Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
730
Κριτικές
26
Like
1.962
Πόντοι
1.196
Μωρέ άδικο δεν έχεις, αλλά κάποια λίγα βασικά μπορείς να τα αντιληφθείς, ίσα να καταλάβεις αν η άλλη όντως σε γουστάρει ή απλά σ έχει για βόλεμα. Μέχρι εκεί αρκεί!
Αυτό αν κόβεις λίγο το καταλαβαίνεις αλλά δεν έχει σχέση με το αν έχει πάει με 5 ή με 25. Μπορεί κάποια να έχει λίγες εμπειρίες και να είναι συμφεροντολόγα και vice versa, δε συνδέονται αιτιολογικά τα δύο.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Giankos2525

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
37
Like
28
Πόντοι
0
Η μαγικη λεξη ειναι αν.το ειπες 5 φορες.αν αν αν αν αν. Πολλοι ελεγαν αν και οταν και ισως...οταν ηρθε η ωρα ομως τα αλλαξαν.λεγε τωρα τα αν και ισως.και οταν η κορη σουναρχισει να γαμιεται.απο τα 15 και σου ερθει γκαστρωμενη και σου πει μπαμπακα παμε να ριξουμε το μωρο τοτε θα δεις πως θα αλλαξεις κυριε φιλελευθερε
Να φανταστώ κάνεις προβολή στο μέλλον μου και γνωρίζεις ήδη την απάντηση στα πιστεύω μου. Πώς θες να απαντήσω εφόσον δεν έχω παιδιά;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Πρόσφατα βρέθηκα με παλιό συμμαθητή μου που μένει μακριά όντας παντρεμένος στην επαρχία και πάνω στην κουβέντα τι θα γίνει με μένα,θα μείνεις μπακουρος στα 40 και;Του λέω ρε φίλε βλέπεις κάποια κοπέλα εκεί έξω,που να σε εμπνέει για σοβαρή σχέση και να έχει σχετικά λίγες εμπειρίες;Α μου λέει,γιατί σε απασχολεί το παρελθόν της κάθε κοπέλας;Δεν έχει σημασία ,ίσα ίσα μπορεί να είναι και καλύτερη και πιο πιστή από μια "νορμάλ"....

Βασικά στα 40+ δεν είναι να βρεις γυναίκα να σε εμπνέει...αλλά γυναίκα γενικά.Μιας και η συντριπτική πλειοψηφία των ελλεεινίδων είναι παντρεμένες ή χωρισμένες με παιδιά.

Στα 40+,αν είσαι σε αναζήτηση γυναίκας,είσαι σαν την ομάδα που προσπαθεί να σκοράρει στις καθυστερήσεις.Οι πιθανοτητες είναι συντριπτικά εναντίον σου...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cheng

Giankos2525

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
37
Like
28
Πόντοι
0
Εξαιρετικο παραδειγμα.το πιος ειναι καταλληλος .τοτε γιατι δεν παντρευεσαι καμια απο τις εσκορτ?σιγουρα καποια θα σε γουσταρει.ε και τι εγινε οτι τη πηρε ολη η χωρα? Τωρα θα αλλαξει καινθα ειναι φρονιμη.θα αφησει το εσκορτιλικι πισω.αιντε και καλα στεφανε φιλε!
Το εσκορτιλίκι όπως το παρουσιάζεις έτσι υποτιμητικά είναι μια δουλειά. Γράφεις σε ένα φόρουμ το οποίο μιλά κυρίως για αυτή τη δουλειά και ταυτόχρονα το θεωρείς κάτι μιερό. Αν ποτέ βρεθείς με κάποια εσκορτ να το πεις μπροστά της και όχι να την κοιτάς σαν κουτάβι.

Γενικά κουράστηκα με την πάρτη σου. Από φαφλατάδες άλλο τίποτα που σίγουρα θα γίνουν οι μεγαλύτεροι παντοφλακηδες.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.203
Κριτικές
18
Like
19.976
Πόντοι
4.546
Σε αυτό το νήμα θα έπρεπε να μιλάνε ΜΟΝΟ οι παντρεμένοι. Εμείς οι υπόλοιποι, τσιμουδιά.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Για να βάλουμε την κουβέντα σε σωστή βάση.
Αφήνω στην άκρη αυτά που συμφωνουμε. Τα υποκειμενικά.
Σου παρέθεσα ποιος ξεκίνησε τη συγκεκριμένη θεωρία περί προσώπου και αντικειμενικής μετρησης της ομορφιας του.
Το έκανε για επαγγελματικούς λόγους, σεβαστό.
Τα περί φιλοσοφικών ρευμάτων και μαθηματικών μοντέλων 1000δων ετών, όπως γράφεις, είναι αιολα.
Πες μας εσύ ποιός φιλόσοφος ή μαθηματικος μέτρησε πρόσωπο με τους κανόνες που ισχυριζεσαι και έθεσε τα πρότυπα της αντικειμενικής ομορφιάς κι άρχισαν ολοι να τη μετράνε με αυτα. Παρέθεσέ μας ένα πόνημα που να το αποδεικνύει.
Γιατί αυτό που ισχυρίζεσαι επί του πρακτεου είναι ότι πχ η Γη είναι επίπεδη. Γιατί;
Γιατί έτσι λενε φιλοσοφικά ρεύματα και μαθηματικά μοντέλα 1000δων ετων.
Οπότε εμείς πρέπει να το δεχτούμε. Έτσι απλά.
Χωρίς τεκμηρίωση.
Εγώ έχω την κακή συνήθεια είτε διαφωνώ είτε συμφωνώ με κάποια θεωρία, να διαβάζω και τις δύο απόψεις.
Δε με προσβάλλεις. Απλά πρέπει να δέχεσαι και την πιθανή αλήθεια της αντίθετης άποψης.
Μεντελ, Γαλιλαίος, Κοπέρνικος, ενδεικτικά, αγνόησαν τις καθιερωμενες, καθεστωτικές αντιλήψεις χιλιάδων ετών και ώθησαν την ανθρωπότητα μπροστά.
Αν μία διαφωνία έχει λογική δομή είναι πολυ πιθανό να έχει και αλήθεια μέσα της.
Φίλε μου έχουν γίνει άπειρες έρευνες ότι η συμμετρία σχετίζεται με την ομορφιά. Ας το πάμε ανάποδα. Αντικειμενικά άσχημο υπάρχει; Φαντάζομαι η άποψη σου θα είναι όχι.
Λύσε μου μια απορία. Στις ταινίες γιατί όταν θέλουν να δείξουν έναν χαρακτήρα που είναι άσχημος/η διαλέγουν άσχημη ηθοποιό; Πως συμφώνουν στο casting για το ποιος είναι τι;
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.600
Κριτικές
1
Like
5.509
Πόντοι
2.356
Φίλε μου έχουν γίνει άπειρες έρευνες ότι η συμμετρία σχετίζεται με την ομορφιά. Ας το πάμε ανάποδα. Αντικειμενικά άσχημο υπάρχει; Φαντάζομαι η άποψη σου θα είναι όχι.
Λύσε μου μια απορία. Στις ταινίες γιατί όταν θέλουν να δείξουν έναν χαρακτήρα που είναι άσχημος/η διαλέγουν άσχημη ηθοποιό; Πως συμφώνουν στο casting για το ποιος είναι τι;
ρωτα τη δαναη μπαρκα τυπε
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.514
Like
6.150
Πόντοι
2.356
Φίλε μου έχουν γίνει άπειρες έρευνες ότι η συμμετρία σχετίζεται με την ομορφιά. Ας το πάμε ανάποδα. Αντικειμενικά άσχημο υπάρχει; Φαντάζομαι η άποψη σου θα είναι όχι.
Λύσε μου μια απορία. Στις ταινίες γιατί όταν θέλουν να δείξουν έναν χαρακτήρα που είναι άσχημος/η διαλέγουν άσχημη ηθοποιό; Πως συμφώνουν στο casting για το ποιος είναι τι;
Υποκειμενικά καθαρά. Βάσει του τι θεωρούν ο σκηνοθέτης κι ο κάστινγκ νταϊρέκτορ το τι είναι όμορφο.
Ποιός φιλόσοφος ή μαθηματικος εξέφρασε θεωρία ότι το πρόσωπο μετράται αντικειμενικά ως όμορφο;
Βάλε μας όνομα.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.287
Like
9.299
Πόντοι
2.306
Προσωπικά με πειράζει και το βρίσκω άσχημο να έχει πάει με πάρα πολλούς. Όπως και εγώ αντίστοιχα αν είχα βρει αυτή που ήθελα από νωρίς δε θα με ένοιαζε να έχω πάει με πολλές. Τα τελευταία χρόνια δεν τις ρωτάω με πόσους έχουν πάει. Αν θέλουν να το συζητήσουν από μόνες τους έχει καλώς. Αν και στην τελευταία μου σχέση όταν άκουσα το πάνω απο 15 έπαθα σοκ. Στο τέλος κατάλαβα ότι και εγώ ήμουν ένας αριθμός για αυτή, ενώ εγώ ήθελα να την παντρευτώ. Στους μετά τα 30, θεωρώ ότι η πιο κομβική ερώτηση που αξίζει να κάνουμε είναι αν έχουν ξεκαθαρίσει με το παρελθόν τους.

Γιατί βλέπω πολλές που δεν έχουν ξεπεράσει παλιές τους σχέσεις, ακόμα και κακές και κακοποιητικές και τρώμε τα σκατά τους οι επόμενοι. Δε χρειάζεται να πας με 100 μουνιά για να καταλάβεις πως σου αρέσει το γαμήσι ούτε αντίστοιχα χρειάζεται να φας 100 πούτσες για να δεις πως θες να τον τρως. Αυτά είναι άτομα που δεν τα έχουν καλά με τον εαυτό τους και δεν ξέρουν πως θέλουν να ζήσουν. Εγώ σας άνθρωπος που θέλω να κάνω οικογένεια, θα ελπίζω να έχει τόσα χιλιόμετρα ώστε να της είναι αρκετά και να μη θέλει να το ψάξει και άλλο και να μπορεί να εκτιμήσει το ότι θα έχει δίπλα της ένα καλό και πιστό σύντροφο.
15 πουτσες είναι η βάση για δυτική Ευρώπη, δεν ξέρω και καμία να έχει πάει με λιγότερους. Ξέρω μια που πήγε με είκοσί σε έξι μήνες και μετά κλαιγόταν γιατί τη βλέπουν οι άντρες σαν χυσοδοχειο.

Όλα σχετικά είναι. Αν αύριο βρες μια που έχει πάει με είκοσι , αλλά μόνο με σένα χύνει και το γουστάρει , μάλλον δε θα μας πειράζει.

Αν πάλι έχει πάει με πέντε , που είχαν αλογίσιες πουτσες ( παλιά μελη μπου) και της κάνανε γεώτρηση , μάλλον αυτό θα κακοφανεί χειρότερα.

Πάντως γκόμενες που πάνε με πολλούς ΔΕΝ είναι νορμαλ. Και για εμάς το ίδιο ισχύει αλλά σε πολυ χαμηλότερο βαθμό λόγω φύσης.

Αυτό δε σημαίνει ότι η μυξοπαρθένες είναι καλύτερες

Το άλλο σημαντικό είναι με ποιον έχει πάει; Ανοίγει τα πόδια σε μαύρους , πακηδες, Γάλλους , Βέλγους, Αλβανούς, Άραβες; Δρόμο , πουλο.

Αφήνει τίποτα λιγδιάρηδες πρεζονια να τη παίρνουν από τον κωλο ; Επίσης

Βέβαια που να ξέρεις και τι πιρνεις , αν είσαι λίγο αγαθιάρης και αυτή λίγο καπάτσα να το παίζει αθώα νομίζεις ότι βρήκες κελεπούρι . Και μετά αναρωτιέσαι γιατί βγήκε το παιδί σκούρο με ραστα
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Υποκειμενικά καθαρά. Βάσει του τι θεωρούν ο σκηνοθέτης κι ο κάστινγκ νταϊρέκτορ το τι είναι όμορφο.
Ποιός φιλόσοφος ή μαθηματικος εξέφρασε θεωρία ότι το πρόσωπο μετράται αντικειμενικά ως όμορφο;
Βάλε μας όνομα.
Bro μ αλήθεια τώρα; Ότι και να σου πω θα το γυρίσεις αμφισβητώντας τους πάντες από Ευκλείδη με μέχρι Da Vinci, αρκεί να περάσει το δικό σου και πραγματικά δεν αντέχω αυτό. 10 papers να σου παραθέσω τώρα πάλι κάτι θα βρεις να πεις. Αν σου πω για αναλογίες σώματος θα μου πεις σου ζήτησα για πρόσωπο. Αν σου πω για την φύση θα μου πεις σε ρώτησα για πρόσωπο. Αν σου πω για πρόσωπο θα μου πεις είναι μόνο για τη δύση. Αν σου πω για Fibonacci και συμμετρία θα μου πεις το golden ratio χρειάζεται αναπροσαρμογή. Αν σου πω Chris Solomon θα μου πεις ανήκει στη λευκή φυλή.
Βέβαια εδώ υπάρχουν ακόμη ερευνητές που αμφισβητούν τον Einstein. Πραγματικά δεν μπορώ να το υποστώ αυτό. Αποχωρώ. I don't have the guts sorry.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.514
Like
6.150
Πόντοι
2.356
Bro μ αλήθεια τώρα; Ότι και να σου πω θα το γυρίσεις αμφισβητώντας τους πάντες από Ευκλείδη με μέχρι Da Vinci, αρκεί να περάσει το δικό σου και πραγματικά δεν αντέχω αυτό. 10 papers να σου παραθέσω τώρα πάλι κάτι θα βρεις να πεις. Αν σου πω για αναλογίες σώματος θα μου πεις σου ζήτησα για πρόσωπο. Αν σου πω για την φύση θα μου πεις σε ρώτησα για πρόσωπο. Αν σου πω για πρόσωπο θα μου πεις είναι μόνο για τη δύση. Αν σου πω για Fibonacci και συμμετρία θα μου πεις το golden ratio χρειάζεται αναπροσαρμογή. Αν σου πω Chris Solomon θα μου πεις ανήκει στη λευκή φυλή.
Βέβαια εδώ υπάρχουν ακόμη ερευνητές που αμφισβητούν τον Einstein. Πραγματικά δεν μπορώ να το υποστώ αυτό. Αποχωρώ. I don't have the guts sorry.
Ο μόνος που προσπαθεί να περάσει το δικό του, αραδιαζοντας γενικότητες, είσαι εσύ.
Ισχυρίστηκες ότι η ομορφιά του ανθρωπίνου προσώπου είναι αντικειμενική και μετρήσιμη.
Σου είπα ότι αυτό δεν ισχύει. Σου ζήτησα να μας παραθέσεις το όνομα ή το έργο κάποιου από τους χιλιαδες φιλοσόφους ή μαθηματικούς που επιβεβαιώνει αυτό που λες, δεν είσαι σε θέση να το κάνεις.
Τον μοναδικό που υποστηρίζει την άποψή σου, εγώ τον παρέθεσα. Εσύ τον αγνοουσες. Που κι αυτός αερολογιες επιβεβαιωμενες λέει. Τουλάχιστον αυτός κονομαει από αυτό, οπότε δικαιολογείται. Ακόμη και τώρα, στις συνεντεύξεις του, τις ίδιες αερολογιες αναπαράγει κι ας έχουν αποδειχτεί μουφες κι όποιος τον πιστέψει.
Δεν είναι τα guts εκείνο που δεν έχεις.
Στοιχεία που να βεβαιώνουν αυτό που λες δεν έχεις.
Γι'αυτό και αναλωνεσαι σε γενικότητες τυπου σόρρυ, γερό στομαχι, guts, αποχωρώ, επανέρχομαι, αποχωρώ ξανά και όλα τα παρόμοια.
Οταν λοιπόν βρεις κάποιον φιλόσοφο ή μαθηματικό που να λέει ότι η ομορφιά του ανθρώπινου προσωπου είναι αντικειμενική και μετριέται με αυτόν τον τρόπο, και βαθμολογείται αυτό κι αυτό κι αυτό να συζητήσουμε ευχαρίστως.
Μέχρι τότε εκθέσεις ιδεών θα γράφεις, που εμένα δε με ενοχλεί, αλλά δε συνιστούν συζήτηση επί αντικειμενικού θεματος.
Οπότε πάμε παρακατω, που λέει και μια χαμένη ψυχή.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Ο μόνος που προσπαθεί να περάσει το δικό του, αραδιαζοντας γενικότητες, είσαι εσύ.
Ισχυρίστηκες ότι η ομορφιά του ανθρωπίνου προσώπου είναι αντικειμενική και μετρήσιμη.
Σου είπα ότι αυτό δεν ισχύει. Σου ζήτησα να μας παραθέσεις το όνομα ή το έργο κάποιου από τους χιλιαδες φιλοσόφους ή μαθηματικούς που επιβεβαιώνει αυτό που λες, δεν είσαι σε θέση να το κάνεις.
Τον μοναδικό που υποστηρίζει την άποψή σου, εγώ τον παρέθεσα. Εσύ τον αγνοουσες. Που κι αυτός αερολογιες επιβεβαιωμενες λέει. Τουλάχιστον αυτός κονομαει από αυτό, οπότε δικαιολογείται. Ακόμη και τώρα, στις συνεντεύξεις του, τις ίδιες αερολογιες αναπαράγει κι ας έχουν αποδειχτεί μουφες κι όποιος τον πιστέψει.
Δεν είναι τα guts εκείνο που δεν έχεις.
Στοιχεία που να βεβαιώνουν αυτό που λες δεν έχεις.
Γι'αυτό και αναλωνεσαι σε γενικότητες τυπου σόρρυ, γερό στομαχι, guts, αποχωρώ, επανέρχομαι, αποχωρώ ξανά και όλα τα παρόμοια.
Οταν λοιπόν βρεις κάποιον φιλόσοφο ή μαθηματικό που να λέει ότι η ομορφιά του ανθρώπινου προσωπου είναι αντικειμενική και μετριέται με αυτόν τον τρόπο, και βαθμολογείται αυτό κι αυτό κι αυτό να συζητήσουμε ευχαρίστως.
Μέχρι τότε εκθέσεις ιδεών θα γράφεις, που εμένα δε με ενοχλεί, αλλά δε συνιστούν συζήτηση επί αντικειμενικού θεματος.
Οπότε πάμε παρακατω, που λέει και μια χαμένη ψυχή.
Έγινε μαν καλή συνέχεια
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
516
Κριτικές
27
Like
1.498
Πόντοι
1.076
Γιατί να με πειράξει; Εγώ πήγα;
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.446
Κριτικές
42
Like
7.838
Πόντοι
4.666
εδώ μας ενοχλεί η "δική" μας προσωπική πουτάνα να πηγαίνει με άλλους ομοίους μας πουτανιάρηδες!!!!!!!
 

dinos1991

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
13
Like
33
Πόντοι
0
εμένα ξέρω ότι μου τα φοράει εδώ και μήνες αλλά δεν ξέρω με ποιόν ή με ποιους. Η γυναικα μου είναι αρκετά όμορφη και θα γουσταρα πάρα πολύ να την δω να την πηδανε μπροστά μου.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.203
Κριτικές
18
Like
19.976
Πόντοι
4.546
Σας βρήκα νύφη τύποι μου!

Overcoming My 20 Year Addiction To Sex | Minutes With​

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom