Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ANDREAS69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Κυριοι.
Για να ξεκαθαρισω τη θεση μου εξ αρχής σας λέω πως ειμαι απο αυτούς που αν έβρισκα σε μια γυναίκα τον άνθρωπο μου θα την παντρευόμουνα ακόμη κι αν ήταν πουτάνα, cg, ct η ότι θέλετε. Γενικότερα θεωρώ πως η επιλογη συζυγου ή συντρόφου για να ειμαστε πιο σαφείς για εμενα τουλάχιστον δεν εχει να κανει με το ποσους έχει παρει στα νιατα της. Σε μια τετοια επιλογη το πρωτο που σκέφτεσαι (και σκεφτηκα οταν ηταν να παρω την αποφαση μου) είναι αν πιστεύεις πως θα είναι καλή μητέρα για τα παιδιά σου και καλή συντροφος για σενα όταν θα φυγουν οι καυλες. Γενικότερα επειδή τα πιο πολλά χρόνια ενός γάμου έχουν να κανουν με τον εσωτερικό κόσμο και όχι με την εξωτερική εμφανιση που παρέρχεται άλλωστε, το ουσιαστικότερο για μενα ειναι η ψυχη και το μυαλό και οχι τα χιλιόμετρα που έχει γράψει το νιμου της γυναικας
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
καλά μάγκες τέτοια λέτε στις γκόμενες και ΞΕΣΚΙΖΟΝΤΑΙ με ότι περπατάει?οτι αν σας έλεγε οτι εχει πάει με 2-3 δεν θα την θέλατε γιατι γουστάρετε να εχει ξεσκιστεί?πατε καλά η θέλετε να μας στείλετε στο φρενοκομείο?και μετά λέμε ΓΙΑΤΙ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ κ αλλα τέτοια γραφικα?
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
καλά μάγκες τέτοια λέτε στις γκόμενες και ΞΕΣΚΙΖΟΝΤΑΙ με ότι περπατάει?οτι αν σας έλεγε οτι εχει πάει με 2-3 δεν θα την θέλατε γιατι γουστάρετε να εχει ξεσκιστεί?πατε καλά η θέλετε να μας στείλετε στο φρενοκομείο?και μετά λέμε ΓΙΑΤΙ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ κ αλλα τέτοια γραφικα?


δεν ξερω την ηλικια σου ......αλλα

οσο περνανε τα χρονια ισως αλλαξεις κι εσυ λιγο τις αποψεις σου ..


παραδειγμα....

την τον ενοιαζε τον παπανδρεου αν ελεγαν οτι η λιάνη ειχε παρει ολη την μυκονο......

:2funny:   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
πρωτο λάθος είναι ότι θεωρείτε ότι όλες ξεσκίζονται...προκαλούν ναι αλλά όχι ξεσκί...άλλες φορές οι ίδιοι λέτε δεν αντιλαμβάνονται τίποτα, δεν πέφτουν, κτλ...
ΑΛΛΕΣ φορές λέτε και έτισ είναι εξαφανίστηκαν οι άντρες...μήπως κάτι φταίει και σε μας που δεν το παραδεχόμαστε ή μήπως χάνουμε τον έλεγχο?
Πάμε παρακάτω...δηλαδή άν μια γυναίκα σας πει "ξέρεις είχα μόνο μια αποτυχημένη σχέση, την ξεπέρασα -δικαιολογεί και την α-παρθενιά της" τώρα την πιστέψατε έτσι? ή το αντίθετο μήπως "ξέρεις καλό μου εγώ από σεξ ξέρω πολλά γιατί έχω πάρει 50 άντρες ως τώρα"...Μια φορά να το κάνει η γυναίκα ξέρει τι θέλει, πότε το θέλει, πως να το ξανακάνει, πως να ανακαλύψει νέα πράγματα, πως να σας πει ψέμματα, πως να σας στείλει αδιάβαστους και πολλά άλλα πως...ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΝ...και αν δεν καταλάβετε τον αντίπαλο που εχετε απέναντίσας εξαρχής το παιχνίδι χάθηκε πριν τη σέντρα καν....
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
463
Κριτικές
3
Like
92
Πόντοι
1
εγω παντως δεν θα γουσταρα να εχει παει με πολλους..αλλα αποκλιετε να εχουν παει με λιγουσ
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
εγω παντως δεν θα γουσταρα να εχει παει με πολλους..αλλα αποκλιετε να εχουν παει με λιγουσ

να παρακαλας να εχει παει με πολλους φιλε μου ...

για να εκτιμισει ετσι στο τελος την αξία σου ........ :2funny:
 

Επισκέπτης
ʼς την έχει πάρει και η μισή Αθήνα. Δεν λέω. Ζηλεύω. Αλλά αν η ίδια δεν προκαλεί και δεν μου θυμίζει τις παλιές της εμπειρίες (γιατι κάποια πουτανάκια το κάνουν αυτό για να σε κομπλεξάρουν) στα @@ μου. Αν επίσης ταιριάζουμε εγκεφαλικά και με κάνει να πιστέψω ότι θα είναι κυριλέ μαζί μου, γιατί να έχω πρόβλημα;Εντάξει μπορεί να με πιάσει κοροίδο. Μπορεί και όχι. Τι να κάνουμε. Έτσι είναι η ζωή.Μπορεί να σου βγεί, μπορεί και να μην σου βγεί.Δεν μπορώ να απαιτώ αφού κι εγώ έχω κάνει μαλακίες.Στο ερώτημα πολλαπλής επιλογής κάποιου συναγωνιστή σαφώς απαντάω το Β.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
452
Πόντοι
36
Σορρυ μάγκες, το θέμα για μένα είναι απλούστερο. Δεν έχει σημασία με πόσους έχει πάει πριν σε γνωρίσει. Σημασία έχει με πόσους θέλει (σοβαρά) να πάει όταν είναι μαζί σου. ʼσχετα αν πάει ή όχι, την έχεις  ουσιαστικά χάσει. Η απιστία είναι πρώτα στο μυαλό. Και η γυναίκα πρώτα το σκέφτεται καλά και μετά το κάνει.  ;)

Επειδή πολλοί από μας είμαστε κάφροι, έχουν καταλήξει πολλές στο παραμύθι να έχουν έναν "πρώτο" και ....αρκετούς "δεύτερους". Ένας απ' αυτούς μπορεί να είμαστε εμείς, αν επιμένουμε με επίμονες και ηλίθιες ερωτήσεις να μάθουμε πράγματα που ίσως δεν έχουν πλέον την παραμικρή σημασία. Ξεκολλάτε!
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
και οχι μονο αυτο ...

καλα ειναι αν φυτρωσουν τα κερατα να μην εχουν και παρακλαδια......

αλλο πραγμα ο ρινοκερος .....αλλο  πραγμα ο ταρανδος.... :2funny:  :2funny:

δεν εχεις δικιο... ο ταρανδος ειναι πιο χαριτωμενο ζωο...:)
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
να θυμοσαστε οτι ο μονος που πεθανε απο κερατο ηταν μονο ο ταυρομαχος :tickedoff:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: fil69

Επισκέπτης
εγώ πιστεύω ότι μια γυναίκα είναι καλό να έχει χορτάσει τον πούτσο πριν κάνει κάτι μαζί σου σοβαρό... αλλά πια καργιολα χορταίνει όλες θελουν κι' αλλο... κι' άλλο....
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
εξαρταται το μερος που ζεις.Αν έχει παει με 3 ή 4 και τους βλέπεις καθε μέρα μπροστά σου...δεν ειναι ωραιο.Αν είσε Αθήνα και με 10 να έχει πάει δε ξέρεις δεν αγχώνεσαι...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
ΟΧΙ βέβαια! Αφού κι εγώ έχω πάει με 12Χ γυναίκες... :dancing:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Να με συμπαθάτε, αλλά παρά τα πολύ ωραία που έχετε γράψει εδώ μέσα, νομίζω ότι είστε εκτός θέματος.

O Laplace που ξεκίνησε το θέμα, όταν έγραφε:
"Σας πειράζει η γυναίκα σας να έχει πάει με μια ντουζίνα άντρες;"
εννοούσε "ταυτόχρονα".

Σε αυτή τη βάση πρέπει να πάει η συζήτηση.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Να με συμπαθάτε, αλλά παρά τα πολύ ωραία που έχετε γράψει εδώ μέσα, νομίζω ότι είστε εκτός θέματος.

O Laplace που ξεκίνησε το θέμα, όταν έγραφε:
"Σας πειράζει η γυναίκα σας να έχει πάει με μια ντουζίνα άντρες;"
εννοούσε "ταυτόχρονα".

Σε αυτή τη βάση πρέπει να πάει η συζήτηση.

χαχαχα θυμήθηκα ένα σχετικό ποιηματάκι...

Απ' το μπαλκόνι ανέβηκα,
έκπληξη να σου κάνω,
μα στο κρεββάτι σ' έπιασα,
με 5 από πάνω!
Ο κερατάς βουβάθηκα,
δεν είπα ούτε λέξη,
το παντελόνι έβγαλα,
και οι 5... γίναμε 6 !!!
              :rockon:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εμενα με πειραζει μην πινει τους φραπεδες η γυναικα μου,τωρα για τους ανδρες δεν ξερω! :2funny:
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
Καλύτερα να έχει πάει πριν με γνωρίσει παρά μετά.Γνωστά τα παραδείγματα γυναικών που παντρέυονται σε μικρή σχετικά ηλικία πριν προλάβουν να χαρούν τα νιάτα τους και μετά από ένα χρονικό διάστημα θέλουν να ζήσουν την ζωή τους παράλληλα με τον έγγαμο βίο.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Καλύτερα να έχει πάει πριν με γνωρίσει παρά μετά.Γνωστά τα παραδείγματα γυναικών που παντρέυονται σε μικρή σχετικά ηλικία πριν προλάβουν να χαρούν τα νιάτα τους και μετά από ένα χρονικό διάστημα θέλουν να ζήσουν την ζωή τους παράλληλα με τον έγγαμο βίο.

ασε,μην μου τα θυμιζεις και με νταουνιαζεις....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom