Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16

ε δεν παω...


Ιδιαίτερα... χμμ έχω ένα άσπρο όξινο δείγμα που θελω να δεις.
Εν τω μεταξυ ψάξε σο google για συστήματα μακριά απο την ισσοροπία που περιγράφονται απο μη γραμμικές διαφορικές εξισώσεις και ρώτα και τον καθηγητή στο εργαστηριάκι σας για το χημικό ρολόι και το αντίδραση Β-Ζ

κοιτα το νομπελ χημειας 1977 ποιος το εχει παρει για να δεις που ειμαι
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Evabb προσωπικά δεν θα έκανα καμάκι ποτέ σε μία γυναίκα η οποία θα συνοδεύεται, ούτε σε μία γυναίκα η οποία έχει σχέση και το γνωρίζω. Από την άλλη, και ευκαιρίας δοθείσης,μπορείς να μου εξηγήσεις για ποιο λόγο όταν βγαίνω έξω με μία όμορφη γυναίκα, τότε μου κάνουν καμάκι άλλες γυναίκες;

τι να σου πω... μαλλον ισχυει ο κανονας  αφου αυτη η ωραια ειναι μαζι του θα εχει κρυφες χαρες αρα οποια προλαβει το κρυφο κελεπουρι. επισης ειναι και η ζηλια του στυλ γτ να τον εχει η φιλη μου κι οχι εγω η ακομα χειροτερα "τους θελω ολους και δεν με νοιαζει τπτ"
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.526
Κριτικές
11
Like
3.384
Πόντοι
4.615
Ίσως να έχεις δίκιο evabb.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
παδια μην την πεφτετε στο ευακι..το κοριτσι ΑΞΙΖΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ RESPECT μονο κ μονο για το avatar της κ το χιουμορ της κ για τις αποψεις της εδω μεσα..
κ μην πει κανενας οτι την γλυφω,γιατι μας χωριζουν χιλιαδες κμ :P :P :P  :rockon: :boobies: :-*

σ αρεσει το αβαταρ; το εχω βαλει γτ καποιοι ειναι για κλωτσιες στο σαιτ
 

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
Ιδιαίτερα... χμμ έχω ένα άσπρο όξινο δείγμα που θελω να δεις.
Εν τω μεταξυ ψάξε σο google για συστήματα μακριά απο την ισσοροπία που περιγράφονται απο μη γραμμικές διαφορικές εξισώσεις

Μεγάλε το τελευταίο το περιγράφεις στα αγγλικά; Με ενδιαφέρει, σοβαρά
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ε δεν παω...


κοιτα το νομπελ χημειας 1977 ποιος το εχει παρει για να δεις που ειμαι
Δομές διασκορπισμού ...τον συμπαθώ τον τύπο. Δεν ξέρω γιατι αλλα τώρα με γκαύλωσες πραγματικά ααχχχ. Τι έξυπνη σκυλίτσα που είσαι. Αλλα ένα θα πω, γαμώ το πολυτεχνείο της πλάκας είναι οι μηχανικοι το μπούλο.
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Παντως fuck you λενε και στο εξωτερικο (και γυναικες) και η εκφραση εχει το δικο της ειδικο νοημα που το ξερεις πολυ καλυτερα στα Ελληνικα...
Η αληθεια ειναι οτι οταν μου τοπε καποια τσατισμενη, χαζουλα αλλα ιδιαιτερα σεξυ της απαντησα "ποτε γιατι εγω ειμαι παντα ετοιμος?" αλλα δεν ξαναμιλησε...

Ντρεπομαι που ειμαι Ελληνας με αυτα που διαβαζω. Η στενοκεφαλια και ο κομπλεξισμος σε αυτη τη χωρα δεν εχει οριο!

Και μετα διαμαρτυρομαστε οτι οι Ελληνιδες ειναι κομπλεξικιες και δεν μας καθονται. Πως να χαρουν ελευθερα το σεξ οταν μεγαλωνουν με τετοιες αντιληψεις απο την κοινωνια γυρω τους?

Στον ανεπτυγμενο δυτικο κοσμο οι γυναικες δεν ντρεπονται να πουν οτι κανουν σεξ, αντιθετα εδω φοβουνται και τον ισκιο τους. Γι' αυτο γινονται τοσο δυσκολα σχεσεις, γι' αυτο οι πουτανες μονο εδω ειναι απαραιτητες!

Αλλα τι περιμενεις οταν πας στο γηπεδο και τα μονα συνθηματα που ακους ειναι "γαμιεται ο ενας" και "τον παιρνει ο αλλος"? Εμεις κανουμε τις γυναικες κομπλεξικιες και τους δημιουργουμε το συναισθημα της κατωτεροτητας του παθητικου και αν δεν αλλαξουμε μυαλα θα ζουμε μια ζωη μεσα στο ψεμα και τη μαλακια.

Ξυπνηστε ρεεε!  :jerking:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Δομές διασκορπισμού ...τον συμπαθώ τον τύπο. Δεν ξέρω γιατι αλλα τώρα με γκαύλωσες πραγματικά ααχχχ. Τι έξυπνη σκυλίτσα που είσαι. Αλλα ένα θα πω, γαμώ το πολυτεχνείο της πλάκας είναι οι μηχανικοι το μπούλο.

κι εσυ που τα εμαθες ολα αυτα αν οχι σε πανεπιστημιο; η μονο με το πολυτεχνειο εχεις προβλημα;

Μεγάλε το τελευταίο το περιγράφεις στα αγγλικά; Με ενδιαφέρει, σοβαρά

δυσκολη η μεταφραση ασε που δεν θα βρεις τπτ στο νετ. με το σταγονομετρο ειναι περαν απο τις γεκικολογιες μπορω παντως να το μεταφρασω στα γαλλικα αν θες
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Παντως fuck you λενε και στο εξωτερικο (και γυναικες) και η εκφραση εχει το δικο της ειδικο νοημα που το ξερεις πολυ καλυτερα στα Ελληνικα...
Η αληθεια ειναι οτι οταν μου τοπε καποια τσατισμενη, χαζουλα αλλα ιδιαιτερα σεξυ της απαντησα "ποτε γιατι εγω ειμαι παντα ετοιμος?" αλλα δεν ξαναμιλησε...

επισης το κλασσικο ειναι να απαντησεις ευχαριστω για την ευχη σου
 

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
κι εσυ που τα εμαθες ολα αυτα αν οχι σε πανεπιστημιο; η μονο με το πολυτεχνειο εχεις προβλημα;

δυσκολη η μεταφραση ασε που δεν θα βρεις τπτ στο νετ. με το σταγονομετρο ειναι περαν απο τις γεκικολογιες μπορω παντως να το μεταφρασω στα γαλλικα αν θες

Ναι το δοκίμασα στο google και δε βγήκε. Να μας πει το παληκάρι.
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Μεγάλε το τελευταίο το περιγράφεις στα αγγλικά; Με ενδιαφέρει, σοβαρά
Αν δεν έχεις τεχνικές γνώσεις πάρε κάποιο βάτο βιβλίο επιστήμονα όπως του Steven hawking ,ilya prigogine , alastair rae κτλ.
δεν είμαι σίγουρος για την ορθογραφία αλλα είναι non equillibrum non linear differential equations. σχηματίζουν τον χαοτικο ελκυστη που παγιδεύει το συστημα στο χάος
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Παντως fuck you λενε και στο εξωτερικο (και γυναικες) και η εκφραση εχει το δικο της ειδικο νοημα που το ξερεις πολυ καλυτερα στα Ελληνικα...

Η αληθεια ειναι οτι οταν μου τοπε καποια τσατισμενη, χαζουλα αλλα ιδιαιτερα σεξυ της απαντησα "ποτε γιατι εγω ειμαι παντα ετοιμος?" αλλα δεν ξαναμιλησε...
ΚΑΚΩΣ της απάντησες έτσι! Αν της έλεγες "όσο και να θέλεις, εγώ ΔΕΝ σε γαμάω!" θα την πονούσε πολύ περισσότερο, να την έκανες εντελώς τρελή από θυμό. Η απόλυτη βρισιά που μπορείς να πεις σε γυναίκα δεν είναι "καριόλα, "πουτάνα παρτόλα, "ξεκωλιάρα κλπ! Αν θέλεις να κάνεις μια γυναίκα (όποια κι αν είναι!) να πέσει στα αντικαταθλιπτικά, αρκεί να της πεις...

[size=12pt]"...Η τελευταία γυναίκα πάνω στη Γή να είσαι, ρε που να χτυπιέσαι... ΔΕΝ ΣΕ ΓΑΜΑΩ!..."[/size]
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
δεν γουστάρω τους μηχανικούς γιατι στο τέλος παίρνουν περισσοτερα λεφτά απο εμάς που τους ''διδάσκουμε'' και εμείς μένουμε στην ψάθα , πουτάνα τεχνολογία.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.667
Πόντοι
606
Οι επιστημονες σιγουρα εχουν μεγαλη σχεση με το θρεντ.Αναλυεται επιστημονικα αδερφε μου.Αλλωστε το μουνι εχει μεγαλη σχεση με το χαος.... :idiot:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Αν δεν έχεις τεχνικές γνώσεις πάρε κάποιο βάτο βιβλίο επιστήμονα όπως του Steven hawking ,ilya prigogine , alastair rae κτλ.
δεν είμαι σίγουρος για την ορθογραφία αλλα είναι non equillibrum non linear differential equations. σχηματίζουν τον χαοτικο ελκυστη που παγιδεύει το συστημα στο χάος

τι του λες ρε του ανθρωπου! εδω θα βραχυκυκλωσω κι εγω σ αυτο το τελευταιο
 

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
Αν δεν έχεις τεχνικές γνώσεις πάρε κάποιο βάτο βιβλίο επιστήμονα όπως του Steven hawking ,ilya prigogine , alastair rae κτλ.
δεν είμαι σίγουρος για την ορθογραφία αλλα είναι non equillibrum non linear differential equations. σχηματίζουν τον χαοτικο ελκυστη που παγιδεύει το συστημα στο χάος

Έχω σε άλλα πεδία...non linear. Αν και αυτό που μόλις περιέγραψες μου φαίνεται εντελώς θεωρητικό.
Και από το τελευταίο σου post αντιλαμβάνομαι, ουτε καν experimental.
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Οι επιστημονες σιγουρα εχουν μεγαλη σχεση με το θρεντ.Αναλυεται επιστημονικα αδερφε μου.Αλλωστε το μουνι εχει μεγαλη σχεση με το χαος.... :idiot:
Αστα σκέτη μαύρη τρύπα σε ρουφάει και δεν μπορείς να βγείς.
solaria το χάος είναι κατα βάση θεωρητικό. Ο ελκυστής είναι το μηχανικό ανάλογο του χαοτικού συστήματος, γραφικά σχηματίζεται απο τις τρείς διαφορικές εξισώσεις που περιγράφουν το συστημα και είναι fractal.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
δεν γουστάρω τους μηχανικούς γιατι στο τέλος παίρνουν περισσοτερα λεφτά απο εμάς που τους ''διδάσκουμε'' και εμείς μένουμε στην ψάθα , πουτάνα τεχνολογία.


ααααααααααα πες το ετσι βρε ενταξει εμενα μπορεις ακομα να με συμπαθεις δεν εχω γινει ακομα


Οι επιστημονες σιγουρα εχουν μεγαλη σχεση με το θρεντ.Αναλυεται επιστημονικα αδερφε μου.Αλλωστε το μουνι εχει μεγαλη σχεση με το χαος.... :idiot:

οχι για να μην λενε οτι στο σαιτ δεν υπαρχουν και σοβαρες αποψεις απο τους ειδικους  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Έχω σε άλλα πεδία...non linear. Αν και αυτό που μόλις περιέγραψες μου φαίνεται εντελώς θεωρητικό.
Και από το τελευταίο σου post αντιλαμβάνομαι, ουτε καν experimental.

βασικα ειναι τελειως γενικο το non linear κοιτα καλυτερα κατι σε chemical systems non equillibrium (κι αυτο γενικο ειναι δλδ)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom