Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
εχω κόψει με αυτη εδω και 2 χρόνια γιατι μου εχει κανει και αλλες μαλακιες περα απο αυτο...και χαλάστρες με φλιες της μ εχει κανει. θυμαμαι μια φορα με γουσταρε μια μουνάρα φίλη της και μου τα έκανε πουτάνα ολα τρεχα γυρευε τι θα της ειπε. αυτη εντωμεταξυ δουλευε στα τσιγαρα το βραδυ σε κλαμπ και ειχε μεγάλο κυκλο με γκόμενες...οσο τις ειχες δει εσυ αλλο τοσο μου τις γνωριζε και μενα η καριόλα.Μια φορα ειχε σκασει στο σπιτι μια φιλη της και μ λεει "εισαι ο ξάδερφος της ταδε? χαιρομαι που σε γνωρίζω και απο κοντα παντως να ξέρεις το ονομα σου παιζει πολυ στις παρεες με τα κοριτσια εδω" ...και η ξαδερφη μου διπλα να σφυράει αδιάφορα
κλασσικη ζηλιαρα-κομπλεξικη...τα εχω παθει με γνωστες μου και καποιες φιλες μου και καλα...να μην μου γνωριζαν ουτε κουνουπομανα οι καριολες και να εχουν πει και μαλακιες που δε ισχυαν για να σιγουρευτουν οτι δεν θα σταυρωσω καμμια απο τις γνωστες τους..αβυσσος η ψυχη τους
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

επειδη μ λεει ειμαι γκομενιάρης και θα την εκανα ρεζιλι
νταξ κλασσικες μαλακιες για δικαιολογια
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
μου θυμιζει μια που ηξερα μητρομανη καργα...γαμιοταν με αλλον το πρωι,αλλον το απογευμα,αλλον το βραδυ...για να κοιμηθει το βραδυ επαιζε την κλειτοριδα της...εφαγε αμετρητες πουτσες μεχρι τα 36,βρηκε ενα ντροπαλο και ησυχο τυπα και προς τιμην της τα εκοψε ολα και ειναι μαζι του κιουρια...σπανιο

Ναι καλά
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.844
Κριτικές
21
Like
10.975
Πόντοι
4.546
Ο βαντάμ το έχει δηλώσει εξάλλου. Και μεταξύ μας, άσχετα από τις παπαριές που λέει, είναι τίμιο που θέλει μόνο να γαμεί και να φεύγει, χωρίς να κοροιδεύει.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.844
Κριτικές
21
Like
10.975
Πόντοι
4.546
σου γραφω σαν ανδρας που δεν εχει κυκλο απο τα 25..ολες τις γυναικες τις βρηκα μονος μου...
Γιατί αν επιτρέπεται δεν έχεις κύκλο από τόσο μικρή ηλικία? Φαντάζομαι θα εννοείς ότι έχεις 3-4 φίλους και τέλος.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
Γιατί αν επιτρέπεται δεν έχεις κύκλο από τόσο μικρή ηλικία? Φαντάζομαι θα εννοείς ότι έχεις 3-4 φίλους και τέλος.
το εχω ξαναγραψει...γιατι οι γνωστοι μου-παυλα φιλοι μου δε θελανε να γνωρισουν τις ξεμπαρκες φιλες-γνωστες τους-φιλες απο τις γκομενες τους σε μενα η σε αλλον φιλο τους μπακουρο για λογους που μονο εκεινοι ηξεραν..εμεινα λοιπον με λιγους και καλους οι οποιοι ειναι ειτε παντρεμενοι,ειτε συζουν και οι συγκεκεριμενοι δεν ειχαν καμμια γνωστη τους ξεμπαρκη
 

jaitornunez

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2021
Μηνύματα
45
Like
194
Πόντοι
0
Για να παρακαλάει κιόλας και να μην τη γαμανε, φαντάζουν τι μπαζο θα είναι και αυτή.. Άμα ήταν απλά μέτρια θα είχε στρατό γαμιαδων στο αγαμισταν να την παρακαλάνε κάθε μέρα!! ?
μια χαρά μουνί είναι.
αλλά η τρέλα φαίνεται από χιλιόμετρα, για αυτό δεν της κάθεται κανείς σοβαρός και αυτή φυσικά δεν θα κάτσει σε κάποιον εντελώς μαλάκα.
αλλά είναι θλιβερό για τον φίλο μου το όλο θέμα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
το εχω ξαναγραψει...γιατι οι γνωστοι μου-παυλα φιλοι μου δε θελανε να γνωρισουν τις ξεμπαρκες φιλες-γνωστες τους-φιλες απο τις γκομενες τους σε μενα η σε αλλον φιλο τους μπακουρο για λογους που μονο εκεινοι ηξεραν..εμεινα λοιπον με λιγους και καλους οι οποιοι ειναι ειτε παντρεμενοι,ειτε συζουν και οι συγκεκεριμενοι δεν ειχαν καμμια γνωστη τους ξεμπαρκη
γνωστο φαινομενο...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πολυ δύσκολο φίλος να σου γνωρίσει γκόμενα καλύτερη απο τη δικιά του
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
εγω ειχα ενα φίλο που με έβγαζε με τα μπαζα (απο φιλες της γκόμενας του) ενω με τις καλες εκανε το κινέζο ο μουνης
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Αν ηταν αυτην τυπε ? οχι θα ελεγες? :confused: :confused: :confused: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:, τα μελη του bou παρακαλανε πουτανες που τρωνε 30 πουτσες την ημερα να πανε εστω για ενα εναν καφε μπας βρουνε καμια γκομενα, θα τους χαλασει ενα μουνακι αν εχει παρει 200 συνολο


222222.jpg
Όχι; Σιγά! Τα μαλλιά θα έβαφε, μούσι θα άφηνε, το κεφάλι θα ξύριζε, μοϊκάνα θα κούρευε, στυλ ρούχων θα άλλαζε, οτιδήποτε περνούσε από το χέρι του θα έκανε, αρκεί να μοιάζει διαφορετικός κάθε βδομάδα. :confused:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
γνωστο φαινομενο...
δεν μπορω να το καταλαβω αυτο ειλικρινα...εγω οταν ειχα γνωστη ξεμπαρκη η ξεμπαρκη γνωστη απο τη εκαστοτε γκομενα μου παντα εκανα κονε...
ενας που ειχα χρονια ας πουμε φιλο μου ειχε πει χωρις να του ζητησω τιποτα...μαλακα εχω 3-4 γνωστες ξεμπαρκες αλλα δεν θελω να σου γνωρισω καμμια γιατι τις θελω για μενα...λες και ηταν ο Σιφρεντι να πουμε και θα του καθονταν ολες..μετα απο την επικη του μαλακια τον εκοψα αμεσως και ουτε καλημερα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
δεν μπορω να το καταλαβω αυτο ειλικρινα...εγω οταν ειχα γνωστη ξεμπαρκη η ξεμπαρκη γνωστη απο τη εκαστοτε γκομενα μου παντα εκανα κονε...
ενας που ειχα χρονια ας πουμε φιλο μου ειχε πει χωρις να του ζητησω τιποτα...μαλακα εχω 3-4 γνωστες ξεμπαρκες αλλα δεν θελω να σου γνωρισω καμμια γιατι τις θελω για μενα...λες και ηταν ο Σιφρεντι να πουμε και θα του καθονταν ολες..μετα απο την επικη του μαλακια τον εκοψα αμεσως και ουτε καλημερα
ζηλευουν....και γενικως οποιος δε γαμάει θα κοιτάξει να φροντίσει να μη γαμάνε και οι αλλοι μαζι με αυτον
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
ζηλευουν....και γενικως οποιος δε γαμάει θα κοιτάξει να φροντίσει να μη γαμάνε και οι αλλοι μαζι με αυτον
τωρα η κυρα ουτε μια καλη φιλη δεν εχει....αν ειναι δυνατον:cry:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
εμένα μου χει τύχει σκηνικο με τη ξαδέρφη μου πως δεν την πεταξα απο το μπαλκονι μια φορα..τεσπα η ξαδερφη μ εχει παρει καμια 200ρια αντρες (χωρις υπερβολες) μετα βρηκε εκει ενα μαλακα και εκανε οικογενεια...οπως καθόμασταν στον καναπε και τα λέγαμε,μου λεει αυτος 'ρε τυπε δε βαρεθηκες να γαμας τη μια και την αλλη τη ξεκωλιαρα εκει μεσα σε αυτα που μπαινεις τα τιντερ?" εντωμεταξυ εγω δεν του εχω κανει ποτε κουβέντα για τα προσωπικα μου και τι γαμαω,και ποσες,και που...θα του το σφύριξε η ξαδέρφη μου (που εχει παει με ολο το κιτσαριο,μεχρι και σε παγκακι σε δημόσιο χωρο εχει γαμηθει) λοιπον τωρα εγω εκεινη τη στιγμη να πετάξω καμια μαλακία να κλεισω κανα σπιτι η οχι?? θα εφταιγα?
Εχουμε facebook ξαδερφης?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
ρε πλακα μου κανεις? τι σκάλωμα εφαγες με τη ξαδερφη μου τωρα εσυ...αλλωστε εχω να μιλήσω καιρο μαζι της εχουμε ψιλοκόψει (χοντρο μαλλον)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
ρε πλακα μου κανεις? τι σκάλωμα εφαγες με τη ξαδερφη μου τωρα εσυ...αλλωστε εχω να μιλήσω καιρο μαζι της εχουμε ψιλοκόψει (χοντρο μαλλον)
Ακομη καλυτερα, αρα δεν σε νοιαζει τι θα κανω εγω μαζι της
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ακομη καλυτερα, αρα δεν σε νοιαζει τι θα κανω εγω μαζι της
θα καταλάβει ποιος ειμαι..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δε νομίζω να γουστάρει δικηγλορους αυτη....μεταλλου ειναι :cheesy: :cheesy:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
θα καταλάβει ποιος ειμαι..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δε νομίζω να γουστάρει δικηγλορους αυτη....μεταλλου ειναι :cheesy: :cheesy:
Δεν υπαρχει γυναικα να μην γουσταρει δικηγορους τύπε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom