο
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ιδιαίτερα... χμμ έχω ένα άσπρο όξινο δείγμα που θελω να δεις.
Εν τω μεταξυ ψάξε σο google για συστήματα μακριά απο την ισσοροπία που περιγράφονται απο μη γραμμικές διαφορικές εξισώσεις και ρώτα και τον καθηγητή στο εργαστηριάκι σας για το χημικό ρολόι και το αντίδραση Β-Ζ
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.526
Κριτικές
11
Like
3.384
Πόντοι
4.615
Evabb προσωπικά δεν θα έκανα καμάκι ποτέ σε μία γυναίκα η οποία θα συνοδεύεται, ούτε σε μία γυναίκα η οποία έχει σχέση και το γνωρίζω. Από την άλλη, και ευκαιρίας δοθείσης,μπορείς να μου εξηγήσεις για ποιο λόγο όταν βγαίνω έξω με μία όμορφη γυναίκα, τότε μου κάνουν καμάκι άλλες γυναίκες;
 

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
ε αμα ερθει μονη της παει να πει οτι τα θελει ο κωλος της. αλλα οχι να σου λεει δεν θελω και να την πιεζει ο αλλος να ριξει κερατο! ρε σεις εδω χερακι χερακι ημουνα με ενα παιδι και ουτε κι εκει σταματαγαν το καμακι κατι ξεμπαρκοι τελειως :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

τι να πλυνω δεν εχει και τπτ ενα μαχαιρι ειναι στον νεροχυτι μονο

:cheesy: Έτσι είναι ο κόσμος, κακός eva. Μα να σε βλέπουν χέρι χέρι και να θέλουν να γαμήσουν..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom