Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
69
Πόντοι
1
Με οσους περισότερους τοσο το καλητερο!!
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Θα μου άρεσε μια γυναίκα να είχε πάει με πολλούς και να είναι τώρα ερωτευμένη με εμένα :sunglasses:

 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
εγο θα ιθελα να ιμε απο τουσ πολουσ αλα να μιν τιν εχο γινεκα
 

mikegr_76

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2012
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
τι ψαχνεις πραγματα που δεν μπορουν να ελεχθουν?(παρελθον)  :hammer:
-λενε: ο αντρας οσες γκομενες λεει οτι εχει, διαιρεις δια 3, και βρισκεις τον  πραγματικο αριθμο....
-λενε: γυναικες οσους γκομενους λενε, πολλαπλασιαζεις επι 3, και βρισκεις τον  πραγματικο αριθμο....
να θυμισω οτι οι γυναικες (οπως εμεις) χωριζουν τους αντρες σε 2 κατηγοριες.
α)αντρες για γαμ.σια(να περνανε καλα)
β)αντρες για σχεση  και γαμο
σε αλλο mode λειτουργειας ειναι στην επιλογη α, kαι σε αλλο στην β....... εννοειται αν εισαι στην α κατηγορια 8α ακουσεις πιο πολλες αληθειες....
ο αντρες τις κατηγοριας α, κοιμουνται ορθιοι... :sleeping:

ενα παραδειγμα......απαντηση της ιδιας γκομενας σε ερωτηση αν τον εχει παρει απο πισω...
σε ατομο κατηγοριας β...μετιποτα..τι πραγματα ειναι αυτα..κτλ.. :badair:
σε ατομο κατηγοριας  α.......γιατι τι εχει το απο πισω?
:s&m_1:
 
  • Like
Αντιδράσεις: qertq

mikegr_76

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2012
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
και δεν μετραμε παρτουζες......πολλες εχουν κανει...τουλαχιστον για δοκιμη....
και οσο για γυναικες σε εργασια, πολλα παιζονται...(τουλαχιστον στον δικο μου χωρο εργασιας...)
 
  • Like
Αντιδράσεις: qertq

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Βασικά μία ντουζίνα, είναι 12! Οπότε δεν είναι και αστρονομικό νούμερο...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.664
Πόντοι
41.129
θεωρω οτι ειναι πολυ σχετικο αυτο το νουμερο αντρων...μια πρωην μου που ηταν 34 και μου ειχε πει οτι ειχε παει με 15 αντρες το θεωρησα φυσιολογικο,μια αλλη που ειχα πριν αρκετα χρονια και ηταν 21χ και μου ειπε οτι ειχε παει με 24,την ειπα πουτανα..
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
και δεν μετραμε παρτουζες......πολλες εχουν κανει...τουλαχιστον για δοκιμη....
και οσο για γυναικες σε εργασια, πολλα παιζονται...(τουλαχιστον στον δικο μου χωρο εργασιας...)
Νυχτα τυπε?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Μιας και τον θυμηθήκαμε

Πάθος με τα «σκελετωμένα» κορμιά των Αφγανών φαίνεται πως έχουν τέσσερις νεαρές Πατρινές που μπαινοβγαίνουν κάθε βράδυ στις παράγκες των λαθρομεταναστών!
«Οι φωνές που ακούγονται κάθε βράδυ μέσα από τις καλύβες προδίδουν τα σεξουαλικά όργια στα οποία επιδίδονται» κατήγγειλε στην εφημερίδα «Κόσμος» κάτοικος της Ηρώων Πολυτεχνείου όπου βρίσκεται ο καταυλισμός.
Φανερά αγανακτισμένος, ζήτησε βοήθεια ακόμη και από την αστυνομία καθώς, όπως υποστήριξε, «τα βράδια δεν μπορούμε να βγούμε στα μπαλκόνια μας. Οι κυρίες αυτές επιδίδονται ακόμη και σε υπαίθριο σεξ με τους λαθρομετανάστες, ενώ οι φωνές τους ακούγονται τόσο έντονα που κλείνουμε τα παιδιά μας στο σπίτι».
Σχεδόν κάθε βράδυ, οι καλλίγραμμες κοπέλες επισκέπτονται τον καταυλισμό και μπαίνουν μέσα σε μια συγκεκριμένη παράγκα, η οποία -σύμφωνα με μαρτυρίες- έχει μετατραπεί σε οίκο ανοχής. Τέσσερις νεαροί Αφγανοί τις περιμένουν πάντα στην είσοδο. Μόλις οι γυναίκες φτάσουν, τις παίρνουν αμέσως στην αγκαλιά τους και αρχίζουν το ερωτικό παιχνίδι μπροστά στα έκπληκτα μάτια κατοίκων, αλλά και των συμπατριωτών τους. Μάλιστα, αρκετές φορές δεν διστάζουν να βγάλουν τα ρούχα τους έξω από την παράγκα και να επιδίδονται σε πεοθηλασμό. «Η κατάσταση έχει ξεφύγει. Μιλάμε για Σόδομα και Γόμορρα. Πρέπει η αστυνομία να παρέμβει» δήλωσε μία ακόμη κάτοικος της περιοχής, η οποία αποκάλυψε επίσης ότι «τουλάχιστον μία φορά είδα τους Αφγανούς να κάνουν σεξ ακόμη και με… κατσίκες. Είναι πραγματικά αηδιαστικό».
Εκτός όμως από τα σεξουαλικά όργια, τον τελευταίο καιρό οι Αφγανοί φαίνεται πως προσέχουν ιδιαίτερα και την εμφάνισή τους καθώς οι περισσότεροι πια κυκλοφορούν με βαμμένα κόκκινα μαλλιά, ενώ από το φαρμακείο της περιοχής έχουν εξαφανιστεί όλες οι κρέμες αποτρίχωσης.

για να μην μου λετε ιστορίες,οταν τα λέω να με ακούτε..
Οι ελλεΗνίδες ειναι μόνο φιγούρα,μαγκιά κ ψέυτικο τουπε σε καναν φουκαρα ελληνα που ισως τις γουστάρει κ τον ταπεινωνουν αν παει να τους μιλησει μπροστα στις φιλες τους(για να δειξουν οι χοντρομπαζολες οτι και καλα απορριπτουν γκομενους) κ οταν κλείσει το φως κ δεν τις βλεπει κανένας κανουν ΤΑ οργια με αλβανους,πακιστανους κλπ(ειδικά οσες σπουδαζουν εξω,μεχρι κ θρησκεια αλλαζουν αν τους πει ο αραβας γκομενος)κ οταν γυριζουν στο ελλαδα παλι πουλανε το ψευτικο στυλακι τους στους μαλακες-λιγουριδες ελλεΗνους..
βρισκουν κ τα κάνουν….
αφου ειναι νούμερα οι ελληνες ανδρες,καλα κανουν,σε καναν αλβανο,ρώσο,πακιστανο καθονται ΣΟΥΖΑ οι ίδιες που με καναν φουκαρα κ χαμηλών τονων ελληνα του ζητουν τον ουρανο με τα αστρα για αν ειναι μαζι του(τις παρθενούλες μας,ειναι κ επιλεκτικές και καλά)
κ βλεπεις την μπαζολα να λεει ‘εγω ειμαι επιλεκτική γλυκια μου΄στην χαροκαμένη φίλη της που την εχουν χωρίσει(αφου πρωτα την γλέντησαν) ακόμα και οι μαιμούδες του τσίρκο μεντράνο και απο πισω νασου τα παρακάλια στον αλβανο,να ερθει σπιτι μόνο για ενα….
κ δώστου παρακαλια…
κ οταν σε κρίση ειλικρίνειας τα πει ολα στον επομενο(που τον ‘αγάπησε’ στα 40 της που χτυπησε το καμπανακι της οικογενιας),θα του πει την θεεική ατάκα ‘απλα περνούσαμε καλα’…Μέχρι κ ψευτοφιλοσοφία στην μαλακια της εχει βρει η σύγχρονη ελλεΗνίδα..


:cheesy:


 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
θεωρω οτι ειναι πολυ σχετικο αυτο το νουμερο αντρων...μια πρωην μου που ηταν 34 και μου ειχε πει οτι ειχε παει με 15 αντρες το θεωρησα φυσιολογικο,μια αλλη που ειχα πριν αρκετα χρονια και ηταν 21χ και μου ειπε οτι ειχε παει με 24,την ειπα πουτανα..
15 ταυτοχρονα?βρε τι γινεται στον κοσμο :grin:
 

paravatis

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2008
Μηνύματα
319
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
δεν εχει κ νοημα γιατι ειναι η μονη ερωτηση που ολες μα ολες οι γυναικες θα δωσουν ψευτικη απαντηση.αυτη που σε εχει για πουτσα μονο μπορει να πει κ παραπανω απ το πραγματικο νουμερο για να ανεβει κ καλα και αυτη που πιστευει οτι παει αλλου η δουλεια θα το παιξει παρθενοπιπιτσα.ολες αναιξερετως ειναι για  :fuck1: :pipa3: :pipa2: :knockinb: :s&m_1: :s&m_3: :pipa1:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μιας και τον θυμηθήκαμε

Πάθος με τα «σκελετωμένα» κορμιά των Αφγανών φαίνεται πως έχουν τέσσερις νεαρές Πατρινές που μπαινοβγαίνουν κάθε βράδυ στις παράγκες των λαθρομεταναστών!
«Οι φωνές που ακούγονται κάθε βράδυ μέσα από τις καλύβες προδίδουν τα σεξουαλικά όργια στα οποία επιδίδονται» κατήγγειλε στην εφημερίδα «Κόσμος» κάτοικος της Ηρώων Πολυτεχνείου όπου βρίσκεται ο καταυλισμός.
Φανερά αγανακτισμένος, ζήτησε βοήθεια ακόμη και από την αστυνομία καθώς, όπως υποστήριξε, «τα βράδια δεν μπορούμε να βγούμε στα μπαλκόνια μας. Οι κυρίες αυτές επιδίδονται ακόμη και σε υπαίθριο σεξ με τους λαθρομετανάστες, ενώ οι φωνές τους ακούγονται τόσο έντονα που κλείνουμε τα παιδιά μας στο σπίτι».
Σχεδόν κάθε βράδυ, οι καλλίγραμμες κοπέλες επισκέπτονται τον καταυλισμό και μπαίνουν μέσα σε μια συγκεκριμένη παράγκα, η οποία -σύμφωνα με μαρτυρίες- έχει μετατραπεί σε οίκο ανοχής. Τέσσερις νεαροί Αφγανοί τις περιμένουν πάντα στην είσοδο. Μόλις οι γυναίκες φτάσουν, τις παίρνουν αμέσως στην αγκαλιά τους και αρχίζουν το ερωτικό παιχνίδι μπροστά στα έκπληκτα μάτια κατοίκων, αλλά και των συμπατριωτών τους. Μάλιστα, αρκετές φορές δεν διστάζουν να βγάλουν τα ρούχα τους έξω από την παράγκα και να επιδίδονται σε πεοθηλασμό. «Η κατάσταση έχει ξεφύγει. Μιλάμε για Σόδομα και Γόμορρα. Πρέπει η αστυνομία να παρέμβει» δήλωσε μία ακόμη κάτοικος της περιοχής, η οποία αποκάλυψε επίσης ότι «τουλάχιστον μία φορά είδα τους Αφγανούς να κάνουν σεξ ακόμη και με… κατσίκες. Είναι πραγματικά αηδιαστικό».
Εκτός όμως από τα σεξουαλικά όργια, τον τελευταίο καιρό οι Αφγανοί φαίνεται πως προσέχουν ιδιαίτερα και την εμφάνισή τους καθώς οι περισσότεροι πια κυκλοφορούν με βαμμένα κόκκινα μαλλιά, ενώ από το φαρμακείο της περιοχής έχουν εξαφανιστεί όλες οι κρέμες αποτρίχωσης.

για να μην μου λετε ιστορίες,οταν τα λέω να με ακούτε..
Οι ελλεΗνίδες ειναι μόνο φιγούρα,μαγκιά κ ψέυτικο τουπε σε καναν φουκαρα ελληνα που ισως τις γουστάρει κ τον ταπεινωνουν αν παει να τους μιλησει μπροστα στις φιλες τους(για να δειξουν οι χοντρομπαζολες οτι και καλα απορριπτουν γκομενους) κ οταν κλείσει το φως κ δεν τις βλεπει κανένας κανουν ΤΑ οργια με αλβανους,πακιστανους κλπ(ειδικά οσες σπουδαζουν εξω,μεχρι κ θρησκεια αλλαζουν αν τους πει ο αραβας γκομενος)κ οταν γυριζουν στο ελλαδα παλι πουλανε το ψευτικο στυλακι τους στους μαλακες-λιγουριδες ελλεΗνους..
βρισκουν κ τα κάνουν….
αφου ειναι νούμερα οι ελληνες ανδρες,καλα κανουν,σε καναν αλβανο,ρώσο,πακιστανο καθονται ΣΟΥΖΑ οι ίδιες που με καναν φουκαρα κ χαμηλών τονων ελληνα του ζητουν τον ουρανο με τα αστρα για αν ειναι μαζι του(τις παρθενούλες μας,ειναι κ επιλεκτικές και καλά)
κ βλεπεις την μπαζολα να λεει ‘εγω ειμαι επιλεκτική γλυκια μου΄στην χαροκαμένη φίλη της που την εχουν χωρίσει(αφου πρωτα την γλέντησαν) ακόμα και οι μαιμούδες του τσίρκο μεντράνο και απο πισω νασου τα παρακάλια στον αλβανο,να ερθει σπιτι μόνο για ενα….
κ δώστου παρακαλια…
κ οταν σε κρίση ειλικρίνειας τα πει ολα στον επομενο(που τον ‘αγάπησε’ στα 40 της που χτυπησε το καμπανακι της οικογενιας),θα του πει την θεεική ατάκα ‘απλα περνούσαμε καλα’…Μέχρι κ ψευτοφιλοσοφία στην μαλακια της εχει βρει η σύγχρονη ελλεΗνίδα..
αστικος μυθος τυπε
η ιδια ιστορια εχει παιξει και με σομαλους
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
για να μην μου λετε ιστορίες,οταν τα λέω να με ακούτε..
Οι ελλεΗνίδες ειναι μόνο φιγούρα,μαγκιά κ ψέυτικο τουπε σε καναν φουκαρα ελληνα που ισως τις γουστάρει κ τον ταπεινωνουν αν παει να τους μιλησει μπροστα στις φιλες τους(για να δειξουν οι χοντρομπαζολες οτι και καλα απορριπτουν γκομενους) κ οταν κλείσει το φως κ δεν τις βλεπει κανένας κανουν ΤΑ οργια με αλβανους,πακιστανους κλπ(ειδικά οσες σπουδαζουν εξω,μεχρι κ θρησκεια αλλαζουν αν τους πει ο αραβας γκομενος)κ οταν γυριζουν στο ελλαδα παλι πουλανε το ψευτικο στυλακι τους στους μαλακες-λιγουριδες ελλεΗνους..
βρισκουν κ τα κάνουν….
αφου ειναι νούμερα οι ελληνες ανδρες,καλα κανουν,σε καναν αλβανο,ρώσο,πακιστανο καθονται ΣΟΥΖΑ οι ίδιες που με καναν φουκαρα κ χαμηλών τονων ελληνα του ζητουν τον ουρανο με τα αστρα για αν ειναι μαζι του(τις παρθενούλες μας,ειναι κ επιλεκτικές και καλά)
κ βλεπεις την μπαζολα να λεει ‘εγω ειμαι επιλεκτική γλυκια μου΄στην χαροκαμένη φίλη της που την εχουν χωρίσει(αφου πρωτα την γλέντησαν) ακόμα και οι μαιμούδες του τσίρκο μεντράνο και απο πισω νασου τα παρακάλια στον αλβανο,να ερθει σπιτι μόνο για ενα….
κ δώστου παρακαλια…
κ οταν σε κρίση ειλικρίνειας τα πει ολα στον επομενο(που τον ‘αγάπησε’ στα 40 της που χτυπησε το καμπανακι της οικογενιας),θα του πει την θεεική ατάκα ‘απλα περνούσαμε καλα’…Μέχρι κ ψευτοφιλοσοφία στην μαλακια της εχει βρει η σύγχρονη ελλεΗνίδα..[/i]

:cheesy:
ισχυει σε οσες σπουδαζουν εξωτερικο η εχουν σπουδασει.παντως πολλες που πανε με τετοιους ειναι τερατα.και καποιοι γνωστες της παραλιακης θα ξερουν για καποιους αραβες με φεραρι ποθ κυκλοφοραν κατι ελληνιδες μπαζα ομως χοντρες κ.τ.λ.ΣΕ ΟΤΙ ΑΦΡΟΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΥΠΟΨΗΦΙΟ ΘΥΜΑ-ΓΑΜΠΡΟ ΣΤΑ 30 ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΣΥΜΦΝΩΝΩ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΝΟΣ ΧΩΡΙς ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙς ΠΑΡΑ ΚΟΡΟΙΔΟ ΚΑΙ ΘΥΜΑ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: qertq

johny7gr

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
125
Like
9
Πόντοι
1
Ρε, αρρώστιες να μην έχει και να αντέχει το ξύλο στο κρεββάτι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom