Νέα

Ποιό είναι το τέλειο μέγεθος σε έναν άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1katara2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσο την έχουμε τελικά εμείς οι Έλληνες??? (με την καλή έννοια)

  • Από το ολότελα.. (έως 10π)

    Ψήφοι: 11 2,2%
  • Νιώθω καλά...(11π έως 13π)

    Ψήφοι: 60 12,2%
  • Πιστέυω σε εμένα..(14π έως 16π)

    Ψήφοι: 216 44,1%
  • Ελλάς το μεγαλείο σου..(17π έως 20π)

    Ψήφοι: 172 35,1%
  • Τα πλούτη μου είναι αυτό... (21π έως ~)

    Ψήφοι: 31 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    490

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Σιγά το εντυπωσιακό.Αν είναι μεγαλύτερο από νούμερο 2-3 τότε είναι κρεμασμένο σαν σφουγγαρίστρα,και δεν κάνει για τίποτα.Μιλάω για φυσικό βέβαια.Αν είναι ψεύτικο μένει σταθερό αλλά είναι απαίσιο από σχήμα.Και εδώ βέβαια είναι υποκειμενικό το θέμα.

ελα μου ντε. η ψευτικη βυζομπαλα που στεκεται πανω απο σωμα σαν πεπονι
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Σιγά το εντυπωσιακό.Αν είναι μεγαλύτερο από νούμερο 2-3 τότε είναι κρεμασμένο σαν σφουγγαρίστρα,και δεν κάνει για τίποτα.Μιλάω για φυσικό βέβαια.Αν είναι ψεύτικο μένει σταθερό αλλά είναι απαίσιο από σχήμα.Και εδώ βέβαια είναι υποκειμενικό το θέμα.
Ωρα ειναι τωρα να μας τρελλανεις εσυ.....πες μας οτι δεν παιζει ρολο το βυζι στο να ''φτιαχτει'' ενας αντρας!!!!!
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Ωρα ειναι τωρα να μας τρελλανεις εσυ.....πες μας οτι δεν παιζει ρολο το βυζι στο να ''φτιαχτει'' ενας αντρας!!!!!

Ε ναι θα σου το πω.Εμένα προσωπικά με φτιάχνουν τα μάτια και το αδύνατο κορμί.Τα μεγάλα βυζιά σαν αγελάδας δε με φτιάχνουν και μάλιστα καθόλου.Αν η γκόμενα έχει ωραία μάτια,σε εκφραστικότητα,τρελένομαι.Μήπως πρέπει να ακολουθώ συγκεκριμένα στανταρ στις προτιμήσεις μου;Στάνταρ που βάζει το κατεστημένο;
Και το μέγεθος "2" δεν είναι μικρό.Μια χαρά είναι.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Εσενα σε κοβω και με 12-13 να εισαι ικανοποιημενη.
Ευτυχης θα ειναι το αγορι σου.
Σε εχει τρελανει στο λαδερο ε?

δεν εχω μετρησει ποτε ξερεις κανεναν αντρα. αν και με οσους εχω παει με το ματι ειδα οτι ηταν καλοι. και δεν εχω αγορι. παντως με οσους εχω παει κανεις δεν ειχε παραπονο. εγω το ειχα με καποιους οχι λογο μεγεθους αλλα λογο αδιαφοριας
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Ε ναι θα σου το πω.Εμένα προσωπικά με φτιάχνουν τα μάτια και το αδύνατο κορμί.Τα μεγάλα βυζιά σαν αγελάδας δε με φτιάχνουν και μάλιστα καθόλου.Αν η γκόμενα έχει ωραία μάτια,σε εκφραστικότητα,τρελένομαι.Μήπως πρέπει να ακολουθώ συγκεκριμένα στανταρ στις προτιμήσεις μου;Στάνταρ που βάζει το κατεστημένο;
Και το μέγεθος "2" δεν είναι μικρό.Μια χαρά είναι.
Ενταξει αλλα η κουβεντα περιστρεφεται γυρω απο τον μεσο ορο για να υπαρχει νοημα....και ο μεσος ορος των αντρων ''φτιαχνεται''με ενα ωραιο βυζι....
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
δεν εχω μετρησει ποτε ξερεις κανεναν αντρα. αν και με οσους εχω παει με το ματι ειδα οτι ηταν καλοι. και δεν εχω αγορι. παντως με οσους εχω παει κανεις δεν ειχε παραπονο. εγω το ειχα με καποιους οχι λογο μεγεθους αλλα λογο αδιαφοριας
και πως ξερεις πως ειναι να τον εχει 24 ποντους??????
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
και πως ξερεις πως ειναι να τον εχει 24 ποντους??????

μηχανικος ειμαι τα μεγεθη τα εχω πανω κατω στο κεφαλι μου. ολη την ωρα με τον χαρακα στο χερι λες να μην ξερω ποσο ειναι περιπου τα 24 εκατοστα;
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
μηχανικος ειμαι τα μεγεθη τα εχω πανω κατω στο κεφαλι μου. ολη την ωρα με τον χαρακα στο χερι λες να μην ξερω ποσο ειναι περιπου τα 24 εκατοστα;
ναι αλλα αλλοιως ειναι 24 εκατοστα κρυα στο χαρακα και αλλοιως 24 ποντοι λαχταριστου και ζεστου ανθρωπινου κρεατος.....
 

Επισκέπτης
Ε ναι θα σου το πω.Εμένα προσωπικά με φτιάχνουν τα μάτια και το αδύνατο κορμί.Τα μεγάλα βυζιά σαν αγελάδας δε με φτιάχνουν και μάλιστα καθόλου.Αν η γκόμενα έχει ωραία μάτια,σε εκφραστικότητα,τρελένομαι.Μήπως πρέπει να ακολουθώ συγκεκριμένα στανταρ στις προτιμήσεις μου;Στάνταρ που βάζει το κατεστημένο;
Και το μέγεθος "2" δεν είναι μικρό.Μια χαρά είναι.
Ωραίος ο παίχτης...σε γουστάρω....
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
εκτος απο το πρωκτικο (δυσκολα γυναικα δινει κουλουρακι σε 24αποντο) τα μεγαλα καυλια εχουν και σοβαρα προβληματα στυσης-κυριως μετα τα 30 -35. Αρχιζουν απο νωρις τα προβληματα στυσης . Ειναι και αυτο ενα(μεγαλο) προβλημα
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
εκτος απο το πρωκτικο (δυσκολα γυναικα δινει κουλουρακι σε 24αποντο) τα μεγαλα καυλια εχουν και σοβαρα προβληματα στυσης-κυριως μετα τα 30 -35. Αρχιζουν απο νωρις τα προβληματα στυσης . Ειναι και αυτο ενα(μεγαλο) προβλημα
ενταξει εσυ μιλας για τα τερατα...εμεις μιλαμε για φυσιολογικες περιπτωσεις μεχρι 24 ποντακια!!!!!
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
ενταξει εσυ μιλας για τα τερατα...εμεις μιλαμε για φυσιολογικες περιπτωσεις μεχρι 24 ποντακια!!!!!
και εγω για τετοιες περιπτωσεις μιλαω. ενας φιλος μου 23αποντος ειναι 40 χρονων και εχει μεγαλο προβλημα.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
και εγω για τετοιες περιπτωσεις μιλαω. ενας φιλος μου 23αποντος ειναι 40 χρονων και εχει μεγαλο προβλημα.
αποκλειεται....κατι αλλο φταιει.....το πεος δεν αιματωνεται σωστα απο 28-30 ποντους και πανω....αυτο δεν σημαινει ομως και τιποτα....μπορει και να ειναι 15 ποντους και να μην ειναι ''ντουρος''....αυτο ειναι οργανικο!!!!!
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
ενταξει εσυ μιλας για τα τερατα...εμεις μιλαμε για φυσιολογικες περιπτωσεις μεχρι 24 ποντακια!!!!!
μην νομιζεις οτι 24 ποντοι ειναι φισιολογικο μεγε8ος. ποσο της εκατο νομιζεις οτι τον εχουν πανω απο 22 ποντους? εγω πυστευω ενα 2 με 3 της εκατο
φιλικα παντα!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom