Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Hammer

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Μια γυναίκα που είχε πολλούς γκόμενους στο παρελθόν, δεν το λέει ποτέ στον σύζυγο ή σε αυτόν που προορίζει για σύζυγο. Το λέει στον γκόμενο που τον κερατώνει. Ο δε σύζυγος (ή υποψήφιος σύζυγος) είναι ως επι το πλείστον επιλογή απελπισίας για αποκατάσταση λόγω κοινωνικών προτύπων, "περασμένης" ηλικίας κλπ. 
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
....δεν με νοιαζει ποιον φιλουσες μεχρι χτες.....
....που ειμασταν ξενοι.......

(τολης βοσκοπουλος)

:headbang: :headbang:
 

Anal_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Η παρθενα γυναικα τυχαινει "αλλου σεβασμου". Για ονομα το θεου εδω δεν μιλαμε για οποιαδηποτε γυναικα αλλα για την μητερα των παιδιων μου/σας.

Αρα ναι, καλυτερα παρθενα και οχι να εχει παει με 6 η 7 (60 η 70 για αλλους και βαλε) και να εχει κανει με τον καθενα αυτα που κανουνε και αυτες στα μπουρδελα με τον καθενα απο εμας.

Ειναι εφικτο να βρεις παρθενα σημερα? Οχι και τοσο. Πιστευω ομως οτι αξιζει το κοπο. Πειτε το προσωπικο κωλυμα. Εγω το λεω προσωπικο κωδικα τιμης.

 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
Η παρθενα γυναικα τυχαινει "αλλου σεβασμου". Για ονομα το θεου εδω δεν μιλαμε για οποιαδηποτε γυναικα αλλα για την μητερα των παιδιων μου/σας.

Αρα ναι, καλυτερα παρθενα και οχι να εχει παει με 6 η 7 και να εχει κανει με τον καθενα αυτα που κανουνε και αυτες στα μπουρδελα με τον καθενα απο εμας.



καθε ανδρας ή γυναικα εχει στο  dna του εναν αριθμο σεξουαλ. επαφων περα απο τον οποιο ερχετε η κατασταλαξη .

μακαρι η δικη σου να αποτελει εξερεση και να μην το βρεις το προβλημα μπροστα σου αργοτερα.

αυτο που λενε '' ο ανδρας πρεπει να εχει παρελθόν''

πρεπει να ξέρεις ισχυει και για τις γυναικες.......... :dancing:

 

CHRISCO

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0
Μαγκες η πουτσα ειναι πολυ γλυκια οπως και το μουνι. Οποτε οσο πιο πολλες ψωλες εχει φαει μια γυναικα τοσο πιο πολλες θα ζηταει και στο μελλον. Λετε ξαφνικα να κατσει με μια που θα την βλεπει και στα ''κατω'' της ανα πασα ωρα και στιγμή...?
 

stallion81

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Αν πήγαινε η γυναίκα μου με μια ντουζίνα άντρες πριν απο εμένα καλά έκανε. Το ότι θα γίνει μάνα των παιδιών μου δεν σημαίνει ότι θα συνεχίσει να πηδιέται ούτε την κάνει χειρότερη μάνα.
 

CHRISCO

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0
Δεν ειπε κανεις οτι δεν θα αγαπαει τα παιδια της. Αλλα οταν θα θυμαται τα γαμισια που εκανε στο παρελθον και θα καυλωνει ενω ταυτυχρονα θα εχει να ξεσκατησει και τα μικρα, ε τοτε μαλλον δεν θα μπορεις να περνας κατω απο την πορτα.
 

stallion81

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Ένας φίλος του πατέρα μου παντρεύτηκε πουτάνα. Κάθε μεσσημέρι που γυρίζει απο την δουλειά του, του πλένει τα πόδια με ζεστό νερό για να τον ξεκουράσει..... Εξαρτάται απο την γυναίκα αγαπητέ συναγωνιστή.Μπορεί να έχει χορτάσει και να θέλει να κάνει οικογένεια. Αν είναι αχόρταγη κι είσαι μάγκας και το καταλάβεις νωρίς απλά δεν παντρεύεσαι, λίγο αργότερα αν παντρευτείς την χωρίζεις κι αμα είσαι τελείως μαλάκας και κάνεις παιδία και το πάρεις χαμπάρι μετά απλά πάς στο Αγ.Όρος.ΑΜΗΝ
 

Επισκέπτης
Εμένα μου έχει πει ότι πριν από μένα είχε πάει με 8. ʼντε να βάλουμε και δυο-τρεις ακόμα buffer (που ενδεχομένως να μου έκρυψε) φτάνουμε κοντά στους 12!

Σαν μάνα όμως είναι πάρα πολύ καλή, αν εξαιρέσεις 2-3 κολλήματα που έχει σε κάποια θέματα τα οποία τα έχει "κληρονομήσει" από την μάνα της. Τι να της πεις όμως, μεγάλωσε σε ένα συγκεκριμένο περιβάλλον (όπως όλοι μας) και λέει αυτά που της λέγανε.

Εμένα προσωπικά θα με πείραζε αν πάει με καμιά ντουζίνα από εδώ και πέρα! Προτιμω που έχει πηδηχτεί με μερικούς άντρες παρά να μην είχε πηδηχτεί με κανέναν πλην εμού, ή με 1-2 μόνο. Σε αυτές τις γυναίκες "βγαίνει" μετά το απωθυμένο. Οι περισσότερες milf που λέμε, nymphos, κτλ είναι γκόμενες οι οποίες δεν πηδήχτηκαν ποτέ στην ζωή τους πλην του συζύγου τους, ή κάποιες που απλά είχαν φάει 1-2 πούτσους στα πεταχτά, μέχρι που παντρεύτηκαν. Έχω συγκεκριμένο παράδειγμα φίλου ο οποίος είναι στην ηλικία μου (33), τα έφτιαξε με την γυναίκα του στην τρίτη γυμνασίου (15-16 χρονών δηλαδή) και τώρα είναι παντρεμένοι 7 χρόνια κι έχουν ένα κοριτσάκι. Η γυναίκα του ήταν το σπασικλάκι της τάξης (απουσιολόγος), η μαζεμένη ντροπαλή κοπελίτσα, και φυσικά του πήρε 2-3 χρόνια σχέσης για να την πηδήξει (όταν τελειώσαμε το σχολείο). Μέχρι τότε παίζαν μόνο τσιμπούκια, 69, κτλ. Για να μην σας πω ότι αρχικά ήταν της άποψης "no sex before marriage!). Ούτε στην 5ήμερη δεν είχε έρθει εκείνη για να κάτσει να διαβάσει. Αυτός βέβαια γαμούσε άλλες (ΚΑΙ στην 5ήμερη!). Λοιπόν, η τύπισσα είναι ΔΕΔΟΜΕΝΟ ότι έχει πηδηχτεί τουλάχιστον με 1 (μπορεί και 2) τον τελευταίο χρόνο. Ο φίλος μου το έχει πάρει χαμπάρι, χωρίς όμως να έχει χειροπιαστές αποδείξεις. Δεν κάνει τίποτα λόγω του παιδιού... Αργά ή γρήγορα θα της έβγαινε. Δεν υπάρχει περίπτωση καμιά γυναίκα να πηδηχτεί ΜΟΝΟ από έναν άντρα στην ζωή της.

Οπότε διαλέξτε κύριοι... ή θα πάρετε την παρθένα για να έχετε το κούτελό σας καθαρό και στα 40 σας να έχετε γίνει τάρανδοι, ή θα πάρετε κάποια που έχει πηδηχτεί με κάποιους πριν από εσάς και να έχετε περισσότερες πιθανότητες να μην σας πηδηχτεί αργότερα!
 

pasas22

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Κύριε ελέησον, Κύριε ελέησον, Κύριε ελέησον.......(Για το Αγιο Ορος)
 

CHRISCO

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0
Κοιτα φιλε. Στην πουτανα ειναι αλλιως. Εκει ερχεται ο κορεσμος και η αηδια. Επισης επικρατει και η ξεφτιλα η εξεφτελισμος αν το θες, η κοινωνικη απορριψη και γιουχα - οποτε ετσι δικαιολογειται και το καθημερινο ποδολουτρο σε καποιον που την εβγαλε απο την πορνεια και ολο αυτο τον βουρκο . Αλλα οταν η αλλη ειναι πουτανα στην ψυχη και στο μουνι τοτε την εκατσες τη βαρκα . Και μην νομιζεις οτι μπορεις να τα καταλαβεις ολα απο την αρχη. Οπως για παραδειγμα οτι εσυ η εγω ειμαστε μπουρδελιαρηδες  ( και θα ειμαστε απ' οτι φαινεται ) και απεναντι στις γυναικες και στις οικογενειες μας ειμαστε μια χαρα. Το ιδιο πραγμα ειναι .
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Για να δούμε πόσο συντηρητικοί είμαστε σε αυτό το θέμα...
Θελετε ΠΑΡΘΕΝΑ, να έχει πάει με λίγους πχ 2-3 η δεν σας νοιάζει ακόμα και με 100 να έχει πάει?

To μόνο που με νοιάζει είναι τι κάνει μαζί μου... άλλωστε που να βρεις για να γνωρίσεις παρθένα !!!
 

pasas22

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Συνάδελφοι, άβυσος η ψυχή της γυναίκας. Το ωραίο είναι να στα φοράει και να μη το μάθεις ποτέ. Το σκεφτήκατε άραγε αυτό;
 

stallion81

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Συνήθως έτσι γίνετε το τρώμε το κέρατο και μετά μας το λέει ο Αγ. Πέτρος!ΑΜΗΝ ξανά! Το Κύριε ελέησον παρακαλώ απο τον δεξιό ψάλτη pasa22 να πέσει!
 

pasas22

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Από όποιον και να πέσει το ίδο κάνει. Ανομι ανο οδο αλοιλούια.....
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Παντως μάγκες το 'αν παντρευτεις παρθένα θα σε ξεσκίσει στο κέρατο στο μέλλον' μου θυμίζει την παροιμία 'οσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια'..
Μπράβο τέτοια να λέμε στις γκόμενες να ξεσκίζονται στην πούτσα ως τα 32 τους,μετά να μας παντρέυονται και να μας πουλάνε αγαπητηλίκι και εμέις να το πιστέυουμε οτι και καλα κορέστηκαν απο την πούτσα και αγάπησαν την δική μας πούτσα..
 

stallion81

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Ποιά γκόμενα θα σταματήσει να θέλει πούτσα. Όσο εμείς δεν θα θέλουμε μουνί. Απλά το ζήτημα για την παρθένα είναι γεγονός, μετά απο κάποιο χρονικό διάστημα θα στο φορέσει. Δεν είμαστε στην εποχή των παππούδων μας που η γυναίκα ήταν σούζα κι άμα έκανε μαλακία έτρωγε και καμία. Δυστυχώς υπάρχει και το φεμινιστικό κίνημα.
 

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά όπως μάθει ένας άνθρωπος να είναι πριν το γάμο, έτσι θα είναι και μετά το γάμο. Οι συνήθειες δύσκολα αλλάζουν. Ο άντρας που ήταν μουνάκιας - μπήχτης θα κερατώνει τη γυναίκα του όταν παντρευτεί. Το ίδιο και η γυναίκα που είχε γλυκαθεί στον πούτσο με εφήμερες σχέσεις, one night stand κλπ.

Βέβαια το να είναι παρθένα μια γυναίκα δεν αποτελεί εγγύηση ότι δεν θα εξελιχθεί σε πουτάνα (όλες κάποτε παρθένες ήταν). Είναι εγγυημένο όμως ότι αν έχει καλομάθει στις πολλές πούτσες θα συνεχίσει να τις ψάχνει δεξιά κι αριστερά και μετά το γάμο.

Τα περί κορεσμού τα θεωρώ ανέκδοτο.
 

Επισκέπτης
Παντως μάγκες το 'αν παντρευτεις παρθένα θα σε ξεσκίσει στο κέρατο στο μέλλον' μου θυμίζει την παροιμία 'οσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια'..

Κανείς δεν είπε ότι θα σε ΞΕΣΚΙΣΕΙ στο κέρατο. Όλοι είπαμε απλά ότι οι πιθανότητες να φας κέρατο είναι περισσότερες. Η εξήγηση είναι απλή: Η γυναίκα ΚΑΙ ο άντρας δεν είναι μονογαμικά όντα!
 

pasas22

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Σωστο liomas. Ευγενικά του το έφερες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom