Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16

  • [li]Αν είναι μια ΟΜΟΡΦΗ ελληνίδα που κάνει sex με όποιον κάνει σχέση, υπολόγισε πως μέχρι τα 28 της έχει κάνει sex με 10-20 διαφορετικούς άντρες (υπολογίζουμε και 4 - 5 αρπαχτές όταν πήγε με τις φίλες της στα νησιά)[/li]
    [li]Αν είναι μια ΟΜΟΡΦΗ ελληνίδα που το παίζει ΕΛΕΥΘΕΡΗ και ΨΑΧΝΕΤΑΙ, υπολόγισε πως μέχρι τα 28 της έχει κάνει sex με πάνω από 50 διαφορετικούς άντρες (χαλαρα!)[/li]
    [li]Αν είναι μια ΟΜΟΡΦΗ ελληνίδα που το παίζει ΕΛΕΥΘΕΡΗ, ΨΑΧΝΕΤΑΙ και κάνει δουλειά που ευνοεί το φλερτ (barwoman, σερβιτόρα σε club, μοντέλο κλπ) υπολόγισε πως μέχρι τα 28 της έχει ΧΑΣΕΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ[/li]

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Kαι οι τρεις κατηγορίες, παραδέχονται πως είμαστε ο 3ος τους!

συλλεκτικο!!!
 

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνώ με το pathfinder. Για το τρυπάκι.
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
American Pie II & Ο κανόνας του 3

Παράδειγμα 1ο

Jessica: If a guy tells you how many girls he's hooked up with, it's not even close to that.
You take that number and divide it by three, then you get the real total.
OK, so if Kevin is saying it's been three girls it's more like one or none.

Vicky: None?

Jessica: [size=15pt]The rule of three[/size]. It's an exact science. Consistent as gravity.

-----------------------------------------------------------------------------------

Παράδειγμα 2ο

Stifler: When a girl tells you how many guys she's slept with, multiply it by three and that's the real number.
Didn't you fuckers learn anything in college?

------------------------------------------------------------------------------------
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.667
Πόντοι
606
Εγω οποια εχω παρει κωλο η τα εχει καταπιει μου λεει ΠΑΝΤΑ οτι ημουν ο πρωτος που το εκανε :headbang:
 

magenta2006dfo

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
105
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Ρε παιδιά τί λέμε τώρα; Εδώ έχει ανοίξει το άλλο το thrend με το θέμα ξερό καμάκι, και μετά παραπονιόμαστε;

Ποιός από εσάς τους θα έλεγε ποτέ βλέποντας μια όμορφη "Α, εντάξει, αλλά μήπως έχει σχέση; Μήπως είναι μαλακία απλά επειδή είναι
καβλιάρα να την προσθέσω και αυτή στα πηδήματά μου";

Εμείς οι ίδιοι φτιάχνουμε τον τάφο μας... (Ή μάλλον εσείς οι ίδιοι φτιάχνεται τον τάφο μας, γιατί εγώ μένω δυστυχώς απέξω).

Σόρρυ αν βγήκα λίγο off-topic αλλά δεν γινόταν.
 

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
Ποιος είναι ο τάφος; Άμα θες να παντρευτείς "παρθένα" και εμφανίσιμη, κάτω των 20.
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
στην επαρχία υπάρχει ευτυχώς και λίγο το ότι κάθε πήδημα γίνεται βούκινο οπότε κάθε μια κουβαλάει μαζί της και όλο το παρελθόν της.Πάντως συμφωνώ με το ότι είναι θέμα χαρακτήρα, άλλες π.χ. για να ξεχάσουν κάποιον πηδιούνται με άλλον στο καπάκι.κοκ.
Εμένα όταν είμαι σε καλή σχέση με χαλάει πάντως να σκέφτομαι ότι η γκόμενα μου έχει πάει και με άλλους 10.Επειδή πιστεύω πως το γμσι δε ξεχνιέται , όσο ναναι ο σκληρός δίσκος του μυαλού  θα είναι αρκετά γεμάτος..κι αυτο δεν μ αρέσει.
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Sexpeare πολύ κωλόπαιδο αυτός o Stifler!

Ο κανόνας σου πάντως είναι σωστός και έχει αποδειχθεί και από σχετικές επιστημονικές μελέτες. Εμείς οι άντρες κατά κανόνα λέμε ότι είχαμε παραπάνω γυναίκες στη ζωή μας (μέσες άκρες χ 3). Και οι γυναίκες κατά κανόνα λένε πάντα μικρότερο αριθμό συντρόφων από αυτόν που πραγματικά είχαν (για να μην τις πουν πουτάνες).

Αν μια γυναίκα π.χ. σας πει "αγάπη μου μόνο με 3-4 άντρες είχα πάει πριν από σένα" υπολογίστε από 12 και πάνω!
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
η μαλακια ειναι να σου λεει οτι θυμαται τα γαμησια με τον ταδε κ καυλωνει..
επειδη ειμαι κοινωνικος τυπος,εχω πολλες φιλες..
βρε παιδια,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ γυναικα που να την εχω ρωτησει κ να μην μου πει οτι ΟΛΕΣ σκεφτονται καποιον πρωην που γαμουσε καλα..ασχετως αν στον τωρινο μαλακα το παιζουν 'κολλημενες' με την παρτη του..
μετα μου λετε να μην εχω προβλημα?αφου μονες τους τα μαρτυρανε..
 
  • Like
Αντιδράσεις: qertq

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ: Σημασία δεν έχει να είσαι ο πρώτος άντρας ή ένας από τους άντρες που γνώρισε μια γυναίκα! Σημασία έχει να είσαι ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ άντρας μιας γυναίκας!



Mία γυναίκα ΜΠΟΡΕΙ (αντίθετα με εμάς) να αποφασίσει να μείνει με έναν και μόνο άντρα, όταν κάποιος της κάνει "κλικ" και πεισθεί πως είναι ο κατάλληλος για αυτήν. Βιολογικά αν το δει κανείς, η γυναίκα είναι πλασμένη έτσι ώστε να δοκιμάζει πολλούς αρσενικούς ώστε να επιλέξει στο τέλος (βάσει κριτηρίων γονιδιακής ανωτερώτητας), με ποιόν από όλους θα κάνει δυνατά και υγειή παιδιά και θα δημιουργήσει οικογένεια. Το προηγούμενο ισχύει στη φύση! Αν το προσαρμόσει κανείς στα μέτρα της ανθρώπινης κοινωνίας, μπορεί να εξάγει χρήσιμα συμπεράσματα.



ΕΡΩΤΗΣΗ προς όλους: Yπάρχει κανείς που στ' αλήθεια πιστεύει πως μια όμορφη κοπέλα σήμερα (ας πούμε μια ηλικία γύρω στα 25), έχει κάνει sex με λιγότερους από 30 άντρες?
O pathfinder είπε μαλακία, δεν ξερει καν τι ισχυει στην φύση. Βαριέμαι να εξηγήσω τώρα.
Εγώ πάντως γκαβλώνω να βλέπω τις γκομενίτσες που εχω σκίσει να το παίζουν σοβαρές μετά μέσα σε σχέσεις. Απποφάγια άλλων δεν τρώω. Βεβαια για την επιλογή γκόμενας χρησιμοποιώ το ισοζύγειο (+)ηλικία,ομορφιά , (-)ποσο πουτάνα είναι. Για ελληνίδα δεν συζητάω μόνο παρθένα εκτος αν είναι θεόμουνο. Άμα δεν μπορείς να ελέγχεις μια γυναίκα τοτε δεν σου αξίζει.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
η μαλακια ειναι να σου λεει οτι θυμαται τα γαμησια με τον ταδε κ καυλωνει..
επειδη ειμαι κοινωνικος τυπος,εχω πολλες φιλες..
βρε παιδια,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ γυναικα που να την εχω ρωτησει κ να μην μου πει οτι ΟΛΕΣ σκεφτονται καποιον πρωην που γαμουσε καλα..ασχετως αν στον τωρινο μαλακα το παιζουν 'κολλημενες' με την παρτη του..
μετα μου λετε να μην εχω προβλημα?αφου μονες τους τα μαρτυρανε..

100% :thumbsup:
 

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
Μήπως φταίει λίγο η αντίληψη που έχουμε για τις γυναίκες στην Ελλάδα; Αν τη γαμούσες καλά, τι περίμενες; Να το ξεχάσει στο κομοδίνο;
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
με το παρελθον για ενα παραξενο ή και φυσιολογικό λόγο ασχολούνται απ ότι εχω καταλάβει κυρίως οι ανδρες.Για το λόγο αυτό οι γυναίκες προσπαθούν να αποδείξουν στον νυν τους ότι είναι ο μοναδικός!
Υπάρχει βέβαια και η άποψη ότι όλοι θέλουν να οδηγήσουν με mercedes ας είναι και μεταχειρισμένη....
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
με το παρελθον για ενα παραξενο ή και φυσιολογικό λόγο ασχολούνται απ ότι εχω καταλάβει κυρίως οι ανδρες.Για το λόγο αυτό οι γυναίκες προσπαθούν να αποδείξουν στον νυν τους ότι είναι ο μοναδικός!
Υπάρχει βέβαια και η άποψη ότι όλοι θέλουν να οδηγήσουν με mercedes ας είναι και μεταχειρισμένη....

και ερχομαστε στο ερωτημα: καλυτερα φιαρακι απο 2ο-3ο χερι κ σχετικα λιγα κμ ή καλυτερα μια μερσεντες απο εταιρια ενοικιασεως αυτκοκινήτων?
 

solaria

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
Υπάρχει και 5ας, μη τα ισοπεδώνουμε.
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
και ενα επιπλεον αλλα σχετικό ερωτημα, πόσο σας χαλάει (μιλαμε να είσε σε σχέση που σε ενδιαφέρει όχι μόνο γαμησι) να συναντάτε τακτικά εναν και δύο πρώην της κοπέλας σας?
πχ το μερος να ειναι μικρό και αναγκαστικα να συναντιέστε σε καφε και σε αγορά και σε διάφορες δουλειές που μπορεί να κάνετε?
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
και ενα επιπλεον αλλα σχετικό ερωτημα, πόσο σας χαλάει (μιλαμε να είσε σε σχέση που σε ενδιαφέρει όχι μόνο γαμησι) να συναντάτε τακτικά εναν και δύο πρώην της κοπέλας σας?
πχ το μερος να ειναι μικρό και αναγκαστικα να συναντιέστε σε καφε και σε αγορά και σε διάφορες δουλειές που μπορεί να κάνετε?
Εμενα προσωπικα καθολου,ειναι εμφυτο να νιωθω ΓΑΜΑΩ,οποτε θα τον εβλεπα σαν μαλακα..
βεβαια αυτος θα ελεγε απο μεσα του:'την χιλιοεχυσα κ την φορτωθηκε ο μαλακας'
αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα :P
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
παιζει ρόλο άρα τι βγαζεις προς τα έξω.Αν η γκόμενα είναι έπαθλο μετραει οποιος την έχει.Αν βγάζεις το στυλ εγω την περασα μερικα χερακια και τώρα την παραδίδω στον επόμενο μαλακα τοτε εισαι οκ !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom