Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
φίλε κοροιδευόμαστε μου φαίνεται...σε ένα φόρουμ λόγια θα ακούσεις, τι άλλο περιμένεις δλδ?
αν δεν βλέπεις τι γίνεται έξω με τις γυναίκες και πόσο εύκολο είναι το σεξ σε σχέση με παλιότερα δικό σου θέμα, δεν θα στο λύσω εγώ.
υγ
"καινούργιε" σου έχω επίσης νέα, με έχεις πραγματικά εντυπωσιάσει καθώς είσαι 1 μήνα στο φόρουμ και αντί να ασχολείσαι με τις εκδιδόμενες παρακολουθείς ανελλιπώς την αφεντομουτσουνιά μου και τους "πυρφορισμούς" μου, ξέρεις ήδη τους ("εξαφανισμένους") βαντάμ και σαντμαν και γενικότερα περί άλλων τυρβάζεις...ΘΕΟΣ

:coffee:

CraftyHonestLadybug-size_restricted.gif
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
φίλε κοροιδευόμαστε μου φαίνεται...σε ένα φόρουμ λόγια θα ακούσεις, τι άλλο περιμένεις δλδ?
αν δεν βλέπεις τι γίνεται έξω με τις γυναίκες και πόσο εύκολο είναι το σεξ σε σχέση με παλιότερα δικό σου θέμα, δεν θα στο λύσω εγώ.
υγ
"καινούργιε" σου έχω επίσης νέα, με έχεις πραγματικά εντυπωσιάσει καθώς είσαι 1 μήνα στο φόρουμ και αντί να ασχολείσαι με τις εκδιδόμενες παρακολουθείς ανελλιπώς την αφεντομουτσουνιά μου και τους "πυρφορισμούς" μου, ξέρεις ήδη τους ("εξαφανισμένους") βαντάμ και σαντμαν και γενικότερα περί άλλων τυρβάζεις...ΘΕΟΣ
Επειδή το πόσο ευκολο η δυσκολο ειναι το σεξ για τον καθενα ειναι σχετικό εγώ δε θα μιλήσω για τον εαυτό μου αλλά για το μέσο όρο.. Για το μέσο όρο λοιπόν δεν θεωρώ ότι είναι ευκολο. (Εδώ Ελλάδα)
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Και για να το πω μάλλον λίγο αλλιώς.. Δεν ειναι έξω ευκολο ενώ εδώ δυσκολο, απλά έξω είναι τα πράγματα με το φλερτ και το σεξ όπως πρέπει να είναι, φυσιολογικά δηλαδή ενώ εδώ είναι λίγο αρρωστημένη-προβληματικη η κατάσταση..
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
εγώ με βάση τις προσωπικές εμπειρίες (50+++) στο κομμάτι της ζωής που ονομάζεται "γυναίκα" θέλω να καταθέσω τα εξής

  • πέσιμο-καμάκι έχω κάνει ελάχιστες φορές και όλες απέτυχαν!! 100% αποτυχία.
  • άφηνα τις γυναίκες να με προσεγγίζουν πρώτες, δίνοντας εγώ αιτίες ή πλασάροντας τον εαυτό μου σε θέση που τις προκαλούσα να το κάνουν πρώτες - 100% επιτυχία
  • τα παραπάνω ισχύουν για Ελληνίδες και αλλοδαπές
  • πλέον πληρώνω για να έχω το μυαλουδάκι μου ήσυχο (τηλέφωνα, μνμ, απαιτήσεις για εξόδους και ταξίδια...) και να μην έχω μπερδέματα στη ζωή μου
κλείοντας,

το θέμα είναι πώς θα καταφέρεις να την ερεθίσεις να κάνει το πρώτο βήμα , το "πεσιμο" είναι μια σχεδόν σίγουρη αποτυχία.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Καλο η γυναικα να εχει παει με πολλους.
Γυναικα φιλου σε χωριο πηδιεται με χασαπη,μαναβη και καφεαρχη
Ε ο τυπος εχει δωρεαν κρεας τα καλυτερα παιδακια,φρουτα και λαχανικα και απιστευτα κερασματα στο καφενειο
Ειναι η δεν ειναι ωφελιμενος;
Του μενει μισθος στο χερι στο τελος καθε μηνα και εχει μαζεψει καλο κομποδεμα...
Η γυναικα ειναι σα χωραφι που βγαζει καρπους
Καλο να δινεις και κανα τενεκε λαδι στους αλλους και να παιρνεις αλλα αγαθα...
:pipa2:
Δε κατάλαβες τύπε, οι τύποι δε θέλουνε λεφτά, λενε ότι δεν τους πειράζει να γαμιεται η γυναίκα τους και με άλλους στο τζαμπα???.. Κλασικοί πυρφορουλιδες για εμένα αυτοί δεν μετράνε σαν άντρες..
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
κλείοντας,

το θέμα είναι πώς θα καταφέρεις να την ερεθίσεις να κάνει το πρώτο βήμα , το "πεσιμο" είναι μια σχεδόν σίγουρη αποτυχία.

Το σίγουρο είναι ότι από άγνωστο δεν ερεθίζεται καμία,κι ας είσαι και 10αρι.Αν είστε σε παρέα,ερεθίζονται κι απο 5αρια
 

Sepoliacpl

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Νοε 2018
Μηνύματα
371
Like
9.937
Πόντοι
1.041
Καθόλου δεν με πειράζει
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Το σίγουρο είναι ότι από άγνωστο δεν ερεθίζεται καμία,κι ας είσαι και 10αρι.Αν είστε σε παρέα,ερεθίζονται κι απο 5αρια
σαντ δεν ειναι ετσι,μια χαρα ερεθίζονται απλα μεσα απο γνωστους-φιλους νιώθουν περισσότερη ασφάλεια (και δεν ειναι ολες ετσι)
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
φίλε κοροιδευόμαστε μου φαίνεται...σε ένα φόρουμ λόγια θα ακούσεις, τι άλλο περιμένεις δλδ?
αν δεν βλέπεις τι γίνεται έξω με τις γυναίκες και πόσο εύκολο είναι το σεξ σε σχέση με παλιότερα δικό σου θέμα, δεν θα στο λύσω εγώ.
υγ
"καινούργιε" σου έχω επίσης νέα, με έχεις πραγματικά εντυπωσιάσει καθώς είσαι 1 μήνα στο φόρουμ και αντί να ασχολείσαι με τις εκδιδόμενες παρακολουθείς ανελλιπώς την αφεντομουτσουνιά μου και τους "πυρφορισμούς" μου, ξέρεις ήδη τους ("εξαφανισμένους") βαντάμ και σαντμαν και γενικότερα περί άλλων τυρβάζεις...ΘΕΟΣ

φίλε κοροιδευόμαστε μου φαίνεται...σε ένα φόρουμ λόγια θα ακούσεις, τι άλλο περιμένεις δλδ?
αν δεν βλέπεις τι γίνεται έξω με τις γυναίκες και πόσο εύκολο είναι το σεξ σε σχέση με παλιότερα δικό σου θέμα, δεν θα στο λύσω εγώ.
υγ
"καινούργιε" σου έχω επίσης νέα, με έχεις πραγματικά εντυπωσιάσει καθώς είσαι 1 μήνα στο φόρουμ και αντί να ασχολείσαι με τις εκδιδόμενες παρακολουθείς ανελλιπώς την αφεντομουτσουνιά μου και τους "πυρφορισμούς" μου, ξέρεις ήδη τους ("εξαφανισμένους") βαντάμ και σαντμαν και γενικότερα περί άλλων τυρβάζεις...ΘΕΟΣ
Φίλε ποτέ άνοιξα εγώ θέμα? ?.. Είσαι σε παραλιριμα προφανώς με μπερδεύεις με άλλον..τι σου είχε πει ότι είναι εύκολο για τις γυναίκες να βρούνε άντρα? Ε ναι πανεύκολο είναι.. Εγώ που κολαω σε αυτο?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

σαντ δεν ειναι ετσι,μια χαρα ερεθίζονται απλα μεσα απο γνωστους-φιλους νιώθουν περισσότερη ασφάλεια (και δεν ειναι ολες ετσι)
Ε ας τα φτιάξουν με ασφαλιστή τότε άμα θέλουν να έχουν κααν γνωστό τους να νιώθουμε ασφάλεια..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
βγές λγο στο εξω κόσμο ρε τύπε μη περιμενεις απο αλλους να σου φέρουν γκόμενες. καντο ακόμα και αν οι πιθανότητες ειναι λιγότερες :confused:
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Το σίγουρο είναι ότι από άγνωστο δεν ερεθίζεται καμία,κι ας είσαι και 10αρι.Αν είστε σε παρέα,ερεθίζονται κι απο 5αρια
Τις έχει φάει η μαλάκια τις ελλεινιδες με κύκλους παρέες τετραγ9να και ορθογώνια.. Αντί να κοιτάξουν να τα φτιάξουν με κάποιον που γουστάρουν με τη πρώτη ματιά τα φτιάχνουν με ένα μπουλη μόνο και μόνο γιατί είναι την ίδια παρέα έχουνε κοινούς γνωστούς, και θέλει να βγαίνουν μαζι βόλτες διακοπές.. Οι πιο μαλακισμενες γυναίκες του πλανητη??
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Τις έχει φάει η μαλάκια τις ελλεινιδες με κύκλους παρέες τετραγ9να και ορθογώνια.. Αντί να κοιτάξουν να τα φτιάξουν με κάποιον που γουστάρουν με τη πρώτη ματιά τα φτιάχνουν με ένα μπουλη μόνο και μόνο γιατί είναι την ίδια παρέα έχουνε κοινούς γνωστούς, και θέλει να βγαίνουν μαζι βόλτες διακοπές.. Οι πιο μαλακισμενες γυναίκες του πλανητη??
και να κάνει και τις δουλειές στο σπίτι :tooth:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.316
Like
16.769
Πόντοι
3.556
τυπαρα σαμπζιρο αλάνι παντρέψου να πουμε να ησυχάσεις αλλιως σε βλεπω γεροντοπαλίκαρο να παιζεις κρυφτό στο δάσος :undecided: :undecided: :undecided:
 

Συνημμένα

  • 0A1200E9-0EC0-4AD7-A5B7-D0E4887257A2.jpeg
    0A1200E9-0EC0-4AD7-A5B7-D0E4887257A2.jpeg
    118,4 KB · Εμφανίσεις: 68
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
Έχετε κάτσει όλοι και βγάζετε τις μαθηματικές φόρμουλες, για πουτσες ανά μέρα, χρόνο, δεκαετία.

Οι γυναίκες είναι σαν εμάς. Όσο σωστός και να είναι ο άντρας η η γυναίκα, αν γνωρίσει κάποιον που του κάνει κλικ, λέει τα σωστά πράγματα και, φαινομενικά, δεν υπάρχει κίνδυνος να κλείσει το σπίτι του, θα την κάνει την λάδια. Ειδικά αν στην προκειμένη χρονική περίοδο δεν είναι τόσο ικανοποιημένος για τον Χ,ψ λόγο από τον σύντροφό του.

Στο άλλο που λέτε, ότι αν κάποια αλλάζει 5-6 γκόμενους τον χρόνο δύσκολα θα συμβιβαστεί συμφωνώ, αλλα δεν ξέρω τι κύκλους έχετε, αλλά εγώ μόνο 2 τέτοιες κοπέλες ξέρω. Οι υπόλοιπες έχουν το πολύ ένα διαφορετικό γκόμενο τον χρόνο.

Συνοπτικά δεν νομίζω ότι η μέση γυναίκα έχει πάει με πάνω απο 5-6 άντρες μεχρι τα 30. Αλλά πάλι, αυτό εξαρτάται και από το που ψάχνεις να βρεις μια κοπέλα.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Το σίγουρο είναι ότι από άγνωστο δεν ερεθίζεται καμία,κι ας είσαι και 10αρι.Αν είστε σε παρέα,ερεθίζονται κι απο 5αρια
ναι, δίκιο έχεις

θα πρέπει να υπάρχει μια δίοδος γνωριμίας

  • παρέα
  • εργασία
  • κοινωνικές δραστριότητες
  • ......
 
Τελευταία τροποποίηση:

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Έχετε κάτσει όλοι και βγάζετε τις μαθηματικές φόρμουλες, για πουτσες ανά μέρα, χρόνο, δεκαετία.

Οι γυναίκες είναι σαν εμάς. Όσο σωστός και να είναι ο άντρας η η γυναίκα, αν γνωρίσει κάποιον που του κάνει κλικ, λέει τα σωστά πράγματα και, φαινομενικά, δεν υπάρχει κίνδυνος να κλείσει το σπίτι του, θα την κάνει την λάδια. Ειδικά αν στην προκειμένη χρονική περίοδο δεν είναι τόσο ικανοποιημένος για τον Χ,ψ λόγο από τον σύντροφό του.

Στο άλλο που λέτε, ότι αν κάποια αλλάζει 5-6 γκόμενους τον χρόνο δύσκολα θα συμβιβαστεί συμφωνώ, αλλα δεν ξέρω τι κύκλους έχετε, αλλά εγώ μόνο 2 τέτοιες κοπέλες ξέρω. Οι υπόλοιπες έχουν το πολύ ένα διαφορετικό γκόμενο τον χρόνο.

Συνοπτικά δεν νομίζω ότι η μέση γυναίκα έχει πάει με πάνω απο 5-6 άντρες μεχρι τα 30. Αλλά πάλι, αυτό εξαρτάται και από το που ψάχνεις να βρεις μια κοπέλα.
Ε καλά και εσύ μην ορκιαζεσε ότι σου είπανε την αλήθεια οι γκόμενές για το πόσους έχουν πάει.. Εγώ σου λέω με 2 το χρόνο το λιγότερο να εχιε παιε μια, άμα είναι 35 και το κάνει από τα 15,μας.κανει 40γαμιαδες..αμα είναι και λίγο εύκολη στο να πέσει βάλε άλλο ένα μηδενικό στα δεξιά.. 5 με 6 Αντρέ εμπειρια τυπε έχει μια πολύ ντροπαλή γυναίκα στα 30..
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
ναι, δίκιο έχεις

θα πρέπει να υπάρχει μια δίοδος γνωριμίας

  • παρέα
  • εργασία
  • κοινωνικές δραστριότητες
  • ......
Το θέμα είναι ότι είναι αρρωστημένη λογική αυτή.. Τι θα πει ότι για να σου κάτσει γκόμενά πρέπει να είσαστε από την ίδια παρέα? Δείχνει νοοτροπία αλλού αιώνα.. Για αυτό λέμε οι γυναίκες έχουνε πρόβλημα στο ελλαντα.. Ενώ αμερικη Γερμανία είναι απλά τα πράγματα η γουστάρει η όχι, δεν την νοιάζει άμα είστε στην ίδια παρέα ή όχι..
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
565
Πόντοι
81
Ε καλά και εσύ μην ορκιαζεσε ότι σου είπανε την αλήθεια οι γκόμενές για το πόσους έχουν πάει.. Εγώ σου λέω με 2 το χρόνο το λιγότερο να εχιε παιε μια, άμα είναι 35 και το κάνει από τα 15,μας.κανει 40γαμιαδες..αμα είναι και λίγο εύκολη στο να πέσει βάλε άλλο ένα μηδενικό στα δεξιά.. 5 με 6 Αντρέ εμπειρια τυπε έχει μια πολύ ντροπαλή γυναίκα στα 30..
Πως να χει δύο το χρόνο ρε φίλε αν έχει σχέσεις; Πέρα από τον γκόμενο της θα γαμιεται κάθε χρόνο με άλλους 2; Μιλάμε για γυναίκα κάτω από τα 30 χωρίς καμία δέσμευση. Αν θέλει να γαμιεται με άλλους δεν θα είναι με κάποιον σε σχέση να την περιορίζει.

Δεν είναι Χ+ψ για να βγάλεις μια εξίσωση.

2 το χρόνο μπορεί να χει σε κάποια φάση που δεν έχει σχέση. Σε περίπτωση που μια γυναίκα έχει σχέση, σε ηλικία κάτω των 30, αν πηδηχτει με τον άλλον θα πηδηχτει ώστε να τον πιάσει εκείνον γκόμενο και όχι για να ξεκαβλωσει όπως εμεις.

Σε αυτό διαφέρουμε.@john100 γλυτώνω την πυρά η μπα;
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Πως να χει δύο το χρόνο ρε φίλε αν έχει σχέσεις; Πέρα από τον γκόμενο της θα γαμιεται κάθε χρόνο με άλλους 2; Μιλάμε για γυναίκα κάτω από τα 30 χωρίς καμία δέσμευση. Αν θέλει να γαμιεται με άλλους δεν θα είναι με κάποιον σε σχέση να την περιορίζει.

Δεν είναι Χ+ψ για να βγάλεις μια εξίσωση.

2 το χρόνο μπορεί να χει σε κάποια φάση που δεν έχει σχέση. Σε περίπτωση που μια γυναίκα έχει σχέση, σε ηλικία κάτω των 30, αν πηδηχτει με τον άλλον θα πηδηχτει ώστε να τον πιάσει εκείνον γκόμενο και όχι για να ξεκαβλωσει όπως εμεις.

Σε αυτό διαφέρουμε.@john100 γλυτώνω την πυρά η μπα;
Δηλαδή δε μπορεί μια μέση ελλεινιδα να έχει για τη πλάκα 2 πενταμηνες σχέσεις σε ένα χρόνο και στο δίμηνο που είναι ελεύθερη να ξεσκιζεται με άλλους 10,απλα για το πηδημα??
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Συνοπτικά δεν νομίζω ότι η μέση γυναίκα έχει πάει με πάνω απο 5-6 άντρες μεχρι τα 30. Αλλά πάλι, αυτό εξαρτάται και από το που ψάχνεις να βρεις μια κοπέλα.

Η μέση ελλεεινίδα και ο μέσος έλληνας γαμάνε και γαμιούνται μόνο σε σχέσεις.Αν βλέπεις γυναίκα χωρίς σχέση,το πιο πιθανό είναι ότι δε γαμιέται καθόλου.Καλά,ο άντρας εννοείται χωρίς σχέση δε γαμάει τίποτα.Δεν υπάρχει πολυγαμία και νυμφομανία εδώ πέρα,κι αν υπάρχει δεν είναι ούτε το 1% των γυναικών
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom