Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

okostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
129
Like
91
Πόντοι
1
η γυναικα πρέπει να είναι και πουτάνα. μόνο έτσι αξίζει !!
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
ρε παιδιά και με 100 άντρες να 'χει παει αμα την καλύπτεις εσυ γιατι να στην κάνει?

Αμα εχει παει με 100, και με 30 να εχει παει δηλαδη, δε καλυπτρεται απο εναν μετα. Εχει εθιστει στον πειραματισμο και την αλλαγη. Δεν υπάρχει περιπτωση να μεινει στα αυγα της. οποιος κι αν εισαι, οσο κι αν ταιριάζετε, οτι χημεια κι αν εχετε.
 

Επισκέπτης
Tι προτιμάμε αλήθεια; Mία κοιμισμένη που να έχει πάει με 1-2 άντρες στην ζωή της και ποτέ δεν πρόκειται να εντρυφήσει στις εναλλαγές της ηδονής, ή μία ξεκωλιάρα που θα δοκιμάζει και θα συνεχίσει να δοκιμάζει καυλιά και εμπειρίες;
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Tι προτιμάμε αλήθεια; Mία κοιμισμένη που να έχει πάει με 1-2 άντρες στην ζωή της και ποτέ δεν πρόκειται να εντρυφήσει στις εναλλαγές της ηδονής, ή μία ξεκωλιάρα που θα δοκιμάζει και θα συνεχίσει να δοκιμάζει καυλιά και εμπειρίες;

Αναλογα τη χρηση. Αμα θες να νοιωσεις ομορφες στιγμες πρωφανως το ξεκωλο. Για αντε να παντρευτεις καμια τετοια ομως και πες μου αν περνας απο τις πορτες. Ουτε απο την Αψιδα του θριαμβου στα Ιλισια Πεδια δε χωρας.
 

Επισκέπτης
Αναλογα τη χρηση. Αμα θες να νοιωσεις ομορφες στιγμες πρωφανως το ξεκωλο. Για αντε να παντρευτεις καμια τετοια ομως και πες μου αν περνας απο τις πορτες. Ουτε απο την Αψιδα του θριαμβου στα Ιλισια Πεδια δε χωρας.

Tο ζητούμενο δεν είναι αυτό. Aν μια απλή κοπελίτσα την έχεις σπίτι (γιατί άμα δουλεύει η γυναίκα τον τρώει σίγουρα) δεν είναι κρίμα και άδικο; Kάπως έτσι ήταν το ερωτημά μου
 

puroteen

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Tο ζητούμενο δεν είναι αυτό. Aν μια απλή κοπελίτσα την έχεις σπίτι (γιατί άμα δουλεύει η γυναίκα τον τρώει σίγουρα) δεν είναι κρίμα και άδικο; Kάπως έτσι ήταν το ερωτημά μου

μήπως συμβαίνει το αντίθετο; :huh:
μια γυναίκα που ασχολήται μόνο με το σπίτι έχει ποιο πολύ ελευθερο χρόνο και βαριέτε ποιο εύκολα, ενω εαν δουλεύει απασχολήτε περισσότερο,δεν έχει παντα χρόνο,κουράζεται και πιέζεται ποιο πολύ απο την δουλειά της.
"Αργια μήτηρ πάσης κακίας"
χωρις βέβαια να είναι απόλυτο αυτο, μια αποψη είναι.....
 

temeteros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Like
8
Πόντοι
1
μπορει να φαινεται κομπλεξικο αλλα για καποιον σαν εμενα που ειμαι πιο ησυχος χαρακτηρας (εχω παει με 5-6 γυναικες στη ζωη μου και κυριως κυνηγαω τις μονιμες σχεσεις) θα με πειραζε η κοπελα μου να εχει παει με 30-40.Ειναι καταστασεις που μπορει στο μελλον να σε κανουν να νιωσεις μειονεκτικα.Επισης νομιζω οτι οι γυναικες που εχουν παει με τοσους πολλους αντρες χανουν τον αυθορμητισμο τους και συμπεριφερονται με τροπο ωστε μετα απο τοσες αποτυχιες να παντρευτουν παση θυσια το κελεπουρι που βρηκαν....

Παντως δεν μπορω να καταλαβω πως μπορεις να εισαι βεβαιος οτι αξιζει να ζησεις με μια γυναικα που την εχουν απορριψει τοσοι αντρες πριν....
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Αν ισχύει το γνωστό: "Πουτάνα στο κρεβάτι και κυρία στο σαλόνι", τότε με 100 και βάλε :2funny: :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Tο ζητούμενο δεν είναι αυτό. Aν μια απλή κοπελίτσα την έχεις σπίτι (γιατί άμα δουλεύει η γυναίκα τον τρώει σίγουρα) δεν είναι κρίμα και άδικο; Kάπως έτσι ήταν το ερωτημά μου

δλδ ολες οι γυναικες που δουλευουν κερατωνουν κιολας. το μαθαμε κ αυτο. μαλιστα.
επισης δεν υπαρχει μεση κατασταση. ή εισαι ξεκωλο ή εισαι του κατηχητικου. ωραια.

κ αυτοι που παραπονιουνται.. κ θελουνε γυναικα ασπιλη κ αμολυντη (τουλαχιστον), να υποθεσω οτι αμα παντρευτουν θα παψουν να ειναι λατρεις κοκκινων οικων/ κολ γκερλ/ σιτυ τουρων κλπ? ή γι αυτους δεν μετραει?
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Tο ζητούμενο δεν είναι αυτό. Aν μια απλή κοπελίτσα την έχεις σπίτι (γιατί άμα δουλεύει η γυναίκα τον τρώει σίγουρα) δεν είναι κρίμα και άδικο; Kάπως έτσι ήταν το ερωτημά μου
δηλαδη ολες οι εργαζμενες γυναικες κερατωνουν ε?ωραια μυαλα...αυτα τα λεγανε στα χωρια πριν 20 χρονια ρε συ...ασε που αυτη που ναι σπιτι εχει και μπολικο ελευθερο χρονο...η μηπως θα την ελεγχεις? :grin: :grin: :grin:..αν μια γυναικα γουσταρει να γαμηθει θα γαμηθει και ας την κλεισεις και σε μπουκαλι οπως λεει ενας κολλητος...εμενα προσωπικα δεν θα με πειραζε με ποσους εχει παει..δενασχολουμαι,δεν ρωταω καν.αφου κανεις δεν μπορει να επιβεβαιωσει την απαντηση τι σημασια εχει?να με τρωει?αν εγω την καλυπτω..οκ..αν οχι στα παπαρια μου θα βρω αλλη.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.579
Πόντοι
22.785
Ειναι ενα ερωτημα στο οποιο δεν προκειται κανενας και ΠΟΤΕνα παρη απαντηση οτι μα οτι να κανη.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: fil69

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Ο άνθρωπος δεν αλλάζει. Εάν κάποιος/κάποια είχε πολύ έντονο παρελθόν θα έχει και έντονο μέλλον. Από εκεί και πέρα αποφασίζεις και πράττεις.
 

okostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
129
Like
91
Πόντοι
1
παιχνιδιάρα και σεξουλιάρα
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.579
Πόντοι
22.785
Ο άνθρωπος δεν αλλάζει. Εάν κάποιος/κάποια είχε πολύ έντονο παρελθόν θα έχει και έντονο μέλλον. Από εκεί και πέρα αποφασίζεις και πράττεις.
ΜΜΜΜΜ δεν ειναι και ακριβως ετσι..... συμφωνο αλλα οχι απολυτα.
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
οταν η γυναικα εργαζεται κακα τα ψεματα ειναι μεσα στο παιχνιδι.Βρειτε μια υπηρεσια , μια δουλεια που δε γινεται παιχνιδι μεταξυ ανδρων και γυναικων που ειναι τοσες ωρες μαζι? καμία!
Μονο αν δεν βλεπεται η γυναικα δεν την φλερταρουν στη δουλεια σημερα.Το κακο ειναι οτι ολοι θελουν εργαζομενες γυναικες...
Κατα τη γνωμη μου αυτες που ειναι σπιτι χωρις δουλεια  ειναι επικινδυνες στις μεγαλες πολεις.. στην επαρχια μια γυναικα που δεν δουλευει  δεν εχει πολλες ευκαιριες να ριξει κερατο , εκτος κι αν ειναι πουτανακι μεγαλο... ;)
 

Επισκέπτης
Ναι με πειράζει εκτός και αν είναι ή ήταν πουτάνα στο επάγγελμα!!! :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Αν δεν ειναι μοντελοειδους εμβελειας η γκομενα εννοειται πως με πειράζει.
Το ερώτημα ειναι πως μπορει να καταλαβει καποιος εαν αυτη που εχει ειναι σπερματοδοχείο;
 

Επισκέπτης
Ναι μας πειραζει!...χανει την ηθικη της αξια γι αυτο δεν την κανουμε απλα γυναικα μας!....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom