Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Α και εννοειται πως το χαος δεν ειναι της μοδας. Ηηηηηταν της μοδας στα 80'ς αλλα στην Ελλαδα....
Τωρα θεωρουμε και το ΜΒΑ μοδα....
Τελος παντων. Αμα θες να σου πω και τι θα ειναι μοδα το 2025. Απλα οτι ειναι τωρα μοδα στην Αμερικη....
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Α και εννοειται πως το χαος δεν ειναι της μοδας. Ηηηηηταν της μοδας στα 80'ς αλλα στην Ελλαδα....
Τωρα θεωρουμε και το ΜΒΑ μοδα....
Τελος παντων. Αμα θες να σου πω και τι θα ειναι μοδα το 2025. Απλα οτι ειναι τωρα μοδα στην Αμερικη....
τι θα μου πεις η αυτοοργάνοση ή η νανοτεχνολογία;;
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Καταρχην εξηγουμε πως στην Χημεια ειμαι ασχετος και ουτε φιλους Χυμικους ετυχε να εχω ποτε αρα ουτε καν εχει παρει κατι το αυτι μου Φυσικη και Μαθηματικα ξερω. Ναι η νανοτεχνολογια ηταν πολυ στα πανω της τα τελευταια χρονια και ειναι αν και απο το 2005 και μετα εχει μια μικρη καμψη τουλαχιστον στις χρηματοδοτησεις. Ενταξη η αυτοοργανωση δεν παιζει στα ιδια κυβικα (απο πλευρας μαζικου ενδιαφεροντος εννοω) αλλα ειναι επεισης σε μεγαλα φορτε και ανεβαινει, ειναι φοβερος τομεας κατα την γνωμη μου. Ειναι πολυ θετικο που ασχολουνται με το θεμα μερικοι πολλοι εξυπνοι ανθρωποι θα ελεγα σε αντιθεση με την νανοτεχνολογια. Παντως δεν θα σου ανεφερα αυτα, γιατι... πως να το πω... εκτος απο το επιστημονικο ενδιαφερον ειναι πολλα πραγματα που μετρανε, αν το θεμα ειναι η ΕΥΚΟΛΗ κονομα και η μοστρα βεβαια. Πιστευω οτι θα ζησουμε την εξαετια της πληροφορικης παντως. Βραζει η κατασταση φαινεται.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Δεν με νοιάζει μέ πόσους πάει... αρκεί να φέρνει ΟΛΑ τα λεφτά στο σπίτι :2funny:
 

antreas88

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
251
Like
0
Πόντοι
1
Δεν με νοιάζει μέ πόσους πάει... αρκεί να φέρνει ΟΛΑ τα λεφτά στο σπίτι :2funny:
ΣΥμφωνω αλλα αρκει να μην εχει κολλησει καμια μαλακια και να μην πηγαινει με αλλους οσο ειναι μαζι μου....
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Δεν με νοιαζει τι εκανε η γυναικα μου πριν απο μενα, αλλα οταν γινει γυναικα μου και μετα θα με νοιαζει!
 

Marauder

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
Με μία ντουζίνα μόνο?
Μα τότε θα είναι άπειρη, τελείως άπειρη. Τι να την κάνω?
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Οταν μου λεει την ωρα του sex με ποσους εχει παει και τι τησ εκαναν καθολου δεν με χαλαει.Τις υπολοιπες ωρες δεν θελω να ξερω...
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
ποιά η διαφορά του ευτυχησμένου από τον διστυχη? Η γνώση του ότι είναι διστυχής! Μακριά!!! :huh:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μέχρι 11 είναι μια χαρά! :grin:
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Πιανονται και οι πιπες?
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Αδερφε χαλαρωσε ειναι ασχετο με το θεμα βεβαια του νηματος αλλα καποιοι εδω μεσα εχουμε παρει και διδακτορικο.... ε οπως καταλαβαινεις ξερω τι μπορει να ξερεις και τι απλα δεν μπορεις.
ΥΓ Στη Φυσικη ετσι, οχι στη ...χημεια. Ε μην ανοιξουμε κουβεντα για το τι ειναι πραγματικα φυσικη και οχι χημεια. Συγγνωμη για την αχρηστη παρεμβαση μου.

ΥΓ2 Απο οτι εχω καταλαβει Ευα τελειωσες το ιδιο μπουρδελο που τελειωσα και γω ειναι φυσικο να κληρονομησες την κλασσικη αιμετικη ατακα ειμαι καπαρωμενη, κλεισμενη κτλ. Ε δεν μπορω να καταλαβω γιατι καποιες γυναικες αυτο υποβαθμιζονται σε περουσιακα αντικειμενα καποιου. Τι θα πει δηλαδη αυτο? Καταλαβαινω καποια να πει μου αρεσεις, δεν μου αρεσεις, μου αρεσει αλλος. ΟΚ. Αλλα ειμαι δοσμενη αλλου? Ανυπερβλητη μαλακια. Εγω δεν θα το ελεγα ποτε αυτο σε γυναικα. Αν ειμαι με καποια ειναι επειδη ετσι νοιωθω οχι γιατι πρεπει. Ποτε δεν κανω κατι απλα επειδη πρεπει. Αν ποθω καποια αλλη περισσοτερο δεν καταπιεζομαι ποτε. Αν φτασεις σε αυτο το σημειο το παιχνιδι εχει χαθει ουτως η αλλως. Απλα χωριζω.
ΥΓΥΓ2 Δεν μοιλαω για τους παντρεμενους εκει ειναι ποιο ...χαοτικο το συστημα.


νομιζω οτι δεν καταλαβες τι ηθελα να πω... ενοω οτι δεν σεβονται το γεγονος οτι εχω διαλεξει καποιον και θελω να ειμαι με εκεινον κι οχι με καποιον αλλον και δεν με θεωρω περιουσια κανενος.

και δεν εχω τελειωσει ακομα το πανεπιστημειο
 

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
νομιζω οτι δεν καταλαβες τι ηθελα να πω... ενοω οτι δεν σεβονται το γεγονος οτι εχω διαλεξει καποιον και θελω να ειμαι με εκεινον κι οχι με καποιον αλλον και δεν με θεωρω περιουσια κανενος.

Στην Κυρία το είπες; :)
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
νομιζω οτι δεν καταλαβες τι ηθελα να πω... ενοω οτι δεν σεβονται το γεγονος οτι εχω διαλεξει καποιον και θελω να ειμαι με εκεινον κι οχι με καποιον αλλον και δεν με θεωρω περιουσια κανενος.

και δεν εχω τελειωσει ακομα το πανεπιστημειο

Αν είχες τελειώσει δηλαδή το Πανεπιστήμιο, τι θα άλλαζε στο οτι δεν σε θεωρείς περιουσία κανενός;          :)
 

thibet

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
10
Like
4
Πόντοι
11
καλημέρα φίλοι μου,
το καλύτερο,
Η γυναίκα να έχει κανει την ζωή της πριν για να την κάνει απλά μετά...
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
πιστευω οτι μια γυναικα που εχει ζησει τη ζωη της μπορει να εχει εμπειριες που μπορει να αποτυπωθουν στο χαρακτηρα της με το εξης στυλακι= ναι οκ ανδρα μου εισε παιδαρας....αλλα τι να μας πεις κι εσυ απο τη ζωη σου?
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
πιστευω οτι μια γυναικα που εχει ζησει τη ζωη της μπορει να εχει εμπειριες που μπορει να αποτυπωθουν στο χαρακτηρα της με το εξης στυλακι= ναι οκ ανδρα μου εισε παιδαρας....αλλα τι να μας πεις κι εσυ απο τη ζωη σου?
+13
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom