Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
193
Πόντοι
0
Η περιοχή είναι μαύρα χάλια τίγκα στα ναρκωτικά μέσα στα κωλοστενα .η ποιο επικίνδυνη περιοχή της Αθήνας μαζί με Άγιο Παντελεήμονα και φυσικά πλατεία Αμερικής άλλη κωλοπεριοχη από εκεί
Ισχύει αλλά δεν ενοχλεί κανένας, δεν έχω νιώσει ποτέ άβολα ή ότι κινδυνεύω.
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
571
Κριτικές
3
Like
1.637
Πόντοι
486
Ισχύει αλλά δεν ενοχλεί κανένας, δεν έχω νιώσει ποτέ άβολα ή ότι κινδυνεύω.
Είναι γεμάτο αστυνομία παντού πλέον για να μην είχε θα σου έλεγα εγώ όταν ξεμεναν τα πραζακια από λεφτά τι θα γινόταν σαν τα Ορκς θα επιτίθονταν :tooth:
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
193
Πόντοι
0
Ημουν κοντά σήμερα μεσημέρι και ειπα να περάσω να ρίξω μια ματιά τί παίζει και την ημέρα. Το concept αλλάζει αρκετά. Μπροστά από Ορφέα στο τρίγωνο λίγα πράγματα, μονο οι 2 νέες φάτσες οι χοντρούλες και η χθεσινή που έλεγα η γυφτοβουλγάρα, ξανά εκεί με άσπρο φόρεμα, έχει τατουάζ σε χέρια και πόδια, ίδιο ξινισμένο ύφος. Πολλές grannies, 60-70αρες, για όσους έχουν το βίτσιο χα χα. Μετά όταν ανέβεις προς τα πάνω στο δρόμο και περάσεις απέναντι στο παρκάκι, εκεί είχε 5-6 μιλφάρες, κάποιες άξιζαν, η μία ελληνίδα φάνηκε και οι άλλες φάση Ουκρανές, Ρωσσίδες κλπ, μένουν εκεί μέχρι τις 6 το απόγευμα μου είπαν. Εγώ σήμερα δεν προλάβαινα αλλά 1-2 απο αυτές θα τις τιμήσω όταν υπάρξει ευκαιρία. Η μία μάλιστα ήταν πολύ διαχυτική, μου λέει πάμε και μου δίνεις όσα θες εσύ. Μία άλλη μου είπε το κορυφαίο, τη ρώτησα για δάκτυλο και αγγίγματα και μου λέει ναι, μπορείς να βάλεις προφυλακτικό στο δάκτυλο και να μου βάλεις! Ελεγα να της πω "που τα βρήκατε αυτά τα φυντάνια;" χα χα
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Πάντως παιδιά μου κάνει εντύπωση που δεν σκάνε μύτη από ανατολικό μπλοκ γκόμενες στο κέντρο για πιάτσα.ολο κάτι γυφτισσες βλέπω και μαύρες τι διάλο τις πλακώνουν στο ξύλο οι άλλες και δεν σκάνε μύτη?
Εγω στην πλευρα των γκρανι ειχα δει εξαιρετικο μιλφ που αντι να της μιλησω παρσκολουθουσα για σιγουρια επειδη ηταν στη σταση αλλα με τις αλλες αρα σχεδον σιγουρο.Κυριλλατη ομως ουτε ξεκολλε ουτε τιποτα μα γυναικαρα με τα ολα της.Δεχθηκε τηλεφωνο την ακολουθησα οσο με παιρνε με κοιταζε κ οσα ακουσα σιγουρεψα οτι πιθανον ηταν της δουλειας.Δεν την εχω ξαναδει ισως την εκανε καλοκαιριατικα,ηταν μερα απογευμα η μεσημερι προς απογευμα χειμερινο.Ηταν απο αυτες που λες μαλακια που πηρα γτ αν γουσταρει θα αποδωσει εξτρα!Εγω σαν ποντιος που μιλω τη Ρωσικη τις παιζω.Αλλα δεν ανακατευονται η μια στην αλλη οποτε η εξαφανιση ειναι πιστευω 3 λογοι α)μαλακια πιατσα β)βρισκουν αλλου στουντιο γ)γινονται εσκορτς η με αγγελιεε τους δ)φευγουν απο νομο αττικης η απο κεντρο γι αυτο αλλη φορα οποια δω να χει κινητο ζητω τηλ αυτο ειναι νεα ταση κ σιγουρακι να μη παμε κ τζαμπα,θα χεις δικαιο σε οτι ξεμενει γτ κ απ αυτες οι ωραιες θα επιβιωσουν κ καποιες που δε το περιμεναμε βαλε κ ενα ε)εφτιαξαν τη ζωη τους που τις το ευχομαι.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Αφού έχει γίνει συγκεκριμένο γκέτο εκεί, ελεγχόμενη περιοχή.
Μαλακια σκετη που λογω τραβελιων αν κ σιγουρα χανουν απο γυναικες αλλα κ λογω βουλγαριας κ γυφτιας,τσιγγανιας θελει πολυ ομορφια να φανει καποια η πολυ καλο χαρακτηρα,γι αυτο η Κασσανδρα ειναι η μονη που επιβιωνει κ τις εχει γραμμενες στο μουνι της καθως τα διαθετει ολα χωρις ανταγωνισμο απο αλλες μαυρες τις παταει ολες εκει ως μαυρη με χαρακτηρα κ αποδοση κ τιμη,οι αλλες ειναι κλαψες που χωρις νταβαδες θα χαναν μεχρι κ απο μικρη Χριστινα που χειτον αλλο εκει χαχα
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Η περιοχή είναι μαύρα χάλια τίγκα στα ναρκωτικά μέσα στα κωλοστενα .η ποιο επικίνδυνη περιοχή της Αθήνας μαζί με Άγιο Παντελεήμονα και φυσικά πλατεία Αμερικής άλλη κωλοπεριοχη από εκεί
Γυρνα το τουμπα κ θα δεις κ την αλλη οψη τους αυτης που δε τολμουν να μας πειραξουν,ακουμινατου κ γυρω μια αηδια με αστυνομιασε ληθαργο εχω ξεμεινει περιμενωντας μετρο το πρωι κ απλα κοιμοντουσαν ορθιοι
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Είναι γεμάτο αστυνομία παντού πλέον για να μην είχε θα σου έλεγα εγώ όταν ξεμεναν τα πραζακια από λεφτά τι θα γινόταν σαν τα Ορκς θα επιτίθονταν :tooth:
Οχι κ τοσο,αυξημενη ναι μα πολυτιμη για οσους δε μας ενοχλουν,αν κ παντασκεφτομαι τι θα κανα αν ανηκα στο σωμα,τηρηση ταξης η γαμησιων?Εκει σε θελω χαχα
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Ημουν κοντά σήμερα μεσημέρι και ειπα να περάσω να ρίξω μια ματιά τί παίζει και την ημέρα. Το concept αλλάζει αρκετά. Μπροστά από Ορφέα στο τρίγωνο λίγα πράγματα, μονο οι 2 νέες φάτσες οι χοντρούλες και η χθεσινή που έλεγα η γυφτοβουλγάρα, ξανά εκεί με άσπρο φόρεμα, έχει τατουάζ σε χέρια και πόδια, ίδιο ξινισμένο ύφος. Πολλές grannies, 60-70αρες, για όσους έχουν το βίτσιο χα χα. Μετά όταν ανέβεις προς τα πάνω στο δρόμο και περάσεις απέναντι στο παρκάκι, εκεί είχε 5-6 μιλφάρες, κάποιες άξιζαν, η μία ελληνίδα φάνηκε και οι άλλες φάση Ουκρανές, Ρωσσίδες κλπ, μένουν εκεί μέχρι τις 6 το απόγευμα μου είπαν. Εγώ σήμερα δεν προλάβαινα αλλά 1-2 απο αυτές θα τις τιμήσω όταν υπάρξει ευκαιρία. Η μία μάλιστα ήταν πολύ διαχυτική, μου λέει πάμε και μου δίνεις όσα θες εσύ. Μία άλλη μου είπε το κορυφαίο, τη ρώτησα για δάκτυλο και αγγίγματα και μου λέει ναι, μπορείς να βάλεις προφυλακτικό στο δάκτυλο και να μου βάλεις! Ελεγα να της πω "που τα βρήκατε αυτά τα φυντάνια;" χα χα
Ωραιος ερευνας χαχα,ορφεα πιστευω απογευμα εχει τις πιο πολλες,γτ πανε κ τριγυρω.Παλι ιδιο φορεμα?χαχα,καταλαβα λες αυτη που ουτε μου μιλουσε ενω τσακωνοταν στο τηλεφωνο οση ωρα την εβλεπα χαχα,οι γιαγιαδεε μας οι πιο σταθερες χαχα.Ειδες 5-6 μαζι την ιδια στιγμη στο ιδιο σημειο?Στη πλατεια λαυριου λες η απεναντι στις στασεις?Πολυ καλο συνολο κ αξιες,πιθανον γνωστες,Ευχομαι και νεες αφιξεις!Αυτη ειναι η ψαρια οτι σκ βγαινουν νωρις απο κει γτ μενουν στο lito προφανως η την κανουν.Μηπως θυμασαι πως ηταν ολες?Με καποτα δαχτυλο οκ,η διαχυτικη ηταν για δοκιμη χαχα,παλι καλασου μιλησαν γτ αν κατσουν στο λιτο αλλαζουνε η ειναι διαφορετικες που δε γνωριζω αρα μακαρι!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ισχύει αλλά δεν ενοχλεί κανένας, δεν έχω νιώσει ποτέ άβολα ή ότι κινδυνεύω.
Ουτε γω
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Παντως υπαρχουν καποιες που οντως ερχονται συγκεκριμενες μερες για συγκεκριμενεε ωρες στο Lito και στις στασεις με πλατεια λαυριου κ γαλαξια κ φαινεται αυτο επειδη φευγουν.Καλο επειδη αυτες πιθανον φερνουν κι αλλες κτλ γτ ειναι αξιολογες ενα κλικ τσιμπημενες αλλα μη χρηστριες και διαφορετικων εθνικοτητων κ ηλικιων σχεδον παντα μιλφς.Παντα 30+ κ μερικες φορες πανε και ξεμπαρκες,ειναι κ μερος που αν σταθεις περνουν οι τουριστριες κ οι ντοπιες μας φτιαχνουν βλεπουμε τις πιατσοβιες ε πως να μη κανεις τα επομενα βηματα χαχαχα ειναι η καλυτερη πιατσα εκει αλλα δεν εχει κατω των 30 η μονη παραφωνια της.Μην πιστευετε τις ωρες που λενε αλλα να ρωταμε οπως ρωτησε ο Τζωρτζ για να εχουμε μια εικονα.Δεν ειμαι κοντα να περασω να τις δω αν ειναι εκει.Εχω κανει τρελο χαβαλε εκει οπως κ σε ορφεα καθως η σωκρατους ειναι ανυπαρκτη εδω και καιρο,καποτε κ σαυτην τωρα ειναι χωρισμενες,νεοτερες σε ορφεα,μεγαλυτερες σε 3 σεπτεμβριου κ γυρω κ πολυ μεγαλυτερες σε χαλκοκονδυλη.Προσοχη στις φολιτσες που δε μας μιλουν για τους χ ψ λογους ελεος
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νικ999

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
21
Like
12
Πόντοι
0
Ημουν κοντά σήμερα μεσημέρι και ειπα να περάσω να ρίξω μια ματιά τί παίζει και την ημέρα. Το concept αλλάζει αρκετά. Μπροστά από Ορφέα στο τρίγωνο λίγα πράγματα, μονο οι 2 νέες φάτσες οι χοντρούλες και η χθεσινή που έλεγα η γυφτοβουλγάρα, ξανά εκεί με άσπρο φόρεμα, έχει τατουάζ σε χέρια και πόδια, ίδιο ξινισμένο ύφος. Πολλές grannies, 60-70αρες, για όσους έχουν το βίτσιο χα χα. Μετά όταν ανέβεις προς τα πάνω στο δρόμο και περάσεις απέναντι στο παρκάκι, εκεί είχε 5-6 μιλφάρες, κάποιες άξιζαν, η μία ελληνίδα φάνηκε και οι άλλες φάση Ουκρανές, Ρωσσίδες κλπ, μένουν εκεί μέχρι τις 6 το απόγευμα μου είπαν. Εγώ σήμερα δεν προλάβαινα αλλά 1-2 απο αυτές θα τις τιμήσω όταν υπάρξει ευκαιρία. Η μία μάλιστα ήταν πολύ διαχυτική, μου λέει πάμε και μου δίνεις όσα θες εσύ. Μία άλλη μου είπε το κορυφαίο, τη ρώτησα για δάκτυλο και αγγίγματα και μου λέει ναι, μπορείς να βάλεις προφυλακτικό στο δάκτυλο και να μου βάλεις! Ελεγα να της πω "που τα βρήκατε αυτά τα φυντάνια;" χα χα
Οι 60 70 που αράζουν ακριβώς φίλε μου.. είμαι καινούργιος εδώ .
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
193
Πόντοι
0
Οι 60 70 που αράζουν ακριβώς φίλε μου.. είμαι καινούργιος εδώ .
Τις είδα τόσο λίγο πιο κάτω από τον Ορφέα, εκεί που κάνουν τα έργα, όσο και κλασσικά πάνω από τη διασταύρωση, στο δρόμο που οδηγεί προς τις στάσεις και στι στάσεις!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το Crown το μαγαζί, απέναντι από τον Ορφέα, τι φάση είναι? Έχει πάει κανείς?
 

Νικ999

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
21
Like
12
Πόντοι
0
Τις είδα τόσο λίγο πιο κάτω από τον Ορφέα, εκεί που κάνουν τα έργα, όσο και κλασσικά πάνω από τη διασταύρωση, στο δρόμο που οδηγεί προς τις στάσεις και στι στάσεις!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το Crown το μαγαζί, απέναντι από τον Ορφέα, τι φάση είναι? Έχει πάει κανείς?
Ευχαριστώ φίλε μου!!!
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Οι 60 70 που αράζουν ακριβώς φίλε μου.. είμαι καινούργιος εδώ .
Χαλκοκονδυλη στην πλευρα προς 3η σεπτεμβριου κ κανουν γυρες κ απεναντι στις στασεις κ πλατεια λαυριου μα η βαση ειναι η χαλκοκονδυλη στις στασεις των λεωφορειων καθονται συχνα
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Τις είδα τόσο λίγο πιο κάτω από τον Ορφέα, εκεί που κάνουν τα έργα, όσο και κλασσικά πάνω από τη διασταύρωση, στο δρόμο που οδηγεί προς τις στάσεις και στι στάσεις!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το Crown το μαγαζί, απέναντι από τον Ορφέα, τι φάση είναι? Έχει πάει κανείς?
Οσα μαγαζια βλεπω δε με τρελενουν,αντιθετως το ξενοδοχειο που πανε τουριστριες στη γωνια σωκρατους χαλκοκονδυλη με εστειλε στα δωματια απο τις μουνιτσες που μπαινουν χαχα
 

Νικ999

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
21
Like
12
Πόντοι
0
Χαλκοκονδυλη στην πλευρα προς 3η σεπτεμβριου κ κανουν γυρες κ απεναντι στις στασεις κ πλατεια λαυριου μα η βαση ειναι η χαλκοκονδυλη στις στασεις των λεωφορειων καθονται συχνα
Ευχαριστώ φίλε μου.. είμαι από επαρχία..γι αυτό..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom