Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 136K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
11
Like
3.456
Πόντοι
4.615
Μία ντουζίνα ισούται με δώδεκα κομμάτια, αν θέλουμε να κυριολεκτήσουμε. Εικάζω βέβαια ότι η λέξη ντουζίνα χρησιμοποιείται μεταφορικά και όχι κυριολεκτικά.

Αν πούμε ότι ένας μέσος άντρας παντρεύεται στα 35 και παίρνει μία περί τα 30 (έχοντας μία σχέση δύο ετών προ γάμου), ΣΗΜΕΡΑ, ποιο θεωρείτε ότι είναι το ''σκορ'' της; ούσα ενεργή σεξουαλικά από τα 15 έως τα 28;;;
Προσωπικά νομίζω ότι το ''ντουζίνα'' ως δωδεκάδα μάλλον θα είναι ευτύχημα, γιατί η εμπειρία μου λέει ότι μία γυναίκα στα 30 (και παλαιότερα- όχι μόνο τώρα) έχει πηδήξει 40-50 παλούκια για πλάκα και χωρίς καμία δυσκολία.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.692
Κριτικές
8
Like
9.366
Πόντοι
1.336
Δεν μπορώ να καταλάβω ποιο είναι το πρόβλημα με πόσους έχει πάει η γυναίκα ΠΡΙΝ από εμένα ή τον κάθε εμένα. Για ΣΜΝ; Υπάρχουν οι εξετάσεις. Μόνο αυτό το πρόβλημα μπορεί να έχει η γυναίκα. Όλα τα άλλα προβλήματα είναι δικά μας γιατί η νοημοσύνη μας είναι μικρότερη και από iq σάπιας μπανάνας.
 

Nikos Papafiggos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2024
Μηνύματα
32
Like
134
Πόντοι
0
Καλύτερα ναχει πάει πριν το γάμο αλλιώς θα πάει μετά.
Όλοι αυτοί που λένε τη θέλω παρθένα, τρώνε ασύλληπτο κέρατο μετά το γάμο και δεν παίρνουν χαμπάρι και τίποτα.
Συνήθως έτσι πάει. Ιδιαίτερα παλιά που ήταν και άλλες εποχές, όσο πιο "αθώα" ήταν , τόσο το κέρατο πήγαινε σύννεφο. Λογικό θα μου πείς, γιατί η αθωότητα ήταν λόγω καταπίεσης και πλέον αφου δεν υπήρχε το θέμα της παρθενιάς, ως παντρεμένη πλέον, πηδιόταν με όποιον μπορούσε. Ήταν χρυσή εποχή για μαστοράτζα τότε σε αστικό ιστό, καθώς έσπρωχναν κάργα. Στις επαρχίες γινόταν ο κακός χαμός σε χωράφια ή κοτέτσια. Προφανώς καπότες δεν έβαζαν γιατί ακόμα δεν υπήρχε το ΑIDS και για εγκυμοσύνες, κλάιν, αφου υπήρχε ο σύζυγος που την πήρε παρθένα και θα καμάρωνε. Όσο έκανα σε επαρχίες ήταν οι καλύτερες στα γαμήσια και φυσικά είχαν χαμηλο προφίλ, γιατί απλά ήθελαν να γαμηθούν και μέχρι εκεί, οπότε αν ήσουν έξυπνος και όχι πίρφορος να ξεκινησεις μαλακίες, ήσουν άρχοντας.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Παρατηρώ μάγκες ότι η φεμινιστική προπαγάνδα, η ισότητα των φύλων και η κουλτούρα της ελευθερογαμίας έχει κάνει πολύ καλά τη δουλειά της.

Προβλέπω πως αν συνεχίσουμε έτσι σε λίγο δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα αν μια γυναίκα γαμιεται με τον καθένα παρότι παντρεμένη αρκεί να είναι εντάξει στις οικογενειακές της υποχρεώσεις δηλαδή παιδιά, νοικοκυριό.
Θέλω απλά να σκεφτείτε και να μου απαντήσετε:

Ο παππούς σας που πολέμησε αγωνίστηκε, επιβίωσε και σκληραγωγήθηκε αν θα δέχονταν μια γυναίκα η οποία έχει φάει μια ντουζίνα πούτσες. Ναι ή όχι;

Πάμε τώρα πιο συγκεκριμένα.
Τώρα δηλαδή γαμας μόνο την γυναίκα σου;
Το αν και τι γαμάω σημαίνει πως αποδέχεσαι την ισότητα των φύλων και το σκέφτεσαι ως εξής: Αν αυτός γαμάει τότε πρέπει και η δικιά του να γαμιεται. Γιατί τι είναι αυτός; Πασάς; Πες μου σε παρακαλώ αν έχω δίκιο....

Ποσο χρονών ήταν τύπε όταν την παντρεύτηκες?
Επίσης πουτάνες δε γαμάς;
21. Το ίδιο και με τον από πάνω. Ίση μεταχείριση και δικαιώματα άντρα-γυναίκας σωστά;
Οι πουτάνεις δεν μετράνε, γιατί αυτές τον έμαθαν να γίνει καλός γαμιας και με την σειρά του να μάθει την γυναίκα του να γίνει πουτανα στο κρεβάτι.
Για αυτό το λόγο πηγαίνει ακόμα με πουτανες, για να γίνει ακόμα καλύτερος. Οι γιατροί κάθε μέρα δεν διαβάζουν για τις τελευταίες εξελίξεις στην ιατρική; Έτσι και αυτός μαθαίνει και γινεται καλύτερος από τις καλύτερες.
Βασικά η γυναίκα του θα έπρεπε να τον ευχαριστεί που κάνει τόσο κόπο και δίνει τόσο χρήμα για να ικανοποιηθεί στο τέλος εκείνη.
Δεν σχολιάζω απλΤ.
Μηπως εισαι κουκχολντ??
επειδη λες για μια νυχτα μεχιλιες μαλαπερδες
Ένα γαμήσι της βραδιάς σημαίνει ότι βλέπω την άλλη ως πουτάνα. Δεν με αφορά η πουτάνα με πόσους έχει πάει. Δουλειά της είναι και καλά κάνει. Γαμάς και φεύγεις. Δεν την βάζεις σπίτι σου.
Η ιδανική γυναίκα είναι μία παρθένα που τα κάνει όλα

Για να σε νοιάζει τόσο πολύ τι έχει κάνει η γυναίκα πιο πριν, σημαίνει ανασφάλεια. Δε θες να ακούσεις ότι κάποιος την έχει πιο μεγάλη ή γαμάει πιο καλά.
Ανασφάλειες; Μάλιστα... Βαριέμαι να αρχίσω τα παραδείγματα με τα αυτοκίνητα, τα κοντέρ κτλ.

Αν σου αρέσει να κοιμάσαι με μια γυναίκα που πριν από εσένα γινόταν το πουτανάκι του καθενός και μια μέρα αποφάσισε να σοβαρευτεί και να κάνει οικογένεια πολύ καλά κάνεις αλλά μην προσπαθείς να το περάσεις ως φυσιολογικό.

Επίσης μπορεί κάποιος να μου πει γιατί παρθένες το πουλάνε στην Αμερική μέχρι και ένα εκατομμύριο; Μήπως κάποιοι άντρες θέλουν παρθένες τόσο πολύ...

Μήπως η παρθένα έχει μεγαλύτερη αξία; Και τέλος γιατί άραγε οι μουσουλμάνοι πείθουν τους άλλους να πάνε να αυτοκτονήσουν με το παραμύθι ότι θα πάνε στον παράδεισο και θα γαμάνε παρθένες;

Γιατί δεν τους λένε για παράδειγμα θα γαμάτε τις καλύτερες βυζιτες;

Μόλις κάλυψα ότι από δύση μέχρι ανατολή η παρθένα έχει μεγαλύτερη αξία από τη ψωλαρπάχτρα. Μπορείτε απλά να τα βρείτε στο ίντερνετ όσα σας είπα.
Αυτά από μένα. Καλά μπάνια.
 

Ares2024

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2024
Μηνύματα
220
Like
512
Πόντοι
81
Το ιδανικο θα ηταν να ειναι παρθενα και κουκλαρα η γυναικα που θα παντρευτει καποιος, αυτο ομως στην εποχη μας ειναι αδυνατο, οποτε αν εχει παει με δυο τρεις πριν απο εσενα εισαι τυχερος αν εχει παει πανω απο 12 οπως λεμε εδω εχει ψιλοχασει τη μπαλα και αμα την παντρευτεις μετα απο μερικα χρονια , και ξανα προς τη δοξα τραβα που λενε γιατι εσυ θα εχεις βαρεθει να τη γαμας οπως ειναι το νορμαλ
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.279
Κριτικές
3
Like
2.151
Πόντοι
736
Παρατηρώ μάγκες ότι η φεμινιστική προπαγάνδα, η ισότητα των φύλων και η κουλτούρα της ελευθερογαμίας έχει κάνει πολύ καλά τη δουλειά της.

Προβλέπω πως αν συνεχίσουμε έτσι σε λίγο δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα αν μια γυναίκα γαμιεται με τον καθένα παρότι παντρεμένη αρκεί να είναι εντάξει στις οικογενειακές της υποχρεώσεις δηλαδή παιδιά, νοικοκυριό.
Θέλω απλά να σκεφτείτε και να μου απαντήσετε:

Ο παππούς σας που πολέμησε αγωνίστηκε, επιβίωσε και σκληραγωγήθηκε αν θα δέχονταν μια γυναίκα η οποία έχει φάει μια ντουζίνα πούτσες. Ναι ή όχι;

Πάμε τώρα πιο συγκεκριμένα.

Το αν και τι γαμάω σημαίνει πως αποδέχεσαι την ισότητα των φύλων και το σκέφτεσαι ως εξής: Αν αυτός γαμάει τότε πρέπει και η δικιά του να γαμιεται. Γιατί τι είναι αυτός; Πασάς; Πες μου σε παρακαλώ αν έχω δίκιο....


21. Το ίδιο και με τον από πάνω. Ίση μεταχείριση και δικαιώματα άντρα-γυναίκας σωστά;

Δεν σχολιάζω απλΤ.

Ένα γαμήσι της βραδιάς σημαίνει ότι βλέπω την άλλη ως πουτάνα. Δεν με αφορά η πουτάνα με πόσους έχει πάει. Δουλειά της είναι και καλά κάνει. Γαμάς και φεύγεις. Δεν την βάζεις σπίτι σου.

Ανασφάλειες; Μάλιστα... Βαριέμαι να αρχίσω τα παραδείγματα με τα αυτοκίνητα, τα κοντέρ κτλ.

Αν σου αρέσει να κοιμάσαι με μια γυναίκα που πριν από εσένα γινόταν το πουτανάκι του καθενός και μια μέρα αποφάσισε να σοβαρευτεί και να κάνει οικογένεια πολύ καλά κάνεις αλλά μην προσπαθείς να το περάσεις ως φυσιολογικό.

Επίσης μπορεί κάποιος να μου πει γιατί παρθένες το πουλάνε στην Αμερική μέχρι και ένα εκατομμύριο; Μήπως κάποιοι άντρες θέλουν παρθένες τόσο πολύ...

Μήπως η παρθένα έχει μεγαλύτερη αξία; Και τέλος γιατί άραγε οι μουσουλμάνοι πείθουν τους άλλους να πάνε να αυτοκτονήσουν με το παραμύθι ότι θα πάνε στον παράδεισο και θα γαμάνε παρθένες;

Γιατί δεν τους λένε για παράδειγμα θα γαμάτε τις καλύτερες βυζιτες;

Μόλις κάλυψα ότι από δύση μέχρι ανατολή η παρθένα έχει μεγαλύτερη αξία από τη ψωλαρπάχτρα. Μπορείτε απλά να τα βρείτε στο ίντερνετ όσα σας είπα.
Αυτά από μένα. Καλά μπάνια.
ο αντρας που παει με πορνη θεωρείτο πόρνος ...οποτε ενας πορνος ψαχνει την παρθενα? :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
11
Like
3.456
Πόντοι
4.615
Παρατηρώ μάγκες ότι η φεμινιστική προπαγάνδα, η ισότητα των φύλων και η κουλτούρα της ελευθερογαμίας έχει κάνει πολύ καλά τη δουλειά της.

Προβλέπω πως αν συνεχίσουμε έτσι σε λίγο δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα αν μια γυναίκα γαμιεται με τον καθένα παρότι παντρεμένη αρκεί να είναι εντάξει στις οικογενειακές της υποχρεώσεις δηλαδή παιδιά, νοικοκυριό.
Θέλω απλά να σκεφτείτε και να μου απαντήσετε:

Ο παππούς σας που πολέμησε αγωνίστηκε, επιβίωσε και σκληραγωγήθηκε αν θα δέχονταν μια γυναίκα η οποία έχει φάει μια ντουζίνα πούτσες. Ναι ή όχι;

Πάμε τώρα πιο συγκεκριμένα.

Το αν και τι γαμάω σημαίνει πως αποδέχεσαι την ισότητα των φύλων και το σκέφτεσαι ως εξής: Αν αυτός γαμάει τότε πρέπει και η δικιά του να γαμιεται. Γιατί τι είναι αυτός; Πασάς; Πες μου σε παρακαλώ αν έχω δίκιο....


21. Το ίδιο και με τον από πάνω. Ίση μεταχείριση και δικαιώματα άντρα-γυναίκας σωστά;

Δεν σχολιάζω απλΤ.

Ένα γαμήσι της βραδιάς σημαίνει ότι βλέπω την άλλη ως πουτάνα. Δεν με αφορά η πουτάνα με πόσους έχει πάει. Δουλειά της είναι και καλά κάνει. Γαμάς και φεύγεις. Δεν την βάζεις σπίτι σου.

Ανασφάλειες; Μάλιστα... Βαριέμαι να αρχίσω τα παραδείγματα με τα αυτοκίνητα, τα κοντέρ κτλ.

Αν σου αρέσει να κοιμάσαι με μια γυναίκα που πριν από εσένα γινόταν το πουτανάκι του καθενός και μια μέρα αποφάσισε να σοβαρευτεί και να κάνει οικογένεια πολύ καλά κάνεις αλλά μην προσπαθείς να το περάσεις ως φυσιολογικό.

Επίσης μπορεί κάποιος να μου πει γιατί παρθένες το πουλάνε στην Αμερική μέχρι και ένα εκατομμύριο; Μήπως κάποιοι άντρες θέλουν παρθένες τόσο πολύ...

Μήπως η παρθένα έχει μεγαλύτερη αξία; Και τέλος γιατί άραγε οι μουσουλμάνοι πείθουν τους άλλους να πάνε να αυτοκτονήσουν με το παραμύθι ότι θα πάνε στον παράδεισο και θα γαμάνε παρθένες;

Γιατί δεν τους λένε για παράδειγμα θα γαμάτε τις καλύτερες βυζιτες;

Μόλις κάλυψα ότι από δύση μέχρι ανατολή η παρθένα έχει μεγαλύτερη αξία από τη ψωλαρπάχτρα. Μπορείτε απλά να τα βρείτε στο ίντερνετ όσα σας είπα.
Αυτά από μένα. Καλά μπάνια.
Προσωπικά δε γουστάρω να τρώω πουλερικά, κάποιοι άλλοι τρελαίνονται. Τι θέλω να πω; όλα είναι ζήτημα γούστου και προτιμήσεων.
Επί του πρακτέου, δε θεωρώ μία που είναι ψωλαρπάχτρα παιδιόθεν και έχει στραγγίσει όποιο ανδρικό μόριο συνάντησε πως είναι κατάλληλη για σοβαρή σχέση/γάμο, ούτε θεωρώ πως το παρελθόν κάθε ανθρώπου δεν είναι ενδεικτικό για τον ίδιο και για πιθανές μελλοντικές συμπεριφορές.

Πάντως, σήμερα με τις υπάρχουσες επιρροές, δε θεωρώ πως είναι κάποιος εξασφαλισμένος παίρνοντας μία παρθένα ή κάποια με 2-3 εμπειρίες πριν από τον ίδιο, καθώς πολύ πιθανόν μετά το γάμο να βγούνε απωθημένα απίστευτα, τα έχω δει με παντρεμένες (μία μάλιστα είχε παντρευτεί παρθένα όπως έλεγε) που γύριζαν σπίτι τους με τα χύσια μου ακόμη στο στόμα ενώ εκεί ήταν ''κυρίες'' και αξιοσέβαστες από τον κοινωνικό τους περίγυρο.

Κάτι τελευταίο: δεν υπάρχει περίπτωση να γνωρίζει κάποιος το πραγματικό σεξουαλικό παρελθόν μιας γυναίκας. Όταν θα σου πει ''γνώρισα 2 πριν από σένα'', μπορεί να είναι ειλικρινής όσον αφορά στις σχέσεις με διάρκεια, χωρίς να υπολογίζει τα situationships, τα one-night stands στις διακοπές με τις φίλες της και τα τσιμπούκια σε μπάρμεν-σερβιτόρους και άλλους κυκλοφορούντες και εργαζόμενους τη νύχτα ενώ ήταν λιάρδα από το πιώμα.
 

Ares2024

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2024
Μηνύματα
220
Like
512
Πόντοι
81
Η λυση ειναι να μην παντρευτεις γιατι η καψουρα περναει μετα απο 6 μηνες
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.184
Κριτικές
3
Like
2.764
Πόντοι
456
21. Το ίδιο και με τον από πάνω. Ίση μεταχείριση και δικαιώματα άντρα-γυναίκας σωστά;
Οχι απλά βλάκας. 21 χρονών παρθένα δεν υπάρχει.
Για πουτάνες σε ρώτησα επειδή είπες ότι σιχαίνεσαι να έχει πάει με άλλους η γυναίκα σου.
Τις πουτάνες δεν τις σιχαίνεσαι;
Αστο αγοράκι μου δε σου βγαίνει.
Αυτοί που είναι παντρέυομαι μόνο παρθένα κι έτσι φυσικά και δε γαμάνε πουτάνες γιατί σιχαίνονται
Εσύ ούτε παντρεμένος είσαι, ούτε γκόμενα είχες ποτέ, αλλά ούτε καν πουτάνα έχεις γαμήσει και ζεις τις φαντασιώσεις σου μέσα από τις παπαριές που μας λες.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.715
Like
6.489
Πόντοι
2.356
Επίσης μπορεί κάποιος να μου πει γιατί παρθένες το πουλάνε στην Αμερική μέχρι και ένα εκατομμύριο; Μήπως κάποιοι άντρες θέλουν παρθένες τόσο πολύ...

Μήπως η παρθένα έχει μεγαλύτερη αξία; Και τέλος γιατί άραγε οι μουσουλμάνοι πείθουν τους άλλους να πάνε να αυτοκτονήσουν με το παραμύθι ότι θα πάνε στον παράδεισο και θα γαμάνε παρθένες;

Γιατί δεν τους λένε για παράδειγμα θα γαμάτε τις καλύτερες βυζιτες;
Φαντάσου πόσο καμμενους έχει στην Αμερική.

Την εποχή που γράφτηκαν αυτά, ο μέσος μουσουλμάνος γαμουσε κατσίκες και καμήλες. Κι επειδή ο νηστικός καρβέλια ονειρεύεται, του υποσχέθηκαν ότι του έλειπε, όπως κάθε θρησκεία άλλωστε στους πιστούς της.

Που να τις βρει και πως να τις πληρωσει; Ξεβρακωτοι νομάδες ήταν που παλευαν σκληρά στην ερημο, κατά βαση, να επιβιώσουν.
Το κάθε τι το κρίνεις με βάση την εποχή του.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
689
Κριτικές
3
Like
3.305
Πόντοι
446
Εγώ πάντα ήμουν της άποψης μη κάνεις ερωτήσεις που οι απαντήσεις μπορεί να σε πειράξουν. Όλοι έχουμε παρελθόν αλλά θα προτιμούσα να μη μάθω πόσο μεγάλο είναι το δικό της
Το μέλλον της μπορεί να είναι ακόμα λαμπρότερο όμως!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ben7

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.920
Κριτικές
63
Like
45.759
Πόντοι
9.297
Προσωπικά δεν θα δεχόμουν να έχει πάει η γυναίκα που βλέπω σοβαρά με πάνω από 1-2 πούτσες. Αν ήταν για μια νύχτα ας είχε πάει και με 1000. Να βάλω θηλυκό στην ζωή μου που έχει γίνει το πουτανάκι του καθενός και έχει ρουφήξει τα χύσια με το κιλό; Με τίποτα!

Εκτός αυτού θεωρώ τους άντρες που κάνουν τέτοιες υποχωρήσεις ως υποδεέστερα αρσενικά που χαλάνε την πιάτσα απλά. Αν μια γυναίκα μπορεί να έχει αποδοχή από τον Β αν και ρουφήχτρα τότε θα περιμένει να έχει και από εμένα και αν στην θέση του Β βάλουμε έναν μεγάλο αριθμό ανδρών τότε σίγουρα θα το απαιτήσει και από εμένα.

Συμπέρασμα η γυναίκα μπορεί να κάνει ό,τι θέλει. Την πιάτσα την διαμορφώνουν οι άντρες που στην πλειοψηφία τους πλέον είναι αδύναμοι, παθητικοί και υποχωρητικοί, άρα αυτοί είναι και το πρόβλημα.
Ολοσωστη η τελευταία παράγραφος .
Όμως γυναίκα χωρίς εμπειρίες ισοδυναμεί με:
Α) Μαθήτρια Γυμνασίου(μην πω Δημοτικού έτσι όπως γίναν τα πράγματα).
Βου) Τριμπαζο
Γου) Απίστευτα συμπλεγματική και προβληματική περίπτωση για κοινωνικούς οικογενειακούς λόγους κτλ .
Στοιχειωδώς εμφανίσιμη γυναίκα θα είχε από μερικούς πριν αποκατασταθεί ....αυτό για μικρές κοινωνίες ..διότι σε κοινωνίες -χαβουζες τα γράμματα είναι αλλιωτικα,μπορεί μέχρι τα τρίαντα της να έχει δοκιμάσει καμμία τριανταριά σετ ανδρικών γεννητικών οργάνων και μερικά σετ γυναικείων.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.920
Κριτικές
63
Like
45.759
Πόντοι
9.297
Μία ντουζίνα ισούται με δώδεκα κομμάτια, αν θέλουμε να κυριολεκτήσουμε. Εικάζω βέβαια ότι η λέξη ντουζίνα χρησιμοποιείται μεταφορικά και όχι κυριολεκτικά.

Αν πούμε ότι ένας μέσος άντρας παντρεύεται στα 35 και παίρνει μία περί τα 30 (έχοντας μία σχέση δύο ετών προ γάμου), ΣΗΜΕΡΑ, ποιο θεωρείτε ότι είναι το ''σκορ'' της; ούσα ενεργή σεξουαλικά από τα 15 έως τα 28;;;
Προσωπικά νομίζω ότι το ''ντουζίνα'' ως δωδεκάδα μάλλον θα είναι ευτύχημα, γιατί η εμπειρία μου λέει ότι μία γυναίκα στα 30 (και παλαιότερα- όχι μόνο τώρα) έχει πηδήξει 40-50 παλούκια για πλάκα και χωρίς καμία δυσκολία.
Από τα 40-50 τα πιο πολλά είναι κυρίως ξεπετες σε διακοπές η ξεσκισματα στα όρθια σε κλαμπ και γυφτολα'ι'καδικα άρα δεν μετράνε και πολύ ...
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.255
Κριτικές
2
Like
2.051
Πόντοι
216
Παρατηρώ μάγκες ότι η φεμινιστική προπαγάνδα, η ισότητα των φύλων και η κουλτούρα της ελευθερογαμίας έχει κάνει πολύ καλά τη δουλειά της.

Προβλέπω πως αν συνεχίσουμε έτσι σε λίγο δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα αν μια γυναίκα γαμιεται με τον καθένα παρότι παντρεμένη αρκεί να είναι εντάξει στις οικογενειακές της υποχρεώσεις δηλαδή παιδιά, νοικοκυριό.
Θέλω απλά να σκεφτείτε και να μου απαντήσετε:

Ο παππούς σας που πολέμησε αγωνίστηκε, επιβίωσε και σκληραγωγήθηκε αν θα δέχονταν μια γυναίκα η οποία έχει φάει μια ντουζίνα πούτσες. Ναι ή όχι;

Πάμε τώρα πιο συγκεκριμένα.

Το αν και τι γαμάω σημαίνει πως αποδέχεσαι την ισότητα των φύλων και το σκέφτεσαι ως εξής: Αν αυτός γαμάει τότε πρέπει και η δικιά του να γαμιεται. Γιατί τι είναι αυτός; Πασάς; Πες μου σε παρακαλώ αν έχω δίκιο....


21. Το ίδιο και με τον από πάνω. Ίση μεταχείριση και δικαιώματα άντρα-γυναίκας σωστά;

Δεν σχολιάζω απλΤ.

Ένα γαμήσι της βραδιάς σημαίνει ότι βλέπω την άλλη ως πουτάνα. Δεν με αφορά η πουτάνα με πόσους έχει πάει. Δουλειά της είναι και καλά κάνει. Γαμάς και φεύγεις. Δεν την βάζεις σπίτι σου.

Ανασφάλειες; Μάλιστα... Βαριέμαι να αρχίσω τα παραδείγματα με τα αυτοκίνητα, τα κοντέρ κτλ.

Αν σου αρέσει να κοιμάσαι με μια γυναίκα που πριν από εσένα γινόταν το πουτανάκι του καθενός και μια μέρα αποφάσισε να σοβαρευτεί και να κάνει οικογένεια πολύ καλά κάνεις αλλά μην προσπαθείς να το περάσεις ως φυσιολογικό.

Επίσης μπορεί κάποιος να μου πει γιατί παρθένες το πουλάνε στην Αμερική μέχρι και ένα εκατομμύριο; Μήπως κάποιοι άντρες θέλουν παρθένες τόσο πολύ...

Μήπως η παρθένα έχει μεγαλύτερη αξία; Και τέλος γιατί άραγε οι μουσουλμάνοι πείθουν τους άλλους να πάνε να αυτοκτονήσουν με το παραμύθι ότι θα πάνε στον παράδεισο και θα γαμάνε παρθένες;

Γιατί δεν τους λένε για παράδειγμα θα γαμάτε τις καλύτερες βυζιτες;

Μόλις κάλυψα ότι από δύση μέχρι ανατολή η παρθένα έχει μεγαλύτερη αξία από τη ψωλαρπάχτρα. Μπορείτε απλά να τα βρείτε στο ίντερνετ όσα σας είπα.
Αυτά από μένα. Καλά μπάνια.
Το πρόβλημα αδερφέ, είναι οτι όλη η φάση με την απιστία, και την παραμύθα της παρθενίας στη γυναίκα, υπάρχει απ'αρχής ανθρώπινου πολιτισμού. Και, φυσιολογικά, ο παράγοντας "ζήλια", τόσο του κερατά, όσο και αυτών που δεν έβαλαν δάχτυλο (κυριολεκτικά και μεταφορικά) στο βάζο με το μέλι, δημιούργησε καταστάσεις που φτάνουν μέχρι και στην Ρωμαϊκή περίοδο, με τον περιβόητο, βιβλικό λιθοβολισμό της μοιχαλίδας.
Και, ναι, αρκετοί θα πούνε "καλά ρε μεγάλε, το ευαγγέλιο βάζεις για δεδομένο;", όμως, αν δεν ήταν πραγματικότητα της εποχής, ο λιθοβολισμός για μοιχεία δεν θα καταγραφόταν πουθενά. Το αν έγινε ο συγκεκριμένος λιθοβολισμός, ή όχι, δεν αλλάζει το γεγονός οτι ήταν μια νορμάλ πρακτική, και μάλιστα ελαφρώς κοινότοπη. Δεν μιλάμε για λθοβολισμό του αιρετικού, ούτε καν για λιθοβολισμό της πόρνης, μιλάμε για λιθοβολισμό της μοιχαλίδας.
Το οποίον σημαίνει, οτι η παρθένα που κάποιος παντρεύτηκε, μόλις ξεκλείδωσε τις ορέξεις της, έτρεξε στον πιο προικισμένο, ή καλύτερο γαμιά, ή και τα δύο, γιατί η συζυγική πούτσα δεν της έφτανε. Και, λογικό είναι. Θα μπορούσε κάποιος να αντιθέσει κιόλας, οτι μια που στράγγιξε αμέτρητες ψωλές πριν παντρευτεί κάποιον, τελικά δέχτηκε οτι η δική του ψωλή της αρκεί, αν αποφάσισε να σταθεροποιήσει μια σχέση μαζί του.
Και, για να κλείσω, γιατί έχω και δουλειές, αναρωτήθηκες ποτέ ποιοί ακριβώς σκάνε τα εκατομμύρια για να γαμήσουν παρθένα; Και, πόσοι απο αυτούς είναι οι ίδιοι άραβες που πιστεύουν στον παράδεισο με τις παρθένες;
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.762
Κριτικές
1
Like
5.750
Πόντοι
2.356
Μία ντουζίνα ισούται με δώδεκα κομμάτια, αν θέλουμε να κυριολεκτήσουμε. Εικάζω βέβαια ότι η λέξη ντουζίνα χρησιμοποιείται μεταφορικά και όχι κυριολεκτικά.

Αν πούμε ότι ένας μέσος άντρας παντρεύεται στα 35 και παίρνει μία περί τα 30 (έχοντας μία σχέση δύο ετών προ γάμου), ΣΗΜΕΡΑ, ποιο θεωρείτε ότι είναι το ''σκορ'' της; ούσα ενεργή σεξουαλικά από τα 15 έως τα 28;;;
Προσωπικά νομίζω ότι το ''ντουζίνα'' ως δωδεκάδα μάλλον θα είναι ευτύχημα, γιατί η εμπειρία μου λέει ότι μία γυναίκα στα 30 (και παλαιότερα- όχι μόνο τώρα) έχει πηδήξει 40-50 παλούκια για πλάκα και χωρίς καμία δυσκολία.
ακριβως τυπε .... ντουζινα ηταν για το 2007 πλεονασμος γιατι δεν ειχε σοσιαλ και πηδιοταν με κανεναν απο το διπλανο χωριο η κανεναν αθηνεζο τα καλοκαιρια στα πανηγυρια


πλεον ειναι ονειρο να εχει παει ΜΟΝΟ με μια ντουζινα πριν απο σενα....

και ισως αυτο σημαινει οχι καλο σεξ!!!!!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.396
Κριτικές
18
Like
20.444
Πόντοι
4.546
Από τα 40-50 τα πιο πολλά είναι κυρίως ξεπετες σε διακοπές η ξεσκισματα στα όρθια σε κλαμπ και γυφτολα'ι'καδικα άρα δεν μετράνε και πολύ ...
Γυναίκα που πηδιεται έτσι, στα ξαφνικά και με τυχαίους, χωρίς συνεχείς σχέσεις δηλαδή, είναι ακατάλληλη για οικογένεια. Βέβαια δεν θα το μάθεις ποτέ ή θα είναι αργά.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.692
Κριτικές
8
Like
9.366
Πόντοι
1.336
Παρατηρώ μάγκες ότι η φεμινιστική προπαγάνδα, η ισότητα των φύλων και η κουλτούρα της ελευθερογαμίας έχει κάνει πολύ καλά τη δουλειά της.

Προβλέπω πως αν συνεχίσουμε έτσι σε λίγο δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα αν μια γυναίκα γαμιεται με τον καθένα παρότι παντρεμένη αρκεί να είναι εντάξει στις οικογενειακές της υποχρεώσεις δηλαδή παιδιά, νοικοκυριό.
Θέλω απλά να σκεφτείτε και να μου απαντήσετε:

Ο παππούς σας που πολέμησε αγωνίστηκε, επιβίωσε και σκληραγωγήθηκε αν θα δέχονταν μια γυναίκα η οποία έχει φάει μια ντουζίνα πούτσες. Ναι ή όχι;

Πάμε τώρα πιο συγκεκριμένα.

Το αν και τι γαμάω σημαίνει πως αποδέχεσαι την ισότητα των φύλων και το σκέφτεσαι ως εξής: Αν αυτός γαμάει τότε πρέπει και η δικιά του να γαμιεται. Γιατί τι είναι αυτός; Πασάς; Πες μου σε παρακαλώ αν έχω δίκιο....


21. Το ίδιο και με τον από πάνω. Ίση μεταχείριση και δικαιώματα άντρα-γυναίκας σωστά;

Δεν σχολιάζω απλΤ.

Ένα γαμήσι της βραδιάς σημαίνει ότι βλέπω την άλλη ως πουτάνα. Δεν με αφορά η πουτάνα με πόσους έχει πάει. Δουλειά της είναι και καλά κάνει. Γαμάς και φεύγεις. Δεν την βάζεις σπίτι σου.

Ανασφάλειες; Μάλιστα... Βαριέμαι να αρχίσω τα παραδείγματα με τα αυτοκίνητα, τα κοντέρ κτλ.

Αν σου αρέσει να κοιμάσαι με μια γυναίκα που πριν από εσένα γινόταν το πουτανάκι του καθενός και μια μέρα αποφάσισε να σοβαρευτεί και να κάνει οικογένεια πολύ καλά κάνεις αλλά μην προσπαθείς να το περάσεις ως φυσιολογικό.

Επίσης μπορεί κάποιος να μου πει γιατί παρθένες το πουλάνε στην Αμερική μέχρι και ένα εκατομμύριο; Μήπως κάποιοι άντρες θέλουν παρθένες τόσο πολύ...

Μήπως η παρθένα έχει μεγαλύτερη αξία; Και τέλος γιατί άραγε οι μουσουλμάνοι πείθουν τους άλλους να πάνε να αυτοκτονήσουν με το παραμύθι ότι θα πάνε στον παράδεισο και θα γαμάνε παρθένες;

Γιατί δεν τους λένε για παράδειγμα θα γαμάτε τις καλύτερες βυζιτες;

Μόλις κάλυψα ότι από δύση μέχρι ανατολή η παρθένα έχει μεγαλύτερη αξία από τη ψωλαρπάχτρα. Μπορείτε απλά να τα βρείτε στο ίντερνετ όσα σας είπα.
Αυτά από μένα. Καλά μπάνια.
Ρε φίλε γαμας πουτανες ή όχι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom