Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.668
Like
8.021
Πόντοι
1.056
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.728
Like
14.265
Πόντοι
3.506
Τι σημασία έχει τελικά ? Μια σχέση δεν βασίζεται σε αριθμούς αλλά σε πιο ουσιώδη πράγματα ! Το ζητούμενο κατα την προσωπική μου άποψη είναι όταν το ζευγάρι αποφασίζει να ξεκινήσει οικογένεια η τελοσπάντων να πορεύονται μαζί στην ζωή, να είναι κατασταλαγμένοι, να υπάρχει αμοιβαίος σεβασμός και όσο το δυνατόν καλή πρόθεση και διάθεση ! Σίγουρα δεν είναι όλα απλά και εύκολα αλλά οταν προσπαθούν και οι δυο όλο και κάτι καλό βγαίνει ! :hi:
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506
Τι σημασία έχει τελικά ? Μια σχέση δεν βασίζεται σε αριθμούς αλλά σε πιο ουσιώδη πράγματα ! Το ζητούμενο κατα την προσωπική μου άποψη είναι όταν το ζευγάρι αποφασίζει να ξεκινήσει οικογένεια η τελοσπάντων να πορεύονται μαζί στην ζωή, να είναι κατασταλαγμένοι, να υπάρχει αμοιβαίος σεβασμός και όσο το δυνατόν καλή πρόθεση και διάθεση ! Σίγουρα δεν είναι όλα απλά και εύκολα αλλά οταν προσπαθούν και οι δυο όλο και κάτι καλό βγαίνει ! :hi:

Αψογα τα ειπες.
Η ζωη ειναι ανηφορα και πρεπει να εχουν και οι δυο υπομονη.
Στα δυσκολα θα δειξει τι αξιζουν.
Στα ευκολα ολοι τα καταφερνουν!
 

Yagulas

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Σεπ 2022
Μηνύματα
235
Κριτικές
16
Like
2.147
Πόντοι
1.191
Ο άνθρωπος, απ' ότι λέει η επιστήμη, είναι πολυγαμικό ζώο και όχι μονογαμικό όπως όρισαν οι θρησκείες (όχι όλες) και τα σύγχρονα κοινωνικά πρότυπα. Η μονογαμία είναι παρά φύσιν του ανθρώπου και δημιουργεί ψυχολογικά και συναισθηματικά προβλήματα.
Και αυτό ισχύει για άντρες και γυναίκες, άρα όσοι πιστεύουν ότι η γυναίκα τους ή η μελλοντική γυναίκα τους ήταν/θα είναι παρθένα και θα παραμείνει πιστή για πάντα κάτι δεν έχουν καταλάβει καλά. Κάπου με κάποιον κάποτε ύπο τις κατάλληλες προυποθέσεις, θα τον αρπάξει και τον ξένο πούτσο.
Όσες γυναίκες γνωρίζουν ερωτικά μόνο έναν άντρα στην ζωή τους σίγουρα έχουν κάποιο πρόβλημα, εξωτερικά (που ακόμα και γι' αυτές υπάρχουν κασκαντέρ) ή εσωτερικά. Πάλι η επιστήμη το λέει, όχι εγώ.

Εκτός αυτού εγώ προτιμώ η γυναίκα μου να έχει παρελθόν και να με επιλέξει για σύντροφό της γιατί με θεωρεί καλύτερο, παρά να είναι μαζί μου γιατί δεν έχει δοκιμάσει και δεν ξέρει τίποτε άλλο. Όπως επίσης προτιμώ να έχει προκλήσεις και στο παρόν και στο μέλλον και να εξακολουθεί να με επιλέγει. Ε τώρα εκεί στις προκλήσεις μπορεί και να αρπάξει και κανένα, αλλά καλύτερα να είσαι συνειδητοποιημένος παρά να σε τρώει μια ζωή το σαράκι και το άγχος μην σου πηδηχτεί.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506
Ο άνθρωπος, απ' ότι λέει η επιστήμη, είναι πολυγαμικό ζώο και όχι μονογαμικό όπως όρισαν οι θρησκείες (όχι όλες) και τα σύγχρονα κοινωνικά πρότυπα. Η μονογαμία είναι παρά φύσιν του ανθρώπου και δημιουργεί ψυχολογικά και συναισθηματικά προβλήματα.
Και αυτό ισχύει για άντρες και γυναίκες, άρα όσοι πιστεύουν ότι η γυναίκα τους ή η μελλοντική γυναίκα τους ήταν/θα είναι παρθένα και θα παραμείνει πιστή για πάντα κάτι δεν έχουν καταλάβει καλά. Κάπου με κάποιον κάποτε ύπο τις κατάλληλες προυποθέσεις, θα τον αρπάξει και τον ξένο πούτσο.
Όσες γυναίκες γνωρίζουν ερωτικά μόνο έναν άντρα στην ζωή τους σίγουρα έχουν κάποιο πρόβλημα, εξωτερικά (που ακόμα και γι' αυτές υπάρχουν κασκαντέρ) ή εσωτερικά. Πάλι η επιστήμη το λέει, όχι εγώ.

Εκτός αυτού εγώ προτιμώ η γυναίκα μου να έχει παρελθόν και να με επιλέξει για σύντροφό της γιατί με θεωρεί καλύτερο, παρά να είναι μαζί μου γιατί δεν έχει δοκιμάσει και δεν ξέρει τίποτε άλλο. Όπως επίσης προτιμώ να έχει προκλήσεις και στο παρόν και στο μέλλον και να εξακολουθεί να με επιλέγει. Ε τώρα εκεί στις προκλήσεις μπορεί και να αρπάξει και κανένα, αλλά καλύτερα να είσαι συνειδητοποιημένος παρά να σε τρώει μια ζωή το σαράκι και το άγχος μην σου πηδηχτεί.

Ο βρεγμενος τη βροχη δεν τη φοβαται!
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.920
Like
1.706
Πόντοι
216
Επειδή αναφερθήκατε στην επιστήμη υπάρχει και το φαινόμενο Κούλιτζ. Ψάξτε το.

Επίσης, από τη στιγμή που έχει παρελθόν η γυναίκα να έχει και πορτοφόλι παρακαλώ και να συνεισφέρει εξίσου στο νοικοκυριό.
Άμα θέλουμε ισότητα να την εφαρμόζουμε παντού, όχι μονόπλευρα.
Και τέλος για αυτούς που λένε ότι το σεξ για γυναίκες και άντρες είναι το ίδιο να μου εξηγήσει κάποιος γιατί σε όλες τις κοινωνίες υπάρχουν μπουρδέλα μόνο με γυναίκες και όχι με άντρες;
Μην πεταχτεί κανένας μαλάκας να πει ναι υπάρχουν και οι ζιγκολό ή στην άλλη άκρη του πλανήτη άνοιξε και ένα μπουρδέλο για γυναίκες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

impaler12

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2023
Μηνύματα
5
Like
3
Πόντοι
0
Το ποσο πειραζει καποιον εαν η γυναικα του εχει παει με πολλους, πιθανον να σχετιζεται και με το ποσο κτητικος ειναι σαν ανθρωπος .
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.728
Like
14.265
Πόντοι
3.506
Ο άνθρωπος, απ' ότι λέει η επιστήμη, είναι πολυγαμικό ζώο και όχι μονογαμικό όπως όρισαν οι θρησκείες (όχι όλες) και τα σύγχρονα κοινωνικά πρότυπα. Η μονογαμία είναι παρά φύσιν του ανθρώπου και δημιουργεί ψυχολογικά και συναισθηματικά προβλήματα.
Και αυτό ισχύει για άντρες και γυναίκες, άρα όσοι πιστεύουν ότι η γυναίκα τους ή η μελλοντική γυναίκα τους ήταν/θα είναι παρθένα και θα παραμείνει πιστή για πάντα κάτι δεν έχουν καταλάβει καλά. Κάπου με κάποιον κάποτε ύπο τις κατάλληλες προυποθέσεις, θα τον αρπάξει και τον ξένο πούτσο.
Όσες γυναίκες γνωρίζουν ερωτικά μόνο έναν άντρα στην ζωή τους σίγουρα έχουν κάποιο πρόβλημα, εξωτερικά (που ακόμα και γι' αυτές υπάρχουν κασκαντέρ) ή εσωτερικά. Πάλι η επιστήμη το λέει, όχι εγώ.

Εκτός αυτού εγώ προτιμώ η γυναίκα μου να έχει παρελθόν και να με επιλέξει για σύντροφό της γιατί με θεωρεί καλύτερο, παρά να είναι μαζί μου γιατί δεν έχει δοκιμάσει και δεν ξέρει τίποτε άλλο. Όπως επίσης προτιμώ να έχει προκλήσεις και στο παρόν και στο μέλλον και να εξακολουθεί να με επιλέγει. Ε τώρα εκεί στις προκλήσεις μπορεί και να αρπάξει και κανένα, αλλά καλύτερα να είσαι συνειδητοποιημένος παρά να σε τρώει μια ζωή το σαράκι και το άγχος μην σου πηδηχτεί.
Μύστη μου, θέλω να σου παραθέσω την προσωπική μου άποψη σε αυτό το ζήτημα με πρόθεση να σου δείξω μια λίγο διαφορετική οπτική γωνία ! Φυσικά όχι για να μειώσω την τοποθετησή σου, σε καμία περίπτωση ! Πιστεύω λοιπόν πως γενικά καλό είναι να μην μπαίνουμε σε ''καλούπια'' και να μην βάζουμε ταμπέλες για τίποτα. Συμφωνώ μαζί σου πως σε κάθε εποχή, δυστυχώς, γίνεται η προσπάθεια να χειραγωγηθούμε, κάτι στο οποίο δεν συμφωνώ ! Όπως οι θρησκεία έτσι και επιστήμη πλαισιώνονται απο ανθρώπους και κάποιες φορές μπορεί να γίνονται και λάθη ! Προσωπικά τείνω στην μονογαμία, όχι γιατί πιστεύω πως η πολυγαμία είναι λάθος αλλά με ''ενοχλεί'' η συχνή εναλλαγή συντρόφων 'η πιο σωστά με κουράζει ! Κατέληξα μέσα από τις εμπειρίες που έχω μέχρι τώρα, πως σε μια σταθερή σχέση αισθάνομαι και λειτουργώ καλύτερα αλλά και ανακαλύπτω ''νέους δρόμους'' όσον αφορά το ερωτικό κομμάτι ! Νομίζω πως ο κάθε άνθρωπος μέσα από τις εμπειρίες του ακολουθεί έναν δρόμο και κανείς άλλον εκτός από τον ίδιο δεν μπορεί να τον καθορίσει ! Δέχομαι οτι έχουν γίνει κάποιες έρευνες πάνω σε αυτό αλλά μπορεί να είναι ο κανόνας μπορεί και όχι !Οπως έραψες κι εσύ δεν αναζητούμε μια γυναίκα που να είμαστε ο πρώτος της, όπως κι εμείς δεν είμαστε οι πρώτοι τους και δεν έχει καμία σημασία αυτό ! Ομως το θέμα να είναι κάποιος-α πιστός για εμένα είναι το α και το ω σε μια σχέση, προτιμώ όταν δεν με καλύπτει πλέον να την τερματίζω! Η αλήθεια είναι πως στον πειρασμό θέλει δύναμη για να αντισταθεί κάποιος και ίσως με αυτό τον τρόπο να ''δοκιμάζεται '' και η σχέση. Κάποιες σκέψεις είναι οι άνωθι που ενδεχομένως να απέχουν από την πραγματικότητα :hi:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.064
Κριτικές
10
Like
13.048
Πόντοι
3.846
Αγράμματε θα πρόσθετα ότι ο άνθρωπος δεν είναι μόνο κάτι απο τα δύο ,μονογαμικος ή πολυγαμικός δηλαδή. Στη ζωή μας αλλάζουμε απόψεις. Σαν νεότεροι που περνάει περισσότερο η μπογιά μας και θέλουμε να τα κάνουμε όλα ,γουστάρουμε να γαμάμε ότι περνάει από μπροστά μας. Μεγαλώνοντας που δε θέλεις να είσαι μόνος και θέλεις να μοιραστείς τη ζωή σου με κάποια ,τείνεις προς τη μονογαμία.

Κάτι που φυσικά δεν ισχύει για όλους. Θυμάμαι αρκετούς 20χρονους που γνώρισα σαν φοιτητής και ήταν για 10+ χρόνια με την ίδια γκόμενα χωρίς να την κερατώσουν και τελικά τις παντρεύτηκαν. Και όχι επειδή τους υποχρέωσε κάποιος ή προέκυψε εγκυμοσύνη αλλά επειδή το ήθελαν. Κάποιοι από αυτούς στα 40 τους άρχισαν να συνειδητοποιούν ότι έχουν γνωρίσει μόνο μια γυναίκα που την έχουν βαρεθει ή έχει γίνει σαν μπουλντόζα και έγιναν μπουρδελιάρηδες ή γκομενιάρηδες.
Και υπήρξαν και γαμιάδες ολκής στα νιάτα τους που είχαν όσες ήθελαν όταν ήταν νέοι και στα 40 τους ανακάλυψαν ότι θέλουν σταθερή σχέση και παιδί.

Η ανθρώπινη φύση είναι ένα μεγάλο μυστήριο.
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.246
Πόντοι
201
Μύστη μου, θέλω να σου παραθέσω την προσωπική μου άποψη σε αυτό το ζήτημα με πρόθεση να σου δείξω μια λίγο διαφορετική οπτική γωνία ! Φυσικά όχι για να μειώσω την τοποθετησή σου, σε καμία περίπτωση ! Πιστεύω λοιπόν πως γενικά καλό είναι να μην μπαίνουμε σε ''καλούπια'' και να μην βάζουμε ταμπέλες για τίποτα. Συμφωνώ μαζί σου πως σε κάθε εποχή, δυστυχώς, γίνεται η προσπάθεια να χειραγωγηθούμε, κάτι στο οποίο δεν συμφωνώ ! Όπως οι θρησκεία έτσι και επιστήμη πλαισιώνονται απο ανθρώπους και κάποιες φορές μπορεί να γίνονται και λάθη ! Προσωπικά τείνω στην μονογαμία, όχι γιατί πιστεύω πως η πολυγαμία είναι λάθος αλλά με ''ενοχλεί'' η συχνή εναλλαγή συντρόφων 'η πιο σωστά με κουράζει ! Κατέληξα μέσα από τις εμπειρίες που έχω μέχρι τώρα, πως σε μια σταθερή σχέση αισθάνομαι και λειτουργώ καλύτερα αλλά και ανακαλύπτω ''νέους δρόμους'' όσον αφορά το ερωτικό κομμάτι ! Νομίζω πως ο κάθε άνθρωπος μέσα από τις εμπειρίες του ακολουθεί έναν δρόμο και κανείς άλλον εκτός από τον ίδιο δεν μπορεί να τον καθορίσει ! Δέχομαι οτι έχουν γίνει κάποιες έρευνες πάνω σε αυτό αλλά μπορεί να είναι ο κανόνας μπορεί και όχι !Οπως έραψες κι εσύ δεν αναζητούμε μια γυναίκα που να είμαστε ο πρώτος της, όπως κι εμείς δεν είμαστε οι πρώτοι τους και δεν έχει καμία σημασία αυτό ! Ομως το θέμα να είναι κάποιος-α πιστός για εμένα είναι το α και το ω σε μια σχέση, προτιμώ όταν δεν με καλύπτει πλέον να την τερματίζω! Η αλήθεια είναι πως στον πειρασμό θέλει δύναμη για να αντισταθεί κάποιος και ίσως με αυτό τον τρόπο να ''δοκιμάζεται '' και η σχέση. Κάποιες σκέψεις είναι οι άνωθι που ενδεχομένως να απέχουν από την πραγματικότητα :hi:
Σωστά τα λες και δικαίωμά σου να αισθάνεσαι έτσι. Βασική προυπόθεση να φτάσει κανείς σαυτό το σημείο που είσαι είναι, και πάλι όχι απόλυτα, να έχεις τις εμπειρίες σου όπως και η σύντροφός σου. Η κούραση που λες είναι κάτι σαν το γεγονός ότι ο έρωτας πάντα φεύγει, γιατί σύμφωνα με τους επιστήμονες είναι μια κατάσταση που ο οργανισμός είναι στα "κόκκινα" και δεν μπορεί να αντέξει πολύ καιρό έτσι. Καθαρή αυτοσυντήρηση. Αντικαθίσταται βέβαια από άλλα αισθήματα.
 

hubwwif

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
377
Like
6.452
Πόντοι
1.041
Παιδιά ένα απλό θέμα το κάνουνμε πολύπλοκο.
Αν η γυναίκα ειναι ωραίο κορμί κ ζούσε σε μεγάλη πόλη θα έχει πάει με αρκετούς άντρες αν όχι τότε δεν θ ειναι κ πολύ ωραία.
Τώρα σίγουρα υπάρχουν κ εξαιρέσεις αλλά δεν ειναι ο κανόνας.
Ακόμα, κάτι που είπε κ κάποιος πιο πάνω… θελουμε να ειναι καυλιαρα κ να γαμιεται καλα αλλά να μην έχει πάει κ με πολλούς.
Θελουμε να γαμησουμε από το 1-2 ραντεβού αλλά να μην το έχει κάνει με άλλους γτ θα ειναι πουτανα.
Ε δεν γίνονται όλα μαζί. Όπως κ δεν έχουν πάει όλες με 3 πριν από εσάς.
 

HL_KAKOS11

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2023
Μηνύματα
4
Like
1
Πόντοι
0
ΓΝΩΜΗ ;
Καλησπέρα μαγκες. μπαινω κατευθείαν στο θεμα. αν θελει κανεις ας το κανει ξεχωριστό νημα συζήτησης...
Η κοπέλα μου (29) εχει μια αδερφή (31) η οποία ειναι μια χαρα μουνι.
μελαχρινή
ίσιο μαλλί
ωραίο και λεπτο σώμα(πολλα χρονια μπαλετο,χοροι κλπ)
ωραιο προσωπο και ντυσιματα.
εχει αρκετες παρεες και βγαινει και σε μπουζουκια,σε μαγαζια κλπ.
σπουδασε σε πολη οπως η Πατρα και τωρα μενει Αθηνα αρα δεν ειναι αβγαλτη.
αυτο που μου κανει μεγαλη εντυπωση ειναι πως δεν εχει σχεση.ουτε ξερω κατι για το παρελθον της.μου κανει τρομερη εντυπωση σε αυτη την ηλικία να μην εχει κατι (οχι μονο τωρα αλλα 3 χρονια που την ξερω δεν εχει).
δεν ειναι λεσβια (για να προλαβω αλλους).
ποια θα λεγατε πως ειναι η αιτια του φαινομενου;δεν νομιζω να ειναι και παρθενα.
chrome&ie=UTF-8
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
ΓΝΩΜΗ ;
Καλησπέρα μαγκες. μπαινω κατευθείαν στο θεμα. αν θελει κανεις ας το κανει ξεχωριστό νημα συζήτησης...
Η κοπέλα μου (29) εχει μια αδερφή (31) η οποία ειναι μια χαρα μουνι.
μελαχρινή
ίσιο μαλλί
ωραίο και λεπτο σώμα(πολλα χρονια μπαλετο,χοροι κλπ)
ωραιο προσωπο και ντυσιματα.
εχει αρκετες παρεες και βγαινει και σε μπουζουκια,σε μαγαζια κλπ.
σπουδασε σε πολη οπως η Πατρα και τωρα μενει Αθηνα αρα δεν ειναι αβγαλτη.
αυτο που μου κανει μεγαλη εντυπωση ειναι πως δεν εχει σχεση.ουτε ξερω κατι για το παρελθον της.μου κανει τρομερη εντυπωση σε αυτη την ηλικία να μην εχει κατι (οχι μονο τωρα αλλα 3 χρονια που την ξερω δεν εχει).
δεν ειναι λεσβια (για να προλαβω αλλους).
ποια θα λεγατε πως ειναι η αιτια του φαινομενου;δεν νομιζω να ειναι και παρθενα.
chrome&ie=UTF-8

Εχω γνωρισει παρομοιες περιπτωσεις.
Διαφορες εκδοχες/εξηγησεις.

Αλλη επι χρονια ειναι μονη (κουκλαρα), αλλα εμαθα οτι ειχε παμπολλες σχεσεις παλια, οποτε ισως να ειναι εντελως 'χορτασμενη' πια, δεν ψαχνεται...

Αλλες την βρισκουν μονο με τα social media, αυτοεπιβεβαιωνονται, και δεν βγαινουν στον εξω κοσμο να δοκιμαστουν πραγματικα σε σχεσεις.
Σου λεει 'μετραω, οποτε θελω βρισκω, αστο γι'αργοτερα', δεν καιγονται...
 

HL_KAKOS11

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2023
Μηνύματα
4
Like
1
Πόντοι
0
Εχω γνωρισει παρομοιες περιπτωσεις.
Διαφορες εκδοχες/εξηγησεις.

Αλλη επι χρονια ειναι μονη (κουκλαρα), αλλα εμαθα οτι ειχε παμπολλες σχεσεις παλια, οποτε ισως να ειναι εντελως 'χορτασμενη' πια, δεν ψαχνεται...

Αλλες την βρισκουν μονο με τα social media, αυτοεπιβεβαιωνονται, και δεν βγαινουν στον εξω κοσμο να δοκιμαστουν πραγματικα σε σχεσεις.
Σου λεει 'μετραω, οποτε θελω βρισκω, αστο γι'αργοτερα', δεν καιγονται...
μου φαινεται πολύ περιεργο και πολύ ενδιαφερον
 

Aggelos_play

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
19
Like
906
Πόντοι
80
Κανένα πρόβλημα δεν θα είχα αν είχε μια ντουζίνα στο παρελθόν της . Τώρα στο παρόν της , μόνο αν το ευχαριστιόμασταν παρέα και συμφωνούσαμε σε όλα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
ΓΝΩΜΗ ;
Καλησπέρα μαγκες. μπαινω κατευθείαν στο θεμα. αν θελει κανεις ας το κανει ξεχωριστό νημα συζήτησης...
Η κοπέλα μου (29) εχει μια αδερφή (31) η οποία ειναι μια χαρα μουνι.
μελαχρινή
ίσιο μαλλί
ωραίο και λεπτο σώμα(πολλα χρονια μπαλετο,χοροι κλπ)
ωραιο προσωπο και ντυσιματα.
εχει αρκετες παρεες και βγαινει και σε μπουζουκια,σε μαγαζια κλπ.
σπουδασε σε πολη οπως η Πατρα και τωρα μενει Αθηνα αρα δεν ειναι αβγαλτη.
αυτο που μου κανει μεγαλη εντυπωση ειναι πως δεν εχει σχεση.ουτε ξερω κατι για το παρελθον της.μου κανει τρομερη εντυπωση σε αυτη την ηλικία να μην εχει κατι (οχι μονο τωρα αλλα 3 χρονια που την ξερω δεν εχει).
δεν ειναι λεσβια (για να προλαβω αλλους).
ποια θα λεγατε πως ειναι η αιτια του φαινομενου;δεν νομιζω να ειναι και παρθενα.
chrome&ie=UTF-8

Σκύλο έχει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom