Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
538
Κριτικές
8
Like
1.812
Πόντοι
366
δεν εχω γυναικα αλλα και να ειχα αμα πηγαινε με αλλους τουλαχιστον να τους χρεωνε να πληρωνε το ρευμα
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.920
Like
1.706
Πόντοι
216
Έχω ξαναπεί ότι είναι ευαίσθητο θέμα για τον καθένα μας αυτό.

Αν είχα την δυνατότητα και μπορούσα φυσικά και θα ήθελα να είχα πάρει παρθένα.
 

klearxos000

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2019
Μηνύματα
94
Like
280
Πόντοι
20
καλημερα συζυγος επιασε την γυναικα του,να εχει ε ρωτικη σχεση με τον καλητερο του φιλο,που μενει θεσσαλονικη.Αφου εγγινε χαμος μεταξυ του ζευγαριου ο κερατας λεει στην συζυγο να τελειωνει με την παρανομη σχεση.Η γκομενα γατα που ειναι του απανταει δωσε χρονο για να το τεελειωσω οπως ξερω εγω.Καλο εεεεεεεεεεε
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
519
Like
774
Πόντοι
86
Μαρία Σολωμού: «Έχω κάνει 12 χρόνια ψυχοθεραπεία και το κομμάτι της πολυγαμίας δεν διορθώθηκε»

«Σκασίλα μου, αν θα χάσω τον άνθρωπο, απλά δεν μπορώ να φταίω» συμπλήρωσε η ηθοποιός

«Είχα πει πολλά χρόνια πριν ότι όλες μου τις σχέσεις τις έχω κερατώσει. Ο λόγος όμως που το είχα πει, ήταν γιατί και μένα πολλές φορές μου έχουν πει ότι με έχουν κερατώσει πρώτοι και όλοι με έχουν κερατώσει. Δεν ψάχνω κινητά ποτέ, κάνω υπεράνθρωπες προσπάθειες να μην κοιτάω κινητά συντρόφων. Σε μικρότερη ηλικία φλέρταρα πάρα πολύ. Εκεί γύρω στα 20-25 είχα 3-4 άνδρες την ίδια περίοδο. Μεγαλώνοντας κατά περιόδους… με πιάνει πάλι. Θεωρώ ότι πάντα ανά περιόδους δρούμε διαφορετικά στη ζωή», ανέφερε η Μαρία Σολωμού.

--------------------------------------

Cucks γελάμε πάλι. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με τις γυναίκες.

Το πρόβλημα το έχετε εσείς που νομίζετε ότι θα είστε ο τελευταίος και θα κάνετε ευτυχισμένη οικογένεια με πεταλουδίτσες και παραμυθάκια. Οι άνθρωποι δεν αλλάζουν.

Πάλι καλά βέβαια που υπάρχουν και οι cucks και πληρώνουν περισσότερα και στο οικονομικό και στο ψυχολογικό.

@iceman1988 (για το ελληνικό παράδειγμα)
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506
Έχω ξαναπεί ότι είναι ευαίσθητο θέμα για τον καθένα μας αυτό.

Αν είχα την δυνατότητα και μπορούσα φυσικά και θα ήθελα να είχα πάρει παρθένα.

Το κακο με τις παρθενες ειναι οτι ειναι μιας χρησης!
 

johnyx(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
13
Like
17
Πόντοι
0
Αν ειναι πριν απο μενα ας εχει παει με οσους θελει, αν ειναι ταυτοχρονα με μενα θα ειχα προβλημα χαχαχαχαχαχ
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Σας πηραζει δε σας πηραζει σίγουρα θα έχει πάει...με πόσους δεν έχει σημασεια...Η δικιά μου,που αραβωνιαστικα κάποτε (αλλά ποτέ δεν παντρευτικα!...)την είχα βρει τρύπια από παντού...μου το είχε ομολογισει αλοστε...προσωπικά μου αρέσουν οι έμπειρες γυναίκες,και όχι οι διθεν μιξοπαρθενες...Απ αυτές μπορείς να μάθεις και κάτι παραπάνω για τη ζωή......
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
"Ντάξει μωρέ δε με νοιάζει με πόσους έχει πάει, τώρα είναι μαζί μου" :confused: :confused:
Ρε μαλάκες είσαστε απόλαυση :2funny: :2funny:

Οι σκύλοι, που γλυκάθηκαν στο κρέας, δε μπορούν να φυλάνε το κοπάδι.
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
Σας πηραζει δε σας πηραζει σίγουρα θα έχει πάει...με πόσους δεν έχει σημασεια...Η δικιά μου,που αραβωνιαστικα κάποτε (αλλά ποτέ δεν παντρευτικα!...)την είχα βρει τρύπια από παντού...μου το είχε ομολογισει αλοστε...προσωπικά μου αρέσουν οι έμπειρες γυναίκες,και όχι οι διθεν μιξοπαρθενες...Απ αυτές μπορείς να μάθεις και κάτι παραπάνω για τη ζωή......
πηδουσα μια αρραβωνιασμενη ενα ολοκληρο βραδυ λιγο πριν τον γαμο της ωσπου στο τελος τα ξημερωματα απο τα ξιδια που ειχαμε πιει στο ξενοδοxειο εχυσα στο μουνι της κ τρεχαμε για χαπια σε εφημερευοντα φαρμακεια...ισως αυτη τη στιγμη να εχει κ 2-3 παιδια με τον συζυγο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
πηδουσα μια αρραβωνιασμενη ενα ολοκληρο βραδυ λιγο πριν τον γαμο της ωσπου στο τελος τα ξημερωματα απο τα ξιδια που ειχαμε πιει στο ξενοδοxειο εχυσα στο μουνι της κ τρεχαμε για χαπια σε εφημερευοντα φαρμακεια...ισως αυτη τη στιγμη να εχει κ 2-3 παιδια με τον συζυγο.
και δηλαδή το ένα μπορεί να είναι και δικό σου!...Αυτά είναι!!
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Δεν εκανε δουλεια το χαπι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom