Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Μια φορά και έναν καιρο σε άλλες εποχές ...οι γυναίκες για να τις βρουνε παρθένες οι γαμπροί δουλεύανε μόνο,τη μπακ ντορ στις προγαμιαίες σχέσεις ...Τι ηθικός που ήταν τότε ο κόσμος!...και ζούσανε αυτοί καλά και μης χειρότερα !....:priest::priest::priest::woldman::zfuck:
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Μια φορά και έναν καιρο σε άλλες εποχές ...οι γυναίκες για να τις βρουνε παρθένες οι γαμπροί δουλεύανε μόνο,τη μπακ ντορ στις προγαμιαίες σχέσεις ...Τι ηθικός που ήταν τότε ο κόσμος!...και ζούσανε αυτοί καλά και μης χειρότερα !....:priest::priest::priest::woldman::zfuck:

Τότε οι πίπες πήγαιναν σύννεφο.
 
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
17
Like
46
Πόντοι
0
Γενικά, νιώθω πολύ άβολα με γυναίκες μυστικοπαθείς γύρω από το παρελθόν/παρόν τους. Προτιμώ μια κοπέλα που είναι σαφής σχετικά με την εμπειρία της (ή την έλλειψη εμπειρίας της) παρά εκείνη που κρατά διαρκώς ένα πέπλο μυστηρίου. Δεν με απασχολεί ο αριθμός. Μπορεί να είναι μηδέν ή εκατό, αλλά με ενδιαφέρει να μην έχει αναστολές μ'αυτό. Αντίθετα, υπάρχουν μερικές γυναίκες που σου ψηνουν το ψάρι στα χείλη, τις πολιορκείς και σου μιλούν γενικά και αόριστα για την "παρέα τους", δίχως να διευκρινίζουν αν πρόκειται για φίλους ή φίλες τους, γκόμενους, κλπ. Όταν μια γυναίκα αναφέρεται στο παρελθόν χωρίς αναστολές (ότι π.χ. ποτέ δεν είχε κάνει σεξ ή αντίθετα ότι πηδιόταν με όλους), αυτό με κάνει να την εμπιστεύομαι. Η μυστικοπάθεια, αντίθετα, με σκοτώνει
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
Το γνωρίζω ότι έχει πάει όχι με 1 αλλά με 2 ντουζίνες άντρες.Οπως κιεγω έχω πάει με 4 ντουζίνες γυναίκες.Ισως και τώρα συνεχίζει να πηγαίνει αλλά αν δε το ξέρω δεν αλλάζει κάτι.
 

oust

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
6
Like
21
Πόντοι
0
Καθώς πρέπει συμφοιτήτρια στα νιατα μου, απλη παρέα καναμε στα μαθήματα, ποτέ δεν είχε δώσει δικαίωμα, ντυνόταν νορμαλ, ούτε καν βαφοταν, αρραβωνιάστηκε έταιρο συμφοιτητή και πριν παντρευτούν μου ζήτησε να της γαμησω τον κωλο ελαφρώς αγρια (θελω να νιώσω γεμάτη ηταν η φραση που χρησιμοποίησε) για να μην κερατωσει μετα τον γαμο τον σύζυγό ειπε...... Ειχε πάει λεει μονο με 3 και ποτέ δεν ειχε δώσει κωλο Φυσικά αυτος δεν έμαθε τίποτα.... Με πόσους να του ειπε οτι πήγε άραγε;;;; Άβυσσος οι γκόμενες....
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
211
Πόντοι
21
Απο τη μια θελουμε η γυναικα να ξερει να γαμιεται καλα και αυτο ειναι σιγουρα ενας παραγοντας που θα μας κρατησει στην αρχη μιας σχεσης. Απο την αλλη ομως θελουμε να μην εχει παει με πολλους. Ε λιγο δεν συμφωνει το ενα με το αλλο.
Μια ωραια γκομενα και κυριως καυλιαρα, λογικο ειναι να ετρωγε κυνηγι. Εκτος αν καποιοι νομιζουν οτι με αυτους εγινε ξαφνικα καυλιαρα ενω πριν ηταν καλογρια. Αν λοιπον σας βολευει να ακουτε ψεματα οτι εισαι ο τριτος μου πχ τη σημερινη εποχη οκ. Ζηστε στο συννεφο. Προσωπικα προτιμω μια γυναικα που τα εχει κανει ολα (οσα ηθελε) και ειναι πλεον καταδταλαγμενη (σχετικο) παρα μια καταπιεσμενη με απωθημενα. Οποτε αν και δεν υα μαθεις ποτε την αληθεια ευχομαι να ειναι πολλοι οι προηγουμενοι και λιγοι οι επομενοι για οσους καταλαβαινουν και ειναι ρεαλιστες.
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
Έχω ξαναπεί ότι είναι ευαίσθητο θέμα για τον καθένα μας αυτό.

Αν είχα την δυνατότητα και μπορούσα φυσικά και θα ήθελα να είχα πάρει παρθένα.
Έχεις πάει ποτέ με παρθένα;
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
Απο τη μια θελουμε η γυναικα να ξερει να γαμιεται καλα και αυτο ειναι σιγουρα ενας παραγοντας που θα μας κρατησει στην αρχη μιας σχεσης. Απο την αλλη ομως θελουμε να μην εχει παει με πολλους. Ε λιγο δεν συμφωνει το ενα με το αλλο.
Μια ωραια γκομενα και κυριως καυλιαρα, λογικο ειναι να ετρωγε κυνηγι. Εκτος αν καποιοι νομιζουν οτι με αυτους εγινε ξαφνικα καυλιαρα ενω πριν ηταν καλογρια. Αν λοιπον σας βολευει να ακουτε ψεματα οτι εισαι ο τριτος μου πχ τη σημερινη εποχη οκ. Ζηστε στο συννεφο. Προσωπικα προτιμω μια γυναικα που τα εχει κανει ολα (οσα ηθελε) και ειναι πλεον καταδταλαγμενη (σχετικο) παρα μια καταπιεσμενη με απωθημενα. Οποτε αν και δεν υα μαθεις ποτε την αληθεια ευχομαι να ειναι πολλοι οι προηγουμενοι και λιγοι οι επομενοι για οσους καταλαβαινουν και ειναι ρεαλιστες.
Σχετικό.
Εχω μια γνωστή, που πριν καμιά 10αρια χρόνια γαμιοταν σαν το σκυλί.
Παρτούζες, κωλο, χύσιμο μούτρα, στόμα κλπ.
Την είχα πάρει και εγώ αρκετές φορές, και 2 σε παρτουζα με άλλους τρεις.

Μόλις πάτησε τα 29 τα έκοψε αυτά μαχαίρι, η τουλάχιστον έτσι λέει, και θέλει να σοβαρευτεί.

Όσες φορές βέβαια έχουμε πάει για καφέ, ένα τσιμπούκι πάντα το κερνάει για να θυμηθούμε τα παλιά.

Που θέλω να καταλήξω.
Με αυτή την κοπέλα, σε καμία περίπτωση δεν θα έκανα σχέση.

Αλλά σε καμία περίπτωση, δεν είναι έτσι η τυπική Ελληνίδα, όπως νομίζει το μισό φόρουμ.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
το αν θα έχει πάει με 1 2 3 ή 15 άντρες είναι αποκλειστικά μια πολυπαραμετρική κατάσταση που άπτεται σε ψυχοσωματικές λειτουργίες, στιγμιαίες συναισθηματικές εξάρσεις ή πιο μόνιμες αναζητήσεις.
Όλοι κάτι αναζητούν σε αυτό τον κόσμο και το φυσικό είναι το αρσενικό να ψάχνει το θηλυκό και τούμπαλιν. Η ηθικοπλασία των πατριαρχικών δογμάτων έφερε τα πάνω κάτω στην κραταία άλλοτε γενετήσια προσέγγιση με την εισαγωγή της ιδιοκτησίας ως έννοια συνδεδεμένη με το αρσενικό και το ρόλο του λόγω μυικής δύναμης...μάλλον.

προσωπικά έχω υπάρξει με παρθεναλώπες και ξετσίπωτες, με μαζεμένες και παρδαλές. Η κάθε μια είχε τη χάρη της και το ενδιαφέρον της.
Η ερώτηση που τίθεται είναι κάπως ηλίθια από την άποψη ότι αν προβληματίζεται κάποιος για το πόσους παρτεναίρ είχε το ταίρι του βάζει τον εαυτό του σε ένα συγκριτικό κάδρο είτε φωναχτά ή σιωπηλά, και όλα ξεκινάνε να έχουν έναν μονεταριστικό χαρακτήρα, δηλαδή σήμερα το κάναμε 2 φορές, την εβδομάδα 9 φορές, την προηγούμενη 18 φορές, μας λείπουν 9...μαλακίες.

Ας έχει πάει με 500, αρκεί να το έχει γλεντήσει και γνωρίζοντας ή μη γνωρίζοντας το, το ότι είναι μαζί μου τώρα είναι τιμητικό γιατί κάτι έχουμε κοινό που μας ευχαριστεί.

Όλα τα άλλα για τους λογιστές και υπο-λογιστές.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Σχετικό.
Εχω μια γνωστή, που πριν καμιά 10αρια χρόνια γαμιοταν σαν το σκυλί.
Παρτούζες, κωλο, χύσιμο μούτρα, στόμα κλπ.
Την είχα πάρει και εγώ αρκετές φορές, και 2 σε παρτουζα με άλλους τρεις.

Μόλις πάτησε τα 29 τα έκοψε αυτά μαχαίρι, η τουλάχιστον έτσι λέει, και θέλει να σοβαρευτεί.

Όσες φορές βέβαια έχουμε πάει για καφέ, ένα τσιμπούκι πάντα το κερνάει για να θυμηθούμε τα παλιά.

Που θέλω να καταλήξω.
Με αυτή την κοπέλα, σε καμία περίπτωση δεν θα έκανα σχέση.

Αλλά σε καμία περίπτωση, δεν είναι έτσι η τυπική Ελληνίδα, όπως νομίζει το μισό φόρουμ.

Ή θα είναι έτσι ή θα'χε καμια σχέση 5-10 χρόνια ή θα'ναι αγάμητη 5-10 χρόνια.

Αυτές είναι οι τυπικές ελλεεινίδες
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
20
Like
26.882
Πόντοι
8.346
Σχετικό.
Εχω μια γνωστή, που πριν καμιά 10αρια χρόνια γαμιοταν σαν το σκυλί.
Παρτούζες, κωλο, χύσιμο μούτρα, στόμα κλπ.
Την είχα πάρει και εγώ αρκετές φορές, και 2 σε παρτουζα με άλλους τρεις.

Μόλις πάτησε τα 29 τα έκοψε αυτά μαχαίρι, η τουλάχιστον έτσι λέει, και θέλει να σοβαρευτεί.

Όσες φορές βέβαια έχουμε πάει για καφέ, ένα τσιμπούκι πάντα το κερνάει για να θυμηθούμε τα παλιά.

Που θέλω να καταλήξω.
Με αυτή την κοπέλα, σε καμία περίπτωση δεν θα έκανα σχέση.

Αλλά σε καμία περίπτωση, δεν είναι έτσι η τυπική Ελληνίδα, όπως νομίζει το μισό φόρουμ.
Βσκ περιγράφεις πολύ σωστά τις σύγχρονες ελλεηνιδες. Γαμιουνται αβερτα κ φτάνουν στα 30 κ θέλουν να σοβαρευτούν . Αλλα το χουι δν φεύγει.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.614
Like
11.510
Πόντοι
2.406
Έχεις πάει ποτέ με παρθένα;
Εχω παει εγω με 3..οι 2 σε δεκα μέρες πετάγαν στο κρεβατι. Η αλλη κ μετα εναν χρονο που την γαμισα πάλι, παλι άχρηστη ηταν. Υπαρχει εφεση κ ταλέντο σε πολλά πράγματα, δεμ ειναι μονο εμπειρία το γαμησι
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Απο τη μια θελουμε η γυναικα να ξερει να γαμιεται καλα και αυτο ειναι σιγουρα ενας παραγοντας που θα μας κρατησει στην αρχη μιας σχεσης. Απο την αλλη ομως θελουμε να μην εχει παει με πολλους. Ε λιγο δεν συμφωνει το ενα με το αλλο.
Μια ωραια γκομενα και κυριως καυλιαρα, λογικο ειναι να ετρωγε κυνηγι. Εκτος αν καποιοι νομιζουν οτι με αυτους εγινε ξαφνικα καυλιαρα ενω πριν ηταν καλογρια. Αν λοιπον σας βολευει να ακουτε ψεματα οτι εισαι ο τριτος μου πχ τη σημερινη εποχη οκ. Ζηστε στο συννεφο. Προσωπικα προτιμω μια γυναικα που τα εχει κανει ολα (οσα ηθελε) και ειναι πλεον καταδταλαγμενη (σχετικο) παρα μια καταπιεσμενη με απωθημενα. Οποτε αν και δεν υα μαθεις ποτε την αληθεια ευχομαι να ειναι πολλοι οι προηγουμενοι και λιγοι οι επομενοι για οσους καταλαβαινουν και ειναι ρεαλιστες.

Κι αν δεν γαμιέται καλά,τί έγινε;Θα τη χωρίσουν;Εδώ όλοι κάνουν κρα να βρουν γυναίκα,ειδικά οι 30-35+.Παίζει να τη ζητάνε σε γάμο χωρίς καν να τους κάτσει πρώτα.

Επίσης,αν μια γυναίκα τα έχει κάνει όλα,με σένα δε θα θέλει να κάνει τίποτα.Καλύτερα να έχει απωθημένα για να τα κάνει μαζί σου.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.084
Πόντοι
3.936
Mετα τους πρωτους 100 στρωνει το εργαλειο πισω μπρος.. Χωρια οι τσιμπουκοδρομιες με τ' απειρα χυσια για γαργαρες. Και μετα ερχεται ο λευκος ιπποτης- πυρφορφος που θα την αποκαταστησει και θα την ντυσει νυφουλα. Μην ξεχναμε οτι το λευκο νυφικο συμβολιζει την αγνοτητα της νυφης. :cheesy:
 

Συνημμένα

  • 671812_bigbutt_hungary_08.jpg
    671812_bigbutt_hungary_08.jpg
    10,5 KB · Εμφανίσεις: 49
  • p8ynyd.jpg
    p8ynyd.jpg
    49,6 KB · Εμφανίσεις: 50

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom