Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
γιατι δεν υπηρχε περιπτωση να τις γαμησει αυτες ρε Αλεξ...απλα ηταν κομπλεξας
Ρε τύπε μα το Θεο αυτο το "να μου γνωρισει γκομενα καποιος" δεν μου εχει τυχει ποτέ, ούτε το εχω σκεφθει σαν περιπτωση. Ό,τι βρισκω, το βρισκω μονος μου. Γιατι πρεπει να μου γνωρισει καποιος καποια?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
Ρε τύπε μα το Θεο αυτο το "να μου γνωρισει γκομενα καποιος" δεν μου εχει τυχει ποτέ, ούτε το εχω σκεφθει σαν περιπτωση. Ό,τι βρισκω, το βρισκω μονος μου. Γιατι πρεπει να μου γνωρισει καποιος καποια?
το ιδιο και εγω αλλα γιατι να μην κανω κονε σε καποιον αν εχω γνωστη ξεμπαρκη;
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
να σιου φέρω μια κουκλα να τη γαμήσεις εκει σε σε ενα παγκάκι να ξεμπερδευουμε? παρτη και στις ζαρτινιέρες του μπακογιάννη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εχει και φωτισμο τωρα θα εχει και ατμοσφαιρα :grin:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
εσυ τυπε γαμας τιποτα εγω ολη μερα εδω μεσα σε βλεπω να κανες τον πυρφορο στις ελλεινιδες..σοβαρα τωρα με αυτο το συστημα βρισκεις γκομενες??αμα βρισκεις τι να πω,καλα κανεις,αλλα αμα δε βρισκεις και τζαμπα γλειφειες τις ελλεινιδες,εισαι αξιος της τυχης σου..
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Πέτρο Έλα να απαντήσεις στο ερώτημα
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Στα ένα λεπτό, ένα λεπτάκι
Μία ντουζίνα για πόση ώρα λέμε, βδομάδα, μήνας, χρόνος, ημέρα. Να οριστεί το χρονικό πλαίσιο πάραυτα μη νοιώσει ο πετρουκος άσχημα που η δική του είναι σα να τρώει αβγά...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σκυλί μιλάμε τρώει τα αβγά κουνάει την ουρά τα κοάλα όλα την ξέρουν με το μικρό της
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Μες στην καβλα, όμορφα...
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Α. Ναι εγώ όταν ασχολούμουν γαμούσα, κι όποιος ασχολείται και έχει στοιχειώδες μυαλό και τρόπους γαμάει.
Εδώ και χρόνια έχει γίνει η θάλασσα γιαούρτι με τις γκόμενες, αφήστε τις κλάψες και βγείτε να κάνετε καμάκι. Όλα τα άλλα είναι υπεκφυγές άμπαλων...
Β. Πες μας και ποιος είσαι "νέε" οκτωβρίου 21 που με βλέπεις κάθε μέρα να κάνω τον πυρφόρο...
Έτσι, to know us better...
Με τα λόγια και τα λόγια χτίζουμε ουρανοξύστες.. Εγώ καινούργιος τύπε, όποιος μλδε συμφωνεί με τους πυρφορου δηλαδή πρέπει να είναι ο βανταν η ο Σαντμαν.. Σου έχω νέα.. Οι πιο πολλοί άντρες εκεί έξω, τις δικές μου απόψεις εχουνε?
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Καλο η γυναικα να εχει παει με πολλους.
Γυναικα φιλου σε χωριο πηδιεται με χασαπη,μαναβη και καφεαρχη
Ε ο τυπος εχει δωρεαν κρεας τα καλυτερα παιδακια,φρουτα και λαχανικα και απιστευτα κερασματα στο καφενειο
Ειναι η δεν ειναι ωφελιμενος;
Του μενει μισθος στο χερι στο τελος καθε μηνα και εχει μαζεψει καλο κομποδεμα...
Η γυναικα ειναι σα χωραφι που βγαζει καρπους
Καλο να δινεις και κανα τενεκε λαδι στους αλλους και να παιρνεις αλλα αγαθα...
:pipa2:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
φίλε κοροιδευόμαστε μου φαίνεται...σε ένα φόρουμ λόγια θα ακούσεις, τι άλλο περιμένεις δλδ?
αν δεν βλέπεις τι γίνεται έξω με τις γυναίκες και πόσο εύκολο είναι το σεξ σε σχέση με παλιότερα δικό σου θέμα, δεν θα στο λύσω εγώ.
υγ
"καινούργιε" σου έχω επίσης νέα, με έχεις πραγματικά εντυπωσιάσει καθώς είσαι 1 μήνα στο φόρουμ και αντί να ασχολείσαι με τις εκδιδόμενες παρακολουθείς ανελλιπώς την αφεντομουτσουνιά μου και τους "πυρφορισμούς" μου, ξέρεις ήδη τους ("εξαφανισμένους") βαντάμ και σαντμαν και γενικότερα περί άλλων τυρβάζεις...ΘΕΟΣ
Καλημερα Τζων
Κανω σε σενα παραθεση αλλα αναφερομαι και στους 2-σε σενα και τον Ελβις.
Η προσεγγιση του σεξ ειναι ενα θεμα εντελως υποκειμενικο φιλε
Η προτροπη "κανε καμακι" ειναι για πολλους σα να πηδανε χωρις αλεξιπτωτο απο τον ισθμο της Κορινθου
Θελει ατσαλινο στομαχι να αντεξει καποιος τις απορριψεις και ειλικρινα δε το χουν ολοι.
Αντικειμενικα ειναι ενα δυσκολο σπορ και φυσικα οπως σε καθε σπορ παντα υπαρχουν οι καλοι οι κακοι και οι αριστοι.
Πραγματι υπαρχουν ανδρες που γαμανε σχετικα ευκολα ειτε λογω θεσης στην κοινωνια(στατους) ειτε λογω χαρακτηρα που στ αρχιδια τους ολα.
Σα μεσος ορος θα σου πω πως το καμακι εχει πολλες απογοητευσεις,οι γυναικες ειναι γεματες παραξενιες και αντιφατικοτητα και η ενασχοληση με το να μπεις στο βρακι τους εχει μεγαλο ψυχολογικο κοστος απεναντι στο οποιο θα πρεπει καποιος να εχει χαλυβδωθει.
Σκηκινο πριν 5 χρονια:ειχα βγει Γκαζι για καμακι ειχα κανει 6 η 7 πεσιματα ειχα φαει τις ηττες μου και κατοπιν το βρωμικο μου και να γαμησω στα Κασσανδρας.
Εκει στο σαλονι πετυχα και αλλους τυπους που συζητουσαν τις αντιστοιχες ηττες τους.
Εκεινη τη νυχτα γαμησαν μονο οσοι βγηκαν με τη σχεση τους εξω χαχα
Ποιος ξερει
Το οτι το σεξ ειναι δυσκολο για τον πιο πολυ κοσμο φαινεται απο το γεγονος οτι ο αγοραιος ερωτας ανθει,ζει και βασιλευει...
Γιατι αν θελω να ριξω εδω και τωρα πουτσο καμμια σε κανενα κλαμπ δε θα μου τ ανοιξει ετσι απλα...
Και οχι μονο σε μενα που τονιζω ειμαι ο μεσος ορος(οχι ασχημος,οχι βρωμοαρης,οχι βλακας)
Τωρα για τον Τζωρτζ Κλουνει ναι ειναι πολυ πιο ευκολο...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Διαβάζοντας καμιά 20ριά σελίδες του νήματος, το γενικό συμπέρασμα είναι ότι όλες έχουν γαμηθεί με ένα στρατό από ψωλές, απλά όχι μαζί μας. Μα ποιοι να είναι επιτέλους αυτοί οι αφανείς ήρωες που τις γαμάνε και εμείς μένουμε με το πουλί στο χέρι; Κάθε βράδυ 10-10 τις φορτώνουν τις γκόμενες οι μπάρμαν και οι άνθρωποι της νύχτας; :confused:
Διάβασες 20 σελίδες? Χαράς το κουράγιο σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom