Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 136K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΓΙΩΡΓΟΣ1961

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2024
Μηνύματα
65
Like
130
Πόντοι
0
Τύπε την έστειλες να γαμιέται με άλλους γιατί είσαι λούζερ ή για να κονομήσετε ? Έχει διαφορά ... :coffee:
Απλά για την ευχαρίστηση και για την εμπειρία.Λυπαμαι εάν σου χαλάω τις " μοναδικές " απόψεις σου.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.970
Like
12.017
Πόντοι
3.556
Απλά για την ευχαρίστηση και για την εμπειρία.Λυπαμαι εάν σου χαλάω τις " μοναδικές " απόψεις σου.

Τίποτα δε μου χαλάς ... εσένα σου γαμιέται αριστερά - δεξιά ... να έβγαζες και κατιτις :confused:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Προσωπικά δεν θα δεχόμουν να έχει πάει η γυναίκα που βλέπω σοβαρά με πάνω από 1-2 πούτσες. Αν ήταν για μια νύχτα ας είχε πάει και με 1000. Να βάλω θηλυκό στην ζωή μου που έχει γίνει το πουτανάκι του καθενός και έχει ρουφήξει τα χύσια με το κιλό; Με τίποτα!

Εκτός αυτού θεωρώ τους άντρες που κάνουν τέτοιες υποχωρήσεις ως υποδεέστερα αρσενικά που χαλάνε την πιάτσα απλά. Αν μια γυναίκα μπορεί να έχει αποδοχή από τον Β αν και ρουφήχτρα τότε θα περιμένει να έχει και από εμένα και αν στην θέση του Β βάλουμε έναν μεγάλο αριθμό ανδρών τότε σίγουρα θα το απαιτήσει και από εμένα.

Συμπέρασμα η γυναίκα μπορεί να κάνει ό,τι θέλει. Την πιάτσα την διαμορφώνουν οι άντρες που στην πλειοψηφία τους πλέον είναι αδύναμοι, παθητικοί και υποχωρητικοί, άρα αυτοί είναι και το πρόβλημα.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.692
Κριτικές
8
Like
9.366
Πόντοι
1.336
Προσωπικά δεν θα δεχόμουν να έχει πάει η γυναίκα που βλέπω σοβαρά με πάνω από 1-2 πούτσες. Αν ήταν για μια νύχτα ας είχε πάει και με 1000. Να βάλω θηλυκό στην ζωή μου που έχει γίνει το πουτανάκι του καθενός και έχει ρουφήξει τα χύσια με το κιλό; Με τίποτα!

Εκτός αυτού θεωρώ τους άντρες που κάνουν τέτοιες υποχωρήσεις ως υποδεέστερα αρσενικά που χαλάνε την πιάτσα απλά. Αν μια γυναίκα μπορεί να έχει αποδοχή από τον Β αν και ρουφήχτρα τότε θα περιμένει να έχει και από εμένα και αν στην θέση του Β βάλουμε έναν μεγάλο αριθμό ανδρών τότε σίγουρα θα το απαιτήσει και από εμένα.

Συμπέρασμα η γυναίκα μπορεί να κάνει ό,τι θέλει. Την πιάτσα την διαμορφώνουν οι άντρες που στην πλειοψηφία τους πλέον είναι αδύναμοι, παθητικοί και υποχωρητικοί, άρα αυτοί είναι και το πρόβλημα.
Έχεις γυναίκα ή απλά έτσι το γράφεις;
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.184
Κριτικές
3
Like
2.764
Πόντοι
456
Καλύτερα ναχει πάει πριν το γάμο αλλιώς θα πάει μετά.
Όλοι αυτοί που λένε τη θέλω παρθένα, τρώνε ασύλληπτο κέρατο μετά το γάμο και δεν παίρνουν χαμπάρι και τίποτα.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.692
Κριτικές
8
Like
9.366
Πόντοι
1.336
Καλύτερα ναχει πάει πριν το γάμο αλλιώς θα πάει μετά.
Όλοι αυτοί που λένε τη θέλω παρθένα, τρώνε ασύλληπτο κέρατο μετά το γάμο και δεν παίρνουν χαμπάρι και τίποτα.
Την θέλουν παρθένα, αλλά αφού τα φτιάξουν με τους μύστες θα γίνει επί τόπου πουτανα στο κρεβάτι. Να στήνεται πορνοσταρικα στα 4, να μην βάζει δόντι, να τον στραγγίζει σωστά να να να.
Εγώ θέλω μία γυναίκα που να ξέρει να γαμιεται. Για να ξέρει κάποια να γαμιεται σημαίνει ότι έχει γαμηθει αρκετές φορές και έχει γίνει μαστορισα.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Έχεις γυναίκα ή απλά έτσι το γράφεις;
Έχω τύπε εδώ και πολλά χρόνια.
Καλύτερα ναχει πάει πριν το γάμο αλλιώς θα πάει μετά.
Όλοι αυτοί που λένε τη θέλω παρθένα, τρώνε ασύλληπτο κέρατο μετά το γάμο και δεν παίρνουν χαμπάρι και τίποτα.
Προσωπικά προτιμώ να το ρισκάρω από το να γλείφω τα χύσια των προηγούμενων σε κάθε γλειφομούνι που κάνω.
Την θέλουν παρθένα, αλλά αφού τα φτιάξουν με τους μύστες θα γίνει επί τόπου πουτανα στο κρεβάτι. Να στήνεται πορνοσταρικα στα 4, να μην βάζει δόντι, να τον στραγγίζει σωστά να να να.
Εγώ θέλω μία γυναίκα που να ξέρει να γαμιεται. Για να ξέρει κάποια να γαμιεται σημαίνει ότι έχει γαμηθει αρκετές φορές και έχει γίνει μαστορισα.
Δεν με ενδιαφέρει που δεν ήξερε να τον παίρνει. Την χάρηκα τη διαδικασία μέχρι να τη μάθω.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.692
Κριτικές
8
Like
9.366
Πόντοι
1.336
Έχω τύπε εδώ και πολλά χρόνια.

Προσωπικά προτιμώ να το ρισκάρω από το να γλείφω τα χύσια των προηγούμενων σε κάθε γλειφομούνι που κάνω.

Δεν με ενδιαφέρει που δεν ήξερε να τον παίρνει. Την χάρηκα τη διαδικασία μέχρι να τη μάθω.
Τώρα δηλαδή γαμας μόνο την γυναίκα σου;
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.184
Κριτικές
3
Like
2.764
Πόντοι
456
Έχω τύπε εδώ και πολλά χρόνια.

Προσωπικά προτιμώ να το ρισκάρω από το να γλείφω τα χύσια των προηγούμενων σε κάθε γλειφομούνι που κάνω.

Δεν με ενδιαφέρει που δεν ήξερε να τον παίρνει. Την χάρηκα τη διαδικασία μέχρι να τη μάθω.
Ποσο χρονών ήταν τύπε όταν την παντρεύτηκες?
Επίσης πουτάνες δε γαμάς;
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.692
Κριτικές
8
Like
9.366
Πόντοι
1.336
Ποσο χρονών ήταν τύπε όταν την παντρεύτηκες?
Επίσης πουτάνες δε γαμάς;
Οι πουτάνεις δεν μετράνε, γιατί αυτές τον έμαθαν να γίνει καλός γαμιας και με την σειρά του να μάθει την γυναίκα του να γίνει πουτανα στο κρεβάτι.
Για αυτό το λόγο πηγαίνει ακόμα με πουτανες, για να γίνει ακόμα καλύτερος. Οι γιατροί κάθε μέρα δεν διαβάζουν για τις τελευταίες εξελίξεις στην ιατρική; Έτσι και αυτός μαθαίνει και γινεται καλύτερος από τις καλύτερες.
Βασικά η γυναίκα του θα έπρεπε να τον ευχαριστεί που κάνει τόσο κόπο και δίνει τόσο χρήμα για να ικανοποιηθεί στο τέλος εκείνη.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.524
Κριτικές
1
Like
7.595
Πόντοι
2.306
Προσωπικά δεν θα δεχόμουν να έχει πάει η γυναίκα που βλέπω σοβαρά με πάνω από 1-2 πούτσες. Αν ήταν για μια νύχτα ας είχε πάει και με 1000. Να βάλω θηλυκό στην ζωή μου που έχει γίνει το πουτανάκι του καθενός και έχει ρουφήξει τα χύσια με το κιλό; Με τίποτα!

Εκτός αυτού θεωρώ τους άντρες που κάνουν τέτοιες υποχωρήσεις ως υποδεέστερα αρσενικά που χαλάνε την πιάτσα απλά. Αν μια γυναίκα μπορεί να έχει αποδοχή από τον Β αν και ρουφήχτρα τότε θα περιμένει να έχει και από εμένα και αν στην θέση του Β βάλουμε έναν μεγάλο αριθμό ανδρών τότε σίγουρα θα το απαιτήσει και από εμένα.

Συμπέρασμα η γυναίκα μπορεί να κάνει ό,τι θέλει. Την πιάτσα την διαμορφώνουν οι άντρες που στην πλειοψηφία τους πλέον είναι αδύναμοι, παθητικοί και υποχωρητικοί, άρα αυτοί είναι και το πρόβλημα.
Μηπως εισαι κουκχολντ??
επειδη λες για μια νυχτα μεχιλιες μαλαπερδες
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.396
Κριτικές
18
Like
20.444
Πόντοι
4.546
Από αυτά που διαβάζω, η ιδανική γυναίκα είναι μία μποτάνα, γιατί έχει την εμπειρία να ικανοποιήσει και τον κορεσμό από γαμήσι(ώστε να μην παραστρατεί χωρίς λόγο).
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.058
Κριτικές
10
Like
13.073
Πόντοι
3.846
Η ιδανική γυναίκα είναι μία παρθένα που τα κάνει όλα

Για να σε νοιάζει τόσο πολύ τι έχει κάνει η γυναίκα πιο πριν, σημαίνει ανασφάλεια. Δε θες να ακούσεις ότι κάποιος την έχει πιο μεγάλη ή γαμάει πιο καλά.
 

PavlakisTheKid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
655
Like
1.983
Πόντοι
206
Οι πουτάνεις δεν μετράνε, γιατί αυτές τον έμαθαν να γίνει καλός γαμιας και με την σειρά του να μάθει την γυναίκα του να γίνει πουτανα στο κρεβάτι.
Για αυτό το λόγο πηγαίνει ακόμα με πουτανες, για να γίνει ακόμα καλύτερος. Οι γιατροί κάθε μέρα δεν διαβάζουν για τις τελευταίες εξελίξεις στην ιατρική; Έτσι και αυτός μαθαίνει και γινεται καλύτερος από τις καλύτερες.

Σωστοοο...!!!
 

batist

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
64
Like
321
Πόντοι
20
προσωπικα δεν εχω θεμα να εχει παει με πολλους!αρκει φυσικα να μην τους γνωριζω..
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.692
Κριτικές
8
Like
9.366
Πόντοι
1.336
Η ιδανική γυναίκα είναι μία παρθένα που τα κάνει όλα

Για να σε νοιάζει τόσο πολύ τι έχει κάνει η γυναίκα πιο πριν, σημαίνει ανασφάλεια. Δε θες να ακούσεις ότι κάποιος την έχει πιο μεγάλη ή γαμάει πιο καλά.
Δεν είναι το ίδιο να κάνεις μια γυναίκα που έχει πάει με πολλούς να κολλήσει μαζί σου σε σχέση με μία που δεν έχει εμπειρίες. Είναι πιο δύσκολη πίστα και αυτοί που δεν μπορούν λένε τέτοιες δικαιολογιες. Υπάρχουν και οι λυσαρες που θέλουν πολλούς, όμως είναι η μειοψηφία. Πάντα υπάρχει κάποιος που γαμαει καλύτερα ή την έχει μεγαλύτερη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom