Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.974
Κριτικές
1
Like
4.796
Πόντοι
456
Τύπε για ινδες θα μπορούσε να σε κατατοπίσει ο τεράστιος μύστης απόλυτο αρσενικό αλλά δυστυχώς έχει εξαφανιστεί χρόνια. Ερωτικός μετανάστης,θύμα κυκλώματος, ποτέ δεν μάθαμε τι απέγινε :confused::confused:.
Είχε γραφτεί τύπε ότι τα κακάρωσε απο δάγκωμα σμέρνας ...
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.553
Κριτικές
10
Like
6.271
Πόντοι
1.346
Άστο τύπε!!! Αν δεν ξέρεις τον "Απόλυτο αρσενικό" δεν ξέρεις τίποτα!!!
Ο Θρύλος του bou!!! Ο θεμελιωτής της προσφώνησης "τύπε"!!!
Βαθύς γνώστης της πορνείας και μέγας Σαμάνος της μπουρδελοτέχνης!!!
Χωρίς παρεξήγηση, το αντίθετο από εσένα... Λίγα λόγια και καλά, όχι ακατανόητα σεντόνια :woldman:
Αι παρατα με.Χωρις παρεξηγηση οπως το δικαιολογησες κ εσυ.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.555
Πόντοι
3.656
Άρτι Αφιχθείς από τρίγωνο. Έλειπαν τα στανταράκια μου κι αποφάσισα να δώσω άλλη μια ευκαιρία στη Χριστίνα.

ΝΑΙ είναι η πιο νεαρή, ΝΑΙ έχει επίπεδη κοιλιά, ΝΑΙ έχει το στενότερο μουνί της πιάτσας, ΝΑΙ είναι ευγενική και μιλάει ήρεμα και γλυκά, ΝΑΙ προσπαθεί να κάνει πιο ανθρώπινη την επαφή

ΟΧΙ δεν έκανε μπάνιο ούτε πριν ούτε μετά, ΟΧΙ τα σημάδια από τα υποτιθέμενα κουνούπια (δηλ τις ενέσεις) δεν έφυγαν από το σώμα της

Μου πρότεινε ακάποτο τσιμπούκι, ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ότι δεν το δέχτηκα. Δεν θα την ξαναπάρω, το κορίτσι είναι υγειονομική βόμβα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.788
Κριτικές
126
Like
7.850
Πόντοι
7.885
Άρτι Αφιχθείς από τρίγωνο. Έλειπαν τα στανταράκια μου κι αποφάσισα να δώσω άλλη μια ευκαιρία στη Χριστίνα.

ΝΑΙ είναι η πιο νεαρή, ΝΑΙ έχει επίπεδη κοιλιά, ΝΑΙ έχει το στενότερο μουνί της πιάτσας, ΝΑΙ είναι ευγενική και μιλάει ήρεμα και γλυκά, ΝΑΙ προσπαθεί να κάνει πιο ανθρώπινη την επαφή

ΟΧΙ δεν έκανε μπάνιο ούτε πριν ούτε μετά, ΟΧΙ τα σημάδια από τα υποτιθέμενα κουνούπια (δηλ τις ενέσεις) δεν έφυγαν από το σώμα της

Μου πρότεινε ακάποτο τσιμπούκι, ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ότι δεν το δέχτηκα. Δεν θα την ξαναπάρω, το κορίτσι είναι υγειονομική βόμβα
Τύπε έπεσε τελικά το πρεζογαμησι ή λυγίσες :confused::confused:
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.858
Like
4.463
Πόντοι
456
Καλημέρα συναγωνιστές υπάρχει καμία καλή αδύνατη που να κάνει πρωκτικό;
Ναι , με κανονικο σωμα και πολυ ωραιο κωλο υπαρχει η Κασσανδρα θα την βρεις εξω απο τον Ορφεα (Ξενοδοχειο ) και πολυ καθαρη .!!!!!
Καλημέρα συναγωνιστές υπάρχει καμία καλή αδύνατη που να κάνει πρωκτικό;
 

papadrosos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2019
Μηνύματα
34
Like
52
Πόντοι
0
Ναι , με κανονικο σωμα και πολυ ωραιο κωλο υπαρχει η Κασσανδρα θα την βρεις εξω απο τον Ορφεα (Ξενοδοχειο ) και πολυ καθαρη .τι ωερ
Ναι , με κανονικο σωμα και πολυ ωραιο κωλο υπαρχει η Κασσανδρα θα την βρεις εξω απο τον Ορφεα (Ξενοδοχειο ) και πολυ καθαρη .!!!!!
τι ωρες αν ξερεις και εαν εχεις τηλεφωνο σε πμ σε παρακαλω
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
274
Κριτικές
117
Like
2.061
Πόντοι
8.360
Πελώρια ανάγκη, μύστη μου! :zfuck:

Βέβαια, τιτάνια ανάγκη τον είχε μια μιλφ Αρμενισσα που γάμησα το καλοκαίρι σε μασάζ. Με παρακαλαγε για κρεμπιε σαν τρελή, αλλά ας μην φεύγουμε :offtopic:
Και που την βρίσκει κανείς την αρμένισσα mifl?
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.553
Κριτικές
10
Like
6.271
Πόντοι
1.346
Ωρες διαφορες γενικα πολλες ωρες.Απογευμα και υστερα.Εχει θεαθη και νωριτερα.Προσωπικα απογευματα ως και 2 .30 το βραδυ την εχω βρει.Αρκετα παλια και μεσημερι την ειχα βρει.Μερικες φορες δεν την ειδα απογευμα αλλα την ειδα λιγο μετα,μπαινοβγαινει μην φυγεις νομιζωντας οτι λειπει.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.858
Like
4.463
Πόντοι
456
Τηλεφωνο δεν εχω , και να ειχα δεν θα το εδινα !!! οι ωρες ειναι απογευματινες εκει που σου εγραψα μεχρι αργα .Ρωτωντας και ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ !!!!! Θα βρεις οτι θελεις και οπως το θελεις , Τα αγαθα κοπης κτωντε ελεγαν οι παλοι .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom