Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Παιδιά όπως μάθει ένας άνθρωπος να είναι πριν το γάμο, έτσι θα είναι και μετά το γάμο. Οι συνήθειες δύσκολα αλλάζουν. Ο άντρας που ήταν μουνάκιας - μπήχτης θα κερατώνει τη γυναίκα του όταν παντρευτεί. Το ίδιο και η γυναίκα που είχε γλυκαθεί στον πούτσο με εφήμερες σχέσεις, one night stand κλπ.

Βέβαια το να είναι παρθένα μια γυναίκα δεν αποτελεί εγγύηση ότι δεν θα εξελιχθεί σε πουτάνα (όλες κάποτε παρθένες ήταν). Είναι εγγυημένο όμως ότι αν έχει καλομάθει στις πολλές πούτσες θα συνεχίσει να τις ψάχνει δεξιά κι αριστερά και μετά το γάμο.

Τα περί κορεσμού τα θεωρώ ανέκδοτο.

Εγω θεωρω πιο πιθανο να κερατωνει τη γυναικα του ενας στερημενος παρα ενας που εχει γαμησει 200 γκομενες. Το θεμα ειναι οτι οι περισσοτεροι ειναι καπου στη μεση. Και να ξερεις οτι οι περισσοτερες γυναικες θελουν να γνωρισουν περισσοτερους αντρες. Αν δεν εχουν εμπειριες ανυπαντρες τις ψαχνουν μετα.
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
Εγω θεωρω πιο πιθανο να κερατωνει τη γυναικα του ενας στερημενος παρα ενας που εχει γαμησει 200 γκομενες. Το θεμα ειναι οτι οι περισσοτεροι ειναι καπου στη μεση. Και να ξερεις οτι οι περισσοτερες γυναικες θελουν να γνωρισουν περισσοτερους αντρες. Αν δεν εχουν εμπειριες ανυπαντρες τις ψαχνουν μετα.


και οχι μονο αυτο ...

καλα ειναι αν φυτρωσουν τα κερατα να μην εχουν και παρακλαδια......

αλλο πραγμα ο ρινοκερος .....αλλο  πραγμα ο ταρανδος.... :2funny:  :2funny:
 

pasas22

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε panaxios τι να λέμε τώρα. Κέρατα τα μεν κέρατα και τα δε.
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
liomas σε αυτό συμφωνώ.για τις πιθανότητες κεράτου...αλλα τπτ δεν ειναι δεδομένο οπως λες κ εσύ,σωστά?και πάντα υπάρχουν εξαιρέσεις
 

pasas22

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Τώρα εάν απλώνεις και μπουγάδα άστε να πάνε.
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Όταν την πρωτογνώρισα μια από τις ερωτήσεις μου ήταν αν έχει πάει με πολλούς. Αν μου έλεγε όχι δεν θα ήμουν μαζί της.

Η γυναίκα πρέπει να έχει ερωτικές εμπειρίες για να μπορεί να κρίνει καλύτερα ποιος άντρας της ταιριάζει και ερωτικά. Για τι αν είναι να παντρευτει και μετά να της έθρει η όρεξη να γνωρίσει και άλλες πούστες τότε άστα...
 

pasas22

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Ακριβώς. Συμφωνώ. Δηλαδή ο swordmaster αν κατάλαβα καλά όταν ρώτησε εάν είχε πάει με πολλούς η απάντηση που πήρε ήταν θετική; Δεν μας λές να καταλάβουμε.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Η παρθενα γυναικα τυχαινει "αλλου σεβασμου". Για ονομα το θεου εδω δεν μιλαμε για οποιαδηποτε γυναικα αλλα για την μητερα των παιδιων μου/σας.

Αρα ναι, καλυτερα παρθενα και οχι να εχει παει με 6 η 7 (60 η 70 για αλλους και βαλε) και να εχει κανει με τον καθενα αυτα που κανουνε και αυτες στα μπουρδελα με τον καθενα απο εμας.

Ειναι εφικτο να βρεις παρθενα σημερα? Οχι και τοσο. Πιστευω ομως οτι αξιζει το κοπο. Πειτε το προσωπικο κωλυμα. Εγω το λεω προσωπικο κωδικα τιμης.

Καταρχήν για να βρεις παρθένα τη σήμερον ημέρα πρέπει να φλερτάρεις με την παρανομία καθώς το είδος σπανίζει στις ηλικίες άνω των 16 και δε νομίζω ότι κάποια κοπέλα θα περίμενε να φτάσει σε ηλικία γάμου για να δοκιμάσει το σεξ!
Η μόνη πιθανότητα είναι να τα φτιάξεις μαζί της όταν είναι ακόμη στο Λύκειο και παρθένα και να συνεχίσετε να τα έχετε εκτοτε...Φυσικά κανείς δεν σου εγγυάται ότι η άβγαλτη παρθένα μαθητριούλα δε θα μετατραπεί σε τρελό Milf...

Από εκεί και πέρα, είναι πρακτικά αδύνατο να βρεις μια εμφανίσιμη (δηλαδή μη μπάζο), αξιόλογη και μορφωμένη κοπέλλα άνω των 25 που να μην είχε μια κάποια ερωτική ζωή (ήτοι 2-3 σοβαρούς δεσμούς και 2 ξεπέτες ανα σοβαρό δεσμό ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ...Για την ακρίβεια θα ανησυχούσα περισσότερο αν μια κοπέλα με τέτοια προσόντα δεν είχε ερωτική ζωή...
Κατά την άποψή μου αυτό ΔΕΝ είναι κακό- κάθε άλλο- το ωραίο σε μια σχέση είναι ο συνδυασμός εμπειριών και φυσικά όπως είπαν και οι προλαλήσαντες σημασία δεν έχει με πόσους έχει πάει πριν από εμένα αλλά με πόσους θα πάει όσο είναι μαζί μου...
Και η πείρα με έχει διδάξει ότι η πουτανιά σε μια γυναίκα δεν είναι θέμα προηγούμενων εμπειριών διότι η δική σου ξεπέτα μπορεί κάλλιστα να γίνει η γυναίκα της ζωής/ μητέρα των παιδιών του άλλου και αντίστροφα..Είναι θέμα χημείας και σεβασμού που εμπνέει ο ένας στον άλλο και δεν έχει ιδιαίτερη σχέση με το παρελθόν που κουβαλάει ο καθένας/ καθεμία μας.

Και ένα τεστ για ηθικολόγους:
Ποια κοπέλα είναι πιο εύκολη- πουτάνα;
α) Αυτή στην οποία την έχουν πέσει 50 και έχει κάτσει στους 10;
β) Αυτή στην οποία την έχουν πέσει 10 και έχει κάτσει στους 9;
 

pasas22

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Μόνο ο Αιστάιν το λείνει αυτό.
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Ακριβώς. Συμφωνώ. Δηλαδή ο swordmaster αν κατάλαβα καλά όταν ρώτησε εάν είχε πάει με πολλούς η απάντηση που πήρε ήταν θετική; Δεν μας λές να καταλάβουμε.

ναι ήταν θετική, έχει πάει με αρκετούς άντρες και μερικές γυναίκες. αν ήταν καμιά μυξοπαρθένα δεν θα την παντρευόμουν. και φυσικά το ότι μια γυναίκα μπορεί να έχει πλούσιες σεξουαλικές εμπειρίες δεν αναιρεί το γεγονός ότι μπορεί να είναι σωστή σύζυγος, νοικοκυρά και μάνα.
 

pasas22

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Τώρα δηλαδή έχεις εξασφαλίσει ότι δεν θα επαναληφθεί ποτέ;
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
Τώρα δηλαδή έχεις εξασφαλίσει ότι δεν θα επαναληφθεί ποτέ;


δεν νομιζω ....  αλλα ξερει τι τον περιμενει.....

(αλλο να παιζεις με βραζιλια και να ξερεις οτι μπορει να φας και 4 γκολ  και αλλο με την μαλτα.)
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
Αν φυσικά σας ενδιαφέρει η γνώμη μου...
Νομίζω ότι όλα ξεκινάνε από τη σχέση που υπάρχει μέσα στο ζευγάρι αν και ΠΟΤΕ τίποτα δεν είναι απόλυτο όταν μιλάμε για ανθρώπινες σχέσεις...Είναι αλλιώς ένα ζευγάρι με εξαρχής ελεύθερες απόψεις, αλλιώς ένα ζευγάρι με κατανόηση αλλιώς συμφωνημένα θέματα και αλλιώς με τη δική του ζωή ο κάθε εταίρος...το πάω λίγο ψυχρά και βγάζω έξω τον έρωτα και τα άλλα σαχλά...Μπορεί και ο ίδιος να τα έχω βιώσει ή να τα βιώνω αλλά είναι αισθήματα με ημερομηνία λήξης και μάλιστα μικρής...Αν ο έρωτας (σωματικός ή εγκεφαλικός) περάσει στο επίπεδο της αγάπης κερδίζετε απλά μια οικογένεια, ένα μέλλον που θα μπορούσε κάλλιστα αραιά και που να έχει μέσα του και την πουτανιά είτε αυτό δε βγαίνει έξω από το ζευγάρι είτε και βγαίνει (με κατανόηση και ευπρέπεια). Και μιλάω από το να συννενοείστε για ένα πιο νέο ή ακραίο παιχνίδι με το σύντροφό σας μέχρι μια μικρή ελευθερία (ή μεγάλη ανάλογα) πχ διακοπές, κανένα Σ/Κ χώρια κτλ...
Προσωπικά πιστεύω ότι σχέσεις πολύ σφιχτές και πολύ παραδοσιακές ΠΛΕΟΝ δεν έχουν μέλλον στο κοινωνικό μοτίβο που διαμορφώνονται και επιπλέον αργά ή γρήγορα τουλάχιστον ο ένας εκ των δύο θα επαναστατήσει για διάφορους λόγους (παιδιά, υποχρεώσεις, τρίτα συγγενικά, κτλ...)
 

pasas22

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Φαντάσου αλήθεια να παίζεις με την καλή Βραζιλία. 4 μόνο; Λες να έχει τέτοια τύχη;
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Τώρα δηλαδή έχεις εξασφαλίσει ότι δεν θα επαναληφθεί ποτέ;

οχι, αλλά δεν με νοιάζει. το θέμα δεν είναι αν θα πηδηχτει. το θέμα ειναι αν θα ερωτευτει. αυτό ναι θα με πειραζε.
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
δε βαριεστε ρε παιδια   .......

μια παροιμια λεει.....

με ξενα κριάρια.....
δικα μας τα αρνιά......

:dancing:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom