Νέα

Ποιό είναι το τέλειο μέγεθος σε έναν άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1katara2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσο την έχουμε τελικά εμείς οι Έλληνες??? (με την καλή έννοια)

  • Από το ολότελα.. (έως 10π)

    Ψήφοι: 11 2,2%
  • Νιώθω καλά...(11π έως 13π)

    Ψήφοι: 60 12,2%
  • Πιστέυω σε εμένα..(14π έως 16π)

    Ψήφοι: 216 44,1%
  • Ελλάς το μεγαλείο σου..(17π έως 20π)

    Ψήφοι: 172 35,1%
  • Τα πλούτη μου είναι αυτό... (21π έως ~)

    Ψήφοι: 31 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    490

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ειπα καληνυχτα για εκεινο το θεμα.στη λιλλυ γιατι?στη σιλβα μην το πεις.κ δεν μου απαντησες ακομα στην ερωτηση
τι να μην μου πει??? για τις χθεσυνοβραδυνες ακολασιες σου????? τα μαθα τα μαθα :knuppel: :knuppel: :knuppel:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Ρε μάγκες , σημασία δεν έχει το μέγεθος αλλά η ποιότητα και η αντοχή . Αυτόν το μύθο τον έβγαλε ο μαύρος που έκανε ήχους στο "Η μεγάλη των μπάτσων σχολή"
Άλλωστε το είπε κι ο Μεγάλος Γεωργίου ! :2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid: :uglystupid:

Respect
τα κοριτσια ομως που ειναι ''αρμοδια'' για να απαντησουν σφυριζουν αδιαφορα... ;) ;) ;) ;) ;)
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
τα κοριτσια ομως που ειναι ''αρμοδια'' για να απαντησουν σφυριζουν αδιαφορα... ;) ;) ;) ;) ;)
Ίσως, φίλε μου να περιμένουν να ανακοινώσουμε μέγεθος, και μετα να επέμβουν!!!
Εγώ πρώτος δηλώνω πως τον έχω 2 πόντους!!!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλά, ξεκίνα το άθλημα πρώτα και μετά θα σου φέρουμε και οδηγίες προς ναυτιλλομένους! :P :P :P


δικιο εχεις.Παω να σαλιασω σε κανα τσατ-φορουμ με τις ωρες με τιποτα αδιαφορες προσωπικοτητες οπως ειστε εσεις.Που ξερεις μπορει να μαφησει να μπω στην απαρτη ζουγκλα που εχει αναμεσα στα ποδια της κ να μην ειμαι πλεον αγαμητος :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Valery

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
δικιο εχεις.Παω να σαλιασω σε κανα τσατ-φορουμ με τις ωρες με τιποτα αδιαφορες προσωπικοτητες οπως ειστε εσεις.Που ξερεις μπορει να μαφησει να μπω στην απαρτη ζουγκλα που εχει αναμεσα στα ποδια της κ να μην ειμαι πλεον αγαμητος :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Εντάξει αγόρι μου, αφού δεν πηδάς μπορείς να μιλας!
 

Επισκέπτης
Εντάξει αγόρι μου, αφού δεν πηδάς μπορείς να μιλας!


οσο υπαρχουν οι μαλακες που θα σας κανουν να αισθανεστε θεες μια ζωη εγκεφαλικα αναπηρες θα ειστε.
Κ μετα γραφουν στα θρεντς διαφοροι οτι γνωριζουν 30αρες με αδιαφορες προσωπικοτητες κ χαλιουνται...
 

Valery

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
οσο υπαρχουν οι μαλακες που θα σας κανουν να αισθανεστε θεες μια ζωη εγκεφαλικα αναπηρες θα ειστε.
Κ μετα γραφουν στα θρεντς διαφοροι οτι γνωριζουν 30αρες με αδιαφορες προσωπικοτητες κ χαλιουνται...
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Δεν σε παρεξηγώ αγοράκι μου πρέπει να έχεις φάει πολλή παντόφλα από γυναίκα (μη σου πω και κέρατο και σε πικράνω μέρες που είναι!) οπότε σου εύχομαι καλή χρονιά κ σε ότι λες για τις ανάπηρες μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια.
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
οσο υπαρχουν οι μαλακες που θα σας κανουν να αισθανεστε θεες μια ζωη εγκεφαλικα αναπηρες θα ειστε.
Κ μετα γραφουν στα θρεντς διαφοροι οτι γνωριζουν 30αρες με αδιαφορες προσωπικοτητες κ χαλιουνται...
τι κακιουλες ειναι αυτες mr gandy ?!?!!?
 

Επισκέπτης
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Δεν σε παρεξηγώ αγοράκι μου πρέπει να έχεις φάει πολλή παντόφλα από γυναίκα (μη σου πω και κέρατο και σε πικράνω μέρες που είναι!) οπότε σου εύχομαι καλή χρονιά κ σε ότι λες για τις ανάπηρες μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια.

αμα σου την επεφτα με emoticon καρδουλες κ σαλια θα ειμαι το καλο σου κ ο αντρακλας δηλαδη?
τωρα που σου τη λεω αρχιζουν κ σε πιανουν οι ανασφαλειες σου κ σαν αμυνα λες οτι δεν πηδαω κ εχω φαει παντοφλα? χμ.....οντως εχεις τεραγωνη λογικη

αντι να μαλακιζεστε στα emoticon κ να μπεμπεκιζετε σαν να κανουν τσατ 5χρονα ποσταρετε τις αποψεις σας σε ενα σοβαρο θεμα η μια σωστη πληροφορια η μια ωραια τεκμηριωμενη αποψη κ να εισαι σιγουρη πως θα βγω κ θα πω οτι εκανα λαθος...
Αλλα αυτο δεν προκειτε να συμβει ποτε γιατι παντα θα εχεις την αποδοχη


1)στο ιντερνετ επειδη βαζεις ενα γυναικειο nickname

2)στη ζωη σου επειδη εχεις μουνι κ εισαι ωραια(αν εισαι δηλαδη)
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Ρε Christi , ο gandy φταίει ?
Για τη δικιά σου γιατί δε λες τίποτα ? Αυτή αρχισε τα μπινελίκια .
Είσαι λάθος ...  >:( :(
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Δεν σε παρεξηγώ αγοράκι μου πρέπει να έχεις φάει πολλή παντόφλα από γυναίκα (μη σου πω και κέρατο και σε πικράνω μέρες που είναι!) οπότε σου εύχομαι καλή χρονιά κ σε ότι λες για τις ανάπηρες μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια.

αμα κρίνω απ το αβατάρ σου η μεγαλύτερη εγκυκλοπαίδεια που έχεις γνωρίσει είναι η Σούπερ Κατερίνα.....
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Ρε Christi , ο gandy φταίει ?
Για τη δικιά σου γιατί δε λες τίποτα ? Αυτή αρχισε τα μπινελίκια .
Είσαι λάθος ...  >:( :(
δεν ειπα οτι φταει καποιος!!!



σορυ για την καθυστερηση,αλλα μου κολλαει κ με πεταει εξω το νετ!!!
 

Επισκέπτης
Ρε Christi , ο gandy φταίει ?
Για τη δικιά σου γιατί δε λες τίποτα ? Αυτή αρχισε τα μπινελίκια .
Είσαι λάθος ...  >:( :(

dude μην με υποστηριζεις θα βγουν παλι οι αγαπητικοι της βοσκοπουλας κ θα μας λενε μισογυνηδες κ κλωνους


ασε να μας αποδειξουν οι κυριες τις αστειρευτες γνωσεις τους κ την οξυδερκεια της σκεψης τους


i love fishing on the net and peeing the fish :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom