Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 136K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nikos Papafiggos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2024
Μηνύματα
32
Like
134
Πόντοι
0
Αυτά για παρθένες είναι για κάτι βλάκες Αμερικάνους που τα χάφτουν όλα.
Εδώ στην Ελλάδα πάντα είχαμε το "από μπρος παρθένα και από πίσω μπαίνουν τραίνα". Δηλαδή όχι τόσο χάπατα.
Στην Αμερική νομίζουν ότι παντρεύτηκαν παρθένα και όλο το χωριό γελάει πίσω από την πλάτη τους.
Και οι πουτάνες που γαμάμε εδώ, μετά γυρνάνε στα χωριά τους και παντρεύονται ένα βλάκα που τις έχει για παρθένες :2funny:
Μην το γελάς καθόλου αυτό. Και ο κόσμος είναι πολύ μικρός. Στη σχολή που ήμουν ήταν ελάχιστες γυναίκες, λόγω αντικειμένου, αλλά και όσες ήταν εκεί ήταν κάτω του μέσου όρου, εκτός απο μια που ήταν μια μετριότητα που απλά βαφόταν και δεν ερχόταν σαν μπαμπουίνος. Όσοι δεν ημασταν καμμένοι με βιντεοπαιχνίδια ή άλλες μαλακίες και της την πέρφταμε, την γαμουσαμε άνετα. Δεκάδες παρτούζες που συμμετείχα και εκανε το ούζο η τύπισσα. Τέλος πάντων κάποια στιγμή τελείωσα και έφυγα απο την πόλη που σπούδαζα και έκοψα πολύ κόσμο απο το αμαρτωλό παρελθόν μου. Πέρασε μια δεκαετία και παντρευόταν συνάδελφος απο το τμήμα μου και μας είχε καλεσμένου. Εν τω μεταξυ ήταν με την κοπέλα 2 χρόνια και μας έλεγε τα καλύτερα. Δεν την είχαμε δεί εμείς, γιατί δεν ασχολείται με social, αλλά είχαμε ακουσει πολλά καλά. Επίσης το έλεγε ότι δεν γουστάρει πολλά πολλά πριν τον γάμο και 2 χρόνια τον είχε με πιπες και καμία φορά του καθόταν στην χάση και την φέξη και έλεγε αυτός ότι η τύπισσα δεν έχει εμπειρίες, γιατί ειναι απο καλή οικογένεια απο τον τόπο καταγωγής του, κάπου έξω απο τα Τρίκαλα κτλ.... Τέλος πάντων, η νυφη ηταν αυτή που την ξεκωλιάζαμε ή αντίστοιχα ξεκώλιαζε με στραπόν άνδρες και γυναίκες πριν λίγα χρόνια και δεν την έκαζες ζάφτι με τίποτε. Λες τίποτε; Όχι.. Άστον να χαίρεται. Βεβαια στο χωριό τους δεν ξέρω τι φήμη έχουν τόσο εκείνη, όσο και η οικογένεια, αλλά ποτέ δεν ξέρεις ποιά μπορεί να είναι η αλήθεια.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Ok πάμε πάλι λοιπόν έναν έναν.

Δε μου φαινεται και τίποτα περίεργο. Πάντα υπάρχουν ηλίθιοι και φανατικοί. Αλλιώς δε θα υπήρχαν θρησκείες. Άλλος πιστεύει σε ανάσταση νεκρών και ζωή μετά θάνατον, 2000 χρόνια μετά. Άλλος σε παρθένες, άλλος σε μετεμψύχωση στις επόμενες ζωές του. Έτσι πάνε αυτές οι δουλειές.
Δεν ξέρω ποιός αριθμός είμαι και δε σκοτιζομαι να σου πω την αλήθεια. Οσο κάποιος περνάει καλά, σε όλα τα επίπεδα, με τον άνθρωπο που έχει δίπλα του, τίποτα άλλο δε μετράει.
Τώρα για τις αξιοπρεπειες και τους εγωισμούς και τα συναφή, κάνε το σταυρό σου σε όποιον θεό πιστεύεις, μη φας κανέναν άνθρωπο στα καλά καθούμενα και βρεθείς πίσω από τα σίδερα, να βαράς το κεφάλι σου στον τοίχο, γι αυτόν που σου φούσκωσε το μυαλό με τα σερνικιλικια "παλιάς κοπής". Μόνο που θα 'ναι αργά να γυρίσεις το χρόνο πίσω, να διορθώσεις τη μαλακία που έκανες.
Αρχικά το θέμα της θρησκείας το είπα σαν παράδειγμα. Για αυτό έπιασα και την Αμερική όπου εκεί μεταφράζεται σε χρήμα η παρθενιά και στην Ανατολή που είναι μέσω θρησκείας. Το νόημα στην όλη κουβέντα είναι ότι η παρθενιά έχει αξία ανεξάρτητα από την χώρα και τον τρόπο.

Επίσης με συγχωρείς που μεγαλώνοντας είχα ανδρικά πρότυπα με δουλειά στα χωράφια, κρασιά και παρέα στο καφενείο, τσακωμούς και ιστορίες με τους Γερμανούς και την γυναίκα στο σπίτι να μαγειρεύει περιμένοντας τον άντρα να γυρίσει.
Κάντε λίγη υπομονή και θα πεθάνουμε και εμείς ώστε να εξαφανιστεί οποιοδήποτε στοιχείο τοξικής αρρενωπότητας. Οι επόμενες γενιές αναμένεται να έχουν λιγότερες τρίχες, λιγότερους μύες και χαμηλότερα επίπεδα τεστοστερόνης. Αν σας αρέσει αυτό απλά κάντε λίγη υπομονή.


Εσύ δε μας λες ότι η γυναίκα σου ήταν παρθένα και δε γλύφεις αλλωνών ψωλές;
Θα μας τρελλάνεις τώρα;
Τελικά είσαι μέγας κατακτητής ή σπερματογλύφτης;
Δεν είπα φίλε ότι είναι παρθένα. Είπα ότι θα ήθελα να ήταν παρθένα. Επίσης είπα ότι προσπαθούμε για το καλύτερο και ότι βγει. Με ενοχλεί που είχε ξεπαρθενευτεί; Εννοείται. Δεν μπόρεσα να βρω αυτό που ήθελα και βολεύομαι με αυτό που έχω.
Αυτό που πιστεύει η άλλη στο κεφάλι της ως καλύτερο δεν είναι πάντα το καλύτερο αντικειμενικά.
Συμφωνούμε απολύτως.
Εσύ τυπε στα 21 σου που παντρεύτηκες την γυναίκα σου της έμαθες να γίνει καλή στο σεξ. Δηλαδή, δεν είχε πάει εκείνη με άλλον πριν από εσένα και εσύ σε τέτοια ηλικία ήσουν "δάσκαλος"; Ας πούμε οκ σε αυτό.
Εσύ προτιμάς η γυναίκα να έχει 1000 one night stands από 15 κανονικές σχέσεις. Δηλαδή, να κάνει κάτι που να αυξήσει τις πιθανότητες για κάποιο ΣΜΝ. Αυτό βέβαια δεν το σκέφτηκες έτσι, καλά βασικά δεν σκέφτεσαι έτσι και αλλιώς.
Επίσης, τώρα που είστε μαζί δεν θες να πηγαίνει με άλλους, όμως εσύ μπορείς να πας σαν κανονικός μουσουλμάνος που είσαι. Γιατί πας με άλλες; Μήπως τελικά δεν κάνει τόσο καλό κρεβάτι όπως την έμαθες; Θα σου έγραφα και άλλα πράγματα αλλά πραγματικά δεν έχει νόημα.
Όπως είπα και παραπάνω άλλο η γυναίκα που θα βάλεις σπίτι σου και άλλο το γαμήσι της βραδιάς. Για ένα πουτσο που θα ρίξεις χέστηκες, δεν θα κοιμηθείς μαζί της. Γαμάς και φεύγεις.
Τώρα για τα υπόλοιπα τι να πω... Οι εκθέσεις πάνω στην ισότητα των φύλων στο σχολείο, η τηλεόραση και τα social έκαναν καλά τη δουλειά τους αλλιώς δεν θα με ρωτούσες. Άντε στο επόμενο βήμα βάζουμε ποδιά, μενουμε σπίτι, μαγειρεύουμε και τα φράγκα τα φέρνει η γυναίκα... από το onlyfans. Γιατί που το κακό να έχει και ένα only? Σιγά τώρα η ανάγκη για το μεροκάματο τις σπρώχνει εκεί.
Επίσης δεν είμαι μουσουλμάνος.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.694
Κριτικές
8
Like
9.376
Πόντοι
1.336
Όπως είπα και παραπάνω άλλο η γυναίκα που θα βάλεις σπίτι σου και άλλο το γαμήσι της βραδιάς. Για ένα πουτσο που θα ρίξεις χέστηκες, δεν θα κοιμηθείς μαζί της. Γαμάς και φεύγεις.
Τώρα για τα υπόλοιπα τι να πω... Οι εκθέσεις πάνω στην ισότητα των φύλων στο σχολείο, η τηλεόραση και τα social έκαναν καλά τη δουλειά τους αλλιώς δεν θα με ρωτούσες. Άντε στο επόμενο βήμα βάζουμε ποδιά, μενουμε σπίτι, μαγειρεύουμε και τα φράγκα τα φέρνει η γυναίκα... από το onlyfans. Γιατί που το κακό να έχει και ένα only? Σιγά τώρα η ανάγκη για το μεροκάματο τις σπρώχνει εκεί.
Επίσης δεν είμαι μουσουλμάνος.
Την γυναικα σου την ρωτας αν θελει να πηγαινεις με αλλες; Ετος αν εισαι κομπλε να πηγαινει και εκεινη με αλλους να αλλαζει παραστασεις...
Δεν μιλαω για onlyfans και ισοτητα φύλων μονο σου φανταζεσαι πραγματα, ξυπνα.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.715
Like
6.489
Πόντοι
2.356
Ok πάμε πάλι λοιπόν έναν έναν.

Αρχικά το θέμα της θρησκείας το είπα σαν παράδειγμα. Για αυτό έπιασα και την Αμερική όπου εκεί μεταφράζεται σε χρήμα η παρθενιά και στην Ανατολή που είναι μέσω θρησκείας. Το νόημα στην όλη κουβέντα είναι ότι η παρθενιά έχει αξία ανεξάρτητα από την χώρα και τον τρόπο.

Επίσης με συγχωρείς που μεγαλώνοντας είχα ανδρικά πρότυπα με δουλειά στα χωράφια, κρασιά και παρέα στο καφενείο, τσακωμούς και ιστορίες με τους Γερμανούς και την γυναίκα στο σπίτι να μαγειρεύει περιμένοντας τον άντρα να γυρίσει.
Κάντε λίγη υπομονή και θα πεθάνουμε και εμείς ώστε να εξαφανιστεί οποιοδήποτε στοιχείο τοξικής αρρενωπότητας. Οι επόμενες γενιές αναμένεται να έχουν λιγότερες τρίχες, λιγότερους μύες και χαμηλότερα επίπεδα τεστοστερόνης. Αν σας αρέσει αυτό απλά κάντε λίγη υπομονή.
Ας το πάμε πάλι από την αρχή λοιπόν.
Η παρθενία είναι μία μαλακία και μισή. Αν η αξία ενός ανθρώπου "τιμάται" από την παρουσία ή όχι ενός υμένα, που πρακτικά δεν προσφέρει τίποτα, φαντάζεται κανείς τι βλαμμένοι κυκλοφορουν εκεί έξω, πρόθυμοι να πληρώσουν κιόλας, για τον αέρα τον κοπανιστο. Μιας και με μία ραφούλα αρμεγουν τα κορόιδα.
Τις ίδιες ιστορίες ακούγαμε κι εμείς. Όχι μόνον για Γερμανούς και Ιταλούς, αλλά και για Μικρασία και Τσέτες.
Και για μεροκάματα σκληρά σε χωράφια, οικοδομή, κεραμαριά. Είχαμε κι επαφή με την πραγματικότητα όμως, γιατι ανάμεσα στα κρασιά και τους τσακωμούς στο καφενείο, ακούγαμε για τα ξενογαμησια και το κέρατο που πήγαινε σύννεφο από όλες τις πλευρές.
Και όχι, δε μπουμπούνιζε κανείς εκτός από μερικούς καμμενους.
Το καπελάκι του και γειά στη στραβη. Είτε από δω είτε από κει.
Ο αντρας που είναι σίγουρος για τον εαυτό του, δεν καλύπτει τις ανασφάλειές του πίσω από λογύδρια αρρενωπότητας.
Πορεύεται με τη σιγουριά που πηγάζει από μέσα του.
Κι εσύ θα πεθάνεις κι εγώ θα πεθάνω κι ο κόσμος θα συνεχίσει να έχει μυες και τεστοστερόνη. Και αρκετοί και τρίχες.
Αυτή είναι η φύση του είδους.
Το οποίο θα συνεχίσει να είναι βίαιο, να γυμνάζεται και να συγκρούεται.
Γιατί κι αυτό είναι στη φύση του.
Είτε θέλεις να το δεχτείς είτε όχι.
Α! Και στ' αρχιδια του για την παρθενία.
 
Τελευταία τροποποίηση:

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Την γυναικα σου την ρωτας αν θελει να πηγαινεις με αλλες; Ετος αν εισαι κομπλε να πηγαινει και εκεινη με αλλους να αλλαζει παραστασεις...
Δεν μιλαω για onlyfans και ισοτητα φύλων μονο σου φανταζεσαι πραγματα, ξυπνα.
Να το πάλι. Αυτό που λες προϋποθέτει ισότητα. Όσα δικαιώματα έχει ο ένας τόσα και ο άλλος.Το only και όλα αυτά που είπα αφορούν την επόμενη γενιά.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.694
Κριτικές
8
Like
9.376
Πόντοι
1.336
Να το πάλι. Αυτό που λες προϋποθέτει ισότητα. Όσα δικαιώματα έχει ο ένας τόσα και ο άλλος.Το only και όλα αυτά που είπα αφορούν την επόμενη γενιά.
ποσο χρονων εισαι φιλε;
 

jason155

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2016
Μηνύματα
396
Κριτικές
37
Like
5.249
Πόντοι
5.391
Απο την στιγμη που ξερω οτι γαμαω πολυ καλα τι θεμα να εχω ακριβως; Ανασφαλεια μηπως σκεφτεται αλλους που την πηδαγαν πριν; Η μηπως δεν ειναι αρκετα παρθενα για τα γουστα μου;

Ρε μην ειστε φλωροι ρε. Οσο πιο πολυ εχει κανει την ζωη της τοσο θα ξερει να γαμιεται και δεν θα ειναι ξενερωτη. Το ιδιο ισχυει και με εμας. Οσο πιο χορτατοι ειμαστε τοσο καλυτεροι γαμιαδες γινομαστε.

Μην ειστε αυλικοι γινετε βασιλιαδες του πεους σας ρεεεεε.
 

Paldim

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
588
Like
884
Πόντοι
86
λοιπον το θεμα ειναι απλο.ο διαβολος 3 κακα εχει κανει.τη νυχτα,τη συμφορα&τη γυναικα!!τελος!!!!
 

Billys91

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
82
Like
239
Πόντοι
20
Τι είναι χειρότερο να έχει πάει με μια ντουζίνα άντρες ή να έχει πάει με λίγους αλλά να την έχουν δώσει το μουνι στο χέρι;
Ιδού η απορία
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.524
Κριτικές
1
Like
7.595
Πόντοι
2.306
Τι είναι χειρότερο να έχει πάει με μια ντουζίνα άντρες ή να έχει πάει με λίγους αλλά να την έχουν δώσει το μουνι στο χέρι;
Ιδού η απορία
Να εχει παει με πολλους και να της εχουν κανει χειραψια με το αιδοιο της.:confused:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
ποσο χρονων εισαι φιλε;
Πόσο θέλεις να είμαι τύπε; 15? Τι σημασία έχει αυτό? Ανεξάρτητα από την ηλικία ο κάθε άνθρωπος είναι υποχρεωμένος να ξαναπρογραμματίζει τον εγκέφαλο του μόνος του και όχι να κάνει ότι τον μαθαίνει το σχολείο, οι γονείς κτλ.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.694
Κριτικές
8
Like
9.376
Πόντοι
1.336
Πόσο θέλεις να είμαι τύπε; 15? Τι σημασία έχει αυτό? Ανεξάρτητα από την ηλικία ο κάθε άνθρωπος είναι υποχρεωμένος να ξαναπρογραμματίζει τον εγκέφαλο του μόνος του και όχι να κάνει ότι τον μαθαίνει το σχολείο, οι γονείς κτλ.
μπορεις να πεις;
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.279
Κριτικές
3
Like
2.151
Πόντοι
736
αυγο ημερας ..στανταρακι:coffee:
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.823
Like
9.468
Πόντοι
2.356
Εξαρτάται μωρέ κι από τη φάση. Σπάσιμο, άμα σου είχε πει, είσαι ο ...τρίτος της,

και μετά χαιρετάει κάθε μέρα έναν-δυο πρώην γκόμενους.:cheesy:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
38 είμαι τύπε αλλά σε τι θα σε βοηθήσει αυτό; Και γω στα 18 μου έλεγα ότι είναι ωραίο η γκόμενα να έχει εμπειρία για να περάσω καλά. Η διαφορά είναι ότι στα 18 μου είχα αρνητικό IQ
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.058
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
Η γυναίκα ή πρέπει να έχει <5 σχέσεις ως ττα 30 της ή να είναι παρτόλα.
Η γυναίκα που έχει κάνει σύντομες σχέσεις ή one night stand είναι ανίκανη να ερωτευεί
Η γυναίκα που έχει κάνει μόνο σταθερές σχέσεις αποκλείεται να είχε δοκιμάσει βίτσια ,αποκλείεται να είχε έντονη σεξουαλική ζωή

Το πρόβλημα είναι ότι όσοι σκέφτεστε έτσι δεν ξέρετε τίποτα από γυναίκες. Από τις πολλές τις τσόντες έχει κολλήσει ο εγκέφαλός σας.
 

Kamigawa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
192
Like
1.090
Πόντοι
201
38 είμαι τύπε αλλά σε τι θα σε βοηθήσει αυτό; Και γω στα 18 μου έλεγα ότι είναι ωραίο η γκόμενα να έχει εμπειρία για να περάσω καλά. Η διαφορά είναι ότι στα 18 μου είχα αρνητικό IQ

Κάθεσαι και ανοίγεις συζήτηση με το ναυάγιο που το έκαναν τσακωτό να ανεβάζει ψεύτικες φωτογραφίες της δήθεν γυναίκας του.
Μην παίρνεις στα σοβαρά τις μαλακίες που σου γράφει κάθε ψυχανώμαλος στο διαδίκτυο, στην έξω ζωή προφανώς και οι περισσότεροι θα τρελαίνονταν αν η δικιά τους είχε πάει με πολλούς.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.823
Like
9.468
Πόντοι
2.356
Όπως και να ´χει, τη γυναίκα σου την ξεφορτώνεσαι, άμα δεν σου αρέσει κάτι πια. Χωρίζεις.

Με την κόρη σου τι γίνεται, μου λέτε; Εγώ έχω γιους, οπότε όλα καλά. Αλλά άμα είχα κόρη, μπορώ να φανταστώ, ότι θα με χάλαγε λιγουλάκι, να πηδιέται από δω κι από κει από μικρή.
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
876
Κριτικές
26
Like
2.246
Πόντοι
1.196
Όποιος είναι >20-22 χρονών και ρωτάει με πόσους έχει πάει η δικιά του είναι για τον πούτσο. Από τη στιγμή που δεν υπάρχει τρόπος να εξακριβώσει αν αυτό που θα του πει είναι αλήθεια, με το να ρωτάει τέτοιες μαλακίες το μόνο που εξασφαλίζει είναι να καταλάβει η γκόμενα ότι βγαίνει με βλάκα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Κάθεσαι και ανοίγεις συζήτηση με το ναυάγιο που το έκαναν τσακωτό να ανεβάζει ψεύτικες φωτογραφίες της δήθεν γυναίκας του.
Μην παίρνεις στα σοβαρά τις μαλακίες που σου γράφει κάθε ψυχανώμαλος στο διαδίκτυο, στην έξω ζωή προφανώς και οι περισσότεροι θα τρελαίνονταν αν η δικιά τους είχε πάει με πολλούς.
Το είχα πει ότι άμα μπλέξεις με ηλίθιο σε κερδίζει λόγω εμπειρίας. Δεν το τήρησα καλά να πάθω.
Ρε αδερφέ αλήθεια όμως δεν νομίζω ότι οι περισσότεροι έχουν πρόβλημα αλλιώς οι περισσότερες οικογένειες εκεί έξω δεν θα υπήρχαν καν.
Όποιος είναι >20-22 χρονών και ρωτάει με πόσους έχει πάει η δικιά του είναι για τον πούτσο. Από τη στιγμή που δεν υπάρχει τρόπος να εξακριβώσει αν αυτό που θα του πει η άλλη είναι αλήθεια, με το να ρωτάει τέτοιες μαλακίες το μόνο που εξασφαλίζει είναι να καταλάβει η γκόμενα ότι βγαίνει με βλάκα.
Έτσι λες εσύ τύπε. Μια χαρά μπορείς να μάθεις. Σίγουρα όχι όλους αλλά την πλειοψηφία.
Mία που την έχουν γαμήσει και οι πακιστανοί στη πλατεία βάθης τι πρόβλημα θα έχει αφού έχει παντρευτεί εσένα να πάει και με τον οποιονδήποτε ξανά; Τι, βρήκε τον έρωτα της ζωής της και τώρα θα συμαζευτεί; Συνέλθετε τύποι εχετε χαζέψει από τη ζέστα. Έναν μαλάκα που έχαψε το παραμύθι βρήκε. Με όσους πιο πολλούς έχουν πάει τόσο λιγότερα αισθήματα έχουν πια μέσα τους.
Αδερφέ μου συμφωνώ απόλυτα αλλά υπάρχουν άντρες που γαμάνε και είναι χειρότεροι από Πακιστανούς εμφανισιακά.

Όπως πολύ σωστά είπε κάποιος μερικές σελίδες πριν το τι νομίζει η άλλη ως το καλύτερο δεν έχει καμία σχέση με το αντικειμενικό.

Σκέψου ο πρώην να ήταν Κουασιμόδος και να γαμάς αυτή που έφτυσε ο Κουασι. Ε καλύτερα ιερόδουλη από Μεταξουργείο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom