Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
10
Like
1.594
Πόντοι
506
Εμφανιστηκε σημερα κατα τις 11 το πρωι μια σκουροχρωμη με γυαλιια, Χριστινα, δηλωσε Βραζιλιανα, καλα ελληνικα, μου την επεσε στη Σωκρατους. Ζητησε 25 για πιπα ελευθερη κ sex με προφυλακτικο. Κανιονικο σωμα, δε διεκρινα Βραζιλιανικη κωλαρα. Δε μ επεισε. Αποχωρησα
Κι αλλη Χριστινα?Πηξαμε χαχα.Μαυρη εννοεις?βραζιλια και χριστινα α ρε σαμποταζ που θελουνε χαχα.Τι ακριβως σε κανε να θεωρησεις οτι δεν θα αξιζε?Μηπως εχει σχεση με την μαυρη που αναφερθηκε πολυ προσφατα στην 3η?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και ευτυχώς που δε σε έπεισε!!! Αρνητική εμπειρία πριν από χρόνο περίπου ίσως κάτι παραπάνω. Στοναρισμένη από Σίσα και τεμπέλα ενώ μου έπρηξε τα αρχίδια στην πολυλογία και την κλάψα για τον πρώην άντρα της και το παιδί της κλπ. Μακριά.
Εχει σχεση με τη μαυρη της 3ης που αναφερθηκε παρα πολυ προσφατα?Στο δωματιο σου τρωγε χρονο εννοεις?Κλαψα δεν αντεχεται!
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
571
Κριτικές
3
Like
1.638
Πόντοι
486
Και ευτυχώς που δε σε έπεισε!!! Αρνητική εμπειρία πριν από χρόνο περίπου ίσως κάτι παραπάνω. Στοναρισμένη από Σίσα και τεμπέλα ενώ μου έπρηξε τα αρχίδια στην πολυλογία και την κλάψα για τον πρώην άντρα της και το παιδί της κλπ. Μακριά.
Άμα ήταν από σισα μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σαν μπαταρία αυτοκινήτου .....
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.150
Like
15.761
Πόντοι
2.256
Άμα ήταν από σισα μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σαν μπαταρία αυτοκινήτου .....
Αδερφέ δεν τα γνωρίζω αυτά. Όταν την κατάλαβα ότι είναι μαστουρωμένη και τη ρώτησα, μου το είπε η ίδια ότι ήπιε τέτοιο πράγμα!!! Ούτε καν γνωρίζω τι ακριβώς είναι!!!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.150
Like
15.761
Πόντοι
2.256
Κι αλλη Χριστινα?Πηξαμε χαχα.Μαυρη εννοεις?βραζιλια και χριστινα α ρε σαμποταζ που θελουνε χαχα.Τι ακριβως σε κανε να θεωρησεις οτι δεν θα αξιζε?Μηπως εχει σχεση με την μαυρη που αναφερθηκε πολυ προσφατα στην 3η?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εχει σχεση με τη μαυρη της 3ης που αναφερθηκε παρα πολυ προσφατα?Στο δωματιο σου τρωγε χρονο εννοεις?Κλαψα δεν αντεχεται!
Είχα γράψει αναλυτικά τότε αλλά πού να ψάχνω τώρα. Την έψησα αρκετή ώρα να πάει για μπάνιο και τελικά την πήρα μαζί μου μέσα στο ντους αν θυμάμαι καλά και μετά εν μέσω πάρλας και κλάψας προσπαθούσε να αποφύγει το γαμήσι. Όταν κόντευα να τελειώσω ενώ το έβλεπε ότι έρχεται το τέλος, με ξενέρωσε λέγοντας ότι το μισάωρο τελειώνει και να κάνω γρήγορα. Την έδιωξα με συνοπτικές διαδικασίες και το κατάλαβε ότι έκανε μαλακία και ζητούσε συγγνώμη κλπ και ότι θα καθόταν να επανορθώσει και σάλια και μύξες.
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
571
Κριτικές
3
Like
1.638
Πόντοι
486
Αδερφέ δεν τα γνωρίζω αυτά. Όταν την κατάλαβα ότι είναι μαστουρωμένη και τη ρώτησα, μου το είπε η ίδια ότι ήπιε τέτοιο πράγμα!!! Ούτε καν γνωρίζω τι ακριβώς είναι!!!
Υποτίθεται ότι είναι κρυσταλλική μεθαμφεταμίνη αν έχεις δει την σειρά breaking bad θα καταλάβεις. συνθετικό ναρκωτικό . δυστυχώς όμως είναι κάτι άλλο περιέχει υγρά μπαταρίας και δεν θύμαμαι μαλακίες των Αφγανών . βγήκε με την κρίση γιατί η ηρωίνη πιθανόν είναι ποιο ακριβή .σκατα μακριά και αλάργα
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.150
Like
15.761
Πόντοι
2.256
Υποτίθεται ότι είναι κρυσταλλική μεθαμφεταμίνη αν έχεις δει την σειρά breaking bad θα καταλάβεις. συνθετικό ναρκωτικό . δυστυχώς όμως είναι κάτι άλλο περιέχει υγρά μπαταρίας και δεν θύμαμαι μαλακίες τον Αφγανών . βγήκε με την κρίση γιατί η ηρωίνη πιθανόν είναι ποιο ακριβή .σκατα μακριά και αλάργα
Μια φορά ήμουν με τη μηχανή στη Μάρνης σε κόκκινο φανάρι και με πλησιάζει μία από μόνη της και μου λέει να πάμε σε χοτέλ να την πηδήξω και να της δώσω ένα 20άρικο επειδή έχει πιει σίσα και δεν είχε να το πληρώσει και χρωστάει!!
Ευτυχώς άναψε πράσινο και πήρα πούλο!!!
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
571
Κριτικές
3
Like
1.638
Πόντοι
486
Μια φορά ήμουν με τη μηχανή στη Μάρνης σε κόκκινο φανάρι και με πλησιάζει μία από μόνη της και μου λέει να πάμε σε χοτέλ να την πηδήξω και να της δώσω ένα 20άρικο επειδή έχει πιει σίσα και δεν είχε να το πληρώσει και χρωστάει!!
Ευτυχώς άναψε πράσινο και πήρα πούλο!!!
Οοοο θα σε κλέψουν αυτές. Δεν χαμπαριαζουν άσε που είναι στην τσίτα με αυτό το ναρκωτικό τοξικό είναι και το ανοσοποιητικό αυτών των ατόμων είναι σκατα με ότι συνεπάγεται.... Πάντως το συγκεκριμένο ναρκωτικό έχει ένα τάλιρο μαλακίες σου έλεγε θα είχε πιει τα άντερα της
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.150
Like
15.761
Πόντοι
2.256
Οοοο θα σε κλέψουν αυτές. Δεν χαμπαριαζουν άσε που είναι στην τσίτα με αυτό το ναρκωτικό τοξικό είναι και το ανοσοποιητικό αυτών των ατόμων είναι σκατα με ότι συνεπάγεται.... Πάντως το συγκεκριμένο ναρκωτικό έχει ένα τάλιρο μαλακίες σου έλεγε θα είχε πιει τα άντερα της
Εννοείται ότι μου έλεγε πίπες!!! Δε μασάω από τέτοια!!
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
10
Like
1.594
Πόντοι
506
Είχα γράψει αναλυτικά τότε αλλά πού να ψάχνω τώρα. Την έψησα αρκετή ώρα να πάει για μπάνιο και τελικά την πήρα μαζί μου μέσα στο ντους αν θυμάμαι καλά και μετά εν μέσω πάρλας και κλάψας προσπαθούσε να αποφύγει το γαμήσι. Όταν κόντευα να τελειώσω ενώ το έβλεπε ότι έρχεται το τέλος, με ξενέρωσε λέγοντας ότι το μισάωρο τελειώνει και να κάνω γρήγορα. Την έδιωξα με συνοπτικές διαδικασίες και το κατάλαβε ότι έκανε μαλακία και ζητούσε συγγνώμη κλπ και ότι θα καθόταν να επανορθώσει και σάλια και μύξες.
Σαμποταζ!Σ'Ευχαριστουμε!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.247
Κριτικές
4
Like
1.885
Πόντοι
266
Κι αλλη Χριστινα?Πηξαμε χαχα.Μαυρη εννοεις?βραζιλια και χριστινα α ρε σαμποταζ που θελουνε χαχα.Τι ακριβως σε κανε να θεωρησεις οτι δεν θα αξιζε?Μηπως εχει σχεση με την μαυρη που αναφερθηκε πολυ προσφατα στην 3η?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εχει σχεση με τη μαυρη της 3ης που αναφερθηκε παρα πολυ προσφατα?Στο δωματιο σου τρωγε χρονο εννοεις?Κλαψα δεν αντεχεται!
οχι μαυρη, απλά ήταν λίγο σκουρόχρωμη. Φοράει γυαλιά. Το ένστικτό μου με προειδιποίησε ότι πρόκειται για φόλα. Αν είχε μεγάλη, βραζιλιάνικη κωλάρα, ίσως δοκίμαζα
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
10
Like
1.594
Πόντοι
506
οχι μαυρη, απλά ήταν λίγο σκουρόχρωμη. Φοράει γυαλιά. Το ένστικτό μου με προειδιποίησε ότι πρόκειται για φόλα. Αν είχε μεγάλη, βραζιλιάνικη κωλάρα, ίσως δοκίμαζα
Καλημερα,οκ θα μαστε προετοιμασμενοι με τη ψευτρα,τι χαζες που ειναι,αντι να απογειωνονται οταν ειναι αξιολογες αυτες γειωνονται
 

Panos_kat

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2024
Μηνύματα
14
Like
11
Πόντοι
0
Καλημερα,οκ θα μαστε προετοιμασμενοι με τη ψευτρα,τι χαζες που ειναι,αντι να απογειωνονται οταν ειναι αξιολογες αυτες γειωνονται
Θα εννοει εκεινη που σου ειπα εχθες ρε που μου ζητουσε καρτα και φαινοταν μαστουρωμενη αυτη η "μουναρα" απο τα παλια
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
10
Like
1.594
Πόντοι
506

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
:buck2::buck2:είδα Αλβανιδοκωλάρα περπατούσε αγκαζέ με γέρο με μαγκούρα, βασικά τον κρατούσε όρθιο. Όμως έχει καταρεύσει η Αλβανοκωλάρα, πώς έγινε έτσι, πολύ χάλι.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
10
Like
1.594
Πόντοι
506
:buck2::buck2:είδα Αλβανιδοκωλάρα περπατούσε αγκαζέ με γέρο με μαγκούρα, βασικά τον κρατούσε όρθιο. Όμως έχει καταρεύσει η Αλβανοκωλάρα, πώς έγινε έτσι, πολύ χάλι.
Τωρα?Περασμενα μεγαλεια χαχα,αν εισαι κατω πες μας τι γινεται σε ολα τα πορνοσημεια
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
10
Like
1.594
Πόντοι
506
Παιδια μη δωσετε αξια σε Ελλη κοκκινομαλλα μιλφ (Καποδιστριου Lito) υπηρξε ενημερωση για φολαρα,θα ενημερωθειτε πληρως,ζητα 30 ευρω συν 10 το Lito φοραει ασπρο φορεμα,μακρια σαμποταζ.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.511
Πόντοι
3.656
:buck2::buck2:είδα Αλβανιδοκωλάρα περπατούσε αγκαζέ με γέρο με μαγκούρα, βασικά τον κρατούσε όρθιο. Όμως έχει καταρεύσει η Αλβανοκωλάρα, πώς έγινε έτσι, πολύ χάλι.
μπα. Περίμενε επίθεση από γνωστούς προμότορες που θα λένε ότι χτες την πήραν κι ήταν φωτιά, και κάποιοι άλλοι θα ζητάνε το τηλέφωνό της σε πμ
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
10
Like
1.594
Πόντοι
506
μπα. Περίμενε επίθεση από γνωστούς προμότορες που θα λένε ότι χτες την πήραν κι ήταν φωτιά, και κάποιοι άλλοι θα ζητάνε το τηλέφωνό της σε παγα
μπα. Περίμενε επίθεση από γνωστούς προμότορες που θα λένε ότι χτες την πήραν κι ήταν φωτιά, και κάποιοι άλλοι θα ζητάνε το τηλέφωνό της σε πμ
αγαπουλης-προμοτορες η χειροτερη φαρα!
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
307
Πόντοι
26
οχι μαυρη, απλά ήταν λίγο σκουρόχρωμη. Φοράει γυαλιά. Το ένστικτό μου με προειδιποίησε ότι πρόκειται για φόλα. Αν είχε μεγάλη, βραζιλιάνικη κωλάρα, ίσως δοκίμαζα
Ειναι μικρη σχετικα η Χριστινα με ωραιο σωμα.Δουλευει καμια φορα Μεταξουργειο με 10 ευρω ,την πηρα μια φορα καλα περασα.Τωρα δεν ξερω αν αξιζει τα 25 μαζι με το hotel,αν την βρειτε Μεταξουργειο με ενα 10 ρικο ειναι τιμια σχετικα.....
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
10
Like
1.594
Πόντοι
506
Ειναι μικρη σχετικα η Χριστινα με ωραιο σωμα.Δουλευει καμια φορα Μεταξουργειο με 10 ευρω ,την πηρα μια φορα καλα περασα.Τωρα δεν ξερω αν αξιζει τα 25 μαζι με το hotel,αν την βρειτε Μεταξουργειο με ενα 10 ρικο ειναι τιμια σχετικα.....
Σε ποιο νουμερο κ σε ποια οδο του μεταξουργειου την ειδες?Σε ποιον οικο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom