Νέα

Αυτός που έχει πάει με μια trans σαν Elissavet Barbie πως προσδιορίζεται σεξουαλικά;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Αυτός που έχει πάει με μια trans σαν Elissavet Barbie πως προσδιορίζεται σεξουαλικά;

  • Straight

  • Gay

  • Bi

  • Ηeteroflexible

  • Genderfluid

  • Πούστης

  • Μπινές

  • Επισκέπτες γαμιέστε


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.005
Πόντοι
216
Νομίζω ότι μερικοί εδώ δεν έχεις καταλάβει την διαφορά τρανσεξουαλ, με τραβεστί. Γιατί αυτό που περιγράφεις είναι άντρας τραβεστί.

Φίλε, αυτό που περιγράφεις είναι άντρας τραβεστί. Δηλαδή αυτός που την μέρα είναι Μπάμπης φορτιγατζής και το βράδυ του αρέσει να φοράει γυναικεία ρούχα.
Μου κάνει εντύπωση που είσαι αρχαίο μέλος του μπου και ακόμα τσουβαλιάζεις τραβεστί και τρανσέξουαλ. Ναι, μπορεί να έχουν πούτσα και οι δύο αλλα η διαφορά είναι οτι οι τρανσέξουαλ κάνουν ορμονοθεραπεία και μοιάζουν με γυναίκες περισσότερο. Οπότε αυτά που λες για αξύριστα γένια, και μυρίζει στρατώνα είναι αντιλήψεις και στερεότυπα του μεσαίωνα.

Πάρε και ενα δείγμα ακόμα δικό μας εγχώριο μήπως και προσγειωθείς στο 2023.
Οτι και να κανει
Και το DNA του ναλλαξει σε ΧΧ
Και να του φυτρωσουν αληθινη μητρα γονιμη με περιοδο
Παλι πουστης θαναι εφοσον γεννηθηκε αντρας
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
Νομίζω ότι μερικοί εδώ δεν έχεις καταλάβει την διαφορά τρανσεξουαλ, με τραβεστί. Γιατί αυτό που περιγράφεις είναι άντρας τραβεστί.

Φίλε, αυτό που περιγράφεις είναι άντρας τραβεστί. Δηλαδή αυτός που την μέρα είναι Μπάμπης φορτιγατζής και το βράδυ του αρέσει να φοράει γυναικεία ρούχα.
Μου κάνει εντύπωση που είσαι αρχαίο μέλος του μπου και ακόμα τσουβαλιάζεις τραβεστί και τρανσέξουαλ. Ναι, μπορεί να έχουν πούτσα και οι δύο αλλα η διαφορά είναι οτι οι τρανσέξουαλ κάνουν ορμονοθεραπεία και μοιάζουν με γυναίκες περισσότερο. Οπότε αυτά που λες για αξύριστα γένια, και μυρίζει στρατώνα είναι αντιλήψεις και στερεότυπα του μεσαίωνα.

Πάρε και ενα δείγμα ακόμα δικό μας εγχώριο μήπως και προσγειωθείς στο 2023.
...ο Μπάμπης φορτιγατζής που το βράδυ του αρέσει να φοράει γυναικεία ρούχα...... δεν έχει βυζιά, δεν έχει κάνει αποτρίχωση και δεν έχει πάρει θηλυκές ορμόνες. Ο Τύπος που είναι τρανσέξουα, ΜΕΤΑΜΦΙΕΖΕΤΑΙ σε γυναίκα, και μπορεί να ξεγελάσει κάποιο μεθυσμένο, ή πολύ άπειρο νεαρό. Δεν μπορεί να αλλάξει τη φωνή του, κι αν ιδρώσει θα μυρίζει σαν άντρας, ακόμα κι αν έχει αφαιρέσει το παλαμάρι του. Ακόμα κι αν έχει κάνει αποτρίχωση με Λέιζερ, τα τριχοθυλάκια θα φαίνονται από μακριά, εκτός κι αν έχει βάλει μισό πόντο μέικ απ, για να καλύψει. Και δεν κατάλαβα, για ποιο λόγο θεωρείς ότι μια πετυχημένη μεταμφίεση, μετατρέπει κάποιον άντρα σε γυναίκα; ναι ο τυπος που μαθαμε σαν Τζένη Χειλουδάκη, ήταν πολύ πιο όμορφος και θηλυπρεπής από αρκετές γυναίκες. Και πάλι ένας πούστης ήταν, τίποτα περισσότερο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom