Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
842
Πόντοι
81
Χτες βράδυ γύρω στις 23.30 καθόταν μια τύπισσα στη στάση έξω από την Στρατολογία στο Ρουφ. Δεν ξέρω αν πρόκειται για αυτή που πιατσάριζε και παλαιότερα εκεί (μισοξαπλωμένη κιόλας στο παγκάκι και σε συνδυασμό με το σκοτάδι, δεν διακρινόταν εύκολα) ή για νέα παρουσία.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
942
Κριτικές
12
Like
2.646
Πόντοι
736
Χτες βράδυ γύρω στις 23.30 καθόταν μια τύπισσα στη στάση έξω από την Στρατολογία στο Ρουφ. Δεν ξέρω αν πρόκειται για αυτή που πιατσάριζε και παλαιότερα εκεί (μισοξαπλωμένη κιόλας στο παγκάκι και σε συνδυασμό με το σκοτάδι, δεν διακρινόταν εύκολα) ή για νέα παρουσία.

Παίζει να είναι η Ρουμάνα που πιάτσαρε εκει κοντά πρίν 1-2 χρόνια τότε που την κυνήγαγα με το αυτοκίνητο.
Αν είναι αυτή, μιλάμε για 23-25 καλό κομμάτι.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Και παλι πολλα πολλα ευχαριστω ,( σε ερωτηση που το βρηκα τι λεω ??? )
Πες οτι στο εδωσε η ιδια η κατι αλλο που να μην εχει σχεση με μενα,πες οτι ειχατε μιλησει λιγο πιο περα απ το λιμπερτυ η οτι τα χατε πει εξω απο το Liberty η οτι τα μιλησατε οταν την πετυχες να στεκεται πιο πανω απ το Liberty,κατι που να χει σχεση με το Λιμπερτυ διοτι κατα 90% εκει μενει.Αν δεν σου κανον αυτα πες οτι σου δωσε το τηλ ενας φιλος που πηγε μαζι της αλλα θα σε αρχισει σε παπαροερωτησεις οποτε σου προτεινω το σεναριο το πρωτο κ αν σε πιεσει αλλαξε θεμα και μπες στο ψητο δεν θα χει προβλημα να κανονισετε περαιτερω,αν σου πει 100 ευρω πες ξερω οτι μιση ωρα παιρνεις 50 και κανε παιχνιδι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παίζει να είναι η Ρουμάνα που πιάτσαρε εκει κοντά πρίν 1-2 χρόνια τότε που την κυνήγαγα με το αυτοκίνητο.
Αν είναι αυτή, μιλάμε για 23-25 καλό κομμάτι.
Απο αποδοση καλη η σπαστικη?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Χτες βράδυ γύρω στις 23.30 καθόταν μια τύπισσα στη στάση έξω από την Στρατολογία στο Ρουφ. Δεν ξέρω αν πρόκειται για αυτή που πιατσάριζε και παλαιότερα εκεί (μισοξαπλωμένη κιόλας στο παγκάκι και σε συνδυασμό με το σκοτάδι, δεν διακρινόταν εύκολα) ή για νέα παρουσία.
Την εχεις ξαναπετυχει?
 
Εγγρ.
17 Οκτ 2022
Μηνύματα
34
Like
39
Πόντοι
0
Πες οτι στο εδωσε η ιδια η κατι αλλο που να μην εχει σχεση με μενα,πες οτι ειχατε μιλησει λιγο πιο περα απ το λιμπερτυ η οτι τα χατε πει εξω απο το Liberty η οτι τα μιλησατε οταν την πετυχες να στεκεται πιο πανω απ το Liberty,κατι που να χει σχεση με το Λιμπερτυ διοτι κατα 90% εκει μενει.Αν δεν σου κανον αυτα πες οτι σου δωσε το τηλ ενας φιλος που πηγε μαζι της αλλα θα σε αρχισει σε παπαροερωτησεις οποτε σου προτεινω το σεναριο το πρωτο κ αν σε πιεσει αλλαξε θεμα και μπες στο ψητο δεν θα χει προβλημα να κανονισετε περαιτερω,αν σου πει 100 ευρω πες ξερω οτι μιση ωρα παιρνεις 50 και κανε παιχνιδι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Απο αποδοση καλη η σπαστικη?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Την εχεις ξαναπετυχει?
Aν είναι εκείνη που πιάτσαρε κάποτε, έχουν ακουστεί ανάμεικτα πράγματα, κυρίως πως στο 10λεπτο έκοβε απότομα και ήθελε να φύγει
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Δυστυχως με τις βροχες και τις κακοκαιριες δεν μπορω να κατεβαινω.Αλλα οταν κατεβω θα κανω γυρες να σας πω μα θα χω αποκλειστικο στοχο Κασσανδρα,Γενικα λιγες μου μειναν ως στοχοι και ελπιζω σε καλυτερες μερες στη νεα πορνοσεζον και στην ερχομενη πιατσοσεζον.Προσωπικα μου χουν μεινει οι Κασσανδρα,Ελλη,Σονια,Μαρινα,Βαγια και μετα απ αυτες θα χω πλεον τις Βουλγαρες και τις Ινδες που δεν με ψηνουν.Εξαιρεση η Χριστιναρα που ομως παιρνει περισσοτερα και η Λαναρα που επισης παιρνει περισσοτερα.Αν μου προκυψει καμια ξαφνικη η καμια απ τις νεες πρωτοεμφανιζομενες εχει καλως.Ενδιαφερον συγκεντρωνει μια πιθανη νεα πιατσα που ανεφερε φιλος μας κοντα στα ναυπηγεια στα ελπε διοτι εκει κοντα οπως μας πληροφορει υπαρχει δομη με ουκρανες και ξερετε τι σημαινει αυτο.Για τους γνωστες αλλων περιοχων ολοι περιμενουμε νεες εμφανισεις η επιστροφες οπως Ηλιαννα Μενιδι που ειναι τοπ στανταρακι.Καλα ετσι κ εμφανιστει Ομονοια θα γεμισει ο τοπος πορνοτουριστες χαχα.Ευχομαι μεσα στις παρακμες να μας προκυψει/προκυπτει κατι καλο.Και να τα λεμε ε,οχι αγαπες,μην τις πιστεψετε,μοιραστειτε τες και με μας τα ταπεινα πορνοχαμομηλακια
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Aν είναι εκείνη που πιάτσαρε κάποτε, έχουν ακουστεί ανάμεικτα πράγματα, κυρίως πως στο 10λεπτο έκοβε απότομα και ήθελε να φύγει
Ειμαστε διχασμενοι χωρις 100% σιγουρια για το αν ειναι τελικα.Πρεπει καποιος να τη ρωτησει και αυτο παιζεται αν θα πει αληθεια εκεινη.Ενας φιλος μας θεωρει πως ειναι αυτη.Εγω δεν το θεωρω.Το θεμα ειναι να αποδοσει γιατι αν το κανει θα κερδιζει αλλιως θα καταληξει να χρεωνει 20 και να παει εξω απο Ορφεα αν εχει μαλακισμενη συμπεριφορα.Με μενα ηταν οκ μπορω να πω αλλα 50 ειναι πολλα και 100 ειναι απαγορευτικα εκει κατω.Την εχω δει 3 φορες σε διαφορετικη κατασταση διαφορετικη εμφανιση διαφορετικη ωρα διαφορετικη μερα δεν μου δειξε κατι υποπτο,μακαρι να μην ειναι φολιτσα.Αλλος λεει οτι ειναι απο παλαιοτερα και ειναι φολα,εγω ειμαι καπου στη μεση,πιθανολογω οτι ειναι 2 διαφορετικες εως 3 και ολοι λεμε οσες η οποια εχουμε γνωρισει.Αλλαζουν και τα ονοματα οποτε παιζει να ταν παλιες με αλλο ονομα και επιστρεφουν ως ''Χριστινες''.Γενικως πολυς ντορος για το τιποτα,σε εποχες που ειχε φουλ κινηση δεν θα ασχολιομασταν θα βρισκαμε αλλη να μη ρισκαρουμε,τωρα ειναι παρακμη,πιστευω οτι αξζουν το πολυ 5 απο εκει ασχετα απο τις προσωπικες εμπειριες μου γιατι καποιος που περναει καλα δε πρεπει να κανει οτι δε τρεχει τιποτα οταν ακουει αλλον που δε περναει καλα,ασε που ειναι κ η μαστιγα των αγαπουληδων στη μεση ολων αυτων.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: 968

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
842
Πόντοι
81
Πες οτι στο εδωσε η ιδια η κατι αλλο που να μην εχει σχεση με μενα,πες οτι ειχατε μιλησει λιγο πιο περα απ το λιμπερτυ η οτι τα χατε πει εξω απο το Liberty η οτι τα μιλησατε οταν την πετυχες να στεκεται πιο πανω απ το Liberty,κατι που να χει σχεση με το Λιμπερτυ διοτι κατα 90% εκει μενει.Αν δεν σου κανον αυτα πες οτι σου δωσε το τηλ ενας φιλος που πηγε μαζι της αλλα θα σε αρχισει σε παπαροερωτησεις οποτε σου προτεινω το σεναριο το πρωτο κ αν σε πιεσει αλλαξε θεμα και μπες στο ψητο δεν θα χει προβλημα να κανονισετε περαιτερω,αν σου πει 100 ευρω πες ξερω οτι μιση ωρα παιρνεις 50 και κανε παιχνιδι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Απο αποδοση καλη η σπαστικη?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Την εχεις ξαναπετυχει?

Πες οτι στο εδωσε η ιδια η κατι αλλο που να μην εχει σχεση με μενα,πες οτι ειχατε μιλησει λιγο πιο περα απ το λιμπερτυ η οτι τα χατε πει εξω απο το Liberty η οτι τα μιλησατε οταν την πετυχες να στεκεται πιο πανω απ το Liberty,κατι που να χει σχεση με το Λιμπερτυ διοτι κατα 90% εκει μενει.Αν δεν σου κανον αυτα πες οτι σου δωσε το τηλ ενας φιλος που πηγε μαζι της αλλα θα σε αρχισει σε παπαροερωτησεις οποτε σου προτεινω το σεναριο το πρωτο κ αν σε πιεσει αλλαξε θεμα και μπες στο ψητο δεν θα χει προβλημα να κανονισετε περαιτερω,αν σου πει 100 ευρω πες ξερω οτι μιση ωρα παιρνεις 50 και κανε παιχνιδι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Απο αποδοση καλη η σπαστικη?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Την εχεις ξαναπετυχει?
2-3 φορές που πέρασα από το ίδιο σημείο μέσα στο καλοκαίρι δεν υπήρχε τίποτα. Μέχρι πριν μερικούς μήνες όμως ήταν μια που γυρόφερνε εκεί. Η ίδια είναι; άλλη είναι; δεν ξέρω. Αν είναι η ίδια πάντως τα σχόλια συναδέλφων δεν είναι και τα καλύτερα.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
2-3 φορές που πέρασα από το ίδιο σημείο μέσα στο καλοκαίρι δεν υπήρχε τίποτα. Μέχρι πριν μερικούς μήνες όμως ήταν μια που γυρόφερνε εκεί. Η ίδια είναι; άλλη είναι; δεν ξέρω. Αν είναι η ίδια πάντως τα σχόλια συναδέλφων δεν είναι και τα καλύτερα.
Υπαρχει διχασμος,συνδυαζω λεγομενα παλαιων και νεων και κοντευω να πιστεψω 2 σεναρια,πρωτον υπαρχουν/υπαρξαν δυο εως τρεις Χριστινες και δευτερον δεν σιγουρευω τιποτα διοτι αν αλλαξαν ονοματα δεν μπορουμε να σιγουρεψουμε μεχρι να δουν οι γνωστες απο κοντα.Ακουστηκαν καραγκιοζιλικια,εγω δεν αντιμετωπισα τετοια.Με χαλαει η τιμη της.Γενικα θεωρω οτι μονο οταν ειναι αποφασισμενα τα ατομα να κανουν τοσες δοκιμες θα μαθουμε.
 

Amanikos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2024
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποιος εμπειρία από μια κοπέλα στο τρίγωνο. Είναι μια κοπέλα που βγαίνει έξω από το λιμπερτυ νεαρή σε ηλικία γύρω στα 25 μελαχρινή προς το καστανό κανονική με λίγα πιασιματακια έχω την εντύπωση ότι είναι γυφτοβουλγαρα αν και είναι λευκή στο δέρμα. Μου φαίνεται λίγο σαν αδιάφορη και φοβάμαι πως και στο δωμάτιο θα είναι κάπως έτσι .αν έχεις κάποιος εμπειρία καλοδεχουμενη για να μην πάνε τα 20 -30 που πιθανόν να ζητήσει να πάνε κουβα .
Ευχαριστώ
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποιος εμπειρία από μια κοπέλα στο τρίγωνο. Είναι μια κοπέλα που βγαίνει έξω από το λιμπερτυ νεαρή σε ηλικία γύρω στα 25 μελαχρινή προς το καστανό κανονική με λίγα πιασιματακια έχω την εντύπωση ότι είναι γυφτοβουλγαρα αν και είναι λευκή στο δέρμα. Μου φαίνεται λίγο σαν αδιάφορη και φοβάμαι πως και στο δωμάτιο θα είναι κάπως έτσι .αν έχεις κάποιος εμπειρία καλοδεχουμενη για να μην πάνε τα 20 -30 που πιθανόν να ζητήσει να πάνε κουβα .
Ευχαριστώ
Καταλαβα ποια λες,ειναι οντως πολυ νεαρη αλλα ειναι ψυχρη φουλ.Δεν δοκιμασα.Αν το κανεις πες μας γιατι ισως στα δωματια να αλλαζει.Εβγαινε πολυ απλη εξω,τελευταια την εβλεπα πιο περιποιημενη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: f21

Amanikos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2024
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Καταλαβα ποια λες,ειναι οντως πολυ νεαρη αλλα ειναι ψυχρη φουλ.Δεν δοκιμασα.Αν το κανεις πες μας γιατι ισως στα δωματια να αλλαζει.Εβγαινε πολυ απλη εξω,τελευταια την εβλεπα πιο περιποιημενη.
Έχει πολύ γλυκό προσωπάκι και όσες φορές την έχω δεις φοράει πολύ καθαρά ρούχα και μου έκανε εντύπωση .Αλλά μου βγάζει την αίσθηση ότι θα είναι ξενερα δεν ξέρω ίσως να δοκιμάσω
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Έχει πολύ γλυκό προσωπάκι και όσες φορές την έχω δεις φοράει πολύ καθαρά ρούχα και μου έκανε εντύπωση .Αλλά μου βγάζει την αίσθηση ότι θα είναι ξενερα δεν ξέρω ίσως να δοκιμάσω
Ναι προσωπακι συμφωνω,στο σωμα το χανει.Παντα ιδια ειναι.Εννοω στην ψυχροτητα ειναι παντα ιδια.Αν εχεις διπλο μπατζετ κανε δοκιμη ωστε κ να σε χαλασει να πας καπακι σ'αλλη.Θα θελαμε να μας πεις να σωθουμε αν δεν αξιζει.Μια φορα της μιλησα στις τοσες φορες,δεν με εμπνεει.
 

Amanikos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2024
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Ναι προσωπακι συμφωνω,στο σωμα το χανει.Παντα ιδια ειναι.Εννοω στην ψυχροτητα ειναι παντα ιδια.Αν εχεις διπλο μπατζετ κανε δοκιμη ωστε κ να σε χαλασει να πας καπακι σ'αλλη.Θα θελαμε να μας πεις να σωθουμε αν δεν αξιζει.Μια φορα της μιλησα στις τοσες φορες,δεν με εμπνεει.
Ναι στην ψυχρότητα ειναι πάντα ίδια συμφωνώ.
Θυμάσαι τι σου είχε πει για τιμή?
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Ναι στην ψυχρότητα ειναι πάντα ίδια συμφωνώ.
Θυμάσαι τι σου είχε πει για τιμή?
Δεν θυμαμαι διοτι τοτε εγω ρωτουσα συνηθως για μια ωρα.Μονες λεγανε μισαωρο αλλα μετα βαλανε τη νεα ταση μιας φορας και αρκετες το ξεχωρισαν απο το μισαωρο.Δεν ασχολιομουν τυπικα τα μαθαινα.Υπολογισε το λιγοτερο 25-30 και μην ψαρωσεις με τα μια φορα κ τα μιση ωρα επειδη θα σου πει πιθανως αλλες τιμες ενω πρακτικα μεχρι μιση ωρα θα κατσεις κ με το πακετο της μιας φορας.Γι αυτο τις φοβαμαια υτες και δε δοκιμαζω οταν λενε 3 πακετα 1ας φορας 30λεπτων και 60λεπτων.Ολες οι τιμιες δεν ειχαν ξεχωριστες τιμες και εννουσαν μια φορα το μισαωρο ειτε το συμπληρωνα ειτε οχι που ναι πιο τιμιο γιατι κανω οτι θελω αν γουσταρει και κυριως κανουμε'κανω μπανιο που εγω θελω και φευγωντας γιατι μπορει πχ να παω καμια βολτα η να παρω κι αλλη.Μην τις πιστεψεις,θα βρεις επιλογες που θα ναι το ιδιο πραγμα το μισαωρο/1φορα η ρωτα τες στην ψυχρα αν καθονται,εγω ετσι λεω δε θελω να βιαζομαστε με ξενερωνει κτλ πιασε κουβεντα κ αν δεις οτι δε μιλανε πολυ αντε γεια.Αν δε σε πεισει σου προτεινω κασσανδρα αν σαρεσουν μαυρες αλλιως παρε χριστινα ορφεα (αυτη με το γκομενο) η ροζ/ροζαλια η Σοφια ελληνιδα καρε μαλλι αν θες ασφαλεια στα λεφτα σου.Τα 50 μια φορα ακα μιση ωρα πρεπει να κοπουνε οπως και τα 20 φορα και 40/50μιση πρεπει να κοπουν.Να τους τα κοψουμε!Εγω θελω να παω μια φορα νωρις η πολυ νωρις να δω αν εχει τιποτα αλλο που θα μαρεσει και κυριως αποδοσει φαση πρωι προς μεσημερι να κατσω σερι να βλεπω.Α!Υπαρχει και μια μιλφ η Ελλη στο Λιτο ειναι μονο πολυ αργα ομως,στα 30ευρω+10 λογικα μα παζαρευε φαινοταν ευκολοτερη και καλοδιαθετη.Οι ωρες παιζουν ρολο,οταν δουν οτι δεν παιζει πελατεια δεχονται.Ειχα παρει μοιρα 15+5 και βαγια μου χε πει οτι δε κανει εκπτωσεις αλαλ θα κανει 15+5 ολα αυτα πολυ αργα.Βουλγαρες 9.5/10 πολυ με παρα πολυ ψυχρες.Μονο Λανα μαρεσε πραγματικα κ τις αρεσα κ εγω το λεω γιατι εγινε ιστορια,επρεπε να τη παρω σε ωρα ελεγε 80 μα την ηθελα κ ηταν σαν εσκορτ που πιθανον το κανει.Εκει ναι θα τα εδινα και πιστευω τα κανει.Αλλο 50 ομως αδιαφορα κ αλλο 80 με 1 ωρα παιχνιδι γτ εγω τους τα λεω απο κατω φαση ρωτω εχεις κατι που δε θες πυ δε σαρεσει και το επικο ρωτω αν πονανε φαση πονας καπου μη μου λες μετα δε μπορω εδω δε μπορω εκει ποναω εδω ποναω εκει,τα χω ζησει και ξενερωνα,διορθωθηκα.Αυτη η Λανα μου εχει μεινει.Η μονη Βουλγαρα που πραγματικα θελησα.Ηταν κ μια αλλη κοντη κοκκινομαλλα τοπ το καλυτερο που ειχα δει κ την χασαμε την ψαχνουν και αλλοι.Με γυαλια ηλιο στεκοταν στην εισοδο.Σκεψου οι βουλγαρες οι καυλες εδειχναν πιο κατωτερες μπροστα της,μονο αυτες τις δυο θα παιρνα σε Βουλγαρες.Εχει κ αλλη 1 Μαρια με τα τατου σε ωμο και το 777 ας πω αξιολογη ετσι για την φαση συν την αλλη με κοτσιδα λογω γλυκου προσωπου/βλεμματος.Λιγοτερο ψυχρες.Συνηθως οι μεγαλυτερες ειναι πιο αξιολογες.Αν τα ηξερες ηδη ολα αυτα σορυ για το σεντονακι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Amanikos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2024
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Δεν θυμαμαι διοτι τοτε εγω ρωτουσα συνηθως για μια ωρα.Μονες λεγανε μισαωρο αλλα μετα βαλανε τη νεα ταση μιας φορας και αρκετες το ξεχωρισαν απο το μισαωρο.Δεν ασχολιομουν τυπικα τα μαθαινα.Υπολογισε το λιγοτερο 25-30 και μην ψαρωσεις με τα μια φορα κ τα μιση ωρα επειδη θα σου πει πιθανως αλλες τιμες ενω πρακτικα μεχρι μιση ωρα θα κατσεις κ με το πακετο της μιας φορας.Γι αυτο τις φοβαμαια υτες και δε δοκιμαζω οταν λενε 3 πακετα 1ας φορας 30λεπτων και 60λεπτων.Ολες οι τιμιες δεν ειχαν ξεχωριστες τιμες και εννουσαν μια φορα το μισαωρο ειτε το συμπληρωνα ειτε οχι που ναι πιο τιμιο γιατι κανω οτι θελω αν γουσταρει και κυριως κανουμε'κανω μπανιο που εγω θελω και φευγωντας γιατι μπορει πχ να παω καμια βολτα η να παρω κι αλλη.Μην τις πιστεψεις,θα βρεις επιλογες που θα ναι το ιδιο πραγμα το μισαωρο/1φορα η ρωτα τες στην ψυχρα αν καθονται,εγω ετσι λεω δε θελω να βιαζομαστε με ξενερωνει κτλ πιασε κουβεντα κ αν δεις οτι δε μιλανε πολυ αντε γεια.Αν δε σε πεισει σου προτεινω κασσανδρα αν σαρεσουν μαυρες αλλιως παρε χριστινα ορφεα (αυτη με το γκομενο) η ροζ/ροζαλια η Σοφια ελληνιδα καρε μαλλι αν θες ασφαλεια στα λεφτα σου.Τα 50 μια φορα ακα μιση ωρα πρεπει να κοπουνε οπως και τα 20 φορα και 40/50μιση πρεπει να κοπουν.Να τους τα κοψουμε!Εγω θελω να παω μια φορα νωρις η πολυ νωρις να δω αν εχει τιποτα αλλο που θα μαρεσει και κυριως αποδοσει φαση πρωι προς μεσημερι να κατσω σερι να βλεπω.Α!Υπαρχει και μια μιλφ η Ελλη στο Λιτο ειναι μονο πολυ αργα ομως,στα 30ευρω+10 λογικα μα παζαρευε φαινοταν ευκολοτερη και καλοδιαθετη.Οι ωρες παιζουν ρολο,οταν δουν οτι δεν παιζει πελατεια δεχονται.Ειχα παρει μοιρα 15+5 και βαγια μου χε πει οτι δε κανει εκπτωσεις αλαλ θα κανει 15+5 ολα αυτα πολυ αργα.Βουλγαρες 9.5/10 πολυ με παρα πολυ ψυχρες.Μονο Λανα μαρεσε πραγματικα κ τις αρεσα κ ..σε εγω το λεω γιατι εγινε ιστορια,επρεπε να τη παρω σε ωρα ελεγε 80 μα την ηθελα κ ηταν σαν εσκορτ που πιθανον το κανει.Εκει ναι θα τα εδινα και πιστευω τα κανει.Αλλο 50 ομως αδιαφορα κ αλλο 80 με 1 ωρα παιχνιδι γτ εγω τους τα λεω απο κατω φαση ρωτω εχεις κατι που δε θες πυ δε σαρεσει και το επικο ρωτω αν πονανε φαση πονας καπου μη μου λες μετα δε μπορω εδω δε μπορω εκει ποναω εδω ποναω εκει,τα χω ζησει και ξενερωνα,διορθωθηκα.Αυτη η Λανα μου εχει μεινει.Η μονη Βουλγαρα που πραγματικα θελησα.Ηταν κ μια αλλη κοντη κοκκινομαλλα τοπ το καλυτερο που ειχα δει κ την χασαμε την ψαχνουν και αλλοι.Με γυαλια ηλιο στεκοταν στην εισοδο.Σκεψου οι βουλγαρες οι καυλες εδειχναν πιο κατωτερες μπροστα της,μονο αυτες τις δυο θα παιρνα σε Βουλγαρες.Εχει κ αλλη 1 Μαρια με τα τατου σε ωμο και το 777 ας πω αξιολογη ετσι για την φαση συν την αλλη με κοτσιδα λογω γλυκου προσωπου/βλεμματος.Λιγοτερο ψυχρες.Συνηθως οι μεγαλυτερες ειναι πιο αξιολογες.Αν τα ηξερες ηδη ολα αυτα σορυ για το σεντονακι.
Γύρισα από τρίγωνο άδεια σχεδόν όλα μόνο στον Ορφέα είχε κόσμο ξεχώρισα τη Κασσάνδρα και μια άλλη πιτσιρικά με κοκκινοπο μαλλί ωραίο φαινόταν αυτό αλλά είχε το στιλ ξεπετας. Η άλλη η πιτσιρικα που λέγαμε πριν τη ρώτησα και είπε 50 δεν ρώτησα ούτε ώρα ούτε τίποτα και έφυγα ήμουν διστακτικός για αυτήν αλλά με το 50 έγινε απαγορευτικό . Αυτή με το 777 είναι στο ώμο το τατουάζ της? Και τη σοφία την Ελληνίδα δεν τη ξέρω .
Σ ευχαριστώ πάντως για όσα έγραψες!
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Γύρισα από τρίγωνο άδεια σχεδόν όλα μόνο στον Ορφέα είχε κόσμο ξεχώρισα τη Κασσάνδρα και μια άλλη πιτσιρικά με κοκκινοπο μαλλί ωραίο φαινόταν αυτό αλλά είχε το στιλ ξεπετας. Η άλλη η πιτσιρικα που λέγαμε πριν τη ρώτησα και είπε 50 δεν ρώτησα ούτε ώρα ούτε τίποτα και έφυγα ήμουν διστακτικός για αυτήν αλλά με το 50 έγινε απαγορευτικό . Αυτή με το 777 είναι στο ώμο το τατουάζ της? Και τη σοφία την Ελληνίδα δεν τη ξέρω .
Σ ευχαριστώ πάντως για όσα έγραψες!
Παρακαλω!Με το κοκκινωπο μαλλι εννοεις μια που εχει τατου πανω απο το στηθος 2 φτερα μηπως?Η μια αδυνατη με το γκομενο της εκει?Το 777 ειναι στο στερνο της νομιζω μπροστα γενικα και εχει και τατου σε ωμο.Τη Σοφια δυσκολα να τη πετυχεις,μου πε ενας φιλος οτι υποψιαζεται ποια ειναι κ ειναι παρα πολυ καλη κ ετσι μου φανηκε να πω την αληθεια μου!Εμενα μαρεσει Η Σονια πετιτ σωκρατους βγαινει.Κασσανδρα αφοβα εκτος αν δε θες μαυρη.Αρα μια απ τα ιδια η κατασταση.Πιο νωρις ισως παει καλυτερα.Απο αργα ως πολυ αργα για μενα μονο Κασσανδρα Ελλη Ροζαλια/Ροζ αξιζαν συν Βαγια που δε δοκιμασα.Με Κινεζες δεν εχω δοκιμασει επισης.
 

Amanikos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2024
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Ναι νομίζω έχει τατουάζ φτερά.
Έχω δει και μια άλλη για τσιγγάνα τη κόβω που έχει τατουάζ 777 στο ποδι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom